Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
3. feb 2009

Tak ale zacalo to dnes dobre, nie ? 😀 😀 😀 A este den nekonci..mozno bude prekvapenie 😉

Ja som TV prave dopozerala, teraz tam uz nic nie je, tak idem pozriet nejaky film v PC a potom sa vrhnem asi na knihu, maly ma o polnoci antibiotika, tak nech vydrzim 🙂

tanidlo
3. feb 2009

No, tak dnes uz nic..ale snaha bola 🙂 Tak dobru noc vsetkym..vidime sa tu zajtra..

centik
3. feb 2009

este nechodte ved som tuu 😀

3558
3. feb 2009

tak pekne. zase nikto. ja vzdy neskoro. ☹ ☹

zuzula25
4. feb 2009

dobre ranko..... 😉

ja idem dnes ku gynekologovi na kontrolu,vobec sa mi tam nechce, uz aby som to mala za sebou,ked som ostala tehotna aj som sa tam tesila, ale teraz???uz nie ☹

zuzula25
4. feb 2009

uz som sa aj vratila a stale tu nie j nikde nikoho 😒

tak teda nist,sama si pisat nebudem 🙂 snad vecer nas bude viac 🙂

aspon som nas teraz poslala na prvu stranku

tanidlo
4. feb 2009

Zuzula, ved my sme cakali, kedy sa vratis..co tu budeme same ? 🙂 Ako si dopadla ? Dufam ze na jednotku 😀

tanidlo
4. feb 2009

Ja len tak, aby som nas nemusela hladat na druhej strane 😎 😎 😎

zuzula25
4. feb 2009

tani,dobre to posuvame 😉

na gynde vsetko ok,ale isla som tam so strachom,ze to bude boliet,ked este ma niekedy boli ta rana,ale nastastie vobec nebolelo

tanidlo
4. feb 2009

Zuzi, tak to je fajn..aj mne to dopadlo vtedy dobre, ale isla som tam az ked mal maly 3 mesiace, nejako sa mi do toho nechcelo..hehe..a tiez som sa bala a uplne zbytocne 😀

Dnes je to tusim nas den..ostatne baby nas nejako ignoruju 😠 😝 😀

zuzula25
4. feb 2009

no tak sa mi veru zda,ze ignorantky 😀 😀 😀

ja by som tam tiez nesla tak skoro, este by som si dala nacas,ale manzel ma dokopal k tomu,ved nechceme pre Matka este surodenca, tak viac menej som tam isla kvoli tomu 🙂

tanidlo
4. feb 2009

Jaaaaaj, tak to my sme sa o surodenca nemuseli obavat este minimalne pol roka po porode, to uz tak skor teraz..ale ved keby aj nahodou..nic sa nedeje 😀 😀 😀

zuzula25
4. feb 2009

ale ja by som si to nevedela predstavit mat dve deti do roka ☹ to by som asi nezvladla,to by bolo vela aj na kona 😉
tak ja to tu na teraz musim ukoncit,ideme kupkat a mozno sa vecer este zastavim,uvidim ako maly zabuva.zatial papapa

tanidlo
4. feb 2009

No, tak to ani ja nie..ono zvladnut by sa to asi dalo, teda hlavne muselo dat, ale mne by skor vadilo, ze by som uz nemala tolko casu na Macka, ja si chcem najskor uzit jeho, az potom sa este rozdvojit aj pre druheho drobca 😀 😀 😀 Ja idem pozriet nejaky film, potom tiez este dobehnem..zatial pekny vecer..

zuzula25
4. feb 2009

tak nikde nikoho,tak dobru nocku
snaaaad zajtra 😉

martina35
4. feb 2009

Dievčence zdanie klame 😀 😀 😀 ja vás tu chodím šmírovať pravidelne 😀 😀 😀

3558
4. feb 2009

no to ti verime 😝 😝 😀

tanidlo
5. feb 2009

Dobre ranko..vstaaaavame 😀

zuzula25
5. feb 2009

uz sme hore,len je to tazke rozlepit okale 😀

zuzula25
5. feb 2009

posuvam nas....

zuzula25
5. feb 2009

byba mne asi blbne pocitac, lebo stale mi ukazuje len moje prispevky a nikoho ineho 😀

centik
5. feb 2009

ahojteeee Tanicka uz ste zdravi??? 🙂

zuzula25
5. feb 2009

myslela som baby a nie byba 🙂

tanidlo
5. feb 2009

Zuzi..to mas nejaky samolubi pocitac, nezda sa Ti ? 😀 😀 😀

Ahoj Jani..no, vcelku aj sme, maly je este trochu zachripnuty a kasle, ale myslim, ze z najhorsieho sme vonku 😉 Vy sa drzite ?

zuzula25
5. feb 2009

centik,co bolo s vami,st tu neboli dlho,alebo ten cas tak leti??

mati ako pokracujete s babatkom??

centik
5. feb 2009

babule nehanbite sa??? zas to tu bolo na druhej strane 😀
Zuzi asi ten cas tak leti... 😀
tAni tak kedy dame rande? 😉

martina35
5. feb 2009

malá je zlatučká ja ani neviem kedy je v noci hore.Po kúpaní spí 7hodín,aj pupček nám odpadol, papá pekne skoro vobec neplače. Nika si ju pekne rozmaznáva už som ju včera spucovala.
Strašne rada sa kúpe nikdy nezaplakala pekne si lebedí. zajtra ju dáme prvý raz pri otvorené okno.napíšte ako ste zvykali detičky na zimu aby ste mohli chodiť von, a kedy ste dávali náušničky.Ja som mojim dievkam dávala prepichovať u detskej lekárky ked mali cca 2 týždne, nikdy sa im to nezapálilo a majú dieročky pekné.O náušničkách na koníku som čítala že dávajú až po očkovaniach alebo po pol roku, no neviem keď je maličká tak na to rýchlo zabudne.

centik
5. feb 2009

my sme naucsnicky dali tiez tak ked mala nejake 2 tyzdne asi , niektore baby davali z v porodnici

zuzula25
5. feb 2009

my sme privykali na zimu maleho pri otvorenom okne az jeden den 🙂 a potom presne na vianoce sme s nim isli na pol hodinku von a postupne sme prechadzky predlzovali
nausnicky nemame 😀 😀 😀

tanidlo
5. feb 2009

Jani, nehanbime..cakali sme na Teba 🙂

Rande ? No, uvidim, ci zajtra nepojdeme po dlhej dobe k svokre..musim hodit rec s drahym..keby sme nesli, mozeme aj zajtra..pripadne potom buduci tyzden..ja tam ma sice behacky po doktoroch skoro na kazdy den, ale nejako to postiham..pohodka 😀 Ved sa este dohodneme..tesim 😅 😅 😅