Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
2. jún 2009

zuzula tú žirafku sme kúpili v dráčiku v maxe ale bohvieaký výber z hračiek Lamaze tam nemali,kukala som ešte aj na mimibazare medzi novým tovarom tam už to bolo lepšie,tak keď sa mužíček spamätá z plienok tak vyberem aasi aj niečo odtiaľ 😀

K tým doktorkám - hocikoho len nie Kozemplovú-presne taká doktorka ako ona som aj ja 😎 jediné plus-nikdy sa tam nečaká lebo k nej nikto nechodí. Ja som tam chodila odmalička tak mi to bolo také čudné nedať tam deti no ale teraz ma tak vytočila že si asi cez týždeň prebehnem pre karty a končím tam. Hovoria že najlepší je Kadlubiak ale ten má vraj plný stav a potom ešte aj Poliačik.

sisa.b
2. jún 2009

tak uz sa hviezda zobudila 🙂 idem do nej napchat obed a pojdeme. rozhodla som sa, ze dnes budeme v mdc, lebo s tym kocarom som fakt nemozna 😝 nechapem, preco tam nemaju nejaky vchod pre kociky 😒

zuzula25
2. jún 2009

aspon mi to ukazes manducu,nam uz prisla,tak ju vezmem so sebou 😉 ak by si sa nakoniec rozhodla ist s kocikom,tak ja tam budem tak o pol a pomozem ti,

tanidlo
2. jún 2009

Tedina, veru netusim, dokedy tam Cilekova nebude..ale uz je dost dlho prec, neviem ci nie aj tri mesiace, ta co ju zastupuje neviem ako sa vola, ani dokedy bude..ale vraj sa tiez zaobera homeopatiou, mi sestricka hovorila..a Cilekova samozrejme, uz nam velakrat dala pre maleho homeopatika..nejako som to s nou moc nekonzultovala ale podla mna sa s nou v pohode da hodit rec na tuto temu a vraj sa dost vyzna..my tam teraz ideme az nejako koncom juna na posledne ockovanie..tak preskumam situaciu a dam vediet, ci sa este nevratila..ak tam teda Katka nepojde skor 🙂

Jani, no, sa snazim ukazovat trosku 😀 😀 😀

lugu
2. jún 2009

my tiez nie sme odtial,ale odporucili nam Cilekovu,al my sme tam boli asi 4x a to 2x len tak opytat sa ci nas vezmu a raz priniest kartu a Samko si ju celkom oblubil 😀

tedina
2. jún 2009

dakujem vam za nazory, ani ich nestiham citat, nakolko som posledny den v praci a od zajtra nastupujem na matersku, tak davam do poriadku posledne veci v praci.
V Dubnici byvame 4 roky, manzel sem prisiel pracovat a ja po skonceni skoly som prisla za nim a uz sme tu aj ostali 🙂 Byvali sme na Partizanskej v podnajme a teraz byvame pod Hajom, konecne vo vlastnom.

tedina
2. jún 2009

Este som sa nerozhodla na 100%,ale asi skusim sa ist spytat k Poliacikovi a Cilekovej (aj ked neviem ci nas zoberie,kedze tam je len zastupujuca lekarka, ci moze ona rozhodovat a prijimat novych pacientov).

zuzula25
2. jún 2009

tedina a kde byvas na pod haji??

katka pytala som sa ti na to cvicenie,oni mi nevedeli priamo povedat co a ako,dali mi cislo na pani co to tam robi.p.Zápotočná 0915 766 062,zameriava sa komplet na psychoprofylaxiu-teda aj dychanie,pocuva babo a tak.

sisa tak sme skusali manducu a maly total hystericky plac,skusali sme dvakrat a velky neuspech.budeme skusat dalej

sisa.b
2. jún 2009

zuzi, nenutte ho, ak nechce. babo musi byt total v pohode, aby tam chcelo byt. nasa je zvyknuta odmalicka, ale aj tak, ked je hladna, smadna, unavena, ... tak tam krici.

zuzula25
2. jún 2009

nebudem ho nutit,aby to neznenavidel,skusim zas tak o dva dni.ale mozno to bolo aj tym,ze dnes po kupani bol strasne umrncany.uz zaspal som zvedava dokedy ☹

mkatka
autor
2. jún 2009

kuzraha dobře díky, já si tam zavolám. jen nevím, jak budu moct chodit. teď přes léto jsme dost často pryč...no zavolám si a uvidíme.

já bych ho do té manducy zkusila znova v situaci, kdy víš, že se rád pomazlí. ono to na břichu je skoro stejné jakobys ho chovala 😝

zuzula25
2. jún 2009

katka dik skusime 😉

dream.d
2. jún 2009

ahojte kočky, ja mám na nosenie klokanku, ale zdá sa mi to dosť nebezpečné ešte tam prcka dávať ked nedrží hlavičku , lebo na bokoch nie je ničím krytá, aj ked má takú ochranu na hlavičku ale bojím sa že cez boky vypadne. no a môj prevelice inteligentný priatel ho tam hned už tlačil a náramne nosil.nervy mam s toho, ale možno sa iba prehnane bojím. od kedy sa môže bábo v takej klokanke nosiť?

sisa.b
2. jún 2009

dream, v klokanke by sa babo nemalo vobec nosit, lebo tam doslova "visi za gule" 😉 http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/preco-n...
mne je teda dost luto, ked vidim, ako v klokankach deti visia - ako handrove babiky...
a prepac za uprimnost ☹

dream.d
2. jún 2009

no ved ani mne sa to nepáči, ale moja druhá polovička má iný názor a nechce rešpektovať ten môj. 😖

sisa.b
2. jún 2009

a uz vobec by sa nemalo nosit tvarou od seba. no ale to je na kazdom, co si urobi, ja uz som aj proti choditkam. a pritom som si ho povodne zelala, aj sme ho dostali darom. ale mala v nom nikdy nebude. skoda, ze nevybrali radsej tu stolicku ☹

dream.d
2. jún 2009

prečo si proti chodítkam,aj my ho máme, také umelé s pultíkom.akú stoličku myslíš?

sisa.b
2. jún 2009

skus mu dat precitat nejake clanky o tom, ako to skodi chrbtici a klbikom, mozno to pomoze 😉 my sme kupovali kvoli tomu manducu, aby bolo vsetko tak, ako ma byt. ale moj drahy ma vcelku rozum, alebo sa aspon da odo mna ukecat 😀 tak to bolo aj so satkou, choditkom, plienkami,... staci mu precitat, ze to nie je dobre pre dieta 🙂

dream.d
2. jún 2009

tak to neviem či zaberie, lebo ked on si niečo v tom jeho malom mozgu napíše, tak to sa ťažko mení.ale za syna sa budem aj byť. 😀 je dôležitejší

sisa.b
2. jún 2009

kolegyna v praci chcela za kolektiv nieco kupit, tak som povedala, ze nam chyba choditko a stolicka na krmenie. doniesli choditko a potom som si precitala diskusiu o nom...
jedou vetou - skodi klbom a chrbtici natolko, ze v australii a kanade uz je zakaz predaja. to, ze ma teraz lomieva v krizoch moze byt prave kvoli tomu, ze som ako mala behala v choditku

sisa.b
2. jún 2009

skoda, ze som tieto veci nevedela aj pri starsich dvoch ☹

dream.d
2. jún 2009

tak to som asi málo sčítaná, ešte že tu je MK.

sisa.b
2. jún 2009

dream 🙂 je tu ale toho vela, takze ja zistujem, az nieco potrebujem vediet 😝

dream.d
2. jún 2009

super že sme v dobe technickej vyspelosti a pokroku. deti ti už búvajú? môj malý zaspal o ôsmej a čakám každú chvílu že sa zobudí na papkanie.

sisa.b
2. jún 2009

mlada tu este strasi 😝 bola po plavani velmi unavena, ale ani za nic zaspat. letela som s nou do lekarne a do lidlu, ale v kociku ona spat nebude. a potom prisiel domov zvysok, tak mala zas sou. nakoniec som ju uspala a uz je zas hore 😅

dream.d
2. jún 2009

ja by som tiež chcela tri deti, ale musí to byť pekne náročné. tak ti drobec robí spoločnosť. škoda že nebývam v dubnici, lebo tu nemám s kým kočíkovať.ani sa tu nič nedeje.nuda 😝

sisa.b
2. jún 2009

a ty kde byvas? no ja som tri neplanovala, ale ked som vymenila partnera, tak sme chceli este jedno spolocne 🙂 a nie je to az take strasne, starsi dvaja su uz dost sebestacni

dream.d
2. jún 2009

tak to je ok, niekedy je výmena prospešná a nevyhnutná. 🙂 len ja by som musela mať svoje vlastné bývanie, aby som mohla mať dalšie deti.a toho sa tak skoro asi nedočkam, alebo si to budem musieť zariadiť nejak sama. 😀 ja bývam v košeci s potencionalnymi svokrovcami.

sisa.b
2. jún 2009

v koseci byvala aj draheho sesternica u svokrovcov 🙂
tak ja by som tiez radsej v nejakom domceku byvala, ale na ten si este pockame ☹ potom mozno bude to stvrte 😀

ivetka5
2. jún 2009

Ahojte kočky, trošku sa Vám sem votriem, ak môžem.-) Dlhšie Vás už čítam, už aj sem-tam poznám.
Tedina - my chodíme k dr. Kadlubiakovi, a nemenila by som. Ja ako dieťa som chodila ku dr. Kozempelovej a dieťa by som tam veru nedala. Aj Poliačik je vraj ok. Treba skúsiť, uvidíš, stále ho môžeš časom zmeniť.