Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
30. júl 2009

Katka keď ja už ani neviem ako to mám riešiť. Tiež nie som za bitku -aj keď jeden preplesk po zadku ešte nikomu neublížil. Odomňa väčšinou za tieto veci nedostane,lebo to je podľa mňa len detská zvedavosť, čo sa stane,keď urobím to alebo ono.Síce nervy mám potom riadne no ale čo už s ňou. Odomňa dostane keď niečo poviem 3krát a ona má na háku-to ma vie vytočiť oveľa viac-no a že po kom je z nej taký dirigent 😀
náš malý je tiež strašne nervózny ale ja na tých ďasienkach houby vidím 😒

No konečne som doupratovala martinský byt,ráno ideme domov tak to isté ma čaká doma-dlážky prach,..no a aby mi nebolo ľúto tak v sobotu idem upratovať svokre- znižovali plafóny a maľovali.no mám sa na čo tešiť 🙄

Zachvíľu sa hádam krpci zobudia, napapajú a rýchlo von sa uvariť 😀

sisa a k tým hokejistom,môj tiež nepatrí k sukničkárom,keby ho je neuženem,tak neviem neviem-on sa hanbil aj pozdraviť 😀

mkatka
autor
30. júl 2009

Yvka, jak píšeš, ještě si neuvědomují následky svých činů....třeba je nepouštět z očí no. Taky si říkám, že kdybych mu tu propisku nedala do ruky, tak ten stůl nepoškrábe nebo kdybych nenechala válet propisku na stole, tak nepopíše monitor.....holt se učí na chybách no...

Já jsem se teda pro ten kočárek rozhodla 😝 😵

Dotaz: máte někdo letní zavinovačku do autosedačky? Chtěla bych jen půjčit na převoz z porodky. Nevím, jestli bude už fakt zima, pak bych vzala flísovou zavinku, ale jestli ještě nebude moc zima, ale stejně třeba mimi zababušit, tak by se mi něco takovýho hodilo. Koupit bych to nevyužila....

zuzula25
30. júl 2009

katka dobre si sa rozhodla,je pekny ten rozdiel v korbicke a podvozku som si ani nevsimla,az ked si to napisala.najlepsie je to vidiet nazivo.idete si pren osobne??
zavinovacku nemame,nas je decembrovy a maly sme teplejsiu,ale nie uplne hrubu.emitex ak ju poznas.ak by si ju chcela,poziciame

sisa sa este nevratila z bicyklov?? 😕 😀

ach tie zubky,to su teda riadne potvory.nas nastastie nejak moc nepotrapili,tiez bol mrzuty,vsetko do pusy,ale to ma doteraz,ale nastastie neteplotoval.prajeme aby radsej rychlo vyliezli a neotravovali.

yvka a v Martine budete uz natrvalo??ci len docasne??ako to spravis s o skolkou??ked mate ju prihlasenu v dubnici??

mkatka
autor
30. júl 2009

My máme tuto
http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

ježiš to je odkaz, snad to půjde otevřít

zuzula25
30. júl 2009

tak tu mame aj my,takze nepomozeme.skoda.ale nezdala sa mi taka hruba ako na obrazku 😅

mkatka
autor
30. júl 2009

ale napadlo mě mezitím, že když bude mít mimčo jen body, dupky a kabátek, tak toto bude akorád v každém případě ne? Event. kdyby bylo joooo horko, tak to sundáme. A na těch 10 min. cesty z Ilavy.......v autě to rozepnu a doma už bude ležet v postýlce 😵

Jsem se holky ráno probudila v půl 5 a už nemohla spát a po těle takový krááásný pocit, jako když jsem byla malá a strašně jsem se na něco těšila - to už jsem dlouho neměla, naposledy když jsem čekala Vojtu a pár měsíců po porodu, když spal, tak jsem se tak těšila, až se probudí a pomuchlám si ho 😵

zuzula25
30. júl 2009

katka presne ma to tak isto napadlo,v oktobri by si malu uz mohla tam dat,ved ju bambusit nemusis a ako pises odokryjes ju.mimochodom uz mate meno??
a ten pocit poznam,ked mi maly spi a ja sa na neho kukam a cakam az sa zobudi,aby sa pozrel na mna tymi ockami a ja si ho mohla vystiskat 😵

