Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
1. sep 2009

Leni tak to je super, dúfam že sa ti na ňom už nič nepokašle 😠 😠 😉
Katka no veru zajtra nás to čaká-u nás si myslím že Vaneska plakať nebude-skôr ma bude vyháňať a to bude asi ľúto mne 😢 no veď uvidíme-žalúdok mi zviera ale už teraz. No tie papučky-to si teda pekne na poslednú chvíľu nechala-včera zháňala kamarátka a nenašla už ani v Deichmanne ani u Baťu a dnes je ešte aj sviatok.my už máme kúpené asi mesiac-dnes ešte požehlím tepláčiky, pyžamko a hodím autogramy a môžme ísť 😀

Snažím sa uháčkovať čapičku a ako idem od stredu aby som mala dostatočný obvod neviem koľko mám v každom rade pridávať očiek aby sa mi to ,,nevlnovkovalo".

zuzula25
1. sep 2009

yvka tak si sa teda dala na hackovanie. 🙂 to bude potom fesanda 😉
my chodime na 4 kurz,ale asi uz budeme koncit,uz zacina byt chladnejsie a to by bolo na neho moc obliekania potom,on ma totalne hysteraky pri obliekani ☹ to on place ako keby som ho zabijala,on by najradsej chodil len nahaty 😝

tak zajtrajsim deturencom drzime palceky aby zvladli prichod do skolky co najlahsie,aby sa im v skolke pacilo,a aby to zvladli hlavne maminy 😉

sisa kedy nastupujes do skoly???ja dobre,ze som to zrusila a nenastupila tento rok,este si to neviem predstavit ako by sme to zvladli doma,Mato je strasny zavislak od prsniku 😝

dream.d
1. sep 2009

Sisa dakujem.
Aj my prajeme pozitívnem pocity detičkám aj mamičkám zo škôlky.
Zuzula aj ja chcem isť budúci rok do školy, do Tn na ZA. Mam už aj prihlášku doma, len neviem či budem mať odvahu ju poslať. 😀 Ty chceš isť na Oše?
Lenka super že už máš kočík, len škoda, že im to tak dlho trvalo.
Yvka super fotečky. Pežko aký model. Od kial máš tie puzzle podložky na zem? ja ich zhánam, ale neviem kde. A môžeš mi napísať aj ich cenu? Lebo ja ked malého nechávam hrať na zemi mám pod ním len deku a to sa mi zdá dosť chladné. Dakujem.

sisa.b
1. sep 2009

ahojte 🙂

yvka, ja som skusala 😀 cize som uhackovala, vyparala, uhackovala, vyparala 😀 az kym som nebola s vysledkom spokojna. to by si musela mat presne taku istu vlnu aj cislo hacika, aby ti to vychadzalo podla navodu.

zuzi, ani mi nehovor 😝 uz teraz ma chyta nevolnost, ked si na skolu spomeniem. a moje predsavzatie, ze si zopaknem matiku cez prazdniny je v haji 😅 teda tie prazdniny uz su v haji, cize to uz nestiham 😝 silne uvazujem, ci si nedam odklad, ale odkladala som to uz tolko, ze viac nechcem. ved uz som stara a za chvilu budem moct ist akurat na univerzitu stredneho veku 🙄 takze zajtra idem na zapis a uvidim, ako to bude. urcite tam neostanem, ak by to neslo. no bude toho vela - mala, domacnost, stavba, navyse budeme u svokrovcov... 😅

ivetka5
1. sep 2009

Ahojte maminy, tak dnes čo chystáte, keď je ten sviatok? My chceme niekam ísť, ale ešte nevieme kam, na výlet. Tatino je totiž ešte v práci.

Lenka, super, snáď už bude ok a najazdíte nepokazených x km 😎 Ke%d sa veru chce, všetko sa dá vybaviť.

Zuzka a kam si chcela ísť do školy?

Aj my prajeme drobcom, aby zajtrajší 1-vý deň bol pre nich najkrajší a bez slzičky🙂

Kedy to stretko? O 9:00, pred Fixom?

lenka0402
1. sep 2009

Ivet ano zajtra o 9.00 pred fixom 🙂 dufam ze nas pride co najviac 😉 tesiiiiime sa
Yvka Petulo fesacisko,uz je s neho velky chlap 🙂 boze jak to leti,ked pozriem prvu a poslednu fotku,aky rozdiel.

Dream mi mame tiez take puzzle,a bracho nam ich kupil v tescu,ale kolko stali to fakt neviem ☹ ☹

musim si nachystat navlecky aby som nezabudla,aby uz mohol aj Vladko nosit 🙂 🙂

sisa.b
1. sep 2009

dream, maju ich aj v tescu, ja som kupovala v hrackarstve

dream.d
1. sep 2009

V Tesku som ich nevidela, teda možno už nemali. Ešte pohladám. A kolko ich je v jednom balení?
Aj my sa tešíme na stretko aj na návlečky. 😉

mkatka
autor
1. sep 2009

KDyž si uděláš to první kolečko - řetízek a ten spojíš do kroužku, tak pícháš do každého očka 2x, další řadu do každého druhého 2x, další řadu do každého třetího 2x atd. Pokračuješ, dokud nemáš to "kolo" dost velký, abys mohla začít háčkovat jen do každého oka 1x - třeba počítat s tím, že než se to "zlomí" v čepičku, tak ty boky taky udělají své, tak žo kolo nedělej moc velký, aby v tom hlava neplavala.....
Já mám koupenou kráásnou žíhanou růžovoučkou přízi, ale počkám až bude mimi doma, nechce se mi to střílet od oka.

