Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
10. apr 2009

zuzi on ta rodil???ci bol pri porode?? 😕

dnes su obchody otvorene,vacsinou nebyvaju v pondelok,ale teraz je to take poprehadzane-svagina robi v bille a ta je v nedelu zatvorena a vpondelok otvorena.

inac dobre ranko!!!a prajeme krasne sviatky vam a vasim rodinkam.samozrejme bez oblievacky-ta je o nicom 😀

sisa.b
10. apr 2009

aj my prajeme krasne sviatky 🙂

3558
10. apr 2009

no pri porode byvaju iba dve sestricky. no a jedna vypadla, tak ju musel nahradit P. tak mal z toho sou a nestihol ani rozmyslat..... 😀 😀 😀

aj my prajeme, aj ked neoslavujeme. 😉

zuzula25
10. apr 2009

zuzi tak to teda klobuk dole,ze to zvladol 😝 a neodpadol 😀

zajtra

zuzula25
10. apr 2009

zajtra sa chystame do Teplic na prechadzku 🙂

3558
10. apr 2009

zuzula nestihol odpadnut 😀 😀 😀

zuzula25
11. apr 2009

zuzi tak to si nejaka rychlovka 😀

yvka1
11. apr 2009

Ahojte maminky. Dlho som sa neozvala-akosi nebol čas. tie 2 decká dajú zabrať viac ako som čakala 😝 a ešte k tomu skúšky v škole-no celkom si začínam zvykať na 2 hodky spánku denne 😀
zuzula 25 nebola si náhodou 26.3. na kĺbiky? tuším v modrej bunde a s modrým kočárom?ak hej tak sme išli spolu vo výťahu amoja malá ti pochválila kočár 😀 😀 -ona je taká rebeka ukecaná.ak si to bola ty tak ešte ste sa aj minule dokonca pozdravili s mojim mužom kúsok od pošty.

sisa.b
11. apr 2009

tak my letime na chatuuuuuuuuuuuuuu. pekny vikend prajem 🙂

zuzula25
11. apr 2009

ahojte,my sme sa vratili z teplic,je tam nadherne.park je poprerabany-su tam preliezacky pre detska.

Yvka ano bola som to ja.tak uz potom viem kto si.tak to sa maly vola po tatinovi.bol to brachov kamarat.teda aj je.chodis aj do toho noveho materskeho centra,ze??videla som ta na fotkach na nete.aj s takymto drobcekom??

sisa tak si to uzite.

tanidlo
12. apr 2009

Ahojte babule, ja to tu nejako flakam v poslednej dobe, ale som z toho tepla akasi leniva aj PC zapnut, stale sme vonku, tak ani nejako nie je kedy..

Zuzula, my sme boli s krpcom v Tepliciach dnes doobeda, bolo tam super, to nove ihrisko nema chybu, uz sa tesim, ked bude vacsi, aby sa tam zahral aj sam trosku..a dnes cely den krmime kacicky, aj ked uz tu ziadne nie su 😀 😀 😀

3558
12. apr 2009

tani ste na balkone a vyhadzujete s Mackom rozky von a vykrikujete : na pi pi pi??? 😀 😀 😀

tanidlo
12. apr 2009

Zuzi, no tak nejak podobne 😉 Akurat ich vyhadzujeme z kočíka na ulici 😀

yvka1
13. apr 2009

Zuzula25. No ano muž je s vladkom kamarát. veď on mi ešte cez leto hovoril že jeho sestra bude mať bábätko a že ťa isto poznám lebo si tiež chodila na SZŠ ale ja som si ťa aj tak stále nevedela vybaviť 🙂 S malým som chodila do centra iba kým bol v brušku potom už nie lebo najprv som nechcela aby niečo chytil a teraz je až moc pekne na to aby sme boli zavretí vnútri.
no my sa do tých teplíc chystáme už asi týždeň,len akosi sme sa stále nerozhýbali a keď sa konečne vyberieme tak sa stavím že bude pršať 😖

zuzula25
13. apr 2009

yvka a ty ked si pisala,ze chodis do skoly,pokracujes v odbore zdravotnictva??na aku skolu chodis??
no veru treba sa rozhybat,ale zas na druhej strane leto este len zacina 😎

