Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
25. okt 2009

no porod veru bolestivy,ale nadherny zazitok.
to je strasne s tym cholesterolom,ale to je tou hnusnou dobou-fast foody

sisa.b
25. okt 2009

zuzi, no nielen tym, teda aspon u nas bohuzial ☹ najviac penazi zhltne prave strava, takze keby som mala kupovat vsetko len zdrave a bio veci, tak by nam to urcite nevydalo. uz len to ovocie a zelenina pre tolko krkov stoji nemalo, to sa snazime dokupovat denne. ale keby som mala nabehnut na tu stravu, o ktorej som presvedcena, ze je najidealnejsia, tak by som musela zbalit milionara, alebo nejakeho velkopestovatela 😅
denna strava by mala totizto obsahovat minimalne z 55% surovu stravu - ovocie, zelenina, orechy... k tomu pecivo cerealne - co by u nas nebol problem a ziadne zivocisne produkty. no kto by sa z toho najedol? 😝 teda ja by som musela mat iny prisun tej zeleniny a ovocia, aby som nebola hladna 😅 😝

ivetka5
25. okt 2009

Ahojte, tak my sme dofrčali navečer domov, mali už spinká, bolo super na návšteve.

Zuzka, Hypern. vybrakovaná, tak sme ani nič nekúpili 😒 Ale veď to sa dalo čakať.

Sisa, o tej strave je to tak, aj MM keby chcel sa stravovať ako má, tak by sme asi prejedli aj platbu za byt 😀 Čo mu prispievajú vraj na diétu-16ečiek, tak neviem na mesiac.

Yvka, tak super, vidíš, keď ti mamina vzala detičky, len mne by bolo tiež veru smutno a ešte aj na noc 😉

sisa.b
25. okt 2009

ivetka a co je TM? ☹

ozaj, yvka ako dopadli tie tvoje testy, ked si tak schudla?

ivetka5
25. okt 2009

Sisa, TM? 😕

ivetka5
25. okt 2009

Baby, nezdá sa v8m veľa 2,50 za poštovné?

ivetka5
25. okt 2009

Vám

sisa.b
25. okt 2009

tvoj manzel 😀

yvka1
25. okt 2009

Ešte som na nich nebola šak mi to stále nevychádza ale už sú ďalšie 2kg dolu a to sa pri tom práve teraz napchávam bratislavskou klobásou ☹ ☹ tento týždeň už tam musím ísť za každú cenu.
ivetka podľa toho čo kto posiela-2,50 som platila keď mi posielala holka z Ružomberka kolísku pre krpca. teraz som posielala balíček s vecami-hodila som to ako list do 0,5 kg a doporučene 1.triedou to stálo 1,40 (bez 1.triedy 1,20).

sisa o tom cholesterole som to pozerala-mala by som ísť medzi týchškôlkarov-totálne neznášam surové ovocie aj zeleninu(tú jedine v polievke alebo mrazenú udusenú).

sisa.b
25. okt 2009

yvka, nie su to len nervy? deti, manzel, skola, svokra... 😝

no ja si bez ovocia a zeleniny neviem predstavit ani jeden den. prave som dojedla banan a rozmyslam, ci si zeleninovy salat neurobim uz teraz 😅 chcela som az zajtra

ivetka5
25. okt 2009

Sisa, MM? 😀

Yvka, alebo veľké množstvo sexu 😀 Ale asi skôr ako Sisa písala.
No to je normál za listovú zásielku, ale som jej napísala, že toľko som si ešte ani ja neúčtovala, aj keď vždy za svoje kupujem veľké bublinkáče - obálky. A pritom v podmienkach predaja má, že balné za symbolickú cenu. 😠

ivetka5
25. okt 2009

Veď to je skoro ako za balík.

Idem do hajan, akási som unavená a to som nič poriadneho nerobila. Prajem pekný večer🙂)) zas tu budete aj do 2-j, hm?

Yvka, a deti máš už doma, či nie?

yvka1
25. okt 2009

tak to by som sa s ňou asi dohádala riadne za to poštovné. alebo sa jej spýtaj či ti to nechce poslať náhodou kuriérom za takú cenu 🙄 😠

ivetka sex??? že to čo je??? 😉 aj teraz zákon schválnosti-s mangelom voľno a ja dostanem mrchu 😠
sisa sa ale asi pýtala že čo je tvojmu manželovi keď má diétu 😉 ale to asi kvôli tej cukrovke však?

yvka1
25. okt 2009

hej hej decká sú už doma asi od 5tej-už spinkajú.

