Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

josie3331
19. mar 2010

ahoj, ja som tu, ale som iba snazilka no 😖

gahanka
19. mar 2010

čaute baby neviete, či by bol záujem o detské opatrovateľské centrum v dubnici? súkromne v rod. dome aj so stravou buď celodenne alebo doobeda, príp. 24hod. max. 8-10detí, niečo také ako škôlka. Cena + - 200€ + strava2€/deň.dajte vedieť na mail gazu@pobox.sk

adulik144
19. mar 2010

Gahanka už som ti odpovedala v teme o sukromných skolkach, ale tam si neuviedla cenu. Tých 200Eur bude asi na mesiac,že? A ako to bude v prípade, že by sa dieťa davalo len doobeda?

zuzula25
20. mar 2010

josie to nevadi,ze su snazilka,ved si Dubnicanka no nie,resp mozno aj z blizkeho okolia.kde byvas??

josie3331
20. mar 2010

ja som priamo z Dca 🙂 a ty?

zuzula25
20. mar 2010

josie tiez priamo z dca,byvam na pod haji.si rodena dubnicanka??

josie3331
20. mar 2010

hej hej, kedysi pod kastielom, teraz dolne kolonky a za par tyzdnov /mesiacov sa opat stahujeme, blizsie k centru....mne sa dca v podstate paci, ako keby vsade blizko, puchov, tn, dialnica, CR....dobra strategicka poloha..a uz som si nejak zvykla a ked chcem, tak sadnem do auta a som za 15min v TN, nechcela by som tam napr. byvat...

zuzula25
20. mar 2010

ja som tiez spokojna v dubnici,vyhovuje mi to,ale trosku ma stve,ze tu poriadne niet kam zajst s detmi-jedine v MC je super

sisa.b
20. mar 2010

tak ja si na dca stale nejak neviem zvyknut ☹ teda zvyknut ano, ale nikdy to nebude moj milovany trencin 😔 mat moznost, hned by som sa tam vratila...
josie, ako v skole? 🙂

dm1
20. mar 2010

ja som tiez spokojna v dubnici som tu od narodenia a mam vsetko poruke blizko tak sa nestazujem 😎 . len ako zuzka pisala keby tu bolo viac kde ist s detmi tak by to bolo super

gahanka
20. mar 2010

Adulik , predbežne len na doobedie by to bolo 140,-€ + strava podľa toho, či aj s obedom alebo bez.

josie3331
20. mar 2010

napriklad chodite s detmi aj do kaviarni alebo restauracii? rozmyslam, co take tu je na to vhodne....mozno ta nova pizzeria pri poste, tam sa nefajci a vyzera to tam celkom fajn🙂 ale inac o nicom ani moc neviem....

sisa dobreee, dnes som spravila prvu skusku v letnom semestri, tak sa tesim 🙂

sisa.b
21. mar 2010

josie, gratulujem 😵

ak tam robia taku pizzu, ako v tepliciach, urcite sa pojdeme pozriet 🙂

zuzula25
21. mar 2010

josie tiez gratulujeme ku skuske.ak sa zadari tak od septembra budem aj ja skolacka.a kde studujes a co?

ja s Matkom nechodievam do kaviarni ani do restik,mne neobsedi a ziadna sa mi tu nepaci pre deti.celkom fajn bolo v trencine v juzanke v tom neposedkovi,ale zarazilo ma to,ze aj ked sme tam konzumovali napoje,aj tak sme museli zaplatit za Matka zatoze sa hral v tom ich ihrisku.trosku divne,nie?

zuzula25
21. mar 2010

josie tiez gratulujeme ku skuske.ak sa zadari tak od septembra budem aj ja skolacka.a kde studujes a co?

ja s Matkom nechodievam do kaviarni ani do restik,mne neobsedi a ziadna sa mi tu nepaci pre deti.celkom fajn bolo v trencine v juzanke v tom neposedkovi,ale zarazilo ma to,ze aj ked sme tam konzumovali napoje,aj tak sme museli zaplatit za Matka zatoze sa hral v tom ich ihrisku.trosku divne,nie?

sisa.b
21. mar 2010

zuzi, neviem. v trencianskom MC tiez platis za vstup a mozes si tam zakupit obcerstvenie - nejaky caj ci kavu. tak to je nieco podobne, nie?

