Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
7. jan 2010

tak napíš všetko čo tam je len inými slovami-referát je vlastne len spracovanie použitej literatúry-tam jednoducho nič nové nevykúzliš - presne o tom istom je aj bakalárka 😅

yvka1
7. jan 2010

ivetka sa opakujem-nepozrela som že už je aj ďalšia strana písaná 😉

ivetka5
7. jan 2010

Yvka, v pohode, veď je to tak, hlavne, že to odovzdáš, už aj to sa počíta 😉

sisa.b
7. jan 2010

no hovori, ze chvalit mozeme, ale nie kritizovat 😀 akruat ja vobec ani netusim, ako taky referat vyzera. asi pojdem cosi vyguglit. aj autora tam musim spomenut, vsak? ved ked ho mam pochvalit 😅

yvka1
7. jan 2010

autora by si mala dať až v závere ako zoznam použitej literatúry 😉

sisa.b
7. jan 2010

yvka a ako ti ide bakalarka? 🙂 som o tebe pocula len same dobre veci 😉

sisa.b
7. jan 2010

tak ako mam potom chvalit? 😕 myslela som, ze tam treba vety typu - autor sa snazil vo svojom diele poukazat...
ja stale hovorim, ze neviem pisat referaty 😅 ☹ ☹

sisa.b
8. jan 2010

tak dnes z ucenia zas nic ☹ od jednej som hore, ale ta mala potvora mi pobrala polovicu casu. uz seriozne uvazujem o odstaveni, lebo toto je fakt desne. este som davala sarke lieky, ta chuda strasne trpi a place aj zo spanku 😢 rano ideme na testy, ci to nie je mononukleoza, lebo penicilin nezabera a mandle ma kazdym dnom horsie ☹

sisa.b
8. jan 2010

tak uz je slecna vyspata ☹ odmietla som jej dat 4x za hodinu prsnik, tak je hore. a ja som este ani oko nezazmurila ☹ za chvilu ma odvezu 😔

inneska
8. jan 2010

usnežené ránko 🙂

práve odchádzame na víkend preč...k svokre...tak sa ohlásim asi až v pondelok(ak vydá, tak ešte v nedelu večer) 🙂
papa

ps...zajtra už máme polrôčik, tak sa tešíme 🙂

ivetka5
8. jan 2010

Dobré ránko, no vonku to vyzerá úžasne, len tie cesty...... ale tešíme sa 😉

Inneska, to u svokry bude ešte viac snehu, počítam. Užite si víkend a Eričkovi gratulujeme k polrôčku🙂

Sisa, tak mňa by v tvojom prípade už odviezli dávno, ako to fakt zvládaš, to neviem 😕 Dúfam, že Sárka zto bude mať v pohode. Má časté angíny, či nie? Mne aj mandle vybrali, a je to lepšie, bývala som stále chorá, v nemocnici keď som bola dieťa, no a potom to prerástlo až d silného zápalu, tak som ani neváhala,a išla.

Prajeme krásnu sánkovačku, kto sa chystá.

Zuzka, ešte spíte??

zuzula25
8. jan 2010

ivetka akurat sme sa zobudili,moze byt tak o 10.30??

ivetka5
8. jan 2010

Zuzka, ok, môže, lebo náš ešte tiež drieme. Tešíme sa 😵

zuzula25
8. jan 2010

a uz mame 9.zubok vonku-lava spodna stolicka a ochvlka vyde aj horna 🙂

sisa.b
8. jan 2010

erikovi gratujujeme k polrocku 😵 a matkovi k dalsiemu zubku 😵

ivetka, ja som ako decko mavala hnisave anginy 10x rocne, aj na pendepony som chodievala, ale mama odmietla dat mi vybrat mandle. ona ich vybrate ma a odvtedy ma problemy, tak preto. ono jej to teraz vsetko sada rovno na dychacie cesty, predsa len mandle plnia akusi filtracnu odchytavaciu ulohu.
na tie odbery ideme az v pondelok. dala jej dalsie atb, tak mam hlavu v smutku ☹

zuzula25
8. jan 2010

tak to ke teda zmena pocasia vonku 😠 😠 😠 a ja som sa tesila na sankovacky s Matkom.za chvilku zas budu len clapkanice-tfuuj

erikovi tiez gratulujeme k polrociku,ako ten cas leti 😝

no a svybratim mandli neviem ci by som aj ja suhlasila,je to tazke sa rozhodnut,na jednej strane je dobre ich vybrat a potom ale zas vsetko hned sada dole ako pise sisa.tiez mi chceli ako malej vyberat mandle,mamina to odmietla,

sisa tusim u vas su ti chporoby ako doma,ved uz vyzente tu nezelanu navstevu.hadam uz tieto atb zaberu

ivetka5
8. jan 2010

Sisa, no presne pendepóny, lenže u mňa to bol ohrozujúci stav už, to som chodila 1/2 roka na pendepóny, potom po 2 týždňoch spravili odbery a boli sme tam, kde pred 1/2 rokom, ja som už mala viac bielych ako červených krviniek, takže ja som už musela, mám ich vonku bude 6 rok, a zatiaľ som ani žiadne problémy nemala, klop-klop, raz za rok, čo ma hrdlo v takomto počasí bolí, inak nič, asi až keď budem staršia, aj moja mamina ich má vonku a tiež v pohode. Je to asi individuálne, ktovie. Ale ti poviem, mi ich mohli už v detstve, nemala by som ani toľko školy vymeškanej, čo som mala 😔

