Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
24. dec 2009

ahojte som tu len na skok : KRÁSNE A VESELÉ VIANOCE PRAJEME !!!!!! 😉 😵

sisa.b
25. dec 2009

ahojte, ja uz sa hlasim od svokrovcov 🙂 aky bol stedry den?

zuzula25
26. dec 2009

ahojte.
vcera som len nakukla,ale nemala som cas pisat.stale nejaka navsteva,alebo sme my prec.ale dnes sme si povedali s MM,ze si spravime uz konecne volny den.budeme len doma,poobede sa pojdeme prejst s malym.este som nevidela poriadne ani telku a to som sa tesila pozerat na rozpravky ☹ snad buduce vianoce,ked uz mi bude robit pri pozerani spolocnost Matko,mozno 😀
tak my sme vecerali viac menej pri stromceku ako pri stole.Matkovi sa nepacilo sediet v stolicke,chcel byt na zemi,tak sme sa s MM striedali-raz jedol on,raz ja.
stromcek zatial u nas stoji(ved je aj priviazany 😀 )ale Matka nejako nezaujima,ako totalne mi ho oprdel.len ho zaujali baloniky na stromceku-gule a odisiel.darcekov dostal strasne moc-po Novom roku mu uz musime zariadit izbicku,aby sme mu hracky dali do izby,lebo v obyvacke sa uz neda hybat 😝
prezrata som ako svina 😝 😀

krasne sviatkovanie 🙂

inneska
26. dec 2009

krásne ránko 🙂

včera sme mali nabitý program...doobeda prišla sesternica(dnes ráno už odchádzala), hned potom na obed k svokrovcom(svokor mal 70), prišli sme večer...ja úplne grogy som sa zaspala a zobudila sa o 2,15 😝
a dnes k mojej babke, je tam teta z BA ... a zajtra k mojej mame tak máme čo robiť ..

ježiško bol vcelku bohatý..jasne, že najviac poslúchal erik 😀 hračky, oblečko, aj peniažky dostal...a dostali sme aj vysielačky, tak môžem bez obýv chodiť po celom dome, aj po vonku

za štedrovečerným stolom sedel aj erik(škoda, že sme nemali stoličku), ale dali sme dohromady velké stličky, a na ne sme dali erika v kresielku FP 🙂 takže super...

a ja som tak moc chcela tyčový mixér, že som dostala 2 😀 😀 ale potešilo a je pravda, že ten najkrajší dsarček som dostala už v lete 😵 😵

sisa.b
26. dec 2009

ahojte 🙂

ja zas zamakavam pri pocitaci. obavam sa, ze sa to nestihnem ani naucit, nie este nejake prace urobit 😝

my sme mali pohodovy stedry den. konecne som sa nemusela ponahlat, ako kazdy rok, ked som si vsetko nechavala na poslednu chvilu. so samkom som bola pozriet sarku v kostole a potom maminu k babke odviezt. mlada bola zatial s tatinkom, ktoremu som dala instrukcie - aj tak uz nemal co doma robit, lebo vsetko bolo nachystane. a vecera super, mala aj v stolicke vydrzala 🙂 ale dala som jej mrvit oplatku, potom sa sama natlacala zemiakmi, lebo salat som jej este nechcela davat. akurat rybu papala a makove pucky tiez 🙂

darcekov velmi vela, tak sa deti zabavili. velkaci su teraz u tatinka a malu strazia svokrovci.

idem sa ucit. pekne sviatkovanie prajem 🙂

lenka0402
26. dec 2009

Ahojte tak mi len v skratke..pretoze sa zachvilu chystame na oslavu 😉
Stredry vecer bol super ved to boli 1ve alexkove vianoce..Rybku a salatik som mu este nechcela davat a tak som mu spravila jeziskovu kasicku( krupicnu kasu). A ked sme zacali vybalovat darceky,,najvetsi uspech malo odrazadlo a trojkolka 😉 od svokry dostal velkeho plysoveho maca 2 krat takeho velkeho ako je sam on 😀 ale to ho vobec nezaujimalo..a straaasne vela hraciek,, a aj vysavac 😀

