Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
16. sep 2009

dream, mne sa to paci, skoda, ze to chcu schvalit len do dvoch rokov dietata 😒 hlavne sa mi paci to rozdelenie, aspon z toho nebudu profitovat darmozraci a obcania, ktori si robia deti len preto, aby ich uzivili 🙄

my uz sme sa s odsavackou zmierili, mala uz aspon nevrieska pri nej 😅

ivetka5
16. sep 2009

Sisa, môj názor. Aj keď síce Yvka išla myslím na MD hneď po škole, takých samozrejme na mysli nemám🙂 Škoda, že len do 2 rokov dieťaťa,a el veď by sme to my mali vyše roka. Uvidíme, ako sa budú pred voĺbami pandrláci-politici snažiť.
Ideme von, sná´d nezmokneme. Capačky už prišli.

sisa.b
16. sep 2009

ivetka, viem, ze aj take pripady su, potom nedostavaju ani matersku poriadnu, len rodicovsky. no keby to nerozdelili, tak by zas len obcania na tom ryzovali a myslim, ze ich tu uz mame dost 🙄 keby sa radsej snazili normalne pracovat... lebo slusni ludia si najskor premyslia, ci si mozu dovolit dieta a zariadia si to tak, aby ho mohli uzivit, tym padom sa snazia aj o pracu, nielen aby zili z toho, co im da stat

dream.d
16. sep 2009

No a vo väčšine prípadov by sme to mohli zhrnúť, takých darebákov v jednej etnickej skupine, či menšine, ale nebudem menovať, lebo by to mohlo byť označené ako rasistický útok. No myslím, že všetci vieme o koho ide.
Yvka je naša a tá patrí k výnimkám, ktoré nie sú také aby to využívali.

sisa.b
16. sep 2009

ja nie som rasista, ale som proti takemuto sprostemu vyuzivaniu statneho rozpoctu pre nieciu hnilost dvihnut zadok a peniaze si zarobit 😠 😠 😠 a nik ma nepresvedci, ze nasi "obcania" nie su prave taki, teda vacsina z nich a tu v dca je ich pozehnane 🙄

yvka1
17. sep 2009

Dobré ránko 🙂 sisa nerozčuľuj sa 😀 ja keď vidím tú bytovku vedľa policajtov tak 😠 😠 😠 za to rozdelenie som aj ja-možno niekedy do tretice budem tiež v skupine ,,viac peňazí" 😀 ale s tou budúcnosťou-tiež som nad ňou premýšľala-začala som chodiť do školy v Ba a potom som prišla na to že som tehotná-jednoducho stalo sa a bolo po premýšľaní 😅 jediné šťastie bolo že mám muža ktorý celkom slušne zarobí a dokázal nás uživiť aj bez hlúpeho štátu.bože musím prchať tak zatiaľ 😉

zuzula25
17. sep 2009

ahojte.

hlavne nech to schvalia a budem spokojna

vcera som sa bola poflakovat po trencine(bez maleho),pobehali sme po obchodoch,pominala som peniaze a som spokojna.kupila som si rifle z bio bavlny a celkom lacne len 25eur,dobra cena,ze??,potom som nakupila malemu nejake body,gatuse,hracky a hlavne jesenne topanky v Bati,uz dostali tovar,ale zatial len jesenne,zimne este cakaju,ale na to je este dost casu.len akurat oni mavaju najmensie cislo 19,tak je to nasmu krpcekovi trosku vacsie,ale len kusok.hadam to neva.
leni vy ked ste boli pozerat v Bati,tak ste boli kde??pri Tescu??lebo tam nic nemali poriadne,ale v Maxe mali pekny vyber.a este som mu kupila paplonik,ktory aj tak nevyuzije,kedze spava s nami,ale hadam raz ho pouzije.a ked nie,bude pre druhe 😉

za chvilku frcime von,este mu chcem ist kupit papucky.hadam nezmokneme

zuzula25
17. sep 2009

katka tak burza je od 5.oktobra a veci sa budu zbierat tyzden pred.

