Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
31. jan 2010

ja by som chcela do roka minimalne tak uvidime ako nakoniec dopadneme

sisa.b
31. jan 2010

ja som chcela co najdlhsie, lebo po samkovi som mala z dojcenia uplne uzasne spomienky 😵 krasne ma pri tom hladkal, tulil sa a navyse prespaval aj 9 hodin vkuse. tato mala potvora ma stale hryzie a to este ani zuby nemala a pravidelne ma pri tom mlati, kope a stipe 😠 takze teraz je to skor utrpenie. a vraj dojcenie nema boliet 😝

sisa.b
31. jan 2010

dm, s tymi cicavcami mas pravdu 😉 to len MD tu s tym stale operuje, lebo on mlieko neznasa 😀 my ho fakt kupujeme len kvoli mojej kave a na varenie

dm1
31. jan 2010

sisa to som si hovorila na zaciatku dojcenia ze to musel len chlap vypotit ze dojcenie nesmie boliet 😠 . Mna uz nastastie maly nekuse len ma novu zabavku - stipe ma do bradavky auuuu a taha ma za nu

sisa.b
31. jan 2010

tak mate tiez dobru zabavu. ona cez den cica este tak prijatelne, ale vecer a v noci je to hroza 😠 drzi ma len za koncek, odtlaca ma celu prec, prso natiahnute cez pol obyvacky a pridrza zubami. jaaaaaaaaaaaaaaj. neviem, aky to ma vyznam odtlacat ma a zaroven pridrzat, aby som sa jej nevysmykla 😖 ked jej schmatnem ruky, tak je vyspata 😒

yvka1
1. feb 2010

dobré ránko, práve sa chystáme k dr. Vaneska od soboty teplotuje a kašle a práve keď je tá najkrajšia časť zimy chúďa moje.

z tých topánok som teda aj ja pekný dilino, tiež som čítala že už len rovné bez klenby a aj keď sme Vaneske raz kupovali adidi tenisky tak som sa pýtala že prečo sú všetky tenisky s rovnou klenbou a pani mi povedala že boli na školení kedy deti majú mať do 3 rokov rovnú podložku. fakt tomu nechápem. a včera zhodou náhod som sa na tej prednáške v škole dozvedela niečo o mlieku-netýkalo sa to vôbec mlieka či je vhodné alebo nevhodné čo sa týka stravy. bolo to z knihy gény a osobnosť:,,Dôvod prečo je dobré, aby ľudia pili pred spaním mlieko spočíva v tom, že je bohaté na tryptofan(aminokyselinu), kt. sa premení na serotonín, kt napomáha relaxácií. mlieko môže dokonca zaháňať nočné mory, pretože látky, ktoré dráždia serotonergické neuróny, potláčajú sny."

čo budete dnes porábať? ja skočím asi dnes do toho tn, lebo mám mangela doma tak môže strážiť a potom ho asi vyženiem von s peťkom-nech sa trošku vyvetrá ešte kým je zdravý-čo asi pri Vaneske už dlho nebude 😅 😝

pekný dník prajeme 😉

zdenka112
1. feb 2010

dobre ranko....yvka rychlo odozente chorobu od vas nech ste zdravi....rychlo sa uzdravte 🙂 ka dnes idem pozriet sestru aspon sa viki riadne vysanti....prekvapujuco mi zaspala o 9 a spala na pol 8.vzdy ma rano zobudi ked si spieva....inak pozerala som tu stranku o topanockach no ta moja ma 24-nejaku velku nozicku ma 😝 ivetka inak pekne topanocky

zuzula25
1. feb 2010

dobre ranko.

sisa teraz si ma dostala tym clankom a ja som bola tak rozhodnuta odstavit maleho,ale asi ani nezmenim nazor.no ved este tri mesiace pokial mam antiku a potom uvidime.ako je ten clanok pekne napisany,ale...pisane je pekne,prax je ina.je to krasne dojcit,som vdacna ze som mohla maleho dojcit takto dlho,ale teda na to prirodzene odstavenie do 4 rokov a niekedy aj dlhsie nemienim cakat.

yvi takze ste zas marodi.prajeme rychle vyzdravenie

prajeme pekny dnik

dream tie videa su uzasne,Vladusko je smejko 😉

inneska
1. feb 2010

ránko 🙂

tak my sa ideme vychystať k babke...a ja potom zdrhnem k zubárke na pol 12 😝 a prídem asi až navečer, bo babka má až nočnú...

