Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
10. aug 2009

tak som uspala maleho a mangel ho teraz zobudil ako si isiel lahnut 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
tak musim za malym,dobru nocku

ivetka5
10. aug 2009

Ja si tiež myslí, že všetky boli peknučké, Lenka ani tie jednofar. neboli škaredé.

Zuzka príjemné uspávanie, aj ja som sa dnes pri malom zapotila. Nebol alebo nebude spln? vtedy zle hajkajú, či nie? Dobrú Zuzka, aj ja za chvíľu zalomím🙂

sisa.b
10. aug 2009

holky, suhlasim s kolaudaciou, ale ci ma este dovtedy budete poznat, ak sa odtialto odstahujeme 😕

ivetka5
10. aug 2009

Sisa, čo by sme nepoznali, mobily existujú, autá tiež, ešte ťa aj mrzie bude, keď sa dovalíme 😀 Samozrejme srandujem🙂 S tým platením to je teda sila, že aj za obchody, ale na niekoho to hodiť musia, že?

yvka1
10. aug 2009

jeej už sa aj ja teším na návleky, modročierne budú isto ok 😉

Na kafé bolo super, trošku relax, trošku som sa vykecala . Boli sme tu v obchodnom dome, tak som sa trošku pomrvila aj v obchodoch a kúpila som si rifle a nejaké tričká. No manžo potom doma samozrejme len zafrflal či mám toho v skrini málo 😠

sisa tak to ti úplne vážne závidím-ale samozrejme v dobrom 😀

tie deti napadol asi nejaký bláznivý vírus-no malý bol dnes ako čert. ale asi to bol len vírus bábätiek 😀 lebo Vaneska bola zas ako anjelik. na všetko poslúchla, dokonca sa snažila mi aj s malým pomáhať. Som jej normálne čelo skúšala či náhodou nie je chorá 😀

idem trošku kuknúť tv a potom do hajan, dobrú nocku maminkám, a detičkám sladké sníčky 😉

zuzula25
11. aug 2009

dobre ranko.

sisa no my nezabudneme,len aby si si potom ty nezalozila na koniku tema"Pruske" a na nas sa vykaslala 😀 ale ved to je este aspon rok co postavite.a ako budete stavat??svojpomocne??ci nejaka firma???

ivet bol spln,ja som tomu tiez troska pripisovala vyznam nespania,ale uz je po splne a u nas sa este stale nespi.ale nestazujem si.uz si asi to moje telo zvyklo spat malo.

yvi super,ze si si oddychla a urco dobry nakup.aj ja by som sla,ale bez maleho sa nepohnem nikam,kedze je stale moc moc cicickovy a s nim to ma nebavi,on je cely chlap-nakupy ho nudia 😀

Vaneska sikula 🙂

ivetka5
11. aug 2009

Dobré ránko, tak to máme počasie dnes, čo? 😖 my dnes vyrážame do toho TN, uvidíme ako pochodíme. Držte palčeky.

Zuzka, no malý si to od večera nakoniec dospal, od 20:30 - 5:00, napapal sa, prebalila som a spinkal ďalej do 8:30, zas napapal, prebalila a zas to zalomil, ale nech si pospinká, potom u doktora zas nebude 😒

Yvka, tak vidíš, malá je zlatá, asi je to pravidlo, že nemôžeš mať obe detičky naraz dobručké 😀 Raz jeden, raz druhý 😅

Prajem pekný aj keď upršaný deň.

sisa.b
11. aug 2009

ahojte 🙂

hlasim, ze nas sople este neopustili, ale horucku mala vcera 39 stupnov a nedala som jej nic, nakoniec sa z nej pekne vyspala a do vecera bolo po horucke 😵 takze to krasne zvladla sama. natierame olejcekmi, kde sa da a co sa da, hadam bude rychlo fit

zuzi, ja tipujem, ze to bude aj viac ako rok trvat 😝 ale akurat mi hovoril svagor, ze ked by sa do toho oprel ich ujco, tak by sme to mohli mat do zimy aj pod strechou 😅 no radsej si nebudem robit iluzie, budem rada, ak sa prestahujeme do konca mojej MD.
stavat budeme svojpomocne vsetko, co sa bude dat. uz sme vcera pozerali domceky, len sa v tom trosku nevyzname, tak si najskor pockame na vyjadrenie vrchneho, aby sme si nevybrali nerealny projekt 😝

dream.d
11. aug 2009

Sisa tak super že domček. Akým olejčekom potieraš Rebeku? Držíme palce nech vás choroba čo najskôr opustí a už sa nevráti.
Lenka ako ti pošlem korunky, či stačí až na tom stretku potom? A kolko to vlastne ti mám dať?
Zuzi Maťko je super v tých návlekoch, ako dobre že ti už štvornožkuje.
My sme dnes začali príkmi. Mrkvičky zjedol tak 15 lyžičiek potom sa začal tak akosi kyslo tváriť, tak som mu nasilu nedávala. No uvidíme čo zajtra na to povie.
A teraz sa chystáme na zmrzku do Ilavy sa trocha prevetrať, kým je chvílku pekne.
Pekný zvyšok dňa.

