Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
28. okt 2009

no a presne tento podsedák máme 😉

zuzula25
28. okt 2009

oni su tie konzultacie povinne,my sme museli mat tusim najmenej 5 a potom vlastne konzultantka,ked sa obhajuje zaverecna praca,tak vie napisat ci si chodila na konzultacie a aky si mala zaujem o pracu

lenka0402
28. okt 2009

Ahojte 😉 ja len na skok,nejako nestiham 😒
Zuzka tak ten zajtrajsok plati,ale ked bude prsat tak neviem.Skusime vymisliet nejaky plan B 😉 😉 ved uvidime rano.

zuzula25
28. okt 2009

ak by prsalo,pridete ku nam,oki??drobci sa ponahanaju 🙂

lenka0402
28. okt 2009

Zuzi 😉

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, hej ako Zuzka píše, Yvka je tam kvôli bakalárke. 😉

sisa.b
28. okt 2009

ivetka aj ty teraz koncis?

sisa.b
28. okt 2009

zuzi a ty uz mas tiez za sebou bakalarske studium? 😨 teeeda to len ja som tu taka stara a nevzdelana? 😅 😝 idem sa ucit 😔

sisa.b
28. okt 2009

idu nam vrchne dvojky, uz ich obe pekne vidiet, este prerezat a bude. som zvedava, ako to tentokrat zvladneme

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, nie, ja až bud. rok, ale ani sa nenazdám a je po tom, a ako sa mi tiež do toho nechcelo, ale je doma, kde sa bez vyššieho vzdelania nepohneme. Ja som nemala možnosť ísť na VŠ zo SŠ, išla som do práce, no a diaľkovo sa mi nič nepozdávalo, až toto a funguje to už 4 rok. Čiže 2 roky som o tom nevedela. A neboj nič, všetko sa zvládne, aj ty, iný ma.gori to spravili. A my také vzdelané? 😀

zuzula25
28. okt 2009

ja nemam bakalarske studium.ja mam diplomovanu vseobecnu sestru-presne to iste ako bakalarske, len bez titulu,teda u nas nemam titul,ale ked som robila v Prahe som bola normalne platovo zaradena ako vysokoskolsky vzdelana.a najhorsie na tom je,ze presne ucivo,seminare,pocet teoretckych a praktickych hodin su rovnake a nic z toho.aj nieco hovorili, ze by sa spravili len rozdielove skusky,ale doteraz nic z toho nie je.takze v podstate si zopakujem studium a hadam ho ukoncim s titulom. 😝

zuzula25
28. okt 2009

sisa a gratulujeme k hornym dvojkam,nam vyliezli hnes spolu s hornymi jednotkami a uz ked sa usmeje tak mu ich je vidno.ale pravdepodobne nam pojdu dalsie-zas ma taky suchy kaslik a to nas caka ockovanie,tak asi v piatok sa pojdem opytat ci sa bude ockovat,aj tak tam musim uz nemame vigantol

dm1
28. okt 2009

sisa kde si potom davas tlacit tie kalendare z gimpu?

ivetka5
28. okt 2009

doba

sisa.b
28. okt 2009

zuzi, u nas je to vsetko nejak naopak 😒 aspon ze platovo ti to priznali. no budes to mat aspon lahsie, ked si sa to uz raz ucila 😉 len to dlho neodkladaj, lebo s pribudajucimi rokmi to ide tazsie do hlavy. aj preto som to moje uz nechcela odkladat, aj ked by sa mi zisiel este aspon rok, aby som sa tej prisavky zbavila.

dnes sme mali sesternice na navsteve, dala som si vino, tak zas mam po uceni. pojdem aspon skusit cosi pocitat, len asi pri tom zaspim 😅
v sobotu skolu nemame, tak som mala velke vikendove plany o uceni, ale mama chce behat po cintorinoch v nedelu a MD potrebuje na stavbe poukladat a pozakryvat stojky, takze zas som v haji ☹ posledny vikend pred skuskou 😢

sisa.b
28. okt 2009

dm, tlacit budem doma na tlaciarni

sisa.b
28. okt 2009

dieta mi spalo od pol druhej do pol tretej, od siestej sa uklada a stale nic 🙄

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, tak príjemné uspávanie 😉 , nech drobec zaspinká. Tak ja mám hotovú seminárku, ešte do jednej potrebujem rozvrh hodiť, ale to už zajtra, no a môže sa tlačiť a zviazať. Snáď bude ok, aspoň, aby som nevyletela 😅 Taká som už rada. Prajem dobrú nôcku, moje poklady už oba spinkajú, len to preniesť do postele 😀 malý trošku horšie zaspával, asi ho to svŕbilo, chúdatenko moje, aj napriek fenistilu, ale ais potom zabral. Tak brúúúú. 🙂

sisa.b
28. okt 2009

ivetka 🙂 aka si ty sikovnica.

