Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
11. mar 2009

inak Zuzi aj ja som si chvilu myslela ci som ta nevidela, siel taky parik s kocikom, ale cervenym, 🙂 ale to uz bolo pred pol 6tou tak to si nebola isto ty

zuzula25
11. mar 2009

zajtra chce ist manzel kocikova,ale nemusi mat vsetko 🙂 ja sa pridam.v piatok nemozem,idem na pohreb-babka umrela

zuzula25
11. mar 2009

jajuska gratulujeme,prajeme vela zdravicka a mamine vela mliecka 🙂 😉

tanidlo
11. mar 2009

Jajuska, aj odo mna gratulka, nech sa Vam dariiiii 🙂

Ja sa teda hlasim tiez, mozeme sa tu doobeda, alebo naobed zdrcnut a nieco spolu vymyslime..ja nemam na plane nic take, takze sa pridam k vacsine, ak teda nebude veeelmi prsat a maly nahodou zrovna v tom najlepsom nezaspi 😀

3558
11. mar 2009

mohli by sme ist zajtra poobede,nie?
ale kukala som pocasie a ma stale liat,iba na vychode obcasny dazd. 😠 😠
ja mam este tolko vela vybavovaciek a sedim doma uz tri dni len koli tomu ze prsi a ja nemam prsiplast na kocik ☹

tanidlo
11. mar 2009

Zuzi, ved Ti niektora poziciame, nie je problem 🙂 Ja mam teda len jeden, ale my chodime casto von hned rano a vtedy nejako prsat nezvykne, teda az na dnesok 🙂 Sa podelima mozes vybavovat 😀 Alebo bude mat niektora mozno aj nejaky navyse, neboj..inak poobede moze byt..

3558
11. mar 2009

tani dik. ale hadam poprosim svagrinu nech mi pozicia. uvidime. no bola by som rada keby neprsalo. 😵 😵

sisa.b
11. mar 2009

jajuska aj my gratulujeme 🙂 😵

zuzula25
12. mar 2009

tak to teda dnes nevyzera najlepsie.u nas sa plany zmenili.musim ist kupit veniec na hrob,tak budem musiet ist s manzelom von.ale este o 12 nakuknem,ze kde sa stretnete a ja sa podla toho ako povybavujeme pridam.ja kocikujem zvycajne od 13 do 15-16 😉

tanidlo
12. mar 2009

Dobre ranko..

tak my sme boli preventivne vonku uz aj teraz, keby naaaaahodou poobede moc lialo a malemu sa pekne podarilo rozdriapat aj prsiplast, ked sa jedoval, ze nevidi dobre von (snad ho trochu dam dokopy, ak by bolo treba)..

Este sme tu nespominali miesto stretnutia, ma niekto nejake navrhy ? Asi by bolo najlepsie tak, aby sme to nikto nemali prilis daleko a co sa casu tyka, tak nas Maco spava tak do jednej-druhej posledne dni, takze by sa nam to hodilo nejako potom az..moze byt ? A ak by ozaj velmi prsalo, tak by sme to hadam odlozili na zajtra, pripadne na vikend ci buduci tyzden..neviem si predstavit potulujucu sa tlupu mamiciek s kocikmi niekde vonku po lejaku 😀 😀 😀

tanidlo
12. mar 2009

Nikto nic ? Zeby stretko zas nevyslo ? 😠

Ja sa tu este stavim tak o hodinku, ak by ste nahodou nieco dohodli, drobec prave zaspal, musim ist cosi porobit..len upresnim, ze mame modry kocik a ja by som mala modre rifle a cervenu bundu (ak by nebola velka zima, tak modru 🙂..no a samozrejme okuliare 😀 Tak uz by sme niekam pripadne prisli..sup sup sem s navrhmi 😎

centik
12. mar 2009

ahojte,
my sme mali vcera vecer teplotu, a este sa chystame na poobedny spanok tak neviem ci dnes niekde pojdeme, 😒

sisa.b
12. mar 2009

ahojte 🙂 tak my sa chystame von aj v tomto pocasi. mala ma sice este stale sopliky, ale to vraj moze este aj mesiac trvat, tak to neriesim, len poctivo odsavam

tanidlo
12. mar 2009

Jani, ved ak by ste naaaaahodou isli tak nejako ako vcera, kludne cinkni, dnes by sa dalo, lebo maly spi na etapy, hodinu spal, hodinu bol hore a teraz sa zase uklada spat, tak neviem..potom uz asi bude hore az kym nepojde normalne spat.. 😀 Akoze vyvetrany uz je az-az z rana, ale kludne by som este isla 😉

Sisa, no ved mne az tak velmi nevadi, ked prsi, ci pada sneh (hlavne nech to je v norme 🙂), takze tiez by som v pohode isla, ale to sme zas len dve, zvysne nahlasene osoby dnes tusim nekonikuju 😀 Ale ved ono to snad raz vyjde..treba dufat..hehe..ked bude jarne pocasie, to nas vsetkych bude von tahat ovela viac..

