Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
6. okt 2009

no super, asi aj ja pojdem do mix maxu 😀 ja som tam parkrat bola, ale vzdy som sa len presla a nic nekupila. v trencine som chodievala do podobnych kupovat aromalampy a pohare na nozickach, no tu ten vyber za moc nestoji 😒 ale mama vzdy najde nieco aj pre babku - naposledy podritniky na stolicky 😀

ivetka5
7. okt 2009

Dobré ránko. kde sme všetky? nejdete niekto von? my vyrážame cca za 1/2 hodku. ale budem musieť aj k dokimu skočiť, malý má zapálené palčeky na nôžkach ☹ , tak nech mu to mrkne, ani som nezastrihla, nič, rovno strihám a aha, do kelu. ale teplotu našťastie nemá, Leni vy ste ja mali, že?

Yvka, tie vrecia mám aj ja, sú ok, až na niake sa mi vyfučí, ale to neva, hodím to pekne do skrine a nezavadzia, práve dnes sa chystám povyberať zimné a schovať letné veci. Čo sa týka tých vlasov, mne bolo do plaču ako mi padali, každé ráno na posteli a po kúpaní ani nehovorím. Kúpila som si v drogoške klasiku lopúchovú vodu, je to z Alpy a ako super, sa to zlepšilo, používam ju cca 3 týždne, by som neverila, že to pomôže, skús.

Sisa, tak šup šup na vrecia 😀 je to ok vec.

lenka0402
7. okt 2009

🙂 ahojte
Ivet mi sme mali zapaleny len jeden palcek,,uplne cerveny az zahnisany 😝 😒 a s toho sme dostali vysoke horucky a zapal do celeho tela..preto ze uzivali Atb.A tiez to nebolo z nechtikov,na to si davam zalezat aj na rucickach.Doki mi hovoril ze mohol do niecoho kopnut ,ale to sa stava aj dospelakom.

ivetka5
7. okt 2009

Tak boli sme u dokiho, aj sme sa rýchlo vybavili, boli len 2 pred nami, čo bolo super. No Povedal, že to detičky mávajú, lebo keď som sa ho spýtala, či som ja chybu nespravila, že nie, že sa to stáva. Tak vravel, že ATB, ale keď videl moju tvár 😅 , tak povedal, že dobre, skúsime to mastičkou, Fucidin, no ale aj tam je ATB, 2 krát denne 7 dní, a keď neustúpi, tak sa nevyhneme liekom. No , ale aspoň dal šancu, hneď ho necpať. Dúfam, že to pominie.
Tak uvidíme.
No ten detský obchod je už otvorený, nie je v škôlke, nakoniec asi priestor nedostali, tak vraj nad hračkárstvom v máji, tak tam chcem dnes vybehnúť pozrieť, pôjde aj babka von, tak postráži drobca.

zuzula25
7. okt 2009

ivetka tak potom daj info o tom obchodiku,ja by som tam mozno zajtra zabehla s maminou doobeda,skoda ze to dali nad hrackarstvom,ked sa tam nemozeme dostat s kocikom
a prajeme rychle uzdravenie. 🙂

dream.d
7. okt 2009

Pripájam sa k stretku v MC, tak o 9 pred Lidlom budeme čakať 😀
Sisa gratulujeme ku krôčikom bez pomoci. Už to bude len lepšie.
Ivetka skoré uzdravenie Noelkovi.

sisa.b
7. okt 2009

ahojte. my si ideme zajtra pre odporucanie ku doktorke 😎 konecne aj drahy nieco vybavil, lebo si stale pripadam, ako keby som ja na vsetko tlacila 😝

akurat som bola vytocena, lebo som kupila megacecko, ze kym nam pride to objednane a ono je tam kopec svinstva okrem toho c-cka 🙄 navyse to pre deti vobec nie je vhodne 😖 no koza, mala som si to pozriet hned, ale kto by to povedal, ked ma jahodovu prichut, ze je to len pre dospelych. od firmy jamieson som to ccko nezohnala, nikde ho tu nemaju 😒

zuzula25
7. okt 2009

sisa tak nech vam dobre dopadne vysetrenie??kam idete na imunologiu??na alergologiu??
uz si bola na tie vaky na oblecenie v tom mix maxe??ja som ho tam bola tiez kupovat asi pred dvoma tyzdnami na maleho veci,co uz nenosi.