A aj tatinko bol nadseny z novej erotickej pomocky 😉 😀

Prajeme kraasne sviatkovanie 🙂 🙂 🙂

sisa.b
26. dec 2009

lenka, tak TM je dobry, ked sa tiez vytesoval. lebo ten moj nebol moc nadseny 😀 alebo si vybrala tu spravnu hracku

dream.d
26. dec 2009

že erotické hračky,no tak mna taký darček nenapadol. Tatinko dostal holiaci strojček.
A štedrá večera u svokrovcov, taká nuda, a potom sme po rozbalení darčekov išli hneď ku namšim a tam som bola aj s malým až do včera večera. Tatink obol v robote a teraz ide na nočnú. Tak švagrina bude strážiť a ja asi prchám von.
Darčekov bolo tiež strašne veľa, od nás ten hrací bubon a kociky, a naši mu dali hojdacieho koníka. Tak na nom cválal ako kovboj.
Sisa aspon si teraz ešte niečo do školy porobíš. To tam už u svokrovcov bývate? či len na svaitky.
Pekný zvyšok sviatkovania.

zuzula25
26. dec 2009

no teda baby...a prezradite ake hracky ste kupili polovickam??nech sa inspirujem.

sisa.b
26. dec 2009

zuzi, ja som kupovala hracky len pre seba, tak preto asi nebol moc nadseny 😀 😀 😀 ale teda spravny milenec vie aj take zapojit, pokial nie je privelmi jesitny 😀 objednavala som z adultstore.sk 😉

dream, len tu sviatkujeme. velkaci su u tatinka a malu som nechala na starost ostatnym, ved ich je tu dost 🙂 no nervy mam poriadne, lebo tomu nerozumiem ☹ a keby mi to vypracoval sesternicin muz, tak mi to nepomoze, lebo kym to nepochopim, tak nespravim skusku 😒 tak som dnes odmietla takuto pomoc. keby radsej prisiel a ukazal mi to. no nechcem otravovat cez sviatky.
inak z prveho zadania mi dal 85%, tak to bude snad v pohode 😕

krudo
26. dec 2009

hojte all to sa tu nenajdu oteckovia z dubnice nemam s kym kocarovat?

sisa.b
26. dec 2009

ahoj krudo 🙂 oteckov som v tejto teme este nevidela. mas krasnu bambulku 😵

ivetka5
27. dec 2009

Ahojte, tak som ani nemala kedy sem mrknúť, stále návštevy, alebo my sme fuč, ešte aj dnes ideme, ale snáď na poslednú 😉 No darčekov dostal drobec veľa, ale sa najviac tešil, ako trhal papier, pozrel hračku, zahodil a išiel na ďalšie. U nás asi tiež odrážadlo a stonožka s hryzátkom, to bolo pri tom uspávačikovi medveďovi a ten ho zatiaľ moc nezaujal, len keď si ho pustí, tak sa stále húpe, na tatre sa povozil, na boby jaňe malý a ešte ani snehu nieje. Zuzka, verím, že aj keď bude detská, tak ani tam nebude miesta 😀 Ako u nás. No náš tatinko bol nadšený z darčeka, ale ste ani jedna nenapísali, čo naježil Ježiško V8m??? Mne korunky, ako ináč, u nás Ježiško nieje kreatívny 😀 Okrem Sisi, tá si vybrala darček sama 😀

Ahoj krudo, nie ani ja nepoznám žiadneho, jedine našich manželov 🙂

ivetka5
27. dec 2009

A zabudla som, že drobec prespal celú večeru a zobudil sa, až keď sa išlo ku stromčeku 😉

zuzula25
27. dec 2009

ahoj kurdo,ze by sme ti nahovorili manzelov??zrovna ten moj isiel kocikovat 😉

u nas tiez jezisko mi doniesol viac menej peniaze 🙂 no a samozrejme kucharsku knizku.recepty zo zivota do zbierky,teraz je super-cestoviny

mkatka
autor
27. dec 2009

čaute, já jsem sama doma 😵 to je pa-rá-da. chlapi šli na hokej do TN a na nějaký závody aut či co....

U nás vánoce super, všechno vyšlo v pohodě, nálada dobrá. ježíšek štědrý, Vojta spokojený. Editka to prospinkala, holky ona začala normálně povídat. Tak ukecaný mimino Vojta teda nebyl 😅
Jinak mě teda taky nenapadlo koupit něco erotickýho... 😝 Dostala jsem parfém Christinu Aquileru a poukázku na masáže 😵 co se týká dalších dárků, hodlám se realizovat v zimních slevách 😎
Pěkně si užijte zbytek svátků a po novém roce se na vás těším už konečně na nějaké té společné procházce.

