Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
17. okt 2009

Si vezmi, keď niekto veľmi túži po dieťatku a nemôže ho mať, a tieto môžu, a nevážia si to ☹ 😔

zuzula25
17. okt 2009

ahojte.

bola som maleho vyvetrat von autom 😀 boli sme u Matkovej prababky v Mikusovciach si vyzdvihnut tatina,pomahal sestrenici na stavbe.
zajtra ideme este do trencina pojdem mu kupit ten vlacik do tesca.
no ivetka som zvedava ako natlacis Noelka v 12 rokov do autosedacky,a sice ak bude stale taky drobnucky,urcite.no ved uvidime.teraz mame pozicanu autosedacku takze ma to tak moc nesuri-tato je úpolohovatelna do 18 kilov,potom by som sa asi rozhliadla az od 15 kilov.
ivetka cervenu repu klasicku len uvarenu mozes davat odkedy davas zeleninku

ivetka5
17. okt 2009

hej už lepšie, aj keď ešte bolí, čo je normál, ale ten 1-vý de´sa nedalo povedať, to bolo hrozné.

ivetka5
17. okt 2009

Zuzka a v Tescu boli lepšie ceny na hračky? Inak v hypernove beží reklama, že na všetky hračky 50% zľava, nebola si pozrieť? Od 14-27. 10. myslím. ktovie, či tam majú aj FP. Ak by si našla kýblik lacnejší, daj mi prosím vedieť 😉
No ale veď tie sedačky nie sú stále jednej veľkosti, sú tam vložky, kt. sa vyberajú. A videla som aj sedačku, čo sa šírka nadstavovala. No chudý možno, ale asi dlhý, ale sa mi zdá, že už tak nerastie, si to nabehol 😀 ďakujem za info o repe, zajtra mu urobím🙂))

zuzula25
17. okt 2009

v hypernove??ale to uz asi neukecam manzela,aby isiel este tam so mnou,no ved ale skusit to mozem 😀

zuzula25
17. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
kukni ivetka,vy ste taky este malicky,vyzera byt super a je krasna

zuzula25
17. okt 2009

a este som sa chcela opytat,neviete z akej stranky by sa dalo objednat komplet rukavice,sal,ciapka??

ivetka5
17. okt 2009

Zuzka zlatá, ale čo som si pozerala v CaA, tak bola za 8 tiež taká tankistická🙂)) Baranička. Neviem veru, ale ja my by sme potrebovali. Skús asi to CaA.

zuzula25
17. okt 2009

v tom C&A nemali supravy,nikde som ich este nevidela.a este si sa ma pytala,ci su v tescu lacnejsie hracky,ano su

ivetka5
17. okt 2009

Ty už nakupuješ Ježiška v plnom prúde🙂 Ja som tak min. rok pokúpila deťom v rodine ešte v septembri-októbri a potom som mala veget. A bolo to super, nemusím ísť do obchodu, ako niaky nadšenci 24-ho 😀

zdenka112
17. okt 2009

Ahojte tak my sme uz kupili aj malej laptop na jeziska ale ked sme ju brali od babky ho zbadala a bolo po darceku

zdenka112
17. okt 2009

inak v tesku maju celkom dobre ceny na hracky.aj pre vasich drobcekov 🙂

zuzula25
17. okt 2009

ja radsej nakupujem takto skor,aby sme sa potom nemuseli tlacit v preplnenych obchodoch,to fakt nemusim.ale este nic nemam nakupene,len to odrazadlo a to bude mat asi na narodky.vsetko co som videla pre maleho mu potom babka s dedkom kupili.ale zajtra by som rada nakupila a uz aby som mala pokoj,maleho dam svagrinej do trencina,hadam u nej vydrzi a my nakupime

zuzula25
17. okt 2009

zdenka a kde si bola v tescu??v dubnickom??

