Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zdenka112
22. jan 2010

yvka aj to je uspech.za chvilu sa ti pusti behat a to bude vymyslanie s vaneskou.ja mam dost ked pride setra s dvomi chalanmi. 😝

ivetka5
22. jan 2010

Ahojte, no malý zadriemkal, naobeduje sa a šup an chvíľu von, aj keď je tam sakra zima, brrrr.

Dm, no ja tiež by som mala na ňu nervy, ona je tam od toho, aby liečila a nie, aby poučovala, a vyvršovala. Inak čo som ľudí stretla, boli s ňou spokojní, no asi sa na pr.d vyspala. Ja som sa na to pýtala pediatra, povedal, skúšaj vo vode, ak to nepôjde na silu aby som to nerobila, že po roku života sa ide na urol. tam to vraj nastrihnú a potom je to ok☹(( No tak vo vode mu to skúšame pokiaľ to ide, možno do roka to aj povolí, ako aj Yvka písala. Uvidíme. No ale také správanie by som si vyprosila tiež 😠

No a my že by sme 4-nožkovali, ani nápad, stojí na nohách, buď sa drží, alebo ja za ruku, ale nehne sa, keď bol menší, spravil viac krôčkov ako teraz, ale veď na nich to Yvka príde, nič neboj, potom budeme ako tieň, len za nimi chodiť 😀

yvka1
22. jan 2010

ivetka no dá sa povedať že som zatiaľ spokojná, že je taký aký je-stačí mi naháňať doma jeden živel 😀
a jasné veď o nič neprídu 😉
malý mi zaspal-som že hurá idem sa učiť a zazvonila domovníčka a ho po 10men zobudila tak som sa doučila 😝 😠

malej som zabudla dať dnes do škôlky dudel tak som zvedavá ako zaspí-volala som teraz s učiteľkou že či jej ho mám nosiť a vraj nie,že vyskúšame bez nej a potom jej skúsim povedať že sa stratila 😅

ivetka5
22. jan 2010

Yvka, tak si nadšená, to u nás väčšinou býva s poštárkou, ale zas keď mi nesie list, sa to ani inak nedá 😅
ešte dudlujete? 😕 Či len na spanie? ja už teraz rozmýšlam, ako to my raz spravíme, pôjdeme do zoo, tam ho dáme akože zvieratku a duda nebude. Uvidíme, tažko hovoriť, realita býva vždy iná 😀 A inak u nás nosila mladá 4 dudle a to mla 4 roky, tkaže tak, a ktovie, či aj teraz s nimi nepí, a má 5, 3-krát by som nepovedala, že neee 😖 😖

yvka1
22. jan 2010

no našej by nevadilo prechádzať sa s ním celý deň ale ja jej ho dávam len na spanie.tak ja to cez leto s tou zoo asi spravím tiež a u nás budú asi veľmi napapané zvieratká lebo im dám zjesť hneď dva 😀

ivetka5
22. jan 2010

Ja som vraj mala v každej ruke jeden a v ústach ďalší, takže musíme aj my chápať naše detičky 😉 deti sú zlaté, keď chcú zvieratká nakŕmiť, no a večer povieme, zabudol(zabudla) si, veď ho spapal sloník 🙂 A na akú skúšku sa učíš? Koľko ich ešte máš?

yvka1
22. jan 2010

už len sociálnu prácu-to je ľahká skúška lebo sú tam také bežné veci len sa už nedokážem prinútiť ani to čítať.

inak u vanesky má v škôlke minim tretina detí dudle tak až tak zle sme na tom neni 🙂

zdenka112
22. jan 2010

moja viki tiez mala strasne vela dudlov a nevedela skor ktoru dat do pusy.tiez ho mala na spinkanie a jeden vecer som jej povedala ze ho zobral ujo a nic ani neplakala. 🙂

yvka1
22. jan 2010

u nás vždy keď som jej také niečo povedala tak boli min 3hod revy 😝

zdenka112
22. jan 2010

ja ked som bola mala tak som brala este mladsej sestre dudel a to som mala 5 rokov

ivetka5
22. jan 2010

A to máš kedy skúšku?