sisa.b
25. okt 2009

yvka, ano, pytala som sa, co je mu, ked je na diete. no uz viem a nabuduce bez skratiek, aby to bolo jasne 😀

a zakon schvalnosti funguje tusim u kazdeho, no uzit si mozes aj cez mrchu 😀

ivetka5
25. okt 2009

Yvka, veď ja to asi kašlem, keď to bude chcieť aj po mojom maily. To som doteraz tak za mlieka v balíku platila 😠
Sisa si asi písmenká len pomýlila 😀 Ale hej, kvôli dia je to. To tak býva, zákon schválnosti. Inak sa tu dlho Inesska neukázala, hm? ale ja už fičím, ráno vás dočítam🙂 PA

sisa.b
25. okt 2009
sisa.b
25. okt 2009

ivetka nepoplietla, je to tvoj manzel, preto som napisala TM, nie MM 😀

yvka1
25. okt 2009

sisa fakt dobrý blog 😉

yvka1
25. okt 2009

ale tie čoko musli aj tak zbožňujem 😵 a čo sa týka activie. okolo 2 rokov mala Vaneska veľké problémy s kakaním-nič nezvyčajné keď sa týždeň nevykakala a keď konečne tak strašný plač a krvavá ritka a pritom vypila veľa vody, veľa ovocia, snážila som sa do nenj napchať veľa vlákniny... dr.jej predpísala nejaký sirup (myslím že Duphalac). Vraj sa po ňom mala vykakať do hodiny po užití. to sa nikdy nestalo. potom som jej začal dávať activiu a asi po 3 dňoch vykakaná každé ráno. papá ju stále a ozaj nemá vôbec odvtedy problém.

sisa.b
25. okt 2009

yvka, tak nam ani ta activia nepomohla 😒 zato teraz, ked papa to C-cko, kaka aj 2x za den 😀 takze uz zas prepieram plienky, lebo nase bobky su fuc. ale tak stoji to za to, aby nemala bolesti a krvavu ritku 🙂 navyse pomaha jej imunite, tak som spokojna 🙂

pred chvilou som ju natocila, ake nervy chyta, ked jej nieco nedovolim, aj s typickou ukazkou hryzania 😅 tak to skusim supnut na facebook, ak sa podari 😝

zuzula25
26. okt 2009

dobre ranko

no ved to,stravuj sa zdravo,ked je to drahsie ako normalne jedlo,nie kazdy si to moze dovolit a potom sa stat cuduje,preco sa ludia stravuju tak ako sa stravuju.keby dali lacnejsie dobre potraviny a drahsie zle,hned by to bolo inac

ivetka ja som platila 3 eura za postovne toho psika FP,je to sice vacsie,ale mne sa to zda dost drahe

no ineska sa dlho neukazala,lebo zavislaci na farme 😀

sisa ten bolg-dobry.ze aleoverovica 😀

u MM tiez activia zabera,ale on to potreboval v opacnej sceme-zmensit pocet

zdenka112
26. okt 2009

ahojte.no povedzte mi nieco o tej zdravej vyzive.ved by sme sa nedoplatili 😝 inak ja som to s tou zdravou vyzivou vcera prehnala.majonezovy salat a rezan 😀 u nasich som popijala vinka a normalne ma aj tocilo. 🙂

zdenka112
26. okt 2009

chystam sa ist za chvilu von nejake vybavovacky ale zda sa ze je tam celkom fajn

ivetka5
26. okt 2009

Ahojte,
Sisa, tak sorry, nepochopila som akosi, ale už bolo dosť hodín 😀

Zuzka, no mne sa to zdá dosť, ten psík bol aspoň večší, ale ja som to zhruba počítala, ja to nepotrebujem 1. triedou, čiže doporučený 1,20 + 0,50 obálka, Asi sa jej to nevydražilo ako očakávala. No ešte mi na to neodpísala, tak som zvedavá. No a ešte k tým rukavičkám, cez víkend mi ich mali doniesť, kolega toho predávajúceho a dnes mi píše, že ich stratil, moc sa mi nechce tomu veriť, no ale čo už 😠 😠 😠

ivetka5
26. okt 2009

väčší

zuzula25
26. okt 2009

ivetka,ze stratil.tak to je divne,aj budes pisat hodnotenie??

my sme sa vratili z vonku-je tam prijemne,maly si pospal a ako sme prisli domov oci dokoran 😝

zdenka112
26. okt 2009

my sme tiez boli vonku ale na skok nieco vybavit a je tam faj.urcite nech ti vrati peniazky.ako by to bolo 😠

ivetka5
26. okt 2009

Ach, hneď by som išla na prechádzku, ešte pár dní musím vydržať. ☹

Ja som ich ešte neplatila, ja som ich mala platiť, až keď by mi ich dal, no ale ja si myslím, že niekto dal viac za ne, neviem, možno im krivdím, ale je to strašne divné, že? Ja som im na to ani nič nenapísala, hodnotienie nedám, lebo je to tu z koníka. Tu sa nedáva myslím.

zdenka112
26. okt 2009

aha tak este ze tak.ale od toho dotycneho je to nepekne.a pre koho si chcela rukavicky?pre noelka?