Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
31. jan 2010

ivetka vy ste zosobaseni len na urade??som si myslela,ze v kostole

lenka0402
31. jan 2010

Ahojte 😵
Tak vcera som nezlihala a bimbo zalomil za 45 minut 😝 robil vsetko preto aby nemusel spat,,stale sa pytal na ruky..ale potom to vzdal a zaspal sam 😉

Ivet tak naber novych sil aby si nabuduce bola fit 😉 prechadzka ty len prospeje 🙂

Saty?to dufam ze nebudem uz potrebovat ani ja..aj ked repete by som brala,,taku poriadnu tancovacku 😉

Zdeni uz by ste mohli volaco spachat 😀 viki uz je velka slecna 😉

lenka0402
31. jan 2010

sprosto som to napisala..Ty z majom by ste sa mohli vziat..nie viki 😀

zdenka112
31. jan 2010

noooooooooooo leni tak to sa este uvidi.ale ze uz sa ma to nechce pytat zase. 😀 zatancovat si mozme aj bez svadby 😀

dream.d
31. jan 2010

Lenka my sme dnes mali tancovačku na karnevale, celú noc. Takže sa učíš uspávať Alexa? Ja som tiež na tom pracovala ale už 2 mesiace. Dva týždne protestoval.Ale teraz ho dám do postieľka a odídem a on zaspinká, proste rešpektuje to, že keď je v postieľke ide spinkať.Zo začiatku sme teda aj hodinu zaspávali. Ono je to niečo podobné ako z tej knihy, Každé dieťa sa vie naučiť spať, ale podľa mňa viac ľudské, keď sa ide na to postupnejšie a viackrát som ho aj zobrala a utíšila, nie že nechať vyplakať, potom zas išiel do postieľky. Niekedy som ležala vedľa neho a on v postieľke. Treba na to viac času a viac ľudskosti. Aj teraz sem tam protestuje ale väčšinou mi tak do minuty až 5 zaspí.
Dnes sa teším na zumbu. Kde sa to presne nachádza? Lebo my prídeme do Dca o 14.15, tak budem mať čas hľadať.
Zdenka ty napaluješ to dvd Zumba? Keby ti donesiem čisté dvd napáliš aj mne prosím?

dream.d
31. jan 2010

Sisa ja šaty možno ešte budem potrebovať, len neviem kedy a neviem či vlastne. No už som si aj jedni skúšala, ale kým sa vydám tak tie už aj vyradia z obehu. 😀

ivetka5
31. jan 2010

Zuzka, ni, len na úrade, ale chcem aj v kostole, kvôli krstu ak bude 2-hé mimi, ale aj kvôli tomu, že by sme chceli. Lebo malého nám krstili aj bez toho, že nemáme sobáš a ja dokonca ani krst 😔 Len teraz nemám na náuky čas chodiť, bude to trvať 15 mesiacov, keď mám aj školu, ale uvažujeme nad tým, ale to len zoberieme svedkov a ja si dám spoločenské šaty len, mám peknučké🙂))

Baby, nos tým zaspávaním, aj u nás je to niekedy o hubu, no alle väčšinou je tolerantný a zaspinká po kúpeli, potom sa vie zobudiť, ale keď lahneme do postele, tak spinká do 5 min.

Riadne si to užite🙂) Už mi je trošku lepšie, už nemám až také závrate, len si netrúfam ísť, a to dvd si potom Zuzi od teba napálim, ok?

A čo ste dnes varili? Sisa viem, že išli na pizzu. My sme cesnak. polievku, aj keď by som na tlak nemala, zem. kašu a obrátené rezne a ešte aj tie plnené šampiňóny, min. týždeň boli super 😵 A malému natural ryžu, morč. stehno, mrkva a brokolica🙂

ivetka5
31. jan 2010

Dream, Zdenka, nebojte, isto si ich raz oblečiete-šaty🙂 ten čas príde.

