Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

josie3331
10. jan 2013

@zuzik1983 drzim palce, mne ta moja ani na nocniku nechce sediet....ma to ako kresielko 😀 teda na tom sedi oblecena....

zuzik1983
10. jan 2013

@zuzanat no skusala som aj podla toho clanku, kedze splnala vsetky body, len to akosi nejde.teraz jej plienky nedavam uz presne 2 tyzdne...

careamell
10. jan 2013

@zuzik1983 aj my sa teraz podľa neho učíme na nočník 🙂

zuzik1983
10. jan 2013

@josie3331 mne vacsinou sedi, obcas trucuje, moze tam sediet aj 20 minut, a ked vstane, tak sa pocika

zuzik1983
10. jan 2013

@careamell snad budete uspesnejsi 🙂

dm1
11. jan 2013

@zuzik1983 ako kde nasu hned po 6 rano

zuba
13. jan 2013

@zuzik1983 tak ja som dala žiadost ako tretia v poradí a nezobrali mi malého do škôlky - asi som zabudla dat obáločku k tomu 😠
Teraz síce škôlku máme, ale tak mohla som ju mať rovno pod oknom, takto musím ísť 15 minút pešo. JA som ale chcela dať malého na tú pri tretej základke a to je teda bez šancí ak tam nemáš známosti. Zobrali deti, čo sú mladšie ako my, lebo známosti mali. 😠

zuzik1983
13. jan 2013

@zuba ved jasne, ze znamosti urobia svoje alebo mozno aj ta obalocka,no ja znamosti nemam a obalocku nedam,tak moc s tym neratam, ze by mi ju zobrali.ale ved uvidime, bude ako bude

swety1
15. jan 2013

@zuzula25 ahoj prosim kde sa nachadza v Ilave jumping???

zuzula25
16. jan 2013

v modrom dome za kruhacom na semaforoch, ako je zastavka stred

zuzula25
16. jan 2013

@swety1 v modrom dome za kruhacom na semaforoch, ako je zastavka stred

kristiii
18. jan 2013

čaute baby, nechodím sem ale tiež začínam riešiť školku tak som sem nejak zablúdila, tak len že čo ja viem o školke demitru tak tam nezáleží na poradí /ani by teda podla mna nemalo/ ale skor tam berú podla veku. Ja som tam hlásila minulý rok malého hneď prvý deň 15.teho a nevzali ho a švagriná tam synovca hlásila až dodatočne keď ho nevzali na CI /ale tam je to vraj bez známostí ozaj bez šance/ a toho potom ho vzali do tej dodatočne otvorenej triedy čo tu niektorá z vás písala že tam chodí jej dietko. a obálku nedávala..

carrie4
20. jan 2013

Maminy,ako funguje prihlasovanie do škôlky? To sa prinesie len prihláška do škôlky a tým to hasne? Detičky nechcú vidieť?

kristiii
20. jan 2013

@carrie4 áno, iba zanesieš prihlášku, niekde ešte potom zavážia známosti a obálky ale dietko asi moc nie 😝

carrie4
20. jan 2013

@kristiii díky moc... tak to mi je jasné ☹ aké majú škôlky priority, ale snád niekde berú aj ostatné detičky, ked sa minú známosti aj obálky

kristiii
20. jan 2013

@carrie4 tiež sa na to spolieham 🙂

carrie4
20. jan 2013

@kristiii jej pozerám, že máme rovnako staré dietky 🙂 do ktorej škôlky by ste sa chceli dostať?

kristiii
20. jan 2013

@carrie4 aha fakt, no my asi na demitru, tam som ho hlásila aj minulý rok, chcela som teraz od troch rokov ale nevzali ho tak skúsim aspoň od septembra. a vy?

carrie4
20. jan 2013

My máme najbližšie CI ale to je asi veľká naivita čo i len dúfať, že by sme mali nádej. Ostatné škôlky máme riadne od ruky.... tak neviem. Dá sa dať prihláška aj na viacero škôlok?

kristiii
20. jan 2013

@carrie4 no na CI nevzali minulý rok synovca a to mal už cez 3 roky keď ho hlásili, tam je to vraj najviac cez známosti ale tak osobnú skúsenosť nemám. Inak viem že v prihláške bolo minulý rok prehlásie že ho nehlásim na inú školku a že oficiálne by sa nemalo hlásiť na viacero ale tiež viem že maminky to robia, tak asi tak

dm1
20. jan 2013

@carrie4 oficialne sa nesmie lebo tam prehlasujes ze davas len na jednu. ale bezne sa to robi ony sa aj tak riaditelky stretnu a prechadzaju si to a ak najdu duplicitu prijmu vzdy lne na jednu

carrie4
20. jan 2013

@kristiii @dm1 už som pozerala to prehlásenie ☹ je to tam.... asi prosto skúsime štastie, ale ked majú nevezmú tak neviem čo budeme robiť. myslíte, že potom sa dá dostať ešte na nejakú inú škôlku, dodatočné?! začínam byť z toho fakt smutná. kedysi brali na CI prednostne z poza trate a z pod kaštiela, ale neviem či to ešte platí, či by aspon jedným očkom na to prihliadali

dm1
20. jan 2013

@carrie4 jasne ked pride rozhodnutie treba stale obiehat ostatne skolky a pytat sa stale dokola ci sa miesto neuvolnilo aj minuly rok sa aj staznosti pisali preto otvorili tie dodatocne triedy

carrie4
20. jan 2013

@dm1 vobec nemám predstavu, či je aj tento rok vela detí, ale nátresk bude asi tak či tak...

zuzanat
20. jan 2013

ahojte, ja by som od septembra chcela dat do skolky aj mladsieho, to nebude mat este tri roky, tak som tiez zvedava, ci ho vezmu. starsi chodi na MS Demitru, mame to sice daleko, ale som rada, ze ho vobec niekam vzali...

kristiii
21. jan 2013

@carrie4 no treba to potom ešte obehávať ako ti písala @dm1 , švagriná tak dostala minulý rok synovca, tiež až dodatočne jej