Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
26. jan 2010

baby ako nahram fotky pod tym nickom dubnicanky ako vy minule?

lenka0402
26. jan 2010

dm kuk IP 😉

lenka0402
26. jan 2010

Tak teplota konecne zatial ustupila 😝 ale ked u nas je to tak ze teraz v poho a za hodinu 39 😝 dufam ze sa to uz nevrati lebo noc bola otras a aj cely den 😝 😝

Zuzi som ty volala..kde sa flakas 😀 som len chcela ci mozem dat malemu cipok a potom o 6 hodin ten nurofen sirup..lebo ten som doma nemala a kupovala som ho az rano. Pretoze cipok,necipok teplota bola stale vysoka..tak som chcela vyskusat ten sirup 😉 zatial pomohol,dufam ze uz nastalo 😒

Erik dobre mieri 😉 a fontanku poznam 😀
Ivetkin noelko sa lepsi ale aj tak je to taky dlhy slizik 😀

centik
26. jan 2010

Lenka a boli ste u dr s malym? cipok a sirup mozes tusim po 4och hodinach prestriedat ak mu neklesa

Inka tak nasi chlapi ze uz boli spolu aj osobne a dohodli sa na nedelu, tak uz sa tomu cviceniu nevyhnem, uz sa ma L vypytoval ci pojdem teda 😀 😀

ivetka5
26. jan 2010

Iness, veď aj viem🙂)))

Lenka, to hej, slížik, ale som aj rada, že je aký je, normál je dieťa v roku 10 kg, takže tak, ale spapal by aj teba, sa neboj, len to nieje na ňom vidieť 😀

Zuzi, tak ste mali riadnu prechádzku. Čo si tm nenavarila večeru, keď ti to povedal??? 😨 Veď nechaj ho týždeň na MD a pochopí, môj to už pochopil, že to nieje len byť na materskej 😀

lenka0402
26. jan 2010

Centik nie neboli..to ma reakciu z ockovania..a som to tu zakrikla 😝 teraz mal 38.5 a uz vydim ako to zas bude stupat 😠 chvilu bolo klud a teraz odznova 😠 😠 celu noc mal 39.5 a potom rano len dajakych len 37 a za 2 hodiny zas 39 😠 😠

centik
26. jan 2010

proti comu bol ockovany?

lenka0402
26. jan 2010

Tak ten moj je asi zlaticko,,hned mi povedal ze mam zlate nervy ked je niekedy maly strasne zly,,a ze ma obdivuje ako to zvladam 😉

lenka0402
26. jan 2010

centi neviem ci napisem dobre ale hexa a prevenar 😕 ta posledna 3 vakcina co sa picha do oboch noziciek..a teraz mame ist az ked bude mat 15 mesiacov.

centik
26. jan 2010

jaj Leni ta tretia davka bola tusim najhnusniejsia co si pamatam... moja mala tusim aj vracala vtedy, ale to uz je davno tak neviem isto

lenka0402
26. jan 2010

Centi mala je fakt podareny,,pozerala som fotky..vydim tam este cumlik..este dudkujete?

lenka0402
26. jan 2010

sorry podarena..nie podareny 😀

centik
26. jan 2010

ano este ano... mali sme hadam 8 dudlov, uz viem najst len dva, tak ked ich strati uz nebudem kupovat dalsie 😀 ale v noci je to super ukludnovak niekedy

lenka0402
26. jan 2010

a este mi sestricka hovori ze ci nechceme zaockovat proti kiahniam za 40 eur..tak dakujem pekne..uz teraz si to chudak vzdy odtrpi 😝 ty si dala ockovat?

centik
26. jan 2010

v pohode 😀

lenka0402
26. jan 2010

baby idem dorobit homara uz sa uvaril 😉 mnam

centik
26. jan 2010

nie ja nie, tiez mi to ponukala, ale mne to pride skor ako komercia neviem no... zbytocne tolko pchat do dietata, keby to neblo povinne mozno ani tu vakcinu co sa dava tusim po roku neviem ako sa to vola nedam... MRR ci ako ju volaju

zdenka112
26. jan 2010

ahojte ineska erik pekne miery...leni uz bude hadam dobre....my sme uz okupani uz by viki mohla aj zaspat.od pol 8 hore a kopa energia v nej.akurat mi tu robi binec pri pc....

zdenka112
26. jan 2010

zuzka aj matka som videla s dedkom ked sme sli do kaufu na nakup. 🙂

lenka0402
26. jan 2010

zdeni cau 😉 tak toho homara asi ani jest nebudem,,nevyzera nejako lakavo 😝 raz som to jedla na dovolenke,som sa nemohla dozrat a teraz sa mi pri pohlade na to tak zdviha kufor 😝
Necham to ja na MM.

Aj mne by uz maly mohol zaspat len on dnes drzi rekord spal mi poobede 2 a pol hodiny tak to nevydim ruzovo..asi az tak na pol noc 😝

zdenka112
26. jan 2010

no leni ja som to este nejedla ale urcite by som vyskusala.leni tak alex si dobre pospinkal asi aj z tych horucok...

zdenka112
26. jan 2010

leni kupila som si to pomelo tak zajtra vyskusam...dnes uz som napratana dost.

zdenka112
26. jan 2010

hura viki spiiiiiiiiiiiii 🙂

lenka0402
26. jan 2010

Zdeni pomelo je mnamka,,moja obvikla vecera 😀 ale vcera som natrafila na kysele len tak mi hubou vykrucalo 😀 je to ako sladky grep 😉 i

zdenka112
26. jan 2010

leni tak dufam ze bude sladky...ked bude kysly majo dopapa...

lenka0402
26. jan 2010

zdeni 😀 aj ten moj je taky dojedac. Idem skusit krpca uspat 😝

zdenka112
26. jan 2010

to je asi v kazdej rodine nejaky ten papac co dojeda...no chod a potom dobehni...

sisa.b
26. jan 2010

ahojte, ja idem opakovat algebru, nech zajtra prejdem a spoluziaci mi stale vypisuju, co to nevedia 😅 😝

lenka, drzte sa.

my sme z poslednych davok nemali ziadne reakcie, ale ja som jej rozdelila tie ockovania a napchavala som ju tym C-ckom 😉 takze nieco na tom bude, lebo prve dve davky sme boli dva dni v horuckach a ta tretia byva najhorsia. nemas doma aspon to klasicke Ccko z dmky?

co sa tyka ockovania proti kiahnam, tak nejdeme. keby mala aspon o rok viac, tak skocim pre ne ku kamaratke - ta ma teraz obe deti s kiahnami. neuznavam taketo ockovania, lebo ucinnost je mizerna a len na par rokov, takze ak date teraz, za par rokov treba zas, lebo cim je dieta starsie, tym tazsie tu chorobu znasa. ockovanim sa to len zbytocne posuva na neskorsi vek 😠
a MMR nedame urcite, ani keby ma mali zavriet 🙄

lenka0402
26. jan 2010

Zdeni uz asi nedobehnem ☹ pretoze on nespi pokial pri nom nelezim 😝 prid zajtra na kafe,a dones cd zo zumbou by som si prepalila 😵 prid aj z krpatou aspon sa pohraju 😉

Sisa mozno na tom cosi bude,ale ziadne ccko doma nemam..dufam ze to coskoro pominie,nerada donho pcham nejake lieky 😝

zdenka112
26. jan 2010

leni ip