Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuba
12. júl 2011

@cakaja Díky a nevieš či je tam naozaj v detskom bazéne tých 28 stupňov?

cakaja
12. júl 2011

@zuba Tak to vôbec netuším, ale môžem ti to zajtra zistiť ak sa tam náhodou nechystáš... 🙂

zuba
12. júl 2011

no zajtra sa tam chystám 🙂 Vyberám medzi TN a Nemšovou a že v tN je studená voda, tak preto uvažujem nad nemšovou, aj som myslela, že tam dnes zbehnem nech zistím, ale manžel tvrdil že je to zatvorené, tak som tam nešla a mala som.

zuba
12. júl 2011

@cakaja ale ďakujem za ochotu

cakaja
12. júl 2011

@zuba Myslím si, že ked bude pekne tak ten malý bazénik slniečko vyhreje a možno tých 28 stupňou tam aj bude... 🙂
Inak nemáš začo ďakovať 🙂

aela
13. júl 2011

@zuba kupalisko v nemsovej je otvorene od pondelka, tepla voda by tam mala byt, ale osobne neviem, nebola som, ak by nebola tepla, mozes prist k nam, v bazene je voda tak akurat 😉 😅

aela
13. júl 2011

objavila som nove pozitivum cupi lupi, maju tam skvelu ladovu kavu, zatial som na taku chodievala len do doorsu, no ale tu je najsamfajnejsia 😀

zuba
13. júl 2011

Tak plávať s nakoniec nešlo, lebo drobec má kašel a sople - zas nám ide zub ako vždy - tak hádam mu to rýchlo prejde.

zuzula25
14. júl 2011

ahojte
@aela tak v tomto mas uplnu pravdu..ta ladova kava je uplne bombasticka.ja som si ju tam dala na protest leta..sice uz bol jul,ale zima..tak som si dala ladovu kavu a bolo suprova 😀

@zuba no tak to potesi..ja som sa tak tesila na slnieckjo teplo,ze pojdeme na kupko a maly od minuleho utorka ako sa zacalo oteplievat tak teploty,kasel a nakoniec boli z toho afty v pusinke..na pohotovosti nam dali atb, na slniecko nemozeme...takze na slniecko pozerame cez den len z okna a vzdy len navecer vybehneme von.a to hlasili v telke,ze toto bol jediny taky teply tyzden cez leto..a to asi preto,lebo o tyzden ideme na dovcu,tak treba aby poprsalo...kedze nam uz zo zeleznou pravidelnostou 3 roky na dovolenke prsi

inac este odporucame kupko na Lednickych rovniach...detsky bazen suprovy, taplucky,vyhrievany a kazdy den menia vodu v nom.ten velky uz je studensi

kvetinkaaa
14. júl 2011

ja som si tam dala snehovú kávu a bola tiez super 😉

Kupko je veru otvorené ale nebola som, vyuzivame bazén, včera mal 31stupnov 😎

@julianka777 aj vieš ze sme sa včera stretli? isla som okolo teba popri 105ke autom, isla si prave k rodičom (mamina mi vravela) 😉

julianka777
14. júl 2011

@kvetinkaaa ahoj,aj som ti chcela pisat,ci si to nahodou nebola ty 😀 mamina my spominala tvoju dcerku,takze je to nasa susedka 🙂

anulik888
14. júl 2011

ahojte, chcem Vas poprosit o radu. Stahujeme sa do Novej Dubnice a zhanam dobreho pediatra pre svoje deti. Poradite mi niekoho ? Aj lekar pre dospelych by sa zisiel. Nikoho tu nepozname :(

kvetinkaaa
15. júl 2011

@julianka777 Ano bola som to ja 😉 Nebola som si istá, či mám zakývať, nabuduce to napravím 🙂

@anulik888 Uz sa to tu x krát rozoberalo a zakazdym sa doslo k záveru ze dubnica, ilava, nemšová, trenčín nič moc 😀 Ale nie, no je to vec názoru ja a vacsina čo tu písu chodia ku Kadlubiakovi do dca no ten ma toho uz vela, potom sa tu spomína Poliačik a mozno Baginova. Dalej neviem. Podla toho kam chces chodit.

