Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
28. dec 2008

tak to aj ja jem ovocie. teraz som dojedla mandarinky, kiwi a mango. a zajedla som to balickom pistacii. 😔
no co uz. ja zacnem dietovat az od prveho januara. a sisa ty si v akejsi teme bezplienkova ..... neviem co.
to co je/?????/ 🙂

centik
28. dec 2008

u nas je este veselooo
Zuzi skus oddelenu stravu, ale nie tak ze maso v kuchyni a ryza v obyvacek 😀

centik
28. dec 2008

ja tu akurat pojedam salonky tak tiez sa nemam cim chvalit 😅

sisa.b
28. dec 2008

tak ja som sa konecne dostala k tomu salatu 😝 a za chvilu budu hotove aj tie slaninkove rozky, tak neviem, ci odolam 😀 ale kedze mame opacny rezim, tak by som hadam aj mohla. ved sme sli spat rano o pol osmej a vstavali sme poobede o 15tej 😝

centik
28. dec 2008

sisa my sme to tak mali do cca 7meho tyzdna potom si mala zrazu sama otocila rezim

sisa.b
28. dec 2008

zuzi, bezplienkova komunikacna metoda sa mi zda velmi zaujimava a moc ma nadchla. tak asi zacneme "neplienkovat". je to na dlhe vysvetlovanie a ja som tiez len novacik, takze len v skratke - jedna sa o to, ze aj najmensie babatka vydavaju signaly, ked sa chcu vycikat alebo vykakat. a ked dokaze mamicka ten signal pochopit, tak uz tie najmensie deticky nemusia spinit plienky, ale cikat a kakat do umyvadla/wc/nocnicka 🙂 staci si nacvicit nejaky zvuk, ktory mamicka vyslovi, ked bude babatko moct cikat/kakat. samozrejme pred tym musi vyrozumiet, ze sa babatko pyta. preto je to "komunikacna metoda", lebo mamicka s babtkom navzajom komunikuju 😉
tuto metodu pouzivali ludia odjakziva a pouzivaju ju este stale dve tretiny populacie. je to prirodzeny sposob vyprazdnovania sa, babatko sa totizto rodi s pocitom, ze chce byt ciste. skus si precitat nejake clanky, ak ta to zaujalo. tvoj samko je tiez este dost malicky na to, aby ste zacali, aj ked vacsinou to babo okolo stvrteho mesiaca vzda a prestane vysielat signaly na vyprazdnovanie.

sisa.b
28. dec 2008

mna fascinuju taketo poznatky, preto sme zacali aj "satkovat". dufam, ze aj "neplienkovat" nam pojde.
nieco o bkm je tu http://www.mokosha.info/content/view/82/76/
a zaujimave veci o detoch, ktore ma dostali http://marek.blog.respekt.cz/c/9553/Koncept-kon...

sisa.b
28. dec 2008

centik, my sme spavali v pohode, akurat sa nam vcera do postele vratil tatinko, ktory neskutocne chrape, lebo v obyvke mame rozlozene puzzle. ja mam teraz velmi lahky spanok, tak preto sme nespali. mala nechcela byt v posteli bezo mna, tak som sa nemohla odplazit do detskej 😒 vyspali sme sa, az ked siel do prace 😀

centik
28. dec 2008

aha, no to my sme byvali normalne v noci hore a cez den mala spala
ja by som natu BKM nemala asi nervy, ja vidim ze mala cika uz ked fakt cika

sisa.b
28. dec 2008

ja len zacinam, tiez neviem, ci na to budem mat nervy 😝

tanidlo
29. dec 2008

Sisa..hmm..same dobre veci si vypekate s drahym, moj by tiez nebol proti 😀 A s chudnutim sa netrapte baby, ja som po porode zhodila vsetkych 13, co som nabrala a uz sa to na mna zas lepi pekne postupne a to ani nie som tehotna, teda dufam..hehe.. 😀

tanidlo
29. dec 2008

Inak pekne ranko, teda uz skor den..

