Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
2. feb 2010

a ku komu chodite?? dajte aspon inicialy 😅

yvka1
2. feb 2010

chudák zajac bude mať dnes asi nočné mory 😀

centik ja chodím k Rebrymu pri ABeCečko

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, a ozi dokedy býva to korčulovanie na dutafe? ako aj verejko? 1,5 hodky?

dm1
2. feb 2010

ja chodim k Trencanovej tu na polikliniku

dm1
2. feb 2010

a zajtra na tu sankovacku kedy pojdeme?

centik
2. feb 2010

yvka tiez som nad nim rozmyslala a to az tolko berie za vytrhnutie? fuha 😕 😝 asi ostanem tam kde som 😝
tak robi otec so synom, ze? jeho brat si bral prednedavnom doktorku v ilavskej porodnici 😅

yvka1
2. feb 2010

ono to býva, myslím až do večera, nijaké časové obmedzenie, len niekedy si to po 18tej rezervujú kvôli hokeju, ale zas tam sú tie plochy až 3, no len neviem ako to tam teraz vyzerá keď stále sneží, či to vôbec stíhajú odhrabávať.

ivetka5
2. feb 2010

Dm, asi k Turčanovej, či aj Trenčanová tu je? Mám v tom chaos. Ja som u Legdana.

dm1
2. feb 2010

jej ivetka ano pravdu mas Turcanova je no pismenko hore dole 🙂

ivetka5
2. feb 2010

A ktorú doki si bral? P.......ú????

centik
2. feb 2010

turcanova to je ta vedla legdana? ja chodim tiez k nemu

yvka1
2. feb 2010

tá doktorka mi bola pri pôrode, ten zubár má až 2 synov a obaja robia, majú ambulancie aj na Novej aj v Ilave. no po tom ako raz v piatok večer kvôli mne otváral ambulanciu na Novej lebo mi v druhom mesiaci opuchla celá pusa a musel mi vytrhnúť zub som povedala že už k inému nejdem.

yvka1
2. feb 2010

myslím Kyralyovú či ako sa to píše 😕

centik
2. feb 2010

no ja som s nimi raz bola na akcii.. a o 10 tej vecer som ich viezla do ambulancie tam pri abcko, kamos chcel vytrhnut zub, nakoniec mu netrhali, len vyvrtali 😀

ivetka5
2. feb 2010

Dm, jasné, že ej to jedno 😉

Ja som myslela tú druhú s iniciálkami, lebo myslím, že aj tehu bola.

Centíkl nie, Turčanová je ako vchádzaš do tej chodby hneď naľavo,a koby si išla k všeobecnej poiť.

yvka1
2. feb 2010

idem ešte povešať lebo zas som začala večer 😀 a idem do hajan. dobrú nocku prajem 😵

a ozaj skoro som zabudla Erikovi prajeme všetko najsamlepšie k meninkám 😉

ivetka5
2. feb 2010

Yvka, šťastnú cestu zajtra, a užite si to tam🙂 A nie, že zaja nebudeš kŕmiť 😀

Dnes som tiež robila poriadky, lebo som vianočnú výzdobu schovávala, aj stromček, len je chudák ešte rozložený holý, lebo ho nemá kto dať do vreca 😅 Aj aj to idem zalomiť, dobrú nôcku🙂

centik
2. feb 2010

dobru noc baby 🙂

sisa.b
3. feb 2010

vy tu este stale vrtate a trhate 😀 ja som prave dopozerala film - zivot je krasny 😢 no musim skonstatovat, ze to vobec nebol film pre mna 😔 idem este citat skripta, ale vobec sa mi do toho uz nechce 😒

inneska
3. feb 2010

ránko...

baby, ja mám pocit, že si erika, také krásne a šikovné dieťa, ani nezaslúžim...bo včera, mojou a mm vinou sme boli s erikom na pohotovosti...vylial horúci čaj...mm sedel pred tv a čaj vedla seba, to som ale ja o čaji nevedela,tak som šupla erika na zem nech si ešte polozí...z doliezol k čaju a pohroma na svete...našťastie mu to zasiahlo len jednu nožičku..vyzeralo to na jeden pluzgierik, ale aj tak sme šli na pohotovosť..a ked sme tam došli, tak sa mu tam spravili 3 velké, už naliate vodou..
šli sme na pohotovosť tu do dubnice, nikde nikto, tak rovno do IL ... vraj u nás je len do 22...v IL nám vravia, že to musíte ísť na chirurgiu do TN...a dívali sa mu na to ako na zjavenie...vôbec nevedeli čo mu na to dať...tak mu to obliala trochu fyzákom a obviazala...a my prášili do TN...tam boli úplne super ludia, hlavne sestričky..pluzgiere prepichli a obviazali...a erik vôbec neplakal, ešte sa tam na nich škeril...dosatali sme atb a vo štvrtok máme ísť na prevez už sem k nám na chirurgiu..
tak erik dostal krásny darček k meninám 😔 😔 😔 už som to aj oplakala, že si ani na syna neviem dať pozor...je mi to tak hrozne luto...radšej by som si 10x na seba ten čaj vyliala...