dream.d
17. sep 2009

Budeme si držať palce, aby to schválil. Aj na chvílu to poteší.
Dnes sme sa zobudili až 10.30 😀 a v noci len o 2 a o 7.30. Tak dobre som sa už dávno nevyspala. Ked nepapá to ovocie je ako anjelik. Ale aj tak mu ho budem musieť dávať neskôr, ved sú tam vitamíny.
My sa dnes chystáme do Tn, drahý ide do školy na zápis a potom by sme tiež trochu pobehali obchody. Už sme skoro zdraví, tak hádam mu to tam neuškodí.
Yvka ja som tiež všeličo plánovala, a nevyšlo. Ono sa to neoplatí plánovať, ale ked človek sa chce mať vždy lepšie a veci si zariadiť podla seba, ale väčšinou to potom skončí ako prispôsobenie sa situáciam. 😀

sisa.b
17. sep 2009

zuzi a to si kde tak dobre nakupila? 🙂

nasa mica ma teda 19ku uz nadoraz 😅 ked bude velka, tak jej budeme kupovat puzdro na husle namiesto topanok 😀

mne sa teraz von nechce, mala je uz odrichmana, lebo nejak skoro vstavala 😝 ale pride poobede mamina a tiez vyrazame do ulic 🙂

lenka0402
17. sep 2009

Ahojte
Tak neviem kto to tu spominal ze robi cukinu,sami zda ze sisa,vcera so mu ju urobila,a maly sa nevedel dojest,tolko zjedol ze ja osobne by som mala dost 😝 som sa normal bala ze mu bude zle ale v pohode,zvladol to 😉 Baby som mu normalne davala z velkou lyzicou,tak si strasne pytal 😀

Tiez sa chystam bez drobca dnes na nakupi do laugaricia,Tiez nejake bodynko,ponostenky teplensie,a pizamko,mame len jedno a aj to take tensie.

Zuzi ano mi sme boli pri tescu,,ja koza uplne som zabudla ze bata je aj v maxe 😒 dik za info,pojdem to tam dnes omrknut.
A kde ides kupovat papucky?mi sme kupili v deichmane.A som velmi spokojna 😉

Baby len nech to schvalia,budeme si drzat pesticky 🙂 🙂

zuzula25
17. sep 2009

sisa viac menej som nakupila V C&A,tam vzdy nakupim pre maleho a aj rifle som si tam kupila.

v bate som kupila malemu topanocky,je to tam dobre,ze keby boli drobcovi male tak nam ich vymenia alebo vratia peniaze.

papucky chcem kupit v dubnici na trznici,lebo tie mu chcem kupit presne velkost a vyskusat tam.,ale dazd nas zahnal spat 😠

esteze dnes mame plavanie,lebo by sme zosediveli doma,ale vecer som rozhodnuta aj za dazda vyjst do ulic

sisa,ze puzdro na husle 😀 😀 😀

tak si uzite Trencin, 🙂

sisa.b
17. sep 2009

zuzi, tak si teda super nakupila 🙂

uz by mohlo prestat aj prsat, nechce sa mi behat po dazdi 😒

zuzula25
17. sep 2009

sisa prosim ta co pouzivas na vycistenie skvrn od ovocia??mame veci od jablka a nejde to nicim dole ☹

lenka0402
17. sep 2009

Zuzi aj mi nakupujeme vetsinou v C&aA,tiez som mu tam dnes kupila take teplensie menzestrove gatuse,a mikinu.Pizamko som kupila hore v predeti.sk ale inac sa tam neoplati nic kupovat lebo ked som videla ze jeden svetrik 22 eur 😠 😠 tak sa mi to zdalo prehnane 😒 😝 A bola som este pozriet v tom obchode kids,a tam som mu kupila este jedno tricko z dlhym rukavom..inac aj tam je to riadne prehnane 😝

zuzula25
17. sep 2009

leni asi tie menzestrove zateplene gatuse mame rovnake,take kavove??
no veru v tom kids je to riadne predrazene,mamina mu tam uz kupila supravu(modre nohavice na traky a tricko)na narodeniny a teda riadna palka

mkatka
autor
17. sep 2009

Zuzka to jsi jak vyzjistila tu burzu? Já jsem psala další sms a bez odpovědi.... 😒 to je zrovna okolo termínu porodu, takže mám asi smůlu. No uvidíme....

A ty skvrny od ovoce....zkus koupit sůl na skvrny v DM (za pár babek), podle návodu nasypat do lavoru či kýble, zalejt horkou vodou a nechat přes noc "louhovat". Pak to normálně vyper. Jestli to nepustí poprvé, tak podruhé by už mělo. Mě to pomáhá. Jinak 100% rada - čerstvě ušpiněné to přeprat ve vlažné vodě, já na tyto účely používám žlučový mýdlo, taky z DM. Ale větš. nestíhám, tak to jen hodím do koše s prádlem, pak rychle rychle do pračky a pak se divím, že má Vojta větš. triček se skvrnama.... 😖 😅

zuzula25
17. sep 2009

tu sol som uz pocula,teda neviem ci to je presne sol,ale maminina kamaratka kupuje nieco v DM na skvrny,ze je to v zelenej krabici,ale zajtra tam zbehnem a kupim tu sol,lebo je to akurat na takych peknych bodinkach,co mi je luto.