zdenka112
17. okt 2009

zuzka boli sme v dubnickom,malu som radsej nebrala lebo asi by som ju od tych hraciek neodtrhla. 🙂

zdenka112
17. okt 2009

pozerala som aj nejake veci,no krasne bundicky kozusteky,no krasa. 🙂

zuzula25
17. okt 2009

a maly aj dobry vyber v dubnickom??bolo vela hraciek??

zdenka112
17. okt 2009

prave som sa divila ze celkom hej.a co chces matkovi kupit?

zuzula25
17. okt 2009

chcela som vlacik od FP a nejake hudobne nastroje

yvka1
17. okt 2009

aaahojte :ň baby a neviete o nejkej stránke kde sú hračky z dreva- samé kocky vláčiky koníky,.. u nás nikdy nezaberali u malej hudobné hračky ale skôr taká klaasika a keď skúsim zapnúť niečo hrajúce malému tak nervačí až kým to nevypnem 😅 s takými jednoduchými sa akosi bavia viac, už máme drevené kocky(100ks) a tie majú úspech veľký a ešte by som chcela práve aj vláčik alebo niečo podobné drevené,...

zuzula25
17. okt 2009

yvka aj v tescu mali drevenne hracky

sisa.b
17. okt 2009

ahojte,
ani nestiham docitavat, som uplne ko 😝 dnes cely den linearna algebra, ufff. a zas neviem, co na tej skole robim 😅

ivetka, gratulujem k Acku, take u mna urcite nebudu 😀

idem spat, lebo som zaspala az 3,30, no skoda reci. po trojhodinovom spanku ist do skoly... 🙄 to bola asi moja posledna torta v zivote, pos.ralo sa mi na nej vsetko, co sa mohlo 🙄

zdenka112
17. okt 2009

my mame tiez tie kocky a moja mala chvilu sa s nimi zahra a potom len mama upratuje 😝 v tesku mali aj drevenne puzzle take tie vacsie

dzina
17. okt 2009

ahojte maminky, ja vas obdivujem ako si viete najst cas na konika, ja som asi nejaka mantava alebo co 😀
Ivetka, na aku skolu chodis, podla pasu mi pripominas jednu moju spoluziacku 🙂
no na ten pripad s tym babenkom nemam slov,........... ☹

a este nieco,ak niektora pouzivate plienky zn.Pampers alebo Huggies, ozvite sa, beriem objednavky za super ceny na vsetky velkosti pre okres Ilava a okolie.
Blizsie info cez IP.
Pekny vecer 😉

yvka1
17. okt 2009

Ivetka ozaj som zbudla-gratulujem 🙂

sisa.b
17. okt 2009

baby, ja idem malej objednat tuto supravu 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6892027

sisa.b
17. okt 2009

inak k tym skuskam - dnes nas matikarka potesila, ze priemer na studenta je tak 2,5-krat - to akoze na kolky raz sa im podari urobit tu matiku 😅

sisa.b
17. okt 2009

a nasa slecna asi dnes zabudla, ze sa boji chodit 😵 😵 😵 davala pekne rekordy

yvka1
18. okt 2009

dobré ránko 😉 my už sme dnes hore od 4tej lebo herečka nevedela čo so sebou 😅 🙄 som k.o. 😔

sisa kompletík je krásny,úžasný perfektný 😵 😵 a myslím že aj cena ok, vaneske som minulý rok objednávala niečo podobné a to stálo až 1500 😝 😠
vykašli sa už na matiku-ja som mala v 1.semestri 2x FX a nakonie acko 😉

čo dnes idete variť ? mne sa tak nechce 😝 😝

zdenka112
18. okt 2009

ahojte babule 🙂 yvka no ja som ko.ked vstaneme o 7 ale o 4 to by bol brutal.my sme tiez nad takym kompletom uvazovali ale uz mame fialovy a este svagrova dala tolko veciciek pa dcere ze nemusim nic take kupovat. 🙂