zuzula25
12. mar 2009

ahojte.tak my sme sa uz vratili z prechadzky,chvilkami je teda poriadne hnusno.Tani aj som ti chcela volat,ze kde je to stretko,ale ked bolo take pocasie. ☹

inac som zvedava,ci sa niekedy stretneme 😉

3558
12. mar 2009

baby tak ja sa ospravedlnujem. este som sa ani nevyzula a pisem.bola som v maji si objednat linku a prisla som tam o 10 rano a o 15.00 som odchadzala. neverila som kolko je hodin, lebo mala prist kamoska o dvanastej na pol hodinu a ja som ju uplne prepasla. teraz je na mna nasrana a nedviha telefon. no ale musela som linku uz objednat,lebo nemam inokedy cas.
este raz sa ospravedlnujem. no ak bude pekne v nedelu,tak ja vam napisem ci pojdem von, ale zajtra idem do toho bolesova kuknut malu lauru. no tak dufam ze to vsetko zvladnem. tak zatial pa

centik
12. mar 2009

mne mala este spi

zuzula25
12. mar 2009

zuzi pozdravuj malu lauriku od konikariek 😉

to pocasie vonku je ako aprilove 😠

tanidlo
12. mar 2009

Neboj Zuzula..stretneme, raz urcite, ked deti pojdu spolu do skolky a tak..hehe 😀

Zuzi, v pohode, stava sa, ze to nevychadza tak ako chceme..nam sa krpec tiez az pred pol hodinou zobudil, takze uz to dnes nechame tak, aj sa nejako zozimilo tusim vonku..ale zajtra startujeme hned rano, ak sa bude dat..to zabera, potom spi ako poleno 🙂

inak pekny vecer 😅

zuzula25
12. mar 2009

tani 😀

3558
12. mar 2009

no ja som nasrana ako pes, nic nejde podla planu. maly umrncany a este ho musim okupat, a do odchodu uz len tri pracovne dni. takze asi ako vzdy nic nepostiham, a nervozna som a potom si to kompenzujem na rodine. ked maly zaspi, tak este kuknem.pa 😖

zuzula25
12. mar 2009

zuzi poto vyde slniecko a zas bude vsetko dobre.su take chvilky ked sa nedari,ale mysli na to,ze to prejde a bude fajn.ber to pozitivne-aspon si vybavila linku do kuchyne 😉

sisa.b
12. mar 2009

tak mala uz ma zo sopla aj kasel, aj ked odsavame o 106 ☹ ked som ju obliekla, aby sme sli von, tak bola ladova ako cencul. nakoniec som ju radsej nasupovala do postele a lahla som si k nej zohriat ju. takze sme nakoniec nikde neboli. akurat co som s nou v satke zbehla dolu mlieko kupit. dufam, ze nebude zas chora ☹

3558
12. mar 2009

no vsetko bolo tak narychlo aj ked som tam sedela pat hodin, ze az teraz kukam co som vlastne kupila ake spotrebice. hladam na nete a vidim ze mikrovlnku som chcela obycajnu a mam s grilom atd 😖 😖 😖
neviem a nemam predstavu ako bude ladit korpus s dvierkami a pracovnou doskou, no ale to je vsetko taka loteria ze 😝 ani neviem ci uchytky budu sediet a kachlicky za linkou.no proste som sklamana aj z pracky lebo bude vstavana a otvara sa presne na opacny smer ako dvierka linky a tak dalej. idem radsej spat aj tak nezaspim. caute

sisa.b
12. mar 2009

zuzi, a to si musela takto narychlo riesit? ☹ nam teda trvalo, kym sme vybrali kachlicky a dlazbu a to sme si nosili vzorky, aby sme prirovnali a vybrali tu naj kombinaciu

3558
12. mar 2009

ja som vybrala hned vsetko naraz. aj spotrebice uplne vsetky. ved predavacka hovorila ye tak dlho tam este nikto nebol ale ze ludia chodia na dvadsat krat a stale nieco doplnaju. ale ja nemam cas. tak som vybrala len tak od oka. no a teraz ze si aspon kuknem na nete ake spotrebice som vybrala a no neviem neviem ☹ ☹

tanidlo
12. mar 2009

Tak aj my uz teplotujeme od vecera, dufam, ze sa nam choroba vyhne, uvidime, ako bude v noci a rano..Sisa, drzime palce, snad aj vas to obide..

Zuzi, neboj, zas bude dobre (aj na linku a spotrebice si casom zvyknes, su dolezitejsie veci na svete), Zuzula to fajne napisala..ja sa pripajam..ja mam teraz tiez take dni, ze sa citim na maslu, ale treba to nejako zvladnut, uz len kvoli tym drobcom 😀 Ale verim Ti, ze mas stresy zase z cestovania, si si tu "u nas" ani nejako neoddychla, ze ? Uz aby si prisla zas..

sisa.b
12. mar 2009

a to uz musis ist zas prec? ☹ ani sme ta neokukli. a kedy zas prides?

tanidlo
13. mar 2009

Dobre ranko, alebo uz skor den..my sme teraz vstali, lebo nas teplota kvarila aj v noci a boli sme kazdu chvilu hore.. 😖 Doktorku zatial nahanat nechcem, vonku je skaredo, nech je maly radsej v teple teraz a uvidime ako bude cely den..ved pohotovost funguje, keby daco, ale dufam, ze sa jej vyhneme..asi je to len zo zubkov, aj ked Maco je aj trochu huhnavy a ma leskle ocka, ach jo..dalsim antibiotikam by som sa rada vyhla, ak to pojde.. ☹

U vas ostatnych ako dnes ?

centik
13. mar 2009

ahojte,
Tani tak sa rychlo vyzdravte, nech jej Maco fit 🙂