yvka1
30. júl 2009

tak ja som asi pekný krkavec, keď bola Vaneska ešte bábo tak ešte len večer zaspala a ja už som sa tešila ako sa ráno zobudí a teraz keď zaspí tak som nešťastná že ráno bude tak skoro 😀
v martine budeme teraz do konca augusta okrem víkendov a potom Vaneska v Dubnici do škôlky tak len na víkendy a tak keď nebudem mať ja školu, no neviem ešte ako to bude lebo už budem museť písať aj bakalárku,... no ale každopádne nejako to budeme musieť vyriešiť lebo počas sezóny Peťo chodí domov len v stredu cez obed a štvrtok ráno o siedmej už ho neni zdá sa mi to niekedy horšie ako keby pracoval v zahraničí. Dokonca aj cez Vianoce príde večer 23.12. a 25.12. už majú tréning.

ivetka5
30. júl 2009

Čo všetky uspávate ratolesti? 😉 Kde ste?

Yvka, ozi, máš tú súpravu, čo si vyhrala, ozvala sa ti vôbec?

dream.d
30. júl 2009

yvka akú školu si robíš?
zuzula super,že už štvornožkujete.
zubky trápia asi aj nás. drobec sa často jeduje, všetko do pusy a ked už sa jeduje dlho a ja už neviem čo s ním, zrazu na mna kukne tými šibalskými očkami a usmeje sa a ja som zas paf.
idem spať, lebo ráno o 6 sa asi zas zobudíme a budeme chcieť kecať. nová záluba.

zuzula25
31. júl 2009

ahojte.

dream tak uz aj vy mate ranostaja??

yvka budes mat perne obdobie,ale ty to zvladnes,si sikula.

este som sa chcela opytat v tom Brode v delfine sa plati ceskymi korunami,ci tam zoberu aj eura??

mkatka
autor
31. júl 2009

Yvka, taky si teď už odfrknu, když Vojta večer zalehne. Bohužel mě to vždy tak zlomí, že větš. vytuhnu s ním nebo hned potom. Z večer pak nic.

Jen tak pro zasmání, včera jsem večer seděla u pc a mužskej kouká na televizi. Minutu předtím, než jsem odešla k pc, jsem Vojtovi vyndala pastelky a skicák a od pc slyším FUJ FUJ FUJ FUJ.....říkám si na co říká fuj. A najednou řev mýho mužskýho, že počmáral zeď. Ovšem kde? Těsně vedle televize, takže nevím, kam mužskej koukal, ale podle mě se tomu dalo zabránit. On prostě jenom ten fotbal, nic jinýho, hlavněže já musím mít oči i vzadu a pak se diví, že jsem nervozní, protože to, co dělám, vždy dělám jen s polovičním nasazením a nemám z toho takový požitek, neodpočinu si a tak. Navíc podle mě vždy udělal čáru a řekl FUJ, že se to nemá a čekal na tátu, aby mu to potvrdil a táta nevnímal a Vojta zase čáru a zase FUJ.....
Ale byla to naštěstí jen progreso a dalo se to vygumovat. Dítě tentokrát dostalo přes ručičku, protože mu x dní už opakujeme, že kreslit (písi písi) se má jen na papír a zeď teda není papír! No tak snad už si to bude pamatovat.

Jinak pak jsme leželi v posteli a prohlíželi si knížku Moje první slova a byl tam namalovaný tenis jako sport a já mu říkám to je tenis a malej říká penis. Já na to ne penis, t - tenis jako táta t - tenis a Vojta táta penis 😀 nuž....

sisa.b
31. júl 2009

ahojte 🙂 my sme akurat prisli od svokrovcov z dulova na bicykloch a mam teda dost 😝 a to nas este caka cesta spat 😅 nestiham vas ani docitat

lenka0402
31. júl 2009

Ahojte 😉
zuzi sa mi zda ze beru aj eura,nieco tam ta pani o tom hovorila,ale opytaj sa este pre istotu sisi,ale mam taky
dojem ze beru. 😉
Zuzi neskusala si dat matkovi este melon,alebo aspon tu vodicku?chcela som dat vyskusat malemu,ale neviem ci sa mi s toho poriadne nepototo. 😝

