Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

3558
10. feb 2009

cau mata. 😅 🤐 🤐 🤐 🤐

3558
10. feb 2009

to mal byt znak na pusinky, ale ako tak na to kukam, tak je to asi znak ako ze som ticho, nie?
no ale je s vami zase zabava. idem si kuknut film a do duchen. ☹ ☹ ☹ ☹

tanidlo
11. feb 2009

Zuzi, netrubili, zatial nemame na sankach klakson 😀 😀 😀 A asi je uz po sankach, zle by sa nam islo bez snehu..len keby prestalo prsat, takto sa mi ani von nechce ist..

centik
11. feb 2009

Tani akurat sme sa vratili z prechadzky 😀

zuzula25
11. feb 2009

centik to ste boli v takomto pocasi???aj ja som rozmyslala ist von,ale nastastie pred chvilkou mi maly zaspal.sice v autosedacke pri hupani,ale aspon nech si nachvilku zdriemne.potom nie je taky mrzuty vecer

tanidlo
11. feb 2009

Jani a vies, ze aj my..? Teda to ani nebola prechadzka, skor len taka rychlovka v clapkanici..boli sme neter zaviest na hudobnu..pozriet nejaku masku na karneval a kupovala som zverine nejake krmivo..maly si aspon trochu pospal v kociku..ani sme ist nechceli, ale doma bol zly ako cert, tak sme sa narychlo zbalili a isli..

centik
11. feb 2009

my sme boli na poste, ale zmoknuta som jak myš 😀

zuzula25
11. feb 2009

ja som tak vcera dopadla,ked sme isli z poradne,prisla som ako snehuliak 😀

nicky11
11. feb 2009

no myslim ze s malickou vychadzame fajn 😉 dufam ze si to aj ona myslii...zvykli sme si na seba dost rychlo stale by som ju nosila na rukach a taak...a mamina mi uz nadava ze si ju pekne rozmaznavam... 🙂 🙂 sa mi zda ze ma aj pravdu som si lauru naucila ze spava somnou a teraz nechce spavat v postielke a neviem co snou robit 😒 ale inak je vsetko super 😵 😵 neviem po kom je ale pomne asi nie lebo je straasne dobrucka 😝 😝 🙂

nicky11
11. feb 2009

a inak sarka sa ma hadam tiez dobre len odkedy mame doma malicku tak strasne ziarli...sa ani necudujem doteraz bola vsetka pozornost na nu...a teraz sa venujeme len laure 😉 ale hadam si zvykne...

martina35
11. feb 2009

tak aj ja sa hlásim, teraz som na nete do 18 a ešte mi za to platia 😀 😀 😀 Nika ako doma?Sarka poslúcha???

martina35
11. feb 2009

Dievčatá je tu na koníku niekde zoznam čo nemože kojaca mamička papat???Alebo čo musí 🙂 🙂 🙂 Idem hladat

centik
11. feb 2009

nicky myslim ze Laura je este v takom veku kedy si v pohode zvykne na postielku 😉

Mata papajte vela kminu 😀 a vyhybat sa ma citrusom, fazula, sosovica atd.. co nafukuje.. klobasky a tak... 😅 ani cerstve pecivo nieje velmi dobre lebo naduva, a aj perliva mineralka moze sposobit bolesti bruska

zuzula25
12. feb 2009

a co to tu vcera pospalo????ja,ze idem docitat a nist

tanidlo
12. feb 2009

Ano Zuzi, vcera pospalo a prave teraz sa zobudilo 🙂 Teda ako kto, drobec akurat zalomil, tak mozem ist aspon cosi porobit doma..a venovat sa trosku netu 😀 😀 😀

tanidlo
12. feb 2009

Kto ide von ? Lebo my sa chystame 😀

centik
12. feb 2009

ja idem, so psom zachvilu 😀

tanidlo
12. feb 2009

a s Bibi nie ? Treba obidvoch vyvencit 😀 😀 😀

tanidlo
12. feb 2009

Ved keby nieco, mobil na nas mas..my sa vonku pomotame tak zo dve hodinky..ak nas zima nezazenie skor..pozdrav hava a Bibi 😀

centik
12. feb 2009

ok keby nieco zavolam 🙂

tanidlo
12. feb 2009

Tak my uz sme aj doma..dobre sme vymrzli, maly sa uz jedoval, tak sme to zabalili..zae zajtra, ak bude kedy..ale asi nebude.. 😀

sisa.b
12. feb 2009

ahojteeee 😀 tu som davno nebola. ako sa vam dari?

centik
12. feb 2009

Tani my sme boli asi 10 min peši bez kocika, ale bolo tak surovo ze som to vdzala, ina kosa je tam 😝

sisa.b
12. feb 2009

ukecali ste ma - nikam nejdem 😝

centik
12. feb 2009

sisa ako lahko sa nechas pehovorit 😀 😀

sisa.b
12. feb 2009

velmi lahko, lebo som lenivaaaa 😀

3558
12. feb 2009

no ja idem na navstevu k jednej babe tu vedla v stvrti byva. ma troch synov a je z tr. teplej. ale ma muza anglicana takze ta je tu na ,,stalo,, idem kuknut ako sa maju,lebo najmladsieho syna maju tak stareho ako my. 😀 😀 😀 😀

sisa.b
12. feb 2009

ja idem objednavat plienocky z UK a uz sa moc tesim 😵

sisa.b
12. feb 2009

napadlo ma to, ked som ta tu uvidela 😀