No veď oni z toho vyrastú, detstvo amjú len 1-no, no ale už 4-ročnej, ako u nás, by som jej ho nedala, ak keby čo bolo. A to isté aj u nás bude, som v tomto zas tvrdá možno, ale švagrinej zubárka hovorila, a to má malý 18 mesiacov, aby ho už odnaúčala od dudla, kvôli zúbkom.

inneska
22. jan 2010

ahojte 🙂

včera som sa sem nedostala skrz erika(šli sme spať o 1)čo robil včera, robil mi aj teraz doobeda...vstával o 8..o 9 bol ako omáčka...po hodine som ho šupla do kočíka..nič, mi chcel z neho vyliezť..tak naspäť izba..skúsila som kojo, snád pri tom zaspí...nechcel...tak som ho dala na zem, nech sa hrá, že idem k obedu...s mrnkotom sa za mnou doplazil...chytil sa mi nohy, s revom sa staval na nohy...nechala som ho chvílu vyrevať..zobrala na ruky, že ideme do postele..na rukách bolo dobre, položila som ho, že kuknem plienku..taký rev spustil, ani keby ho rezali...a reval a reval...nakoniec som mu nasilu strčila prsko do pusy, tak začal cucať a zaspal...bolo pol 11(hladný nebol, teeda si myslím..od tej 8 bolo 2x kojo, 120ml čaju, miska kaše..ked zaspal to bolo 3 kojo)teraz spí..ja som medzitým rýchlo obed spravila...

a tá zumba...ja sa zatial asi nepridám...uvidíme neskôr...tiež asi keby to nebolo v nedelu...

ale mám pocit, že mu ide tretí zub...má tam hrču a tuším, ako keby už presvital...len nechce mi ho riadne ukázať...

dm...tak to som fakt predvapená, ako sa tá dr správala 😕 😕 bo ku nám bola ako med...som bola s ňou velmi spokojná...a čo sa týka preťahovania...ešte u paťka som postupne pomaly preťahovala, a teraz u erika to robiť nemusím, bo on má tú kožku kratšiu, teda mu nemám čo sťahovať...len malý kúsok sa mu dá a to ide lahučko...ale inak by som tiež skúšala šťahovať...

yvka...nie že sa mi tu zjaví jojka alebo markíza 😀 😀

inneska
22. jan 2010

yvka..a gratulka k C a peťkovmu štvornožkovaniu 😵 😵 😵

sisa.b
22. jan 2010

ahojte,

pol dna mi nesiel kon, tak som vas ani docitat nemohla 😠

ona tie pysky nema tak velmi zrastene ako na tej fotke, ale vsimla som si pri BKM, ze cika dohora ako chlapec a dostala som sa tu na koni k tej teme. jej to zacina zarastat vzdy odspodu - tak sa jej to zliepa. teraz to ma asi na cm a spojene je to takou priesvitnou blankou ☹ vtedy jej to doktor robil zaziva, len nejakou ocelovou palickou jej to potiahol, vysli dve kvapky krvy, mala sa zamrvila a bol pokoj. teraz neviem, ako to bude, neviem si najst cas, aby som tam isla 😔 a pravdupovediac mam z toho strach. len ked to potom vraj moze zhrubnut a uz sa to da len skalpelom na chirurgii rozdelit a ti masiari to vraj tiez robia zaziva 😢 😢 😢

yvka, vobec neviem, ako sa to mam ucit. prednaska mi pripadala uplne super, naucitelna, no z tych skript to pojde tazko, lebo je to tam tak heslovite popisane - skratka ziadna suvisla veta, tak musim ako sprosta vyhladavat, aby som to pochopila 😒 pripada mi to skor ako tahak napisane, len taky 610-stranovy 😅
a otazky uplne hrozne - ze volt-amperova charakteristika, zenerov jav, nevlastne polovodice... 😝 nic pre mna ☹

zuzula25
22. jan 2010

ahojte

teraz mi MM oznamil,ze v nedelu ide do roboty 😠 a vcera akokeby som mu ani nehovorila,ze v nedelu idem cvicit,ach ti chlapi 😠 este ze dedo existuje,on postrazi

s tymi pyskami ☹ fuu to musi byt neprijemne
a s pipikom,ja pretahujem kedy ma to napadne,doktorka mi kazala az po roku,ale je pravda ze to zanedbavam,obcas mu pretiahnem pokila to ide,uz sa brani.a este doktorka mi vravela,ze podla najnovsich info urologovia odporucaju nepretahovat pokial sa plienkuje a az potom,a teraz mi laici si mame vybrat jeden tak druhy tak. 😠 keby sa aspon dohodli,ale ked im ide o zvysenie platu su jednotni( 😀 😀 😀 😀 este ze som zdravotnik 😀 😀 😀 )