moje dieta sa tvari, akoby islo na nahradny zdroj 😅 vylezie si do kresielka, odtial zboku do kresla, odtial na gauc, obide tatina a na opacnej strane zoskoci dole 😅 prebehne cez obyvacku a zas sa vyskrabe do kresla, ...
kde berie to dieta tolko energie? 😝

zuzula25
29. okt 2009

dobre ranko

sisa aj ja si hovorim,ze budem mat lahsie studium pokial este cosi mam v hlave,aj ked viac menej ta diplomovana skola bola odflaknuta,no ved uvidime.

aj ja sa kolkokrat pytam,kde tie deti beru energiu,ked cely den im staci polhodka spanku,ale zas nas maly je vecer o 7 uz umrncany co by spal,ale zas na druhej strane on je ranovstajko

leni pridete???

yvka1
29. okt 2009

zuzka tak aspoň nie som sama s ranovstajmi 😀 😉

dobré ránko prajeme všetkým, my dnes máme zase zabitý deň doma vrrrrr 😠

zdenka112
29. okt 2009

dobre rano kocky 🙂 my sme dnes vstali nieco pred 7 a ked si pomyslim ze ten moj cert zalahne niekde az o pol deviatej uz som unavena.keby je aspon krajsie 😠

zdenka112
29. okt 2009

mam ist na postu ale pockam asi na tatinka a az potom pojdem.inak co budete dnes robit?ja mam veget mam navarene len ma caka celodenne hranie ked je skaredo.idem papa uz ma vola predavacka.pekny dnik vam prajem 🙂

sisa.b
29. okt 2009

ahojte 🙂

holky, tak si tu sedim, malu uspavam na prsniku a pozeram, ze ake je to carovne 😵 😵 😵 tak krasne sa ku mne to moje kuriatko tuli, pusinka naspulena a hladka ma rucickami 😵 toto je hadam moje posledne dojcenie v zivote, tak si ho chcem este uzit. aj ked vecer som si hovorila nieco ine 😀

sisa.b
29. okt 2009

prave citam, ze v dm-ke by mali mat cistu kyselinu askorbovu 100g za 1,85€, tak pojdem pozriet a do caju by som si mohla svihnut aj taku. ten askorbat vapenaty je nahorkly, ale nedrazdi zaludok, lebo je neutralny a s vapnikom sa lepsie viaze v tele na volne radikaly. detom ho davam do trosky caju, dokonca aj mala ho pije uplne bez problemov, lebo uz v poldeci caju tu chut nie je citit 🙂

ivetka5
29. okt 2009

Ahojte, malý bol na chvíľu vonku s babkou, tak som si ešte dorábala, čo som mala.

Sisa, ale nie som, mesiac som s tým nič nerobila, až na poslednú chvíľu, ale háčik bol aj v tom, že som nevedela, kde vôbec začať, riadna volovina.

Baby, aj ste išli von? Ale veď potom prestalo pršať.

Yvka, nie som škoďák, ale aspoň nie som sama doma 😀 Dúfam, že bud. týždeň to už bude iné 😵 Už sa teším na prechádzky. Aj keď je zima, ja toto obdobie milujem. Ozi, ako si včera dopadla na tej konzultačke, aj si sa ho dočkala?

zuzula25
29. okt 2009

sisa tak to si viem predstavit to kojrnir,som podobne na tom su chvile kyd by som s tym peastila,ale zas ked ho pozorujem pri kojeni-je to uzasne,aky je spokojny,hladka ma obcas sa usmeje 😵

neboli sme vonku,lenka s Alexikom prisli ku nam,decka sa zahrali,Matko povozil Alexa v choditku,koniec uz bol kriticky,uz sa im chcelo buvat,nas zalomil do 5 minut po ich 😝 odchode

ivetka5
29. okt 2009

Sisa, inak to riadne teda sa nabehá. bráchov malý tak liezol stále na manželskú posteľ, odtiaľ na nočný stolík a asi pol hodku ho napomínali, mal niečo do 2 rokov, až nakoniec spadol a mal zlomenú klúčnu kosť. 😔 A ešte na pohotovosti sa to takým spôsobom pýtali, či isto spadol, akoby mu to mali spraviť rodičia 😕

yvka1
29. okt 2009

ivetka to mne keď malý stiahol tu kávu povedali: to nie on stiahol kávu ale vy ste o obarili!

sisa veď kys.askorbová je vit. C takže čaj s ním by mal byť výborný nie?

ivetka5
29. okt 2009

Yvka, to je inak sila, keby videli, že dieťa je zanedbané, alebo rodičia spiťáci nepoviem, ale takto.