Jinak bačkorky jsme koupili v Kloboukách, obyč nazouvací no. Počítám, že je mít dlouho nebude, protože je na hranici velikosti a koupili jsme tu menší, protože ta větší se mu při chůzi vyzouvala...ale sehnali jsme prďácký gumáky. Hádě usnulo, půjdu mu taky popsat věcičky a nachystat hromádku.

sisa.b
1. sep 2009

dream, my mame celu abecedu, nejakych 24 kociek za cca 20€. ale v tescu som videla aj ine, aj za polovicu. boli sice mensie, ale urcite by stacili 🙂

mkatka
autor
1. sep 2009

Holky kdo chce 2 mikinky a 2 trička s dl. ruk vel. 80 za 5 Euro? Mrk na ID4460

zuzula25
1. sep 2009

katka co je to ID4460,ja som asi nejaka prispata 😅

ivet chcela by som na vysoku skolu osetrovatelstvo.no mne nestaci 4 roky stredna,potom 3 roky diplomovana vseobecna sestry,teraz by som st sla aspon na bakalara.ale uvidime,ako to dopadne.

yvka1
1. sep 2009

my sme kúpili najskôr také len čísla ale už neviem koľko stáli a potom mali v akcii celú abecedu za 10 € tak teraz to máme cez pol obývačky 😀

sisa a na akú školu sa chystáš? držím palčeky 😉

lenka0402
1. sep 2009

zuzka ked si zadas mimibazar,tak mas tam kolonky velkost,znacka,a td.Mas tam aj ID inzerenta,tak toto cislo treba zadat,a vyhlada ty vsetky inzeraty tej dotycnej. 🙂

zuzula25
1. sep 2009

leni diky,aj som si myslela co to nie je na mmb,tak som to marne hladala tu na MK

zuzula25
1. sep 2009

no a na mmb pod takym cislom nic nie je 😅

lenka0402
1. sep 2009

akurat som to tam pozerala,a je to tam. 😉 zadaj si novy a pouzity tovar,otvori sa ti ta tabulka.Zadaj cislo inzerenta,chod zo siplov dole,a mas tam vsetky inzeraty tej pani 😉 😉

mkatka
autor
1. sep 2009

Zuzi, jukni, poslala jsem ti zprávu tady na koníkovi

zuzula25
1. sep 2009

idem mrknut,ja som dnes ako vymleta,mne nic nejde,nic nemozem najst

mkatka
autor
1. sep 2009

Lenka.....tej paní 😀 to jsem já 😅

lenka0402
1. sep 2009

Katka to som nevedela ze si to ty 😕 🙂 🙂
Idem hodit sprchu...tato sa hra z malym 🙂

mkatka
autor
1. sep 2009

Holky prosim vás, máte některá Vodafone? Potřebovala bych zjistit, kolika místné číslo je PUK a jestli se shoduje s tím číslem, co je vyražené na simce....

yvka1
1. sep 2009

katka zohnala si papučky? No odpadnem-naše decká už okúpané napapané hajajú 😎

sisa.b
1. sep 2009

yvka, to sa ti ako podarilo? 😨

ja sa snazim akurat najmladsie uspat. dnes je cely den protivna ako opica a uz som jej nasla druhy zub prerezany 😅 akurat horny vpravo, takze mame jeden dole, jeden hore 😀 ale druhy spodny sa uz tiez reze von, pekne je ho vidiet

yvka1
1. sep 2009

kks to ani ja nechápem,pekne v pohode som si potom upratala a o osmej už sedela pred telkou a konečne v kľude pozerala ordináciu. To stretko je zajtra o 9tej? 😅

sisa gratulujeme k zúbku,dlho nič a teraz vám to leze naraz 🙂

idem spať a psychicky sa pripraviť na zajtra 😀 tak dobrú 😉

dream.d
1. sep 2009

No my sme tiež zaspali dnes už o 20 ale o 21 bolo po spánku skoro až do polnoci. ale teraz bude hádam aspon pár hodin sladký spánok.
Ráno nám ide bus 8.33, takže presne o 9 ak nebudú nejaké kolony by sme mali byť v dca. Prídeme v manduci.
Sisa gratulujeme k druhému zúbku.

zuzula25
2. sep 2009

ahojte.

tak sa bes tesim,maly uz je lepsie na tom,pockame sa pred fixom 😉

zuzula25
2. sep 2009

vsetko naaaaj Rebeke k meninam,aby bola zdravucka,stastna a aby robila rodicom radost 🙂 a nech poslucha 🙂 -Matko posiela cmuka 😲

sisa.b
2. sep 2009

dakujeme 😵 😵 😵

zuzi, aj by som zabudla, keby si mi nepripomenula 😅

my este stale buvame, tak som samka vykopla do skoly sameho. hadam este trafi 😕 ked sa slecna zobudi, tak pojdeme pre neho a ja mam o 14tej v tn zapis 😕

zuzula25
2. sep 2009

ja som si to vsimla v telerane 🙂

idem obliect maleho a frcime na stretko