Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
19. júl 2010

kamaratka bola v dubnici a celkom,ze fajn.ja neviem ja som tam nebola....naposledy este ako dieta,ale ked si na to spomeniem,nemam dobre spomienky ohladne navstevnikov,vybavenia,okolia a tak.ale je to tam poprerabane a zevrauj pekne

o Banovciach som pocula tiez samu chvalu 😵 este sme nevyskusali,ale leto este nekonciiii 😀

adulik144
19. júl 2010

Dakujem za tipy. O dubnickom kupku raz počujem chvály raz presne opak, tak sa mi tam nechce ísť (tiež mám tie predsudky z minulých rokov) a predsa nie je tam malý bazén pre deti. Tento týžden som bola 1x v Brumove a klobúk dole nad tým ako si dokáže dedinka urobiť atraktívne kupko. Keby tam nebolo tolko ludí, tak je to moje No. 1, ale v tých teplách ich bolo asi vsade vela. V Bánovciach zase bola švagrinka a tiež si nevie vynachváliť, do Nemšovej chodí neter a podla jej slov je to skor stretavkový bod násťročných, tak tam by som asi už nezapadla 😀 , ešte som sa vypytovala či je niečo v Ilave-nič, jedine viem že niektorí chodia ešte do Košece, ale ja si to pamätám ako hrozne malé a myslím si, že ani bazen pre deti nebol.

zuzula25
19. júl 2010

adulik144 suhlasim stebou v Brumove je nadherne,uzasne kupalisko,cistucka voda,nadherne prostredie.my sme tam boli doobeda a bolo este prazdno,dokonca sme mali aj deky v tieni.asi dve veci co by som vytkla,ze sa tam neda nejast,mali len nejaky hot dog..aj to povedali,ze az po 12 bude.jedine co som tam kupila bol pizzovy kolac.no a druhe,ze ten detky je strasne blizko pri velkom bazene.maly mi stale uchodil z maleho a par krokov a uz je velky.
inac kupalisko no.1

josie3331
19. júl 2010

a zevraj aj v opatovej je nejaka nadrz, tam sa tiez chodia kupat, ale nebola som tam...no a este puchov, ale tam chodil priatel, ja som tam este nebola

adulik144
19. júl 2010

My sme boli v Brumove v stredu a maš pravdu doobeda sa dalo vyjašiť,ale od tej 1hodiny-koniec,to tam prišli väčšie decka a už tam bezohladne blbli. A asi sme mali šťastie, lebo ked sme tam boli,tak predavali krasne mafinky boli vo velkých papierových košíčkoch a vyzerali ako smajlikovia.obidve baby si na nich pochutnali.
V Opatovej som bola raz asi pred 3 rokmi a ja moc jazerá, nadrže nemusím-prídu mi špinavé. Ale maju tam sprchy,tak sa malá clapkala tam a uplne jej to vtedy stacilo. Teraz by som ju už nezadržala.
Josie ako tože priateľ chodí na kupko bez teba?! Dávaj bacha, bude opálenejší 😀

josie3331
19. júl 2010

adulik zeby? 😀 ale nie, ja sa nebojim

zuzula25
20. júl 2010

adulik mali tam vystavenych aj tych smajlikov,ale ze az poobede budu,tak doobeda tam nemali nic.neviem ci sme akurat natrafili na den,ked im dosli zasoby 😀 ale urcite sa tam vratime mozno aj buduci tyzden.co tam po jedle,hlavne ze je tam cisto a krasne 😀
v opatovej som bola ako nastrocna,ale nepacilo sami a urcite by som tam nesla s sietatom,tiez som toho nazoru ako adulik pride mi to spinave.

aela
21. júl 2010

@adulik144 dr. krupickova uz roky nie je na UH-barakoch, teraz je na poliklinike v meste 😉
@carrie4 myslim, ze to privitanie robia na poziadanie, inac len ten prispevok davajuj, sice tiez na poziadanie 😀
@zuzula25 na novej kupalisko uz davno neexistuje, planovana rekonstrukcia sa akosi doteraz nekonala, ale funguje tam myslim kryta plavaren s tym, ze v lete sa da vonku opalovat, ale to nie je nic moc pre male deti, podla mna je najlepsie letne kupalisko pre deti v trencine, tento rok poslednykrat otvorene, tak si to tam treba uzit 😉

aela
21. júl 2010

@josie3331 v opatovej je prirodne kupalisko, kedysi tam ludia chodili, ale teraz to uz je len taka mlaka a s detmi by som tam teda nesla uz vobec 😠

adulik144
23. júl 2010

Ahojte.Neviete či nie je niečo vo vzduchu? Nejaký virus? Obidve baby mi naraz zacali vyplakavat, že ich boli hlavička a bruško. ktomu sa pridali teploty. Neviem ci to mam brať, že je to len od tepla alebo či niečo dostali na kupalisku.