Jani, kedy ste nakoniec zaspali ? A ako Bibka, je jej lepsie, ci ste nakoniec isli k tomu dokimu ? Mna uz zacali chytat aj teploty, tak idem zaliezt do postele, zvlast, ked aj maly konecne zaspal od rana od siedmej, tak to treba vyuzit..tak sa majte, stavim sa vecer..

centik
29. dec 2008

ahojte,
Tani mala zaspala nieco po polnoci, k dokimu sme nesli este stale spi, ale ked bude mat dnes teplotu skocime asi zajtra, dnes by tam bola asi aj tak natresk po sivatkoch

3558
29. dec 2008

centik ja a dieta to nejde dokopy. ☹ mna salonky este len cakaju. to az ked uz budu vsetky kolace fuc. 😉

sisa praco je maly ked je to od 4. mesiacov? ja viem presne kedy moj maly kaka. prestane sa hyvbat,zahladi sa do plafonu a zatlaci az mu jazyk vystreli z pusy. a je pri tom cerveny ako rak. par krat zatlaci, a uz ked je ok, tak sa usmeje a ja viem ze mozem prebalovat. nema rad ked ma nakakane. a 95% ked tlaci, tak je to pri tom ked pije mlieko. 😉

tanidlo ty si malo pribrala. ja 18kg, v nemocnici som nechala 10, a do troch mesiacov sa mi stratili aj ostatne, ale kedze som sa akosi rozbehla, tak uz som pribrala znovu 4kila.ale od noveho roku zacinam davat pozor. ale az ked dojem udene. 🙂

tanidlo
29. dec 2008

Jani, no, dobre ze ste nesli, mama bola dat malemu napisat u dokiny Nutrilon a sa tam pekne nacakala, ordinuju vraj len dvaja lekari, Kadlubiak a ta nasa a bolo tam naroda ako na 1.maja..zajtra to snad bude trochu lepsie..teda ak nie je lepsie aj Bibke 🙂

Zuzi, ja si hovorim uz kolko, ze sa nebudem prepchavat a vzdy ked vidim cosi dobre, tak sa nepoznavam.. 😀 Takze o diete mozem len snivat asi..ale aspon na nu myslim, aj to je nieco 😀 😀 😀

centik
29. dec 2008

Tani teplotu dnes zatial nemala, tak asi nepojdem, no fakt dobre ze som nesla ako vravis, musi tam byt blazinec

centik
29. dec 2008

no tak nas to asi neminie mala ma zas horucku 😒

3558
29. dec 2008

och to ma mrzi. moj stale slinta a slinta, keby vedel kolenackovat, tak je ako slimak co za sebou nechava mokru stopu. 😔
bola som zase v lekarni ze ma zapalenu bradicku zo slin, a tam mi opat povedali ze len vaselinu a ked to neprejde tak ku svojmu doktorovi.a u nas ta objednaju o tyzden. ☹

centik
29. dec 2008

Zuzi aj ked je to akutne???

3558
30. dec 2008

pre deti sa snazia aj skor.ale naor.moj zapal stred.ucha cakal 2 tyzdne a nakoniec mi povedal ze si ho mam masirovat a dal mi paracetamol.keby som nemala antb. z domu, tak ho zaijem. preto tam nerada chodim.
mesiac dozadu som bola s malym,lebo ma vysusenu kozu na tele.take fliacky.mozno exem a mozno len zo zimy. a predpisali mi hormonalne maste a kortikoidy.takze skoda penazi na telefon kedd sa objednavam a tyzden cakania. ☹ ☹ ☹

centik
30. dec 2008

my sme sa akurat vratili od dr, v piatok mame prist na odbery,

centik
30. dec 2008

haloooo kde ste kto? 😕

centik
30. dec 2008

TAni zasa spis? 🙂

3558
30. dec 2008

ja musim ist maleho kupat a nachystat nieco na zajtra. ☹ a upratat aspon kupelku, a tak. ostrihat draheho, okupat sa a chcela by som to do 22.00 stihnut. tak papapapapa

centik
30. dec 2008

Zuzi no mas co robit 😀

3558
31. dec 2008

mam toho vela tak krasny novy rok vam prajem vsetkym a centik moj samko gratuluje vasej bibke k narodkam 😵 😵 😵 😵

tanidlo
31. dec 2008

Jani, nespiiiiim 🙂 Vcera nejako nebolo na konika casu..aj dnes som sa sem dostala az teraz, lebo pocitac okupovala polovicka, tak aspon na skok 😀 Aj od nas vsetkym stastny Novy Rok, keby som sa sem vecer nedostala..a hlavne vela zdravicka drobcom, lebo koniec tohto roka bol cely nejaky chory tusim u kazdeho..

A co nasa cerstva mamicka Zuzka, ktovie, ako sa dari Matkovi..Zuzi, daj vediet par riadkami, co mate nove..tesime sa 😉

centik
31. dec 2008

stastny novy rok vsetkym babulky,
mala je natom akosi horsie, dnes kasle stala a sopli, som zvedava v piatok ako to dopadne

3558
31. dec 2008

tak ja ja vam prajem stastny novy rok, musim ist este do obchodu a potom urobit misy a ocka.... 😒

centik
31. dec 2008

Zuzi a rocik mame az v piatok 🙂