Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
23. feb 2009

mna chcel doktor poslat asi tak 9 dni po termine na vyvolanie,ale nestihol 🙂

yvka1
23. feb 2009

No tak to ma ani nestraš - že 9 dní !! a ku komu si chodila?a dream d. ty ku komu chodíš?inak baby nevadí že som sa vám tu takto vtrela do debaty?

dream.d
23. feb 2009

yvka ja chodím dca Mokrášovi.som spokojná.

tanidlo
23. feb 2009

Zuzula..ale konikuje..ved nestacim citat 🙂 Ste sa nejako rozkecali baby..ale to je dobre..vitajte yvka a dream 😀

Ja som prihodila nejake nove foto, dokonca aj nasho balkonoveho snehuliaka 😀 😀 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dream.d
23. feb 2009

ahoj tanidlo, dakujem. krááásny snehuliak aj mimco.

sisa.b
23. feb 2009

ahojte 🙂 tani krasne fotecky, aj ti moji dnes jedneho postavili.

dnes sme boli v tn, ale teda cesty strasne 😖 tak na zabitie

holky, urcite by som bez autosedacky nesla s babom, nikdy neviete, co sa moze stat. najviac nehod - aj tych smrtelnych - je na tych kratkych trasach, ked sa clovek spolieha, ze ide len kusok. z porodnice sme malu viezli vo vanicke z kocika - ta nasa je certifikovana ako autosedacka. ale v pohode by som viezla babo aj vo vajicku.
http://www.nemyslis-zaplatis.cz/

sisa.b
23. feb 2009

a to video tehulky radsej nepozerajte ☹

zuzula25
24. feb 2009

dobre ramko dubnica!!!!
sisa video blee,ale fakt tam maju pravdu,tiez by som babatko neviezla v aute bez autosedacky,mala som aj nachystanu do porodnice,ale ked som sa tam na nu pytala,ci mi ho nachystaju do autosedacky,tak vyvalili na mna okale,tak som si maleho vzala na ruky a nechcem si predstavit co vsetko sa mohlo stat ☹ teraz len v autosedacke.a nakoniec aj tak jedna mamina odchadzali v autosedacke

tani ty si teda vymyselnik,aspon vidno po kom to macko ma 😀 kraaasny snehuliak.a to vam tolko snehu napadlo na balkon???

aj ja vitam nove clenky a dufam,ze budete chodit s nami konikovat

yvka ja chodim k Petrykowskemu,ale napriklad kamaratku posielal na vyvolanie este pred terminom,on sa riadi podla nalezu na krcku

dream.d.ved mi to bolo divne ze pri fotke mas termin za chvilkui a ty si spominala,ze termin az o 33 dni.tak potom ides na prietoky dobre,chodi sa okolo 36tt.

tanidlo
24. feb 2009

Krasne ranko..to mame zas vonku bielo 😀

Dream, Sisa, Zuzi..dakujem za pochvalu..snazila som sa 🙂 Zuzula, nam snehu na balkone napadlo aj na dvoch, len uz mi bola strasna zima, tak musi stacit jeden..iba ze by som dnes jedneho spravila aj na druhom balkone..hehe..

Co dnes porabate ?

zuzula25
24. feb 2009

vy mate dva balkony??

my sa dnes chystame do TN,manzel si chce ist kupit zimne topanky,tak pobehame asi po Juzanke a po Maxe.teda ak nam sef dovoli 😀

tanidlo
24. feb 2009

Zuzi, tieto nase stare veziaky maju vsetky po dva balkony.. 🙂

My ideme akurat s drobcom von..behneme pre neterku do skoly a trochu pobehame po parku 🙂 Zelam vela zdaru pri nakupoch..

dream.d
24. feb 2009

Ahojte maminy.

Zuzu: ty máš druhý dôchodkový pilier? ak hej stačí mi ho na sociálke nahlásiť až po pôrode ked tam pôjdem alebo musím už teraz ked mi nabehla materská?

Pekný deň všetkým.

zuzula25
24. feb 2009

ahoj dream.d staci ti to az po porode,to tam budes vypisovat tlaciva,ale musis tam ist do tych 15 dni od porodu,aby sa ti to ratalo a odvadzali za teba

yvka1
24. feb 2009

Ahojte maminky. No ja by som asi tiež bez sedačky nešla, mám ju už aj pekne nachystanú-zrovna nedávno sme sa kvôli tomu s jednou mamičkou v materskom centre trochu pochytili, lebo vraj podľa nej je to pre bábätko neprirodzené a to svoje teraz už skoro 3mesačné by tam tiež určite nedala. Mám 23 rokov tak keď už nevedela čo mi má na to povedať, tak sa ohradila niečím ako ,,mladá-sprostá". ale radšej nech bábätko 10 min vydrží ako by som si to mala potom celý život vyčítať.

