Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
9. máj 2009

aj lyzickou, aj striekackou, ako sa da, lebo dudle neznesie ani na flaske 😒

yvka1
9. máj 2009

Lenka:rodila ma Kyralyová či ako sa to píše a bola fakt perfektná-lepšiu som ani nemohla mať a teba?

no teda sisa tak to ste dnes taký uplakaný ako my. malý začal v noci pomrnkávať a stále sa to stupňovalo.Keď som odchádzala na skúšku to už vrieskal,ani sa mi nechcelo ísť ale muž ma presviedčal že on to zvládne. Keď som sa o 2 hodky vrátila stále to isté.Vykakaný bol, napapaný bol, čajík pil,bruško sme mastili a nič nezaberalo.Poobede sme išli na pohotovosť lebo už som sa aj trošku zľakla a oni že sa mu už režú zuby -obidva spodné naraz -no kukala som na tú doktorku ako teliatko 😕 veď to ma ani nenapadlo že to môže byť tak skoro.Tak si natierame ďasienka a je to celkom ok-no uvidíme v noci.

Pekný večer prajem maminkám a dobrú nocku detičkám 😉

yvka1
9. máj 2009

sisa tú tortu si robila vážne ty???????????????????????????????????????????????????????? no ja asi odpadnem - klobúk dolu 😎

lenka0402
9. máj 2009

sisa objednavam si ta ked bude mat moj mali rok urobis mi taku. 😉 yvka ja som mala porod planovany,a odrodil ma petrikowsky,ak poznas.a faaaaaaaakt super porodnik.A kyraliova je tiez dobra,ona ma pustala domov,tiez super doktorka. 🙂 Nuz mali uz nervaci,idem ho uspat,a tiez idem do hajan. 🙂

sisa.b
9. máj 2009

dakujem holky 🙂 to by ste podla postupu urcite zvladli aj vy 😉 http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=45060&ord... ja som sa strasne tesila na to zdobenie a nakoniec mi tu drahy dychal na krk, ze ked skoncim neskor ako o 18tej, tak ani oslava nebude. tak som to ako vzdy splacla narychlo 😝

zuzula25
10. máj 2009

vsetko najlepsie ku dnu matiek maminky 😉 aby drobci posluchali a boli zdravi.

yvka to je fakt skoro na zubky,ale stava sa.aj mne doktorka povedala,ze ma aj dvojmesacne babatko co ma uz zubky.takze asi moze byt.akym gelikom mu to natieras??

sisa ja by som tu totu nespravila ani podla navodu.si proste sikula a konec debaty 😀 😀

mkatka
autor
10. máj 2009

Ahojte

Tak už jsem zpátky. V Praze bylo blaze, ale doma nejlíp 🙂

Sisa....dej mi echo do IP, až bude nějaká předváděčka plínek. Určo bych se šla podívat. Ty Itty Bitty se mi začínají líbit. Že se dá měnit jen ta vkládačka? A víc typů těch vkládaček? Jestli mi potvrdí holčičku, mohla bys mi je schovat 😉 ať mám nějaké repre k doktorce.
Jinak bychom mohly udělat pro Yvku nějakou soukromou předváděčku-bych se taky vtírla 😎

sisa.b
10. máj 2009

ale holky, ved vam to stale hovorim. kludne to mozeme urobit aj napr. v materskom centre a mozu prist viacere 😉

zuzi, dakujem 🙂 uz vymyslam, komu co a rozhodla som sa, ze aj rebeka potrebuje k pol rocku tortu 😀

dream.d
10. máj 2009

ahojte. na to plávanie sa chystáme aj my, ale ešte máme dva mesiace čas. to sa musí isť na tu predprípravu, či inštruktáž, aj s dieťaťom? a tatinko sa pýta, či tam môže ísť plávať aj on 😀 beťárisko jeden. nám to vyjde tak na leto, aspon nebude chladno. sisa to malú už dávaš na nočník? to sa mi páči, od kolkých mesiacov sa to môže? inak krásna torta, ja by som si netrúfla, alebo by sa mi isto nepodarila.
inak tiež prajem nám maminkám všetko naj naj naj.

sisa.b
10. máj 2009

katka, ano, tie IB su urobene tak, ze kludne menis len to jadlo vnutri, pokial nemas nohavicky precikane/prekakane. ja tam supnem, co mam poruke - vacsinou bambusovy stvorec poskladany, ale kludne aj obycajnu stvorcovku 🙂

sisa.b
10. máj 2009

dream, malu davam nad nocnik od 6 tyzdnov, moze sa od narodenia 😉 plavat moze ist aj tato, kludne tam mozete byt aj obaja. na instruktaz mozes ist bez babatka. a dakujem za pochvalu 🙂

a tiez sa pripajam - vsetko najlepsie mamickam 😵 😵 😵

dream.d
10. máj 2009

sisa a to ako ked ešte nedrží hlavičku a skáče mu kade tade?rýchlejšie sa tak asi naučia pýtať. a kedy býva tá inštruktáž? to tam stačí len prísť hocikedy a povedať, že chceme isť na kurz?

sisa.b
10. máj 2009

dream, instruktaz byva kazdy stvrtok o 16tej a staci tam prist 😉
a ja ju nedavam sediet na nocnik, ale je opreta o mna, drzim ju v takom klbku pod stehienkami a ritkou triafam nocink, ktory mam zaseknuty medzi stehnami. cize hlavicku a chrbatik ma podoprety, chrbticu ma v prirodzenej polohe a nesedi pri tom!!! v takejto polohe v klbku ju davam aj nad umyvadlo, ked sme napriklad na navsete u svokrovcov.

