Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
3. feb 2010

ahojte,

tak ja som dnes paradne unavena, ako keby vonku prsalo 😝 uz mi to snezenie lezie na nervy 😝

inneska, nic si nevycitaj. z mojej skusenosti - ked deti strazim, tak sa im stane horsie, nez ked ich nevidim 😀 moja ex-svagrina ma naucila take, ze kym netecie krv, tak o nic nejde. sem tam sa mi stalo, ze dvojrocneho samka som davala dole z trojmetroveho orecha 😀 ale najhorsie urazy mali, ked sme boli viaceri s nimi 😝
MD to teraz nejak preziva, lebo stale len - daj pozor, nech si nebuchne hlavicku, nech sa nesmykne, nech nespadne... a ja ju tu necham vo vani sa clapat, po gauci skakat, po stole lozit 😕 rozhodne jej nelozim 24h za zadkom. a dufam, ze osm to teraz nezakrikla 😅

zuzula25
3. feb 2010

no s tym sankovanim neviem ako to dopadne.hadam ked nebude chumelica by sme mohli tak o 14.30,my sa chodime pri pizzeriu mama-su tam take prijatelne kopce

katka pri podchode nad restauraciou fontana,vies kde to je??tam je svadobny salon a aj pozicovna detskych masiek v jednom

mkatka
autor
3. feb 2010

aha, zkusím si sehnat telefon najprv

centik
3. feb 2010

my mame ist o 14tej s malou k svokre, tak neviem ci to budem stihat, ked tak ti zavolam zuzi keby som sla, ale pochybujem ze tak skoro stihame

zdenka112
3. feb 2010

ja by som sla tiez ale tiez to nestiham,musim ist na postu a s chlapom ideme na nakup...tak mozmo niekedy nabuduce...ale ten sneh je mokry bohvie co to nebude....

zuzula25
3. feb 2010

vsetky ste to vzdali 😀 tak nabuduce

sisa.b
3. feb 2010

zuzi, ja by som aj isla, ak by to nebolo daleko 🙂 akurat neviem, co ta moja drnda na to, lebo ona v sankach nechce byt, ona ich chce stale tlacit 😅

sisa.b
3. feb 2010

katka, dnes nam prisli tie vypredajove plienocky a su uplne super 😵 tak sa tu vytesujem, lebo boli zlacnene kvoli zle drziacim patentkam a tie si ja velmi rychlo opravim kliestami na patentky.

ivetka5
3. feb 2010

Ahojte, tak my sme dens spinakli do 9:30, ale o 7 sme boli hore, dal si mliečkoa na šerblík, nos tihol ocikať aj plachtu, lebo cikal ešte som mu pipa nestihla dať dle, tak som ešte aj plachtu menila 😅 A ešte sme potom zadriemali. No počasie dnes, sype a sype, či my sa dostaneme vôbec von, asi ani nie. 😒

Inneska, to ma mrzí, ale isto si to nevyčítaj, môže sa to hocikedy hocijakej inej mamine stať, deti sú živé striebro, isto sa to rýchlo zahojí, pofúkaj aj za nás. Držíme palčeky 😉

Mkatka, ak poznáš Ilavu, tak tam vraj v drogérii na námestí, alebo či v papierníctve majú kostými, známa spomínala. Drogéria je na poschodí a papierko pod ňou, čiže jeden majiteľ to má.

Inak už som to písala, mi to neodoslalo a zmazalo 😠, tak som to nanovo musela celé písať.

ivetka5
3. feb 2010

A máte po sánkovačke. Zuzka ešte Lenka, tá nejde? 😉

sisa.b
3. feb 2010

katka, dnes sme v noci nechtiac skusali novu gro baby - bola v nej chuda skoro 13 hodin 😝 a super, nic nepretieklo. dala som jej ju este vecer, potom mi o 21 zalomila a kedze som sa chcela ucit, tak som ju v noci na prebalovanie nezobudila. rano som sla z gaucu rovno za nou do postele, tak sme sa prebalili az po spanku 😅

sisa.b
3. feb 2010

my sa ideme asi iba prejst von, ako vcera. u nas uz akykolvek prostriedok nie je v oblube, tak nahaname vsetkych psov a vsetky babatka v kocikoch 😀

zuzula25
3. feb 2010

takze sme ostali sami.no pojdeme sa tiez len prejst.lenka neviem neozvala sa,totizto dnes mobilny operator orange zlyhal.nefunguje,nemozem sa nikam dovolat,ani mne 😠

zdenka112
3. feb 2010

no mi mame boby a v tych nechce byt viki.s kamosku sme boli vonku aj so sanami a tie by len tahala.tak hadam ked bude vatcsia...

dm1
3. feb 2010

zuzi ja pojdem na sanky ale pojdeme sa na nich len previest nie pustat z kopcekov lebo maly by mal spat vonku akurat

dream.d
3. feb 2010

Ineska baby majú pravdu, zle sa rýchlo stane. Aj my sme už boli v Tn na chirur.pohotovosti, kvôli pádu a to som sa len otočila a malý mal 5 mesiacov sa skotúlal s gauča. A drahý mi nadával, že čo som robila. A ešte dodatočne prajeme Eričkovi všetko najlepšie. A nech sa mu tie pluzgieriky čo najskôr zahoja.