Baby po 5 dňoch prenášania sa ani trochu neotváram-ten náš malý má asi zimný spánok :o) pichli mi akúsi injekciu a poslali domov-vraj nech to trošku popoženú tak som zvedavá.

tanidlo
24. feb 2009

Tak sme doma, ina posilnovna vonku..som si dala dnes cviky aj na ruky aj na nohy..nie je nic lepsie ako tlacenie kocika s 11-kilovym "drobcom" po neodhrabanych chodnikoch a hlavne do kopca..uplna "fantazia" 😀 😀 😀

janada
24. feb 2009

ahojte,ja som dnes bola v prvýkrát v tom materskom centre a Domča mi odtial nechcela ísť domov,vrieskala na celé kolo 🙂 Takže v pondelok mám dovolenku,tak ideme zase 😉

zuzula25
24. feb 2009

tani to budu svaliska 😀

janada a to si bola v dubnickom materskom centre???

yvka ani sa nenazdas a budes mat princeznu pri sebe.tak vravis,ze si zavreta ako flasa 😀
a komu chodis ku gynekologovi???

janada
24. feb 2009

ano zuzi v bambulkove 🙂

sisa.b
24. feb 2009

ahojte 🙂 tak ja som dnes bola prvykrat obzriet park (to tu byvam uz rok a pol - hanba mi 😝 ) a celkom sa mi to tam paci. teda ale kocik s makkymi kolesami je hrozne tlacit cez tie kopy snehu - normalne som narobena. ale pojdem aj zajtra, aspon mam pocit, ze som sa hybala 😀

zuzula a to vam akoze nechceli dovolit autosedacku v porodnici? 😲 😲 😲 nam sestricka len krpcov obliekla a sukali sme si ich uz sami, kde sme chceli. ale v tn boli s autosedackami vsetci. ved aj ked kukas tu do albumov, tak skoro kazda kocka ma foto v autosedacke, ako idu z porodnice (len ja som samozrejme zas nefotila 🙄 )

sisa.b
24. feb 2009

a okrem ineho je to aj zo zakona povinne!!! vozit dieta v autosedacke 😕

tani, akurat citam, ze si sa narobila tiez 😀 ja som este k tomu polhodinu kecala s mamou cez mobil, takze som tlacila nastriedacku jednou rukou 😝

sisa.b
24. feb 2009

yvka, nedaj sa, tie autosedacky su prisposobene pre novorodencov - aspon my mame tu vlozku v nej. a podla mna je vrchol nezodpovednosti vozit dieta bez nej 🙄 ja by som sa s nou asi pohadala 😀
a to tehu ti normalne zavidim 😝 aj ked som frflala posledne tri tyzdne pred porodom a velakrat taka depresia, ze zas prenasam 😀 ale teraz mi je za tym vzrusom smutno...

sisa.b
24. feb 2009

inak ja som bola vrcholne nezodpovedna pocas tehu, lebo som sa vozila cely cas bez bezpecnostneho pasu 😝 😝 dokonca aj par dni po termine som sa este za volant naskladala 😀

sisa.b
24. feb 2009

a tusim trpim samomluvou 😕

tanidlo
24. feb 2009

No veru..ale sa mi aj zidu, lebo uz maleho nevladzem nosit normalne 🙂

Sisa, aj ja som tam dnes na skok bola..ale chodniky moc vyslapane neboli, tiez som sa tam len brodila..tak som to vzdala..najlepsie tam byva na jar a na jesen (aj v lete, ak nie je moc teplo), to je paradicka, by som tam aj byvala 🙂

Centik, Vam v KE zapadali kable, ci co ? Ked si sa tu tolko neukazala 😀 😀 😀

yvka1
24. feb 2009

Zuzula ja mám Balažoviecha-no neviem či som to zrovna vyhrala :o)

Sisa.b obdivujem ťa ako zvládaš 3 deti. Ja mám zatiaľ len 1 a už teraz si akosi neviem predstaviť ako to bude vyzerať s dvomi 😉

3558
24. feb 2009

vitam nove babule a dufam ze im to tu dlho vydrzi. 😀 😀 😀

tani nechaj centika oddychovat pri ,,mamine,, 😀 😀 😀 ved ona na nas isto mysli.

aj ja som za dva dni na vas myslela. ale sme malovali, potom som tu mala 3 navstevy, a prosim pekne aj tak nemam navarene. skoro sa mi pracka pokazila, ale chvala bohu len tesnenie to bolo, a uz buducu stredu letm domov, tak sa tesim ako male decko. no a kamos mi doniesok gulas, lebo robil tak sa prave tlacim, a som rada, ze nemusim vyprazat tie rezne co mam nalozene v chladnicke,lebo nemam uz sil.

inak som robila tie rezne v jogurte, a nic moc. cakala som nieco lepsie. uz aj vy ste to niektora skusali?

sisa.b
24. feb 2009

yvka - nemas co obdivovat - uz som z toho na nervy 😝 a hlavne v mojej rodinnej situacii 😔
ale snazim sa prezit 😀 a neboj, to zvladnes 😉 ja uz teda riesim uplne ine veci. to vies, vacsie deti, vacsie starosti...

3558
24. feb 2009

sisa nikdy neni tak zle, aby nemohlo byt este horise. 😉 🙂 🙂 🙂

sisa.b
24. feb 2009

zuzi, ja si to tiez hovorim a v podstate sa nestazujem 🙂 to ja len na margo toho komplimentu od yvky, ze ani u nas to teda nie je idealne 😝

centik
24. feb 2009

caute,
baby vy by ste ma vyhnali na vychod a ja som este tu 😀 😀
ale zajtra rano uz cestujeme 😉