a zistila som to od kamaratky,ona chodieva do MC,aj ju poznas,vola sa Vierka,ma skoro dvojrocnu dcerku Lauru,ale volaju ju Lara,dnes som ju stretla,tak ma to napadlo

yvka1
17. sep 2009

prednedávnom som kúpila Ariel na škvrny v takej tuším litrovej fľaši, stálo to okoolo 100,- a celkom sa mi to páči, dám to na fľak a potom aj do prania k prášku a máme čistučké veci.

zuzula25
17. sep 2009

ten ariel som aj ja skusala,ale to je horsie ako Vanish,raz som pozerala v telke,ze aky je najlepsi odstranovac skvr a dokonca zevraj najlepsie vysiel z Lidlu 😅

mkatka
autor
17. sep 2009

Zuzka ale tu sůl nedávej přímo na prádlo, teda určo ne na barevný či na obrázek - to jsem zkusila a vyšišlo to flek na žlutém tričku, naštěstí na spaní. Když to rozmícháš ve vodě, tak je to bez problému. Myslím, že to udělá hodně muziky za málo peněz. Na čerstvý skvrny je super ten žlučák. Ta sůl, co kupuju, je v papírové krabici, je na ní napsáno Universal Fleckensalz a je na ní obrázek - 4 složené utěrky.

Tu holčinu bych možná podle vidění, takhle mi to moc neříká. Já jsem se tam s moc babama neseznámila, jen s těma, se kterýma (jejich dětma) teď chodí Vojta do třídy. Teda chodí...bude chodit 😀

Holky, nechystáte se některá zbavit kojícího polštáře? Našla jsem si jeden na MK, ale nový prý za 20, prodává za 15 ale poštovné asi 3-4 eura, to už si můžu koupit nový rovnou.....chtěla bych jen takový s tou antialergickou výplní, ne kuličky protože šustí a ne molitan, protože je těžký.... 😝 si vymejšlím co?

sisa.b
17. sep 2009

zuzi, ja mam momentalne ten oxy prasok z lidlu, dokonca bol v akcii a vysiel na 43sk 😅 no pridavam ho len k nasim veciam, lebo malej veci perem s plienkami a k nim davam miofresh - odstranovac skvrn a dezinfekciu sucasne. no tiez uz holky pisali, ze to je zlozenim to, co sol na skvrny z dmky, akurat tam ta dezinfekcia chyba, ale to vyriesim TTO do plachania. takze pojdem na tu sol aj ja 😀 ten zeleny oxy prasok som mala z dmky, ta sol je vraj cosi ine, len v nejakom sacku. tiez pouzivam zlcove mydlo, momentalne mam tekute. no mne sa zda, ze vsetko pere rovnako 😅 aj preto som presla vylucne na sliz na pranie. prach doma uz nemam dlho ziadny 😎
a bodynka mame aj my flakate, no neriesim to nicim a po tretom oprati uz su ok 😀

ivetka5
17. sep 2009

Ahojte kočky, ste mohli povedať, že idete do toho Kidsu v Laugu, mám tam kartu zľavovú, ešte som ju nepoužila, ani neviem, koľko % je dole, ale isto niečo. By som Vám požičala. Majú tam super veci, hlavne tie fraky, no nemajú chybu, niečo podobné by som chcela na rok má babka 50, tak by bol feši🙂))
No čo sa týka škvŕn, ja nedám zatiaľ dopustiť ako Yvka písala na Ariel profesionál, je super, dáš priamo na škvrnu a je to, hlavne tá slávna mrkva 😀 Ale používam ho už dlho, aj manžovi na triká a tak. Takže ja som za tekuté. No a Vanish? Ten som raz kúpila, ale som nadávala, to mi skôr vyžralo, a pritom to bolo rozriedené vo vode 😠

sisa.b
17. sep 2009

tak kazda ine, zuzka zas pisala, ze je horsi ako vanish 😀

sisa.b
17. sep 2009

inak ludia nadavaju na lidl, ale aj ja som minule pozerala relaciu a porovnavali krmivo pre macky. no najlepsie vysli tie, co robi lidl. kitekat a whiskas boli niekde na chvoste z 14tich vyrobkov 😅 a ze cena zarucuje kvalitu 🙄 to urcite!

