Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
1. nov 2009

baby, čo už superstarujete?

yvka1
1. nov 2009

lebo keď som mala všetko nachystané na varenie tak ona sa doobeda dorútila s hrncami, vraj navarila aj pre nás. a pritom som sa tešila že si navarím všetko nachystám a tak lebo to mali byť v podstate také 1. Vianoce ako treba (úplne 1. bol preč, 2. sme sa pohádali tak sme ani stromček doma nemali postavený a večerali u svokrovcov, 3. vianoce-to sme sa 23.12. sťahovali).mangel ma ukecal nech nenervačím že mám aspoň pokoj a tak... no a nakoniec som večer prišla na to že tam je toho jedenia len tak tak,pomaly sme hladný po večeri boli a na druhý deň keď si všetci šunky válali a vyjedali koláče, som musela variť 🙄

my sme raz jedli žraloka tu v dca v chateau mignon ale poliali ho medom tak mi to riadne sprotivili. akosi mi to vôbec nepasovalo-kombinácia sladké+rybacina 😅

yvka1
1. nov 2009

sisa a to by som ju asi fakt moc nenaštvala keby jej ho tam pošlem bezomňa 😀

ivetka5
1. nov 2009

Yvka, možno to v zlom nemyslela, chcela možno pomôcť. My si o svokrách niekedy myslíme, aj niečo zlé, ale možno to oni inak myslia, ktovie, uvidíme, keď my raz budeme svokry 😀 mala si decentne povedať, že ty budeš variť, ďakujem 😅 Počkaj a to Vám doniesla, čo si písala, e ste mali málo?

yvka1
1. nov 2009

ano presne to málo. vieš ale mňa by to možno aj potešilo keby mi to povie aspoň pár dní dopredu a nie sa zrazu zjaví vo dverách s hrncami 😅 🙄

yvka1
1. nov 2009

mne to skôr prišlo o tom že vie že my sme na Vianoce doma jedávali úplne iné veci ako oni a aby náhodou jej synáčikovi niečo nechýbalo keby navarím podľa seba 😝

ivetka5
1. nov 2009

možno sa bála, aby hladný nebol. U nás o bolo tiež 1-vé Vianoce, u našich inak u MM inak. tak sme urobili kompromis, že my sme rodina, tak si podľa seba a každý si dal niečo z tej svojej rodiny, napr. ja som sa nevzdala tatinovej domácej majonézy, a MM si dáva smotanu. pol na pol robím.XI

ivetka5
1. nov 2009

A možno si mohla dň po večeri dodať, že ste boli hlkadní 😀

yvka1
1. nov 2009

no veď práve, presne tak som to mala naplánované-spojiť to čo bolo u nás a to čo bolo u nich 😵 ale tento rok si to už od nej nenechám prekaziť 😠 ešte som jej to že sme boli hladní veru nepovedala ale ak sa o niečo podobné pokúsi aj teraz tak jej ani neotvorím dvere 😀
a veru som zvedavá aké budememy svokry 😀 ale keď si predstavím ako má rada moja švagrinka moju mamu a môj mangel tiež - taká dúfam raz aj ja budem 😵

sisa.b
1. nov 2009

yvka, tak ja osobne som bola svokre vdacna, ked nam doniesla navarene, uz ani neviem, preco sme nevarili my 😕

ivetka5
1. nov 2009

ja zas mám rada, keď idem po večeri k svokrovcom a ešte u nich si dám rybku, dedko vie tieš suúper robiť aj šalát. min. rok som mala ospravedlnené, že som všade jedla aj u našich na druhý deň, lebo som bola tehu. Ale nie, to je každý rok🙂 😵

zdenka112
1. nov 2009

ahojte tak ja sa tiez velmi tesim na vianoce.minule vianoce viki papala uz sama ale bolo to vsade.teraz papa uz pekne.strasne sqa tesim ako bude vnimat teraz stromcek a vsetko okolo toho.. 🙂

zdenka112
1. nov 2009

inak a sa nemozem stazovat na svokru vzdy nam [pomohla.a mam ju aj rada aj ked niekedy sa nezhodneme ale kazdy ma svoj nazor nie?

yvka1
1. nov 2009

sisa ale ty si mala napr. teraz mesačnú Rebeku doma a ďalšie 2 deti k tomu tak asi si ani moc náladu variť nemala,no ja som bola na prelome 7. a 8. mesiaca a mala som dieťa len jedno a manžela kt. sa s ním doma celý deň hral a jednoducho som si to chcela vychutnať tak rodinne so všetkým a zasa raz sa mi to nepodarilo. a hlavne ide o to že keby sa na tom dohodneme tak by sa nič nedialo...

yvka1
1. nov 2009

a možno som už na ňu jednoducho alergická 😅

zdenka112
1. nov 2009

ivetka mi teraz asitiez uz zbehneme po veceri dole k babke aj v papucach a majo tam urcite nieco pozobka ako ho poznam 😀

zdenka112
1. nov 2009

yvka hlavu hore.tieto vianoce nudete mat este krajsie ako minule. 🙂

zdenka112
1. nov 2009

budete mat krajsie

ivetka5
1. nov 2009

Yvka, msla si si aj tak navariť, a babkine dať do chladničky na druhý deň, neviem, ako by som ja to spravila,a si tak, aj by MM súhlasil. Ale ja keby nie 😝 😀

ivetka5
1. nov 2009

Zdenka, ym to máme o panelák vedľa, ale neviem, či pôjdeme po večeri k nim, asi nie, keď malý má svoj režim spánku, môžu prísť teraz oni k nám. 🙂

ivetka5
1. nov 2009

mohla

sisa.b
1. nov 2009

moje dieta sa tu napchava sezamovymi tycinkami a 80%nou cokoladou 😅

sisa.b
1. nov 2009

yvka, ja nemam problem s poctom deti, stazovat sa nemozem. a nebyt skoly, tak mi ani to jej spanie nevadi

yvka1
1. nov 2009

no čokoláda by sa tuším nemala až do 3 rokov nie-no ale neviem ktorá mama to dodržiava 😅 😀 ja som to určite nebola 😀

yvka1
1. nov 2009

tak ale určite si toho mala viac s tromi ako ja s jedným 😉

sisa.b
1. nov 2009

yvka, ale podla mna 2 ci 3 deti uz nie je velky rozdiel. najhorsie je to pri prvom a potom pri druhom. vtedy som si uvedomila, kolko casu som mala pri prvom 😀 akoze dalsie by som zvladla, keby ho mal kto chovat 😝

sisa.b
1. nov 2009

z tej cokolady skoro nic nezjedla, ten kusok bol skoro cely, ale ona komplet tvaricku a ruky pomazane a zem tak isto 😅 nechapem, ze z tej cokolady tolko ostalo

yvka1
1. nov 2009

tak ja už ďalšie ani náhodou 😝 😝 😀 Rebeka musela byť podarená 😉

sisa.b
1. nov 2009

yvka, preco? 😀 ved hovorim, ze 2 ci 3 - to uz nie je velky rozdiel. vystudujes urobis karieru a potom si obstarate nejakeho benjaminka, nie? 🙂 😀
ja som si po tych dvoch tiez hovorila, ze uz ziadne dieta, dokonca moja ex- svokra na mna tlacila uz po prvom, aby som sa dala sterilizovat 🙄 no a vymenila som manzela, tak sme chceli este jedno spolocne.

yvka1
1. nov 2009

nič v zlom ale dúfam že manžela nevymením 😀