sisa.b
7. okt 2009

zuzi, to este neviem 😅 uvidime, aky papier zajtra vyfasujeme, ale chcem s nou ist urcite k nejakemu imunologovi. najlepsie keby bol aspon trochu otvoreny a znaly problemu, lebo ked citam tie maily,co mi chodia z IURO, tak ma slaktriafa 😠 vela rodicov ma problem, lebo dost imunologov napriek znizenej imunite pripadne aj inym komplikaciam (ekzemy, sople a pod.), kludne napisu, ze sa dieta moze zaockovat 😠 tak dufam, ze my natrafime na nejakeho poriadneho 😒

yvka1
7. okt 2009

Vrecá kúpené-zajtra môžem upratovať 😝 🙄

inneska dnes som ťa videla na zmrzline-naháňala som krpaňu,ale bolo mi blbé do teba drgať,že sa na mňa budeš dívať ako na chorú 😀

o tých nechtíkoch mi ani nehovorte.Ked sa malý narodil nemal nechtíky na palčekoch a ke´d mu potom začali rásť, vrastali mu do prštekov.Museli mu to na chirurgii rezať ☹ ☹ 😝

ivetka5
7. okt 2009

Ďakujeme, sná´d sa nám to skoro zahojí.

Yvka, fúha, chúďatko malé, ani nespomínaj, ja len dúfam, že nám to pomôže a bude ok. Teraz chodíme, akoby sme nemali na topánky 😀

Zuzka, nebola som tam, nedostali sme sa do mesta, boli sme len vo Veverici, babka malému chcela niečo na Ježiška kúpiť, bude mať aj s bratrancom rovnaké mikiny, ale zlatučké, taký maťoš ako medvedík 😉 Ale chcem sa ísť aj tam pozrieť. Bola som dnes vo Fixe na poschodí namiesto Tescomy je sekáč, no ani tam nechoďte, otras, smrad, no viac tam nejdem. 🤐 😖

ivetka5
7. okt 2009

Zuzi, inak sme Maťka s vašimi stretli na U-čku na ihrisku. Nespomínali?

zuzula25
8. okt 2009

dobre ranko 🙂

babule na zajtra hlasia dazd,ideme aj tak do MC,ze??ved tam nezmokneme.alebo mam este jeden napad,pridite ku nam,drobci sa pohraju spolu,my si dame kavicku alebo cajik.je to na vas rozhodnite sa.ale isto sa sttretneme niekde aj ked bude prsat,nas Matko by to doma nevydrzal(ked je su tu deti u nas,tak to si von nespomenie 😀 )

yvka1
8. okt 2009

ivetka a bola si pozrieť v tom sekáči v máji?

hurá už som doma zo škôlky-keby chel ešte malý zalomiť by som spala s ním 😵 včera sa doma ukázal mangel tak sme sa posekali a dnes ráno odišiel-šak sranda musíé byť nie? 😅

yvka1
8. okt 2009

stále sa nemôžem k tej doktorke dovolať(žeby dovolenka?) tak asi sa k vám zajtra pridám. Zuzka ale lepšie by bolo asi MC lebo ten bordel čo ti zostane doma potom asi nerozdýchaš 😀

zuzula25
8. okt 2009

ten bordel by mi nevadil,ten mam doma stale.lenze v tom MC je burza.ved mne to je jedno,ked tak dame nabuduce stretko u nas,fakt mi to vobec nevadi,skor budem rada.

inneska
8. okt 2009

ahojte 🙂

včera som ráno varila a potom sa hned vybrala von a prišla až večer...ale taká uťahaná, že sa mi nič nechcelo...len som si vás prečítala,ale nemala som silu ťukať 😅

a mm ma ešte dorazil tým, že zajtra ráno ideme zase k svokre na víkend...takže sa zajtrajšieho stretka nezúčastňujem 🙄 🙄

yvka...ty bláho, čo si nedrgla do mňa...by som ťa konečne spoznala 😉 nebola to tvoja vaneska to dievčatko so zmrzkou na pliezačke?? 🙂

ivet...dnes idem robiť presnidávku, snád sa podarí 😀 a nech sa rýchlo prštek zahojí 😉

yvka1
8. okt 2009

presne to dievčatko bola moja vaneska :D

lenka0402
8. okt 2009

Ahojte bambule 🙂 Dneska som prave nad tym uvazovala ze nas bude cca 5 ja,zuzka,ivet,yvka,dream.A ci nas v tom MC nebude vela 😕 este ked tam je ta burza,bude asi malo priestoru,a nerada by som sa tam tlacila 😒
Tak skor som za napad Zuzki ze by sme stretko urobili u nej..Podla mna by sme mali vetsi klud,a deti vetsi priestor 😉 Ale neviem ako by sme to vyriesili s kocikmi,kde by sme ich dali 😕 😒
Stretneme sa o 9.00 pred lidlom a tam sa mozme este dohodnut. 😉 🙂

Zuzi a ako by sa to vyriesilo z kocikmi?

zuzula25
8. okt 2009

s kocikmi problem nebude.my mame dost velku chodbu.
neviem ako je teraz ta burza v MC,na jar bola vo vedlajsej miestnosti ale teraz bola priamo v MC,tak neviem.su tam v piatok aj tvorive dielne.takze sa dohodnite. 😉

ivetka5
8. okt 2009

Dobré ránko, tak mi sme dnes potiahli do 9:20, tak som bola prekvapená, ale asi je to aj počasím, že drobec spí, je tak všelijak. Pršteky sa mi zdajú trochen lepšie, dúfam, že to bude ok, nakoľko mastičku máme používať 7 dní. uvidíme.