yvka1
18. sep 2009

Na 1.mieste bol aj pomarančový džús z Lidlu a na konci YO a Cappy 😖 😝

zuzula25
18. sep 2009

ahojte.
tak drobec mi to uz zalomil doma po ranajkach,ved sa ani nedivim,bol uz hore o 6 😝 ,ale zas sa stazovat nemozem,asi do 4 bol hore len 2krat a potom uz stale sa mrvil.

ked sa zobudi frcime na tie papucky a skocim aj do Dmky.

tie cistiace asi kazdemu vyhovuje nieco ine,ten Ariel profesional odstranovac skvrn som mala ako vzorku v kufriku z porodnice,bol dobry na kakanicky,ale na ovocie nie,Vanish ten uz tiez nezabera,ked ono je to najhorsie,ze po tom jablcku tie skvrny nie su hned vidno,ale az neskor stmavnu.

o tych Lidlackych produktoch som tiez pocula asi len same plus,no znacka nie vzdy presvedci.

ivet tiez nam v tom Kids chceli dat zakaznicku kartu,ale ja by som to nevyuzila,zas tam tak casto nechodim a na moj vkus ako pekne veci a ale neskutocne predrazene

katka my sme kojaci vankusik nepouzivali,ked som ho chcela podopriet pri kojeni v leze,pouzivala som klasiky vankuse a tak to robim doteraz.

sisa co je to TTO?? 😕 nieco specialne na latkove plienocky???

prajeme krasny dnik

ozi babule este som sa chcela spytat,ze ci nemate nejake rozpravky pre takychto malych drobcov,take uplne detske ako bol napriklad Teletabies(ci ako sa to pise)

a posledna vec,Katka ty sa nam uz musis teraz hlasit denne,aby sme vedeli ci nie si v porodnici,myslime na teba. a uz je Vojtiskovi lepsie??

yvka1
18. sep 2009

baby nechcete niektorá zľavové kupóny na pampersky plienky a vlhčené obrúsky? prišli mi poštou-sú tam 3 na plienky, zľava na každé 45Sk a 2krát na vlhčené so zľavou 0,80.sú platné do konca septembra v predajniach 101drog, billa, Carrefour, dm, hypernova a tesco.

Keď už je reč o tých rozprávkach-Katka prosím prosím napál nám toho Mickeyho-donesiem ti potom dvdečka alebo dám za ne korunky 😉 kujeeeeem.

zuzi my máme len také čo sa predávajú v stánkoch, napr. o Krtkovi,...už trošku pre väčších. A strašne ju neskôr bavila bambuľka-tie máme všetky 3 dvd.našu začala ale telka baviť asi až keď mala tak 2,5 roka-dovtedy bola hotová len z reklam-vtedy nevnímala nič a nikoho 😀

no práve sa chystám na taký fiktívny pohovor do jednej firmy-chem to dať do praktickej časti v bakalárke-no som zvedavá-stresujem ako keby to malo byť naozaj 😅

zuzka a ešte- bližšie ako tržnicu budeš mať Veveričku vo Filagore-ono sú to tí istí majitelia.

sisa.b
18. sep 2009

zuzi, tea tree oil 🙂
baby, tak ja som si nakoniec pozrela archiv stv 😀 a zaujimave vysledky na tie odflakovace a aj na prachy na pranie http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/test-maga...
takze pojdem na velky nakup do lidlu. ten odflakovac, co mam doma, nedopadol najlepsie. no kto mal vediet, ze som mala kupit tekuty 😅 alebo radsej ziadny 😀

zuzi, ja ti donesiem to dvd znakovania 😉 u nas to frci, dokonca oblubenejsie ako reklamy 😅

lenka0402
18. sep 2009

Caute
Zuzi mi mame take tmavohnede menzestrove gatuse,tak nemame rovnake,nemyslis ty nahodou kavove menzestraky na traky?take som tam jedine vydela,v takej farbe 😕
Inac mi mame u svagrinky vsetky casti Pat a Mat tak ak by si chcela 😉

Yvka ja mam tiez doma tie poukazky,tiez ich nepotrebujeme 😒
A inac ja mam doma este 1 poukazku 10% v DM,ak by ju niekdo chcel,tak sa ozvite,je to do konca mesiaca
a ja uz mam za sebou veliky nakup v DM tak tam urcite uz nepojdem 😉 A neoplati sa mi tam kupit 1 vec
a minut zlavu,ked ju moze vyuzit niekto druhy na vetsi nakup.

Bezime von,lebo maly uz nevie co zo sebou a sticuje ma tu 😉