zuzula25
10. máj 2009

ja som sa akurat zobudila,dve hodiny spanku a som zas plna energie 😀 ,maly je s dedom vonku,chlap pozera telku,no aka nedelna pohodicka a este sa mi to aj rymuje 😀 😀 😀

na tu prednasku sa potom aj ja hlasim,clovek nevie co sa mu kedy zide,mozno pri druhom,tretom 😀 v tom MC by to bolo super-aspon si to tam pokukame 😕 mkatka zariadis??

dream mozes aj s tatinkom,ale vo vode moze byt len jedna dospela osoba s jednym dietatom,druhy sedi na trestnej lavicke pri bazene a mozete sa striedat.je to taky mensi bazen

sisa zabudla som sa ta opytat,kde si kupovala to kojenecke tricko??a aku ides tortu malej piect??

sisa.b
10. máj 2009

mne sa akurat pred chvilou mala zobudila 😨 zas budeme v noci hore ako vcera do 3tej 😝

a aku prednasku? 😕 ja som skor za diskusiu 😝 😀 prinesiem, pokukate, popytate sa a hotovo

zuzi, to tricko som si najskor objednala z premamu.sk, ale objednava len raz za mesiac a napisala mi, ze neprislo. tak som skusila taku mikinu a po mesiaci zas ze ani tu nemaju, tak ma to nastvalo a objednala som rovno z anglickej stranky mammaway.co.uk a tam ho mali. no a ked som ho mala na ceste, tak mi zrazu aj ta slovenka napisala, ze ho ma 🙄 ale uz som ho nevzala - naco by mi bolo dvakrat

sisa.b
10. máj 2009

oprava - je to mamaway.co.uk ale nejde mi to teraz nacitat. je tam dost drahe postovne a niektore veci aj drahsie ako na sk stranke, ale to moje tricko ma vyslo asi o 150 lacnejsie ako keby som ho kupovala na slovensku. ak by ste objednavali, tak sa pridam, mali tam pekne tricka a tielka na leto na dojcenie

zuzula25
10. máj 2009

sisa tak diskusiu,to vies ten spanok 😵

sisa.b
10. máj 2009

zuzi, v pohode, ja len aby ste odo mna nechceli nejaku prednasku 😀 to nemusim, ja mam tremu a hanbim sa 😕 😀

zuzula25
10. máj 2009

sisa ty si taka hanblivka?? 😀

mkatka
autor
10. máj 2009

Já to tam můžu klidně zařídit, no zařídit, se jich zeptám, jestli by to šlo a uvidíme. Podle mě jo, když je to o dětičkách.....
Jinak Zuzula25, já začala toho svýho látkovat až po roce. No neboj, že jsem si to neužila. Takže začít se dá kdykoliv. Výhoda je, že mi to všechno zbylo a na druhý si pokoupím jen pár kousků pro radost nebo něco prodám, vyměním.
Sisa...já tě chápu, já bych před lidi taky nešla. Mám takovýho tušáka, že když si to tam domluvíme dopředu, že to oni můžou pojmout jako přednášku o látkových plínách....takže by to mohlo dopadnout tak, jak nechceš 😝

zuzula25
10. máj 2009

sisa ani mne to nejde nacitat 😠 ja by som si tiez nieco take poobjednavala

sisa.b
10. máj 2009

jj, som 😀

katka, to by nevadilo, keby prislo viac mamiciek. len po mne nechcite, aby som tam mala nejaku polhodinovu uvodnu prednasku 😀 vybalim plienky, zodpoviem otazky a hotovo 😎

zuzula25
10. máj 2009

sisa hodis do seba pred tym dva tri poharika niecoho dobreho a poficis ani nevies ako 😀 .sice to kojenie nedovoli-tak len jeden.ja ked si teraz dam deci vinka tak som kiki 😵

sisa.b
10. máj 2009

ale nie si, neboj. ja si sem tam dam, aj v piatok u svokrovcov som mala pohar vinka a v pohode 🙂

zuzula25
10. máj 2009

uz je Rebeke lepsie??
a ako si starsie deti chvalili tu milu v trencine???spokojni??

sisa.b
10. máj 2009

vcera este cely vecer vracala, ale natlacila som do nej trochu caju s carbosorbom. teplota uz nastastie nevyskocila nad 38 stupnov. dnes este nejdeme von, ale zajtra uz by sme hadam mohli ist. len cakam, kto bude dalsi 🙄
decka boli nadsene 🙂 priniesli mi rozne vlastnorucne vyrobene vytvory, zasmykali si na hrade, dali si cukrovu vatu, boli nadsene 🙂

zuzula25
10. máj 2009

tak to je super,ze si to aspon oni uzili,ved buduci rok bude zase a to uz bude aj Rebeka sa smykat na hrade a skakat

sisa.b
10. máj 2009

jj, dufam 🙂

sisa.b
10. máj 2009

uz sa tesim na to plavanie 🙂 teraz by mi bodla ta masaz, neskutocne ma chrbat boli ☹

zuzula25
10. máj 2009

aj aj sa uz tesim,kazdy den to hovorim Matkovi,ze ako sa bude vo vodicke cvachtat.uz aby bol koniec maja.ale na tu masaz mozes ist aj skor ako zacneme kurz.ani sa ti nedivim,ze ta boli chrbat ked je mala chora,tak sa chce asi len nosit a plus na to,ked si robila tu tortu.
aj si rozmyslala potom este ist na dalsi kurz??