lenka0402
11. aug 2009

Ahojte maminy 🙂
sisa uprimne ty zavidim,ja som vzdy tuzila mat domcek 🙂 aj budes chovat niake zvieratka? 😉

Dream uplne staci az na stretku,a malo by to byt cca 7,36 eura,to uz je aj z postovnym.A inac dobre si si vybrala
tie orandzove su fakt suprove,dost vyrazne ale velmi pekne 🙂 🙂 A to je super ze malemu chuti,na prvy pokus
ty spapal slusne,to bude dalsi papkac po Matkovi.

My mame dalsiu pernu noc za sebou 😠 som spala asi 2 hodiny dokopy,ale pripisujem to zubkom,a stale len
dufam kedy uz prejde toto obdobie ☹ Dnes som mu spravila spenatik zo zemiacikmi,to by ste mali vydiet
ten kysly ksichtik co na mna maly hodil,on tak pekne papaval,a teraz ani za svet otvorit pusinku 😝
Tak u nas spenat veeeelky neuspech ☹

Konecne sme sa rozhupali a ideme v piatok zavcasu rano na predlzeny vykend do Prahy za rodinou,straaaaasne
sa uz tesim,aspon na chvilu zmiznem s tohto stereotypu 🙂 A budeme v domceku..jupiiii

sisa.b
11. aug 2009

dream, to ti pekne papal na prvy sup 🙂 my sme davali na zaciatku tak 4-5 lyziciek, aj to polovicnych 😝

lenka, zvieratko maximalne psika, viac nie som ochotna tolerovat. macky nemam v laske a hospodarske zvierata, ktore spominal moj drahy, budeme chovat az na dochodku 😀

sisa.b
11. aug 2009

leni, kolko mate zubkov? my este stale ani jeden 😅

lenka0402
11. aug 2009

sisa mi tiez nemame este ani jeden,,ale doktorka povedala ze uz su naliate nadoraz,tak uz dufam ze coskoro
vyleze aspon jeden 😉 ale nechce mi ani za svet otvorit pusinku tak len skusam lyzickou,ci cinkne 🙂

Ale mi ich este nechceme,mi si vystacime aj bez nich 😀 😀
Sisa to nevadi ze nemate,aspon ta nehryzie ked kojis 😉

sisa.b
11. aug 2009

my si tiez vystacime aj bez nich a doktorka nam povedala uz pred tromi mesiacmi, ze dasienko ma tvrde a naliate 😅 a od troch mesiacoch slinta a ruky pcha do pusy, takze uz ju pol roka vsetci lutuju za "zuby nepodarene" 😀

ivetka5
11. aug 2009

Ahojte, tak sme už domka. Malý to má v poriadku, tak už nebude sledovaný, jupíííí.

Zuzka, všetko naj naj naj k dnešným meninkám, nech ťa chlapi poslúchajú 😀 😵 Dobre osláv🙂

zuzula25
11. aug 2009

ivetka dakujem 😉 a oslavit v pravom zmysle nemozem,ale zislo by sa.uz by som si isla len tak niekam posediet,to by bolo supis 😎

super,ze uz nemusite na kontrolu

ivetka5
11. aug 2009

Akurát, že si nič iného okrem kofči nemôžeš dať 😀 Ale na terase posedieť môžte, aj náš malý už bol toľkokrát na pizzu.-) Keď je leto, sa dá, ale v zime je to horšie🙂

Aj ja som rada, že už nemusíme tam ísť. Kde sú všetky holky?

yvka1
11. aug 2009

Zuzi aj my prajeme všetko najlepšie 😉

ivetka ja vlastne ani neviem prečo ste na tú neurológiu chodili ale každopádne super že je všetko ok 😉

tuším si už začínam zvykať na nudu-už to akosi ani nepociťujem že prd celý deň robím 😀

sisa Vaneske narástol prvý keď mala 13,5mes a to ju jedoval už od 7mich a potom liezol jeden za druhým. mne sa ale zdá že malému sa už spravila akoby taká koľajnička tak neviem či zachvíľu nevyleze. leni ty prečo ešte nechceš, veď nekojíme a drobci sú takí chutnučkí s tými 2 zúbkami 😵

maminy nespite 😀

yvka1
11. aug 2009

ivetka a kaderníčka ako dopadla?