Ja mám super zubárku, za trhanie som neplatila vôbec nič. Iba keď mi vrta platím. Ona vôbec nezdiera ľudí, vyberá fakt iba nevyhnutné čo jej nepreplatí poisťovňa. Má na dverách aj cenník, ktorý je platný. A na zuby dáva záručný list. Raz som to už využila, že som po ročnej oprave neplatila za koreňovú výplň. Len neviem či mi zoberie aj malého, lebo ona je zubárka v jednej firme, a ja som sa tam dostala cez ocina.

Sisa inak toho araba v Tn poznám. Super ambulanciu má, je to kamošov kamarát. Keď som tam bola, prišiel tam aj jeden chalan, že ho strašne bolí zub, už bolo večer, že on mu aj zaplatí. A on mu na to povedal, že má po službe a peniaze nepotrebuje, že ich má dosť. Ale dal mu akési čislo na zubnú pohotovosť.

ivetka5
3. feb 2010

Zuzka, no to hej, ráno som sa vôbec nedovolala, tak som mm som písala cez skype. Ale už som volala, aj mne.

zdenka112
3. feb 2010

dream tak mas riadne dusno doma...ja by som svokru asi poslala aj do rit....tam nech pozre aj na synacka nie sa len navazat do druhych...

sisa.b
3. feb 2010

dream, ja takisto by som odfrkla, ze ma aj tatka, ktory nemusi cely den sediet pri nete 😠 neboj, ked nieco povies na jej syna, aj v riti ju pichne 🙄

sisa.b
3. feb 2010

ten arab bol spociatku uplne super, ani ceny nemal o moc vyssie nez statna zubarka, ale nejak sa pokazil, preto som odisla

zuzula25
3. feb 2010

dm ideme aj s lenkou,ak tak sa mame stretnut o 14.30 tu pri pizzerii mama,a budeme len na tychto kopcekov

sisa.b
3. feb 2010

my uz sme doma, lebo sa to nejak rozsnezilo. dieta uvrestane, co by spala. pomojkala jedneho pitbula a potom vrestala, ked sli prec 😅 ale aspon ju to trochu zmorilo. a lezu mi na nervy mile babicky, co ju stale lutuju, ze musi chodit pesi 🙄 🙄 🙄 to akoze ked je sneh, tak decko nemoze ist inak von nez v sankach alebo kociku? 😒

ivetka5
3. feb 2010

Dream ☹

ivetka5
3. feb 2010

Lenka, kedy pijeme? Zajtra oslavuješ, hm?? 😉

Sisa, ste sa rýchlo vrátili. My sme tam pre istotu ani neboli 😀 Dieťa stále spí.

dm1
3. feb 2010

zuzka tak mi uz sme sa aj vratili 😝. zacalo uz moc snezit a maly na sankach spinkal. mal sice z fusaku taku striesku urobenu a bol tak cely schovany jak kukla ale radsej sme sli domov nech na neho nesnezi. este spi na sankach na balkone Keby bol hore a sedkal tak v pohode ale ked na sankach lezi tak je tazko ked takto snezi

inneska
3. feb 2010

my sme tiež boli vonku, ale len na balkone 😀 sa mu tu vo vnútri nechce spať, resp. sa nevie uložiť na spanie..tak šup do kočíka, na balkone uspala a šupla do vnútra na chodbu(balkon je pred vchod. dverami od cesty, tak to nemám odvahu ho tam nechať a na zadný sa nedostanem s kočíkom)

ale zajtra doobeda ideme na polikliniku...aj zaniesť moč a na ten prevez...dúfam, že nebude tak kydať ako dnes 😅

sisa.b
3. feb 2010

ivetka, tak lepsia hodinka, ako nic 😀 ona bola unavena, uz ked som ju brala von. no potrebovala som si aj nakupit, tak som to riskla.

sisa.b
3. feb 2010

nasypala som celozrnnu muku do cesta na palacinky, tak som zvedava, co z toho bude 😝

inneska
3. feb 2010

hm, až teraz som sa z papierov dočítala, že včera na tej pohotovosti v IL bola Baginová....ešteže k nej nechodíme 😝 ešteže nás poslala na chirurgiu, inak neviem, čo by tam s erikom robila 😅

lena111
3. feb 2010

chcela by som zareagovať na príspevok do diskusie od pani SISI.b . Nehorázne nakydala na pani učiteľku jej syna . Spravila z neho šikanované neviniatko . Veľmi dobre ho poznám . Najlepšie je nakydať na niekoho a vyhnúť sa zodpovednosti za problémy , ktoré má jej syn .
V tej triede sú aj slušní rodičia , ktorí sú s pani učiteľkou veľmi spokojní . Bohužiaľ , rodičia problémových detí jej najviac podrážajú nohy . Je to ako boj s veterným mlynom . Veď im sa to vráti ako bumerang , keď dostanú od svojho dieťaťa prvú ,, facku " .