yvka gratulujeme k stvornozkovaniu 😉

zuzula25
22. jan 2010
https://www.youtube.com/watch?v=tm7DyRjtWRc

takto budeme zumbovat v nedelu 😀 😀 😀

sisa.b
22. jan 2010

zuzi, uz som sa zlakla, ze ma v tom nechas samu 😝 este ze mate takeho aktivneho dedka 🙂 aj ja takeho chcem, boze ako by mi to velmi pomohlo pri uceni 😔
tlacim druhu polovicu skript a to su same grafy a vzorce 🙄 uz viem, z coho dostanem prve FX 😒

so zdravotnikmi mas pravdu, mohli by sa doktori dohodnut. to iste aj v otazke sirokeho balenia 😒 tiez sa nevedia dohodnut...

zuzula25
22. jan 2010

to ta veru nenecham v tom samu,strasne sa tesim vyventilovat,keby dedo nemohol,mam aj svokrovcov.ale dedo to vzdy isti.keby sa tak dal naklonovat,tak vam ho poslem.

sisa ziadne FX ty nebudes mat,ty to zvladnes,len zbytocne zas stresujes,nemozes sa ucit s myslienkou,ze to nezvladnes,potom sa tazsie uci

sisa.b
22. jan 2010

yvka a gratulujeme aj my k stvornozkovaniu 😵 petko teraz rychlo dobieha vsetko zameskane. za chvilu budes behat za dvomi a potom sa uplne stratis 😝

sisa.b
22. jan 2010

zuzi, ale ked ja tomu vobec nerozumiem 😢 je ine ucit sa texty a vzorce, ktore nechapem a ucit sa matiku, aj ked tazku, ale pochopitelnu.

a strasne sa tesim na tu zumbu 😵

dm1
22. jan 2010

zuzka sak to kazdy doktor hovori inak a my laici sa mame akoze rozhodnut ci co.... 😖

aj ja sa tesim na zumbu ale az buduci tyzden!!!! vyzera to zaujmavo... tusim na zaciatku hodiny rozhupem to moje sadlo na bruchu a dovlni sa az doma 😀

sisa.b
22. jan 2010

tak ja sa priznam, ze dvd zumby mam doma este od leta, ale este som ho nezapla 😝 nejak nie je cas 😅

ivetka5
22. jan 2010

Tak tá zumba vyzerá fakt lákavo🙂)) No som zvedavá, ako sa budeme vrtieť my🙂))

Dnes sme stretli aj Lenku, Dm 😵

ivetka5
22. jan 2010

Iness, dúfam, že ti v noci bude dobre spinkať.

yvka1
22. jan 2010

uff zuzi tak ten link si tam nemala ani dávať-už mám z toho hrôzu-veď s tým mojim talentom keď prídem na to čo vlastne robia a ako to mám robiť ja už budú robiť niečo úplne iné 😅

rozhodla som sa že som tvrdá 😀 keď Vaneska nemala v škôlke dudel tak som jej povedala že sme ho asi stratili cestou do škôlky a nedala som jej ho ani teraz večer.stav večera od pol 8ej do pol9tej revy, od pol9doteraz už asi 15krát vyliezla z postele 😝 a to má prísť za 20min kamarátka že sa ideme učiť-no neviem neviem 😝

sisa mne sa tak teraz nanič tiež učí na skúšku -síce je to o niečom úplne inom aj je toho oveľa oveľa menej,ale je to formou odrážok a také učenie naspamäť a to mne moc nejde-radšej by som sa učila makroekonómiu,kde by som mala vysvetľovať krivky lebo by som tomu rozumela a potom by sa už ľahšie kecalo 😝 😅

ivetka5
22. jan 2010

Yvka, tak teda to máš perné, ale uvidíš, možno zaspinká, alebo jej povolíš a dáš jej ho. Uvidíš, daj jej ešte pár minút 😵

dm1
22. jan 2010

ivetka ako dopadol pokus so zubnou pastou?

ivetka5
22. jan 2010

Dm, jaj zabudla som napísať, super, všetku spapal🙂)) Ale to mal malinko len, ale on si aj sám chytí kefku a brúsi si ich, ale veru aj som ju ani neskúšala, ako chutí.

dm1
22. jan 2010

no musim aj ja skusit teda nech to nezanedbame. kde si kupovala tu kefku so vzorkou?

yvka1
22. jan 2010

juchuchu Vaneska spí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