Vitaj sisa 😉

sisa.b
31. júl 2009

zuzi, my sme platili v eurach, ale maju pre nas dost nevyhodny kurz 25,8, takze lepsie by bolo vymenit si ceske a platit s nimi. no ja som uz nemala cas a ked platis v eurach, tak ti v nich aj vydaju a tiez vracaju zalohu v eurach.

zuzula25
31. júl 2009

leni skusala som aj melon,ale u nas neuspech,maly nevedel co s nim robit,vypluval to.ked som mu spravila kusticky tak mu to vypadavalo z ust,ked vodicku tak mu to vytekalo,tak som mu to ja drzala a len tak cuckal kusok melona,ale nechutilo mu.ale bol viac spinavy z toho ako napapany.a kakacka nebola z toho ziadna.sice teraz uz asi tyzden mame obdobie ze kaka aj 4krat denne,asi vybehnu horne zubky,alebo ma dobre travenie.kolkokrat hovorim,ze tolko ani nespapa,co vykaka 😀

mkatka
autor
1. aug 2009

Ahojte

Už jste si někdy někdo objednával z nextu v Anglii? Nějak mi nejde se zaregistrovat, posílají vůbec na Slovensko??

lenka0402
1. aug 2009

Ahojte 😉
Zuzi tak mi sme dnes tiez skusali ten melonik,a tiez neuspech,,moc mu nechutil..nam smakuje len banan,a nektarinka. 😉 Baby aj sa chystate niekam na dovolenku?Zuzka ti si mi este nenapisala vy kde sa chystate.
ides len z manzelom a matkom?Alebo cela rodinka aj so svokrovcami a krsnou? 😉

Katka ja som este neobjednavala,tak ti nepomozem ☹ a ake chcete dat meno malej?

mkatka
autor
1. aug 2009

No už jsem vysondovala a došla na to, že přímo z eshopu Nextu to nejde, protože jednoduše do SK ani ČR nazasílají. Dá se jen prostřednictvím ženských z MMB. Škoda no

O jméně zatím špekulujeme

zuzula25
2. aug 2009

ahojte.vcera sme boli na grilovacke,mangelov kolega oslavoval narodky,maju na chate aj bazen.malemu sme tiez napustili bazen a vyclapotal sa v nom.boli tam dalsie dve rovnako stare babatka ako nas maly,tie boli uzasne.u Matka sa teda totalne zacala prejavovat asi ta 8mesacna uzkost.stale tam reval,nikto sa na neho nemohol pozriet,kazdy ked sa mu prihovoril tak velky rev.prisli sme vecer domov a doma vysmiaty ako leco.takze totalne nespolocensky typ ☹
dnes ideme gratulovat tatinovi este k menina,sme pozvani aj na obed,takze dnes varit nemusime
zajtra sa chystame do toho Brodu,sa tesim.dufam,ze to tam maly zas neopisti ☹

leni my sa chystame len na predlzeny vikend na Nitrianske Rudno na chatu,idu este dve rodinky s detmi,krstna nejde,ale berieme jej maleho.

prajeme peknu nedelu,vyzera ze bude kraaasne 😎

lenka0402
2. aug 2009

Ahojte
Zuzka tak si ho pomonkaj,postiskaj,aby Matulo nebol taky uzkostlivy. 😉 To mas teraz take obdobie ze si bude vyzadovat stale maminkinu pozornost,zacina rozlisovat maminu a tych ostatnych ludi.
Len aby to netrvalo dlho,lebo len ked nachvilu odbehnes,bez placu to nebude ☹ Drzim palce