No vyzerá to na riadnu člapanicu, ejha, sme si ho moc neužili, toho sniežku 😠

sisa.b
8. jan 2010

ivetka, ono je to asi individualne ako vsetko ostatne. a pamatam si, ze ked sa rozhodovala mama, ci mi ich dat vybrat, tak bol v slovenke skutocny pribeh o dievcatku, ktore za noc osedivelo, lebo mu zomrela kamaratka. zrovna jej vyberali krcne mandle, doktorovi sa jedna vysmykla a ona sa nou zadusila. tak to som potom nechcela ani ja 😝

ivetka5
8. jan 2010

Fúha, Sisa, to bol teda smutný príbeh ☹ Stáva sa všeličo, ale netreba na to myslieť, lebo to by sme ani von nemohli výsť.

Dobrú nôcku 😉

dream.d
8. jan 2010

No veru takých príbehov je veľa a nútia človeka viac uvažovať a byť opatrnejší. Veď žijeme len raz.
Chorým detičkám prajeme skoré uzdravenie. My sme na tom už v ústupe. Dnes sme boil už aj vonku, ešte ráno, keď tak super snežilo.
Stratil sa mi na pošte balík. Som zvedavá ako dlho potrvá kým ho nájdu.
Maťkovi gratulujeme k ďalšiemu zúbku.
A pre tých čo sa chystajú spať dobrú noc a pre Sisu zrejme veľa síl a trpezlivosti ak sa ideš ešte učiť. Máš to teda riadne ťažké. Držím palce.

sisa.b
8. jan 2010

baby, ja uz som taka permanentne unavena ☹ doobeda som spala 3 hodky, poobede 2, ale vobec mi to nie je nic platne 😒

dm1
8. jan 2010

no sisa nezavidim ti ja by som uz odkvecla. fakt vas akosi tie choroby moria

my sme tiez stihli ist von ked este snezilo ale bola som vonku hodinu a pol a ruky ma boleli co som ten kocar po snehu tlacila akoby som bola vonku aj 5 hodin. a ja krava som sa este vybrala cez park ze sak hadam prejdem len na druhu stranu..... borila som sa tam ani som nevedela kde je chodnik a zrazu som len po kopcoch nejakych chodila a maly naskakoval jak na husenkovej drahe. ale evidentne sa mu to pacilo lebo spal vonku a potom este aj na balkone ked sme prisli takze po dllllhej dobe spal cez den 2,5 hodiny 😕

sisa.b
8. jan 2010

dm, bude aj horsie 😅 ked budem mat iba tyzden na algebru a mechatroniku, ktoru som este nevidela. uz ma tu z nej cakaju dvoje skripta a tri hrube knihy, tak to za tyzden ani neprecitam 😝 a tipujem, ze do toho ma este bude cakat opravak z matiky. naco som sla na tu skolu? 😅 akosi zabudam...

sisa.b
8. jan 2010

keby uz aspon krpata spala 😖

sisa.b
9. jan 2010

hodinu a pol lezim v posteli a nic 😢 hlava jak tlakovy hrniec a spanok nikde. a to som uz zaspavala, ked som si spomenula, ze musim dat sare lieky. lenze slecna zas stvrthodinu hystericke zachvaty, ze ona to nezje, tak som sa prebrala a dovidenia 😢 a to MD ma vziat mladsich dvoch k rodicom, aby som sa mohla cely den ucit. no takto budem akurat dospavat namiesto ucenia 😢 😢 😢 uz sa asi zblaznim, idem tu aspon poupratovat

sisa.b
9. jan 2010

este nikto? 😕

sisa.b
9. jan 2010

horuci kupel, pol litra piva, teple ranajky, prechadzka do bankomatu a na postu - co este, aby som zaspala? ☹

zuzula25
9. jan 2010

sisa ty preboha nieco rob so sebou a tou skolou,ved teba za chvilku odvezu minimalne s kolapsom do nemocnice,daj si uz pauzu,neuc sa kazdy den,ved sa zblaznis.nemusis mat vsetko nabiflene.davaj na seba pozor,ved mas 3 deti,resp.4 😝

ivetka5
9. jan 2010

Ahojte, tak dnes je zas krásny deň☹

Sisa, baby majú pravdu, nech to dopadne ako, ale nejak to spravíš, uvidíš, 2 semester bude lepší.

Prajeme pekný víkend.

sisa.b
9. jan 2010

baby, mate pravdu 😔 toto je uplne otrasne taketo stavy. a to ma stary po troch hodinach zobudil, co ziapal na samka jak nenormalny kvoli skole, pritom sme to preberali uz vcera. normalne som dalsiu hodinu prerevala, lebo som zas mala po spanku. a urobil mi to este 2x 😠 😠 😠 ked som vstala, v byte bordel, nic nenavarene, ten chlap tu absolutne ani prstom za cely den nepohol - a to nikde nebol 🙄 take jedine, co dokazal, bolo ziapat po detoch a mna zobudit parkrat 😠 😠 😠 a teraz, ked som mu oznamila, ze mohol aspon prstom pohnut, tak mi vykrikuje, ze okamzite so skolou koncim 😔