Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
11. jún 2009

tak dnes mi prisli plienocky,aj knizku ktoru som si objednala,a max spokojnost 🙂
Sisa otazky na teba,alebo na tych co ich maju uz odskusane. 🙂 Este som v tom neni niako zabehnuta 😀
1.ta bambo vkladacka to sa mi zda strasne velke,to sa niako specialne sklada?mozes poradit?
2.supis materal,ale nebude mu v tom cez leto teplo,nebude mat zaparenu ritku?
😀 😀 😀

lenka0402
11. jún 2009

objednala som si aj celkom dobru knizocku,o hygiene,papany,je tam par tipov o noseny,par obrazkov ako viazat satku,ako sa nosi v babevakoch,uspavanky,hry.Celkom zaujimave citanie. 😀 😀

sisa.b
11. jún 2009

zuzi, ja robievam muffiny tieto http://www.nanicmama.sk/kolace/cokoladove-muffiny
ja mam na to formu, ale bohuzial len jednu (no svagor mi v madarsku kupi aj druhu), ale davam aj kosicky. ked robim vo forme, tak su super - neroztiahnu sa tak, ako v kosickoch na plechu. navyse na plechu mam vzdy spalene spodky, akoby ich ten plech pripaloval, aj ked ich tam mam kratsie ako vo forme 😒 takze ja jednoznacne potrebujem este jednu formu na muffiny 😀

lenka, bamboo vkladacka by mala akurat pasovat do plienky 😕 teda ak si si kupila spravnu velkost - cize plienka M-L aj vkladacka M-L. aspon nam to pasuje. este do toho skladam aj na tretiny velky 40x40 stvorec a v pohode.
a co sa tepla tyka - je to prirodny material, ktory na rozdiel od igelitu a gelovych absorbentov v hnuske dycha. skus si porovnat take latexove nohavicky s bavlnenymi, aj ked mozno hrubsimi bombardakmi - pod cim sa budes viac parit? 😉
ja malej na noc davam na vrch vlniaciky, lebo tie z vrchnych nohaviciek najlepsie dychaju a ritku ma krasnu 😵
teda teraz sa mi obhadzala z noveho prasku - dm ☹ takze ostavam len pri starom dobrom slize na pranie, uz ziadne hokusy pokusy

sisa.b
11. jún 2009

zuzi, tie plienocky este neprisli ☹ asi to poslala druhou triedou

lenka0402
11. jún 2009

no pojdem sa pozriet ako som to vlastne objednala,A sisa tu na okoli neexistuje ziadny obchod kde sa daju kupit taketo plienocky?asi nije vsak? 🙂

sisa.b
11. jún 2009

na celom slovensku taky nie je ☹ najblizsie az v brne - branakdetem - tam ich mozes vidiet aj osahat nazivo 😉 maju aj eshop a holky teraz dost odtial objednavaju, lebo maju najvacsi vyber v okoli

lenka0402
11. jún 2009

tak tu vkladacku som objednala zle,pravdepodobne tu najvetsiu,ja truhlik ☹ 75 krat 75.Ale ostatok vsetko ok.

sisa.b
11. jún 2009

inak ja akurat uvazujem, ze by som sla do ms kalisku 😅 len sa musim este na par veci opytat, kym sa rozhodnem. vcera som citala aj diskusiu o latkovych vlozkach - uprimne povedane, bolo mi to najskor poriadne proti srsti, ale po precitani tej diskusie by som asi sla aj do nich. viacere dievcata potvrdili, ze sa zbavili opakujucich sa infekcii a mykoz, akonahle vysadili klasicke umelinove vlozky 😕 😕 😕

sisa.b
11. jún 2009

lenka 😀 to mas potom ako klasicku plienku - skus novosklad so snapkou alebo si ju dievcata objednavali ako osusku pre mimi 😉

sisa.b
11. jún 2009

mala je zas utahana ako maca a nevie zaspat 😢 je hore od osmej, to zas bude plavanie 😢 😢 😢

sisa.b
11. jún 2009

baby, mna slahne, zas to cele preplaceme 😢 sa mi neoplati na tie kurzy s nou chodit, takto ju len zbytocne stresujem 😢 😢 😢

zuzula25
11. jún 2009

sisa akokeby to mala vzdy vycitila,ze ide plavat a vtedy nebuva.nas dnes tomu spanku moc nedal,ale aspon hodku.co je to oproti vasemi bdeniu.
dufam,ze to nepreplace.my uz pomaly vyrazame

sisa.b
11. jún 2009

mne tu akurat zaspava na kolenach ☹ kazdu chvilu zazvoni samko a este nie som zbalena 😔

dream.d
11. jún 2009

ahojte. príjemné zážitky s plávania sisa a zuzula vašim drobcom.
mali sme dobrú noc, len zas je akýsi nervozny, ako dlho to môže trvať? ked buva je dobre, akonáhle sa zobudí koniec, len mrnčí a jeduje sa.