Zuzka, no neviem, to by bola show, všetky deťúrence pokope. My sa prispôsobíme, uvidím, ako ráno sa vybavíme, potom budem z MC musieť ísť doobchodu, lebo máme oslavy už od zajtra. MM mal včera narodky, tak si to užijem, víkend umakaný 😅 Tak chcem ničečo upiecť, asi nepečené a možno mufiny.

Yvka, ktorý v máji myslíš, genesis, čo je aj v Dubničanke?

Malý teraz zlopol 1/2 jabĺčka.

Čo dnes plánujete?

sisa.b
8. okt 2009

ahojte. cely cas rozmyslam, ci sa k vam pridame, ci to stihneme, lebo napriek polrocnym slubom, ste termin dali opat na skoru rannu hodinu 😝 no uz je to vyriesene, mala ma zas sopel az po kolena 😢 tak nikam nejdeme

lenka0402
8. okt 2009

Baby vsak to je jedno kde pojdeme ci k zuzke alebo do MC.Dohodneme sa zajtra,ja sa tiez prisposobim. 😉
Ked neviem ako to teraz vypada v MC,aby tam bolo dost miesta.
Dnes som aj spominala Danke ze ci sa neprida,tak ze mi este zajtra rano brnkne a uvidi. 😉

Yvka aj ona ta pozna,ale asi len z rozpravania lebo nevie ako vypadas.Len mi spominala ze ci nemas mangela hokejistu 🙂

Sisa to je skoda ze sa nepridas ☹Prajeme rebecke rychle zbavenie sa nosikovych bacilov 😉
A slubujeme ze nabuduce to urobime na poobedie 🙂 🙂nech uz sme tam konecne vseeeetky pokope.

zuzula25
8. okt 2009

sisa ked do MC sa neda ist poobede.takze dalsie stretnutie je teda na tebe,navrhnes cas poobede a my prideme 😉

ivetka5
8. okt 2009

Zuzka., bola si v tom máji dnes?

Yvka, ty si myslela toho slimáčika, ešte som tam nebola, to je to, čo som tu spomínala, len som nevedela, že je to SH. Aké majú veci? Chcem tam dnes skočiť.

zuzula25
8. okt 2009

ivetka bola som tam,ale teda nic moc,na SH mi tam pridu niektore veci drahe,ale ani sa mi tam nic nepacilo.a smrad tam teda vobec nebol

lenka0402
8. okt 2009

baby nemali by pridavky na dieta chodit az do 18ky?vam to chodi na ucet,alebo v MM vyplate? 😕
Mne niakych 21 cosi chodilo na ucet,a teraz prestalo..a neviem co to bolo,,ak pridavky tak mi uz prestali chodit.

A este sa vas chcem opytat kolko vam vypiju drobci cajiku,alebo vodicky?
Nas maly to sami zda posledny mesiac prehana cez noc,on mi vypije v noci aj vyse 300 caju.Nie je to vela?
Hladny nemoze byt,pretoze vecer sa vie celkom dobre napapat a ked mu mliecko ponuknem tak ho nechce.
A ked mu ponuknem napit tak sa ide zadrhnut po cajiku.Sa mi to zda prehnane vela,a to pije aj kazdu hodinu.

zuzula25
8. okt 2009

pridavky na dieta by mali chodit az dokedy dieta studuje,takze je zavisle na rodicov,max.do 25 rokov.
mne chodia na ucet,ale kolko je to presne to ti nepoviem

no a kolko vypije nas??tak 20ml aj to som dost nadsadila davku,on si len cucne.bratranec tiez vela pijaval,ale to je dobre,ze ti tolko vypije,nemyslim ze je to vela.ale mozno ti napisu viac skusene mamicky

sisa.b
8. okt 2009

zuzi, to bude tym, ze ho kojis, ani nam mala vela nevypije, ani starsi, kym som ich neodstavila.

leni, ak si pred tym pracovala a dostavala si matersku, tak ta ti chodila zo socialky zvlast a pridavky z upsvr zvlast. teraz si zrejme nabehla na rodicovsky prispevok a to uz vyplaca upsvr naraz. aspon mne to tak chodi.

zuzula25
8. okt 2009

mne to tak isto chodi ako sise

sisa no kvoli tomu,ze mi nalo pije,som zacal znova kojit aj cez den,aby mal nejake tekutiny