Obvodný pre dospelých- ja mam dr. Gyoriová v dca na UH. Ona bola vraj kedysi gynekologička, tak pre ženy si myslim ze je fajn, ked sa vyzná aj v tejto oblasti. Aspon ja som to pri oboch tehu uvítala.

aduska181
15. júl 2011

@anulik888 mi mame Dr.Kozempelovu pre maleho a dospelacku Volankovu.. je to priamo na poliklinike

julianka777
15. júl 2011

@kvetinkaaa tak na bududce 😀 inak tvoja mamina je fajn,jedina normalna co aj trochu podebati ked sa stretneme na chodbe 🙂

josie3331
15. júl 2011

su tu dubnicanky s mini babatkami ako mam ja? 🙂

anka96
15. júl 2011

@anulik888 Ahoj, v Novej Dubnici by som Ti poradila detskú doktorku Gajdošovu a pre dospelých Marčeka obydvaja sú na poliklinike

lily23
18. júl 2011

@josie3331 Ahoj ja mám o niečo staršieho drobčeka v stredu máme 16 tt. 🙂

lily23
18. júl 2011

Ahojte , chcem sa spýtať či tu niektorá máte skúsenost s kúpaním bábätiek tu v Dca v Saluse? prípadne neaké rady alebo info? a ešte som sa chcela spýtať na škôlku ktorá tu v Dca vraj je a berú do nej deti od jedného roka. Nie som dubničanka, takže by som uvítala info, Ďakujem pekne, pekný deň

aela
18. júl 2011

@lily23 mala by tu byt daka sukromna skolka v tej novej zastavbe rodinnych domov, len momentalne si nespominam, ako sa to vola, kedysi aj sem pisali reklamu, ale fakt neviem, od kolkych rokov tam beru deti

julianka777
18. júl 2011

@lily23 ahoj,je to skolka pri zubarke Adamcovej,este je tam aj nejaky obchod s naradim-sa mi zda 😅 tak ako pisala aela je to na tych novych domoch


zuzula25
19. júl 2011

@lily23 ahoj...my sme chodili na plavanie s matkom a urcite pojdeme aj s druhym ak sa zadari.malemu sa vo vode velmi pacilo.ale to sme chodili pred 2 rokmi,ale nemyslim ze by sa tam nieco zmenilo.je tam moznost si ist najprv pozriet ako to tam vyzera a az potom sa rozhodnut.
a este k tej sukromnej skolke
tu je link
http://docmacko.wbl.sk/Kontakt.html

kvetinkaaa
19. júl 2011

@julianka777
ahoj, aj včera som bola pri paneláku, no nestretli sme sa.
Mamina hej, ta rada pokecá, ked jej je človek sympatický 😉

julianka777
19. júl 2011

@kvetinkaaa ahoj 🙂 ja teraz chodim o pol 2 ku mamine na sidlisko-na Podhaj,lebo priatel ma poobednu a nnerada trcim sama doma s Adkou 🙂 tak teraz si ma potesila 😀

brumca
20. júl 2011

ahojte 🙂 neviete kde v Dubnici nastreluju nausnicky aj detom? alebo to v kazdom salone?

julianka777
20. júl 2011

@brumca ahoj,nam nasttrelila doktorka 🙂

addrrianna
11. aug 2011

@josie3331 ahoj ja mám tiež ninku a budeme mat 12 tt.... 😉

josie3331
11. aug 2011

@addrrianna super...a kde si rodila? a kam chodievas v dubnici na prechadzky? mozno sa ninky spoznaju? aky mas kocar, mozno sa prihovorim

addrrianna
12. aug 2011

@josie3331 ahoj...rodil som v ilave...a na prechadzky chodievam po celej dubnici....byvam vonku aj 3 hodky ked je malinka dobra....mam concord čierno červený.....a ty? 😉

josie3331
12. aug 2011

@addrrianna ja fialovu bexu 🙂