zuzula25
23. júl 2010

adulik ja neviem o nicom,len baby spominaju,ze ich deticka maju z nicoho nic teploty a neklesaju.tieto hnacky boli asi tak pred mesiacom,ale v letnych mesiacoch asi caste ☹
rychlo sa uzdravte

ellinka1
14. aug 2010

Ahojte baby, od septembra by som chcela začať s malou chodiť plávať (má rok), len neviem kam. Na salus som v poslednom čase nepočula nič moc pekné... Máte s tým nejaké skúsenosti alebo ste niektoré chodili do Trenčína?

zuzula25
15. aug 2010

@ellinka1..v tomto ti neporadim,my sme chodili do salusu a ja som bola velmi spokojna,nieco sa planovalo aj v tepliciach otvorit,ale neviem ci sa to zrealizovalo.no a na trencin som pocula tiez len chvalu

dm1
15. aug 2010

tiez sme chodili do salusu a bola som skojona

ellinka1
15. aug 2010

a do salusu ste chodili teraz niekedy? lebo mne spominala doktorka, vraj v saluse to teraz nie je nič moc s hygienou...

dm1
15. aug 2010

@ellinka1 ja som tam chodila asi pol roka dozadu

ellinka1
16. aug 2010

hej? tak super, dik za info. A ako dlho trvá ten kurz?

zuzula25
16. aug 2010

my sme chodili rok dozadu a sama chvala...ale ked som to spomenula dokine,taktiez nebola spokojna,ze tam ideme....ani nie kvoli hygiene,ale ze je to strasne drahe a neoplati sa,ze je to len biznis.
kurz je tusim 8 hodin,chodi sa dvakrat do tyzdna na necelu hodku

dm1
17. aug 2010

@ellinka1 v TN je to ale este drahsie a nam to zase odporucila fyzioterapeutka lebo sme cvicili s malym

ellinka1
17. aug 2010

@zuzula25 tak to sme na tom podobne... aj na mna doktorka vybehla, ze co zase vymyslam, vraj je to len nejaky hit sucasnosti... hlavne ze vsade citas a pocujes, ake je to dobre pre dieta, na jeho imunitu a tak... Skoda hovorit...

ellinka1
17. aug 2010

@dm1 a nevies prosim kde v tn to je? a ak sa mozem spytat, ake konkretne problemy ste mali, ked si chodila k fyzioterapeutke? Lebo mna to pravdepodobne tiez caka s malou

zuzula25
17. aug 2010

@ellinka1 a nechodis k Baginovej?? 😀

zuzula25
17. aug 2010

tu je to v trencine:
http://www.hups.sk/index.html

v dubnici je to trsoku lacnejsie..bolo 66 eur,ale toto v tom trencine vyzera skvelo

dm1
17. aug 2010

@ellinka1 maly mal zvyseny svalovy tonus ale cvicili sme len asi 4-5mesiacov potom to uz bolo OK

suzicka
17. aug 2010

Ahojte babenky neviete mi poradit kde by som zohnala tie jedlé tortové obrázky macka pooh okrem dubničanky tam ich nemajú,alebo nejaké pekné postavičky na tortu?

aela
17. aug 2010

@suzicka a co pod hajom u kašiara, tam si uz bola?

dm1
17. aug 2010

@suzicka v t-fornaxe ti spravia aku len chces podla obrazka a maju aj oni na vyber. je to pri ZTS-ke ako je Kaufland, potom prejdes spodom popri cerpacke a oproti vchodu do ZTS bocnemu ako je Spojmat maju teraz predajnu. Maju veskery cukrarsky tovar ja som tam varena pecena 😉

suzicka
17. aug 2010

@dm1 dakujem za radu pojdem kuknut

ellinka1
18. aug 2010

@zuzula25 ako vieš? Ty k nej chodis tiez? 🙂 A ten Trenčín vzera fakt super.

zuzula25
19. aug 2010

@ellinka1 - ano tiez k nej chodime 😀
ten trencin fakt vyzera super,ale zas kolko precestujete,my ked sme chodili vyse polroka a dvakrat tam dochadzat to by bolo drahe 😒