yvka1
27. dec 2009

ahojte, tak už som tu aj ja. katka aj ja som sama doma-nedáme kávu?? 😉

Vianoce boli nádherné-normálne sa mi asi začínajú páčiť 😅 pri večeri celkom sranda-vaneska uprostred odišla do izbičky že sa musí ísť porozprávť s Hermionou (bábika) a nakoniec sedela pod stolom a hrala sa tam. malému som uvarila domäkka všetku možnú zeleninu, cestoviny,.. a dlaa som mu to do misky, tak ten mal veru roboty kopec a ja potom ke´d som to všetko zbierala pod stolom 😀 😝

darčeky fajn a skonštatovala som že pri tom množstve hračiek musíme urýchlene prehodiť detskú a spálňu lebo spálňa je väčšia 😅 tatinkovi bola obrúčka dobrá, tak to mi celklom vyšlo a bol strašne rád - teda aspoň sa tak tváril 😀 a čo sa môjho ježiška týka bol dokonca u nás aj kreatívny- dostala som náušnice swarovski, parfém hugo boss a 3 kuchárske knížky - talianska kuchyňa, mexická a čínska. vyzerajú celkom zaujímavo, tak sa teším aké dobroty z nich budú. od rodičov sme dostali peniažky a deti hračky-no a vaneska keď už rozbalila všetko čo sa dalo a to toho mala veru kvantum tak zahlásila - ,, a to je všetko?? "

lenka0402
27. dec 2009

Ahojte 🙂 sisa ta tvoja mala iny skero 😉 sedkala v kosiku,papkala roztek a ked som sa jej prihovorila skerila sa,,strasne bola podarena 😉 🙂 🙂 to boli svokrovci?

Zuzka ja som kupovala vibracny kruzok a vibracne vajicko na dialkove ovladanie 😀 😀 ale este sme neskusali 😝 😀

A ja som dostala to co som napisala jeziskovi,,fit loptu,parfem,niake oblecenie,,,to najvetsie stastie sedi pri mne 🙂

sisa.b
27. dec 2009

ahojte,

lenka boli to svokrovci, spominali a podla opisu som si tipla, ze si to bola ty 🙂 sa smiali, ze si ju podla topanok spoznala 😀
teda hracky si si tiez vybrala predovsetkym pre seba 😉

od jeziska som dostala vedecku kalkulacku, ktoru som si rozkazala 😀 krasnu velku knihu o roznych zahadach sveta, kabelku, naunice a korenicky, ktore som chcela. este par drobnosti ako osusky atd 🙂 decka dostali kopec hraciek a oblecenia, na MD som poriadne pominala v newyorkeri a strojek na holenie som mu kupila.

lenka0402
27. dec 2009

Sisa ked ona bola bez capice..a do rysava vlasky a iny ludia..tak som si to overila topankami 😉 😀. A najprv sa pozerala tak bokom..tak som si nebola ista ci to je rebeka... Ale inac velmi sympaticky ludia

sisa.b
27. dec 2009

lenka, ano, svokrovci su v pohode 🙂 ved uz len to, ze ma museli predychat ako nevestu s dvomi detmi za vela hovori 😀 a topanky su dobry zachytny bod, ved ste ich videli skoro vsetky 😀

zuzula25
28. dec 2009

yvka vsetko naj k meninkam,vela zdravicka,stasticka,lasky,splnenych tuzob a snov,nech ta deturence posluchaju a hlavne manzel 😉

frcime von

sisa.b
28. dec 2009

yvka, aj my prajeme k meninam vsetko najlepsie :o)

ivetka5
28. dec 2009

Yvka, všetko len to naj k dnešným meninkám, veľa zdravia, šťastia, lásky a aby ťa doma poslúchali 😉 A skúšky v škole, aby boli ok 🙂

inneska
28. dec 2009

yvuš...aj od nás letí veliká gratulka k meninkám 😵 hlavne šťastie, lásku, zdravie a rodinnú pohodu želáme 😉 😉 😉 😉

lenka0402
28. dec 2009

Yvka tiez sa pridavame k velkej gratulacii, 🙂 nech ta deticky a mangel posluchaju 🙂 🙂

Ineska pozerala som fotky..ten tvoj ericko velky sikovnicek,to uz tak kraasne sedkate? 😉

inneska
28. dec 2009

lenka...si ma vymákla 😀 rovno som tu chcela hodiť link...a sedká už pekne, aj celkom stabilne...sem tam sa ešte prekotí, ked spraví prudší pohyb 😅 a dakujeme za pochvalu 😉

a tu je ten link pre ostatné, ak sa chcete kuk 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

sisa.b
28. dec 2009

inneska, krasneho skriatka mas 😵 😵 😵

zuzula25
28. dec 2009

innes maly je uzasny fesacisko a velky sikulka 🙂 😵

inneska
28. dec 2009

dakujem babulky...aj vy máte krásne babuliatka 😵 😵

zuzik..aj si dačo kúpila v tescu?? 🙂