zuzula25
31. jan 2010

my sme dnes varili zemiaky s cibulkou a brnenske rezne.polievka nebola.maly mal od vcera hovadzie masko s mrkvickou a zemiakmi.ale zjedol len par lyziciek.asi drzi dietu.nic nechce papat. ☹ ale zas jemu to neublizi

sisa.b
31. jan 2010

tak my sme na pizzu nesli, lebo MD varil 🙂 teraz odchadzaju, aby som sa mohla ucit.
dobre sa vsetky zabavte 😉

sisa.b
31. jan 2010

ivetka, to mate v kostole take komplikovane? 😨 mohla bych sa na to... 😝 my sme boli raz, potom som dostala kluce od kostola, aby som si ho mohla vyzdobit a bola svadba 😎 takze o katolickom kostole ani nebudemuvazovat 😝

sisa.b
31. jan 2010

no kde ste, zumbice? 😀 ako bolo dnes?

zuzula25
31. jan 2010

no dnes bolo uzasne ako aj minule.zumbovali sme veselo.nieco ako minule a nieco ine.ja som si kupila aj permanentku a potom sme boli na kafe.uplne super odreagovanie

lenka0402
31. jan 2010

Pridavam svoje pocity...bolo fantasticky 😵 😵 😵
Mohlo by to byt aj 2 krat do tyzdna 😉

zuzula25
31. jan 2010

leni a co maly???vydrzal s babkou?resp.babka s nim?

zdenka112
31. jan 2010

tak ja tiez musim chvalit bolo super...ja pridem domov nikoho dama nebolo idem k babke a tam to zalomila viki.spala do 6 no som teraz zvedava kedy sa zaspi 😝 centik a to sme sa bavili o tom ze mi mala nespi...

zdenka112
31. jan 2010

ja pisem jak madar ale viki mi tu keca a rozpravam sa s nou aj pisem...no mada 😀

centik
31. jan 2010

caute,
no supeeeeer bolo aj ked mi nesli kroky ale nevadi 😀 nohy ma bolia aj tak

a pozdravujem dream 😀 😀 😀 😀 mlada nase 😀

sisa.b
31. jan 2010

tak super, o tyzden idem aj ja, ci uz bude skuska spravena alebo nie. dalsi termin nemame, tak uz budem mat po skuskovom v kazdom pripade 😅 😝

zuzula25
31. jan 2010

zdeni tak budete ponocovat??

centik kroky nesli nikomu,ani mne 😝

centik
31. jan 2010

Zuzi sak ja neviem ci si vobec tancovala ked si nebola cervena jak my poniektore 😝 😀

Zdeni tak to po dobre dlhom case ti spala poobede

zuzula25
31. jan 2010

ja sa tam chodim flakat 😀

centik
31. jan 2010

sak je mi jasne preco si sa postavila dozadu a nakoniec 😀

zuzula25
31. jan 2010

no to vies,musis si najst dobre miesto,ale minule som bola vstrede a nemala som ani svalovicu.to sa musis vediet tvarit,ze cvicis a pri tom necvicim.budem ta to musiet naucit 😀

centik
31. jan 2010

tak nato si asi aj ja kupim pernamentku 😀 😀

zuzula25
31. jan 2010

to sa oplati 😀

dm1
31. jan 2010

pripajam sa - zumba bola super aj ked som tiez nestihala akosi s nohami 😀 . Ja som si nemohla ist s vami babuchy sadnut lebo maly papava medzi 4-5. boli sme s kamoskou len chytro na kafe vo fontane. som vas aj videla ist okolo ale to sme sa my uz zberalli domov

dream.d
31. jan 2010

Zuzka z toho si nič nerob, vy ste zumbovali a ja som tam chvílami stála a vydýchavala sa, čo som nestíhala. Ale nebojte sa nič, ja kondičku naberiem.
Centík 😀 😀 😀 štvrťstoročia mám za sebou a ani neviem ako. Mám pocit, že som v živote ešte nič nedokázala. Jedine nádherné dieťatko.
A celkovo pocity, no bolo to úplne super. Už aby bola ďalšia nedeľa. Ale myslím, že dvakrát v týždni by som nezvládla.

sisa.b
31. jan 2010

tak my sme mali navstevu - krstnu malej a doniesla kocik s babikou, tak sa tu s nou mala prehana po byte 😀 ani nestihali krabicu otvorit, ako kricala od nedockavosti 😅

zuzula25
31. jan 2010

sisa super,to si ju viem predstavit aka musi byt stastna.to ked my Matka vozime na tatrovke tak vyska od radosti 😵