a dakujeme za všetky gratulky 😵 😵

a na plávaní bolo super, erik si to tam užíval...škoda, že nateraz budeme musieť prestať ☹

zuzula25
3. feb 2010

dobre ranko

inka je mi to luto s erikom,ale nemaj pocit viny,ty za to nemozes,deti su take sikovne hned nieco vyparatit,ze ty sa nestihnes ani obzriet ☹ neboj rychlo sa to zahoji a za chvilku si na to ani nespomeniete.hlavne,ze je Erik v poriadku a neplackal.

tak vy ste tu vcera mali temu:ze zubar a klub pretiahnutych
tak o zubara no coment-to je hadam najhorsia tema,strasne nerada tam chodim-mam z nej fobiu-bojim sa zubarky.
a klub pretiahnutych-a nebrania sa vam drobci,ked im idete chytat pipika??,lebo nas len sa ho dotkneme a uz mrnci,brani sa.ani utriet pri prebalovani si ho nenecha.asi si to strazi pre frajerku 😀 ked mu chceme pretiahnut-musime spolu s MM,jeden ho drzat a druhy pretahovat.ako on neplace od bolesti,ale sa jeduje a vrci

tak dnes sankovacka???poobede??kto sa prida?

zdenka112
3. feb 2010

pekne ranko....inka ako zuzka pise nedavaj si za to vinu.hlavne ze to erik dobre znasal a neplakal...nech sa vam to rychlo zahoji 🙂 ......mna ta zubarka caka o mesiac aj z malou tak som zvedava ako to znova zvladne...ale mama si to uzije dva zuby vrtat...a tato tiez si to uzije cice jeho penazenka....zuzi kde sa chodite sankovat?

zdenka112
3. feb 2010

inak zuzka pokusam sa hrat farmu sadim a sadim a sadim.uz som aj vyzbierala urodu...

inneska
3. feb 2010

dakujem babulky..viem, že sa zle stané rýchlo, ale aj tak keby som dávala viac pozor tak sa to nestane...ale myslím, že každej jednej mamine čo sa to stane, tak si aspoň trochu vyčíta, že mohla tomu zabrániť..

ale je mi hned lepšie, ked vidím erika, ako sa spokojne hrá, lozí a stavia na nohy, ako keby sa nič nestalo 🙂

a zubár..ja chodím k turčanovej, som max. spokojná..v pondelok mi spravili jeden zub, úplne super, ani raz ma nezabolelo..a druhý idem dať bud. týždeň vytrhnúť 😝

zdenka...si si ušila na seba búdu, tú farmu 😀 ak ťa to chytí ako mňa, tak koniec 😀 😀

zdenka112
3. feb 2010

ineska len neviem co su tie ribbions a tie darceky. 😀

centik
3. feb 2010

ahojte,
INka tak to ma mrzi s tym Erikom, isto bude coskoro fit, ale ked neplace tak ho to neboli 🙂

ako dnes husto snezi.. fuuuuha

mkatka
autor
3. feb 2010

safra, to muselo tak nasněžit? jsem chtěla jet do TN pro nějakou tu masku. Vojta by šel za cokoliv.....chceš jít za tuto? ano, a chceš jít za tuto? ano.....maska přijít poštou asi nestihne, tak musím koupit něco tady. no brala bych klidně medvídka pú, mě buřt, jemu vlastně taky. nejedete někdo do TN? tady v DC asi nic neseženu.

inneska, neboj, to přebolí

zuzula25
3. feb 2010

katka pozicovna kostymov je aj v DCA,ale ty chces asi kupit.

centik
3. feb 2010

tak kedy sa idete sankovat a kde?

mkatka
autor
3. feb 2010

Zuzka kde je?