yvka1
14. apr 2009

V zdravotníctve nie lebo tam sa dá chodiť externe až po 2-ročnej praxi a tú ja nemám, tak teraz zmena personálny manažment 😅 baby čo ste dnes porábali?zase bolo krásne.ozaj boli ste už niektorá v Lešnej v zoo?páčilo sa vám?chceli by sme tam pozreť ešte kým nie je úplný hic,len keď to bude ako s tými teplicami-no neviem neviem či to stihneme ešte tento rok 😀 😀

sisa.b
14. apr 2009

ahojte 🙂 my sme dnes ani vonku neboli, lebo upratujem bordel, ktory sme si z chaty privliekli 😝 chcela som ist s drahym, ked pride z prace, no slecna si zaspala tesne pred jeho prichodom a taha do teraz. takze uz nic z toho 😒 tak zajtra...

yvka, my sme boli v lesnej minule leto a bolo paradne 🙂 podla mna sa nechyta ani blavacka zoo ani bojnice. deturencom sa tiez velmi pacilo

zuzula25
14. apr 2009

my sme boli tiez v lesnej a fakt tam bolo krasne,presne ako pise sisa nechyta sa k nej ziadna.ta je asi najkrajsia na okoli a potom sa mi pacila aj na Morave na Kopecku.

yvka takze si zmenila povolanie.ja som sa chystala minuly rok na externu formu-tam m usia byt az 3 roky praxe,ale nastastie prisla baby a som ovela radsej-rozmyslala som aj ze to nejako sklbim,ale bala som sa toho,klobuk dole ze to tak zvladas.kolko mas este pred sebou??inac ja ta vobec nepoznam zo skoly,asi sme sa obchadzali.

sisa ako bolo na chate???uzila si si to tam??zregenerovala???my sme boli vcera grilovat a bolo perfektne a nastastie uz mame sviatky za sebou 😝

sisa.b
14. apr 2009

zuzula, na chate bolo super 🙂 pekne sme sa zabavili, nasa slecna bola uplne uzasna, isla z jedneho narucia do druheho - ani som nemala moznost satku poriadne vytiahnut 🙂 ukazala sa ako velmi spolocenske dieta, ani jest a spat nechcela, aby jej nieco nahodou neuslo 😝 😀
bola tam s nami kamaratka v 13tt, tak sme jej ukazovali satku a tie dva uvazy, na ktore sa zmozem ona uz bola aj tak rozhodnuta pre satku, tak sme si dobre pokecali. a napriek tomu, ze sme boli v hnuskach (plienky nam viseli doma na susiaku), tak sme sa dohodli, ze si dame stretko a plienocky predvedieme 🙂
a mala hviezdila kakanim do travicky 😵 😵 😵

sisa.b
14. apr 2009

to moje dieta mi este stale spi 😕 a s holym zadkom 😀

lugu
15. apr 2009

yvka my sme boli v Lešnej a je tam super,presli sme to cele a ani sa mi nezdalo take velke,dokonca sme to presli este az vlacikom 😀 😀

zuzula25
15. apr 2009

ahoj lugu-slho si sa neukazala,co mate nove???

lugu
15. apr 2009

ahoj zuzula boli sme na vychode a novu mame nadchu,inac vsetko postarom akurat sa nam kraaasne oteplilo 😀

sisa.b
16. apr 2009

baby, my ideme dnes na chatu. uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵

zuzula25
16. apr 2009

sisa a neprilsli ste uz z nej??? 😀 😀 😀

lugu inac pekny uvenir-ze nadcha 😀 😀 uz ste vybavili nejaku skolku??

sisa.b
16. apr 2009

zuzula, to sme boli tu za rohom - vo valaskej belej, teraz ideme do vysokych tatier 😵

zuzula25
16. apr 2009

sisa uzite si to tam,zregenerujte sily 😉

lugu
16. apr 2009

zuzula na zapis do skolky sme uz boli,ale neviem ci nas vezmu,hadam hej,inac neviem ,v auguste mi konci rodicovska 😉

sisa uzi si chatu 😵

zuzula25
17. apr 2009

lugu a kde ste ho dali??tu na pod haj??alebo ste skusali aj viac skolok??aj mas robotu po skonceni rodicovskej??