sisa.b
11. aug 2009

zuzi, aj my prajeme vsetko najlepsie k meninam 🙂 a oslavit mozes aj s drahym doma, ak ti maly uz spinka 😉

ivetka, a preco by mohla len kofolu? 😨 prave s tou by som to moc neprehanala, ale pohar vina si moze dat bez problemov, aj ked koji. do mlieka ide zanedbatelne mnozstvo, dokonca to aj niekde odporucali, aby mala zena dost mliecka - odovzdat dieta manzelovi, vylozit si nohy na stol, dat si pohar dobreho vina a nechat sa pomasirovat 😀 akoze vypnut a relaxovat, aby bolo mliecka dost.
alebo berie zuzka nejake lieky, co som nepostrehla? 😕

zuzula25
12. aug 2009

ahojte.

kofolu teda nemozem,na mna a meleho dost posobi kofein,ja ked si dam niekedy pohar vecer nemozem zaspat,vinko si viem dat obcas,ale to moc nemusim,takze sa ziadna oslava nekonala.ja si uz ani neviem predstavit vecer dat maleho spat a posediet si s manzelom pri vinku.on je kazdych dvadsat minut az polhodinku v noci hore.uspavanie trva aj hodinku.sice ano prvykrat zaspi hned,ale za chvilku je hore a uz sa to taha celu noc.ja si idem vzdy s nim radsej lahnut. 😒

a dakejem za gratulacie 🙂

uz ma maly vola,idem za nim

dream.d
12. aug 2009

zuzula tak nemáš teda ktovie čo ked je tak často hore. moj malý ešte teraz búva, a to spal celú noc bez prestávky. ale minulý týžden mal akúsi spaciu krízu, tiež sa stále budil. Inak tiež ti prajem všetko naj k meninám. včera ma to ani nenapdlo tak oneskorene.
leni už sa teším na tie návleky či čo to vlastne je. my tiež máme dasienka také biele už navrchu ale ked to môže tak ešte tak dlho trvať.
yvka nuda pri deťoch? to sa dá?

zuzula25
12. aug 2009

byba ale aby ste to nebrali,ze ja sa stazujem 😅 ja som spokojna ze ho mame a straaasne rada ze je s nami aj za cenu ze by som uz nespala do kmonca zivota 🙂

dream aj tebe dakujem

frcime von 😎

lenka0402
12. aug 2009

Ahojte
ja taka poctiva,co kazde rano ked vstanem pozrem do kalendara som zabudlaaa 😠 zuzka vsetko naj k tym tvojim meninam,nech ta Matulo poslucha,a ty aby si bola vzdy stastna mamicka. 🙂

A v pohode,aj my sa ledva vyspime,ale uz sme si zvykli,a nase deturence moc luuuubime,a uzivame si ich naplno
aj v noci 🙂
Krasnu prechadzku 😉 😉

lenka0402
12. aug 2009

zuzi aj ste skusali vysielacky?je to taka slabsia znacka,ale myslim ze ucel splnia 😉

zuzula25
12. aug 2009

jee leni dakujem.vysielacky sme uz skusali,su super.dakujem.hadam ich na chate vyuzijem,ked si Matko rozmysli,ze by mohol spavat aj bezomna.
uzite si predlzeny vikend v Prahe,je tam nadherne,ja som tam robila.super,ze to nakoniec vyslo 😎 🙂

ivet ny nemozeme ist s maly na pizzu,jooj to by bolo.on neobsedi v kociku,pokial sa nehybe,to by neslo.ale predstava prijemna 😎

lenka0402
12. aug 2009

zuzi ono to ani moc nevyslo,ten deb...il nanho zabudol, 😠 😠 tak mu povedal ze dovolenka nebude,tak si to iba vymenil z koleginu,ona potiahne chuda cely tyzden,a potom asi Rasto. 😝 ☹
Uz sa ale strasne tesim,v Prahe som este nebola. 😉

A ty si co robila?sestricku? 😕 😕 A ste boli dneska huuupi, hup,,taky tam bol Matulo podareny,sa mu tam
paci.

lenka0402
12. aug 2009

Oprava..ty si co robila v Prahe,sestricku?

sisa.b
12. aug 2009

lenka, prajem pekny vikend v prahe 🙂 aj ja by som niekam sla este pozriet.

aj ste mali dnes to stretko?

nam sa vcera aj ocka zapalili, kopec zeleneho bordelu jej odtial stale vali ☹ uz ani soplov tolko nema, len tie ocka jej tecu poriadne. tak sme boli zas u doktorky.

a dnes sa nam kope studna 🙂

zuzula25
12. aug 2009

ano leni robola som tam sestricku,no potom som sa mala vydavat tak som sa vratila.boli sme aj dnes robit huuupi,to by nebola ani hadam prechadzaka bez toho

maly sa napapa a frcime zas von a aj huupi