dream.d
2. aug 2009

Ahojte. My máme za sebou Bojnice, malý v hrade oči nespustil zo sprievodkyne, tá sa na nom rehotala aj počas výkladu. Predstavte si starého chlapa ako čumí na ženskú, no oči obrovoské, ústa otvorené, sem tam úškrn, no miesto výkladu sa aj ostatní smiali na malom. potom sme tiež boli kuknúť zoo, ale tú prespal a Nietrianske rudno už tak na večer, tam je to super, ľudia čo tam majú chatu sa teda majú. Dnes sa tiež niekam chystáme, len sme sa ešte nerozhodli kam.
Objednala som manducu, tú prírodnú z Tn, tak dúfam, že sa malému v nej bude páčiť. Asi ju využijeme, lebo on v kočari moc nechce ležať, a tak kočíkujeme, že malý na rukách a kočík musím druhou rukou tlačiť.
Zuzula, ja by som tiež išla do toho Brodu, len drahý má teraz služby v Dca, tak ich tam má tak natlačené, že neviem či bude mať nejaké volno tento mesiac.
Lenka môjmu drobcovi je zatiaľ jedno ku komu pôjde, pokiaľ sú to baby, pri chlapoch sa rozplače. Ale tiež len na chvílku vydrží, potom ma už začne hladať. Ale je to pekný pocit, keď niekomu chýbam. 😀
Pekný zvyšok výkendu všetkým.

lenka0402
2. aug 2009

zuzi a ak sa smiem opytat kolko vas to vyslo? 😕 myslim ta chata na den,a na kolko tam idete?
Tam je zevraj velmi pekne,tak som zvedava. 😉

zuzula25
3. aug 2009

dobre ranko.
leni to ni neviem povedat kolko,to je zevraj po znamosti,ale cosi platime.dnes zistim a poviem ti.a ideme len na predlzeny vikend,najprv som nechcela ist s malym nikam,ale nakoniec som sa nechala ukecat na tie 4 dni.to sa akurat chalani dobre scapu a vystriezveju 😀 ze je to tam teraz poprerabane,ze okolo toho Rudna je nejaka draha pre korculiarov,tak si aspon pokorculujem,to som pocula.uvidime,uz som sa nekorculovala 2 roky,miny rok som nemohla kvoli tehu,aby som nahodou nespadla a teraz este nebol cas,tak sa tesiiiim

dnes po obede vyrazame smer Brod(hadam,chlapovi sa nechce 😠 )

lenka0402
3. aug 2009

Dobre ranko dievcence 😉
Zuzka uz som nasla cennik na chaty v Rudne,vychadzalo to niakych 16eur na den=chata zo 4 postelami,plati sa aj za auto 1 euro a za psa 1 euro,vypada to tam suuupis. 🙂 Vy budete mat asi iny cennik ked to je po znamosti.
My sa tiez chystame na predlz vykend za rodinou do ciech niekde pri Prahu,tak dufam ze nam to vyjde,alebo
za dalsou rodinou do Madarska. 🙂 Len este nevieme presne kedy,lebo manzelov sef protestuje z dovolenkami.
Nechce mu moc dat,povedal ze mu ju preplati ale nech ide do roboty.To je taky svin....iar 😠 😠a on si
bude chodit po dovolenkach.

Zuzka dufam ze sa vam bude pacit v Brode,prajem prijemny vylet 😉 🙂

zuzula25
3. aug 2009

leni ten sef nie je to ten chalan co prebral miesto po mojej svagrinej?

zuzula25
3. aug 2009

leni treba si tam brat do toho Brodu aj deku pod seba??

lenka0402
3. aug 2009

zuzi ano zober si,mi sme boli vonku,na takej luke,pod slnecnikom a chodili sa kupat do vnutra,ved sama uvidis.
Ale daju sa pozicat aj lehatka,ak by si chcela 🙂 Ale my sme boli na deke aj zo sisou.
Myslis po Stefani?nie to nieje on,ochrankary len pracuju pre billu ale maju su zamestnany v inej firme,a billa ich len plati. 😝

lenka0402
3. aug 2009

Rasto mava aj ine fusky,nie len v bille.Ked sa otvaral tunel sitina,alebo pri poprade dialnica,chodil strazit aj do bank,alebo na festivali.Tam kde sa co udialo. 😉 A na toho chlapa co ty narazas,to je tiez iny hulvat 😠 ja osobne ho nemusim 😠 Zlata tvoja svagrinka,ona je tvrda,prisna,ale vzdy vedela pomoct,a pochopit.A bola taka sama sebou.Inac zuzi kde pracuje teraz Zdenka?

zuzula25
3. aug 2009

zdenka je v trencianske bille,hned na zaciatku

tak krpec sa zobudi a vyrazame,bude mat malo spanku tak hadam nebude mrzuty