centik
1. feb 2010

caute,
tak mne vcera vynimocne zaspalo dieta o 9.30 ale uz o 7mej sme boli hore 😝 😝
mna hrozne bolia lytka po vcerajsku 😅

sisa.b
1. feb 2010

ahojte,

yvka, zaujimavy clanok, ja mavam divoke sny, skoda, ze mam z neho take krce 😒

zuzi, ja tiez nebudem cakat do 4ch rokov 😀 😀 😀 ale este kusok potiahnem, neodstavim ju hned, ako som chcela 🙂 no ved uvidim, kolko este. ja si ani nejak nepamatam, ako som odstavila starsich dvoch 😕 viem, ze pri sarke som stratila mlieko postupne, ako som nastupila do prace. a samko bol velmi rozumny v tych 15tich mesiacoch, pekne so mnou komunikoval, tak som ho asi ukecala 😅 lebo ziadny boj nebol ani pri jednom. no s tymto mojim malym jedosom, ktory este poriadne nerozprava a vsetko si vydobija krikom, bude asi velky boj 😝

zdenka112
1. feb 2010

ahojte tak pobede idem k sestre rano sa mi nechcelo.som hnila 😀 centik mna tiez rano boleli lytka ale uz som to rozchodila.pekny den vam prajem 😉

dream.d
1. feb 2010

Ahojte.
Yvka skoré uzravenie Vaneske, a nech sa to neprenesie na Peťka.
Môj názor čo sa týka toho mlieka je, že zvieratá majú slúžiť ľuďom. Preto boli zdomácnené, aby sme z nich mali osoh. A odborníci sa zhodujú v tom čo viac v tom čase zrejme vynáša. Neviem prečo, ale mám pocit, že všetky tie výskumy a tvrdenia sú založené čiastočne aj na biznise.
Zo zumby ma nebolí nič, to bude tým oddychovaním asi. 😀

lenka0402
1. feb 2010

Ahojte

Tak aj mi sme dnes nastivili kadlubiaka ☹ maly kasle ako tuberak,atale ho pri tom natahovalo,aj sa mi 2 krat pozvracal ☹ dal nam ambrobene na vykasiavanie a ventolin na roztiahnutie priedusiek 😒 len v pribalovom letakou bolo pisane ze je urceny detom od 2 rokov..tak som mu este raz volala a povedal ze sa to v pohode dava aj mensim detom.,,ze ked je maly zahlieneny tak sa mu to rychlensie vylieci aby sme predisli antibiotikam 😉

Stretli sme aj yvku 🙂 yvka to pozvanie na kavu niekedy spachame..dame preteky v stvornoskovani 😉

A chvalabohu mozme chodit von,len ma mat dudku aby mu nefukalo a deticky do 2 rokov nemaju chodit von ked je pod minus 10.

zuzula25
1. feb 2010

leni tak sa rychlo vyliecte.

ano s detick mi sa nema chodit von ked je zima a fuka moc vietor.deti do jedneho roku by nemali ist von ak je menej ako minus 5 a do dvoch ak je menej ako minus 10.

takze zajtra asi nepojdete do centra??

lenka0402
1. feb 2010

Zuzka nepojdeme..a aj tak by som nemohla lebo Zdenka mi nasla obchod kde sa daju kupit tie opierky na sane..tak ju pojdem kupit do Tn.Ked je MM doma 🙂 A musime ist doobeda lebo MM kdesi pojde.

Idem upratrovat lebo tu mam ako v mastali 😝 ale hracky neriesim..aj tak to nema zmysel 😀

sisa.b
1. feb 2010

marodom prajem rychle uzdravenie 🙂

my uz sme vybavili rodicak, tak ja budem bohata az v marci, ked mi pride aj za januar 😝

sisa.b
1. feb 2010

a prisla nam nova gro baby plienocka, vyzera uzasne 😵

yvka1
1. feb 2010

leni káva platí- sa teším,dohodneme sa niekedy keď budeme mať deťúrence zdravé 😉 lebo naša Vanes dostala aj ATB tak aby sme malému neprivodili niečo horšie.ventolin je podľa mňa super aj Vaneska ho má skoro vždy pri laryngitíde-1.raz ako 9 mesačná 😝

kvetinka už ste fialové? 😀

boola som u toho Baťu ale nič som nevybrala-tie čo sa mi na nete páčili stáli v obchode za 2 veci tak som to nechala tak. bola som len v maxe, išli sme rovno od doktorky ale potom Vanesku už začala bolieť hlavička tak som už pri tesco ani pozreť nešla. pre malého som nepozerala vôbec lebo keď som kupovala pre Vanesku ako malú tak som s nimi nebola vôbec spokojná. boli zvnútra veľmi tvrdé a aj keď jej boli dobré-robili jej otlaky 😝 možno to bol len blbý typ ale ďalšie asi neriskujem 😀

idem robiť banánovo čokoládové maffiny-uvidíme čo z nich bude 😉

baby to odučenie od kojenia-mangelova sesternica kojila všetky 3 deti do 4,5 roka 😀 😝

centik
1. feb 2010

Leni nam tiez kadlubiak daval ventolin a amprobene, asi ich ma oblubene 😀
inak myslis ze to ja fakt dobre ze ti povedal ze mozes maly chodit von? ked kasle? neuskodi to vtedy este viac? ja neviem preto sa pytam 😕

mne konecne Biba po dvoch dnoch zalomila aj poobede 😝 asi preto ze je od 7mej hore 😅
ak by zajtra tiez tak vstala tak sa asi pridam do toho centra 😝

sisa.b
1. feb 2010

yvka 😨 😨 😨 tak ja dufam, ze bude oducena aspon kym nastupim do prace 😅 😝 keby mi to este tak uberalo na vahe ako pri starsich dvoch, ale teraz nula bodov. asi sa dam po skuskovom na nejaku detoxi kuru spojenu s postom 😀

yvka, ked oni vsetky tie topanocky robia akesi tvrde 😒 malej sa blbo bezka v zimnych, ked maju hrubu malo ohybnu podrazku. vraj su nejake super, co by mali byt pre taketo male deticky, len mi este neposlali nasi info.

centik
1. feb 2010

teraz som zistila ze mam doma este dve krabicky toho ambrobene, neotvorene, zaruku to ma do buduceho roka ak by ste niekto potrebovali, usetrite 😀 nieco cez 3 e to stoji, skoda toho 😝

sisa.b
1. feb 2010

centik, tak keby ste potrebovali, nevyberaj v lekarni. aj ja to tak robim, lebo nasa doktorka ma v oblube sirupy a kvapky na S 😅

centik
1. feb 2010

sisa sak nebudem ale aj tak poistovne z tohto sirupu nic nepreplaca, zbocne som vyhodila 7 e ani neviem preco som jej to vlastne nedavala

no parada susedia maju diskoteku, tak som zvedava ci mi zobudia malu

sisa.b
1. feb 2010

to potesi mat takych susedov 😒 ja mavam nervy, ked tu od pol piatej rano kazdy bucha vchodovymi dverami. akoby bolo take tazke zadrzat ich 😠 mame to pri hlavach a este nam vzdy zarachoti z toho sklo na spalnovych dverach. na paradu 🙄

centik
1. feb 2010

u nas si niektori susedia tiez moc nevazia svoje dvere 😅
ale nastastie mam dvere do spalne drevene, tak mi to nerachoti, nemame tam sklo

sisa.b
1. feb 2010

no ja ked pustim pre malu vysavac s odsavackou o 23tej, tak uz je problem 😠 lebo vraj nocny klud. ale ten je az do 6tej a to prejde cez vchodove dvere 10 ludi... 🙄
to mi pripomina, ze uz chcem ist na chalupu byvat 😔

centik
1. feb 2010

vy byVATe hned na prizemi?

centik
1. feb 2010

nocny klud? a tak moja suseda nema problem pustit pracku aj o 11tej vecer maju tak divne prerobeny byt ze maju kupelku vedla nasej obyvacky, a pracku ma asi opretu o nasu stenu.. oni tam povodne tiez mali obyvacke, cele to jadro otocili..

sisa.b
1. feb 2010

centik, ja si aj na pracku cas vypocitavam, lebo suseda vzdy buchala, ak som pretiahla o 10 minut. hej, byvame na tom zvysenom prizemi, aj preto sa byt nedari predat ☹