zuzula25
21. mar 2010

sisa,ale ja som si myslela,ze to je ako kaviaren-a aby si rodicia mohli vypit kavu,tak zatial sa deti pohraju.

dm1
21. mar 2010

zuzi ja som to tiez tak pochopila ze neposedko je kaviaren s preliezkami a ma prekvapilo ked si pisala ze sa plati za vstup.

josie3331
21. mar 2010

zuzula tak to je velmi divne, ked to patri do kaviarne, tak by to pre zakaznikov malo sluzit ako doplnkova sluzba, samozrejme bezplatna..no uz nevedia za co si vypytat peniaze.... 😒

ja studujem v Banskej Bystrici germanistiku a ty sa kam chystas?

zuzula25
22. mar 2010

dobre ranko🙂
ja by som to pochopila teda keby tam chodili aj zvlast mamicky s detickami,ktore tam nic nekupili,tak nech sa to plati,ale takto to je divne

josie a to je co ta germanistika??co budes az "vyrasties"?ja sa chystam na osetrovatelstvo-teda ak ma zoberu

josie3331
22. mar 2010

zuzula mas pravdu s tym platenim

no germanistika je vlastne nemecky jazyk, takze mozem robit prekladatelku, tlmocnicku, ucit na jazykovej skole a tak.....

a osetrovatelstvo na akej skole?

zuzula25
22. mar 2010

tak ty si sikula na jazyky.dobre vediet🙂)

no osetrovatelstvo na tej znamej trencianskej univerzite.uvidime co z toho bude a nebude.v prvom rade spravit skusky a dostat sa tam 🤐

josie3331
22. mar 2010

a z coho su tam skusky? biologia, chemia alebo co take? urcite budem drzat palce

zuzula25
23. mar 2010

diky josie.skusky su z osetrovatelstva-ako prax a vseobecne zo zdravotnictva.dufam,ze sa zadari,lebo som citala,ze od buduceho roku sa uz nebude otvarat externe studium.
ty chodis do ktoreho rocnika?

josie3331
23. mar 2010

ja som iba prvacka....

teraz stale cosi vymyslaju s externistami, zatvaraju odbory atd.... asponze na nasej univerzite nie su ziadne problemy...teda zatial 😒

zuzula25
24. mar 2010

josie,tak to bides mat za chvilku prva rok za sebou..to mas trojrocne ci az patrocne?

aj chodievas niekde v dubnici??este som ta nestretla

josie3331
24. mar 2010

obcas kdesi si sadnut s kamoskami do xka, obcas sa najest, napr. do pizzerie Mama..... nakupit do hypermarketov...do mesta, napr do Maja moc nechodim veru....ale teraz budem byvat pri parku, tak mozno budem kazde rano behavat 😀 😀 a ty? asi casto chodis len tak po dubnici, asi najlepsie do toho parku? alebo kde sa najradsej prechadzas s malym?

a je to trojrocne bakalarske, keby chcem magisterske tak neviem, lebo externe na nasej skole nie je a vlastne ani neviem, ci niekde na SR je v tom mojom odbore.....ale budem rada, ked prvy rocnik budem mat za sebou 😎

josie3331
24. mar 2010

no ale pockaj, z tej mojej fotky v pase ma nemozes spoznat, si videla tu fotku, co som predtym mala v albume?

zuzula25
25. mar 2010

ahoj josie
hej videla som tu tvoju fotku,co si mala v albume

ja ani moc nechodim do parku s kocikom,kedze mame male kolieska na kociku tak sa mi tam zle chodi,hlavne ked je blato,na jesen ked bolo listie a v zime sneh.no ale cez leto by som tam chcela s malym,kedze uz beha,bude to lahsie.my mame teraz najoblubenejsie sa prachadzat na detske ihriska,preliezacky.zobereme loptu a tak

josie3331
25. mar 2010

a myslis ze v dca je dost a kvalitnych ihrisk? su aspon udrziavane?

skoda, ze sme na konverzaciu iba my dve

zuzula25
25. mar 2010

minuly rok stavali par detskych ihrisk-su pekne,ale dokedy vydrzia to neviem,ked vidim ako velke detiska sa hupu na hupackach pre malyh ach jaj 😠 😠

no veru dubnicanky kde ste???????????? 😕