lenka0402
11. jún 2009

dream podla mna nie dlho,tak 2 dni,to je individualne,kazde babo je ine. 😀 a nemoze to mat aj inu pricinu?
neboli ho brusko?

dream.d
11. jún 2009

no aj to je možné, lebo už 4 dni nekakal, ale dokina hovorila že nič sa nedeje aj ked 10dní. ta neviem. ale ráno mal ešte teplotu a teraz je to už trocha lepšie, už sa aj sám hrá, tak sa to asi pomaly zlepšuje.teda dúfam.

zuzula25
11. jún 2009

dream nam to trvalo 3 dni a bolo v pohode.kludne mu daj Panadol od bolesti

sisa.b
11. jún 2009

zuzi, ideme zajtra na rozbor mocu a skusim este raz zabehnut k svojmu doktorovi. kazdopadne ja som pevne rozhodnuta, ze na dalsi kurz uz nepojdem do salusu. spytam sa este raz v tych tepliciach a ja si radsej pockam. signalizovat mozeme zatial aj doma, potapanie sa jej aj tak nepaci. ja nemam pocit, ze by sme nieco zmeskali. vy ste na tom trosku inak 🙂 😉

zuzula25
11. jún 2009

sisa zisti este tie Teplice v pondelok.tiez by som tam radsej isli,vyskusat nieco nove ako sme sa rozpravali-tie masaze a sauna 😎

a kolko ti bavkala??nas maly si dal polhodku a ideme este s nim von pokila neprsi

yvka1
11. jún 2009

Ahojte baby, inak s tým potápaním ste ma prekvapili. na 1.kurze sme potápali našich krpcov až na poslednej hodine. Dovtedy sa len hrali, cvičili nožičkami,...a za 1hodinu sa zopakoval tak 3krát signál.

zuzula25
11. jún 2009

sisa myslela som buvkala-spala

yvka tak my sa potapame uz od 4 hodiny,nasmu sa to paci,asi len raz sa zajedoval ale inac v pohodicke

sisa.b
11. jún 2009

zuzi, asi tristvrte hodinku, ale este ziva a sucha si ocka, tak asi za chvilu zas zalomi

jj, zistim to, mozno aj zajtra tam cinknem

zuzula25
11. jún 2009

nakoniec sme nesli von,lebo chlapovi sa nechcelo 😠 lenivec.tak teraz sa musi starat o maleho.ale akosi mrnci tak ich idem kuknut.

sisa.b
11. jún 2009

zuzi, mne sa tiez uz nechcelo nikam 😅

zuzula25
11. jún 2009

sisa tak ste neboli ani na tom fotbale??ja sa idem pokusit prcka uspat,uz je mrzuty a pritom kuknem ordinaciu 😵

sisa.b
11. jún 2009

jasne, ze sme neboli, ved prihrmela ta burka, ci co to bolo. zacina o 17tej, to akruat prsalo a samko mi tu zaspal 🙂
ja som vsetky deti ulozila do osmej 😨

dream.d
11. jún 2009

Aj moje dieťa spinká už od 20 hodiny, a mne sa akosi nechce. aké signály cvičíte, to vo vaničke počas kúpania?

sisa.b
12. jún 2009

dream, ano vo vanicke. lejeme vodu na hlavicku 🙂

zuzula25
12. jún 2009

sisa ake nezvycajne ta vidiet v tuto hodinu na konikovi.ale asi sa chystate k doktorovi.dobre povybavujte a zbavte sa tazkosti.ja v pohode,nic sa neukazalo,ziadne tazkosti

sisa.b
12. jún 2009

my uz sme od doktorky naspat 🙂 malej som bola zaniest moc na rozbor a brali jej vyter. jedny vysledky budu v pondelok, zvysne v utorok alebo v stredu.
este chcem ist k petrykovskemu, nevies, od kolkej robi?
mmch, mala spala od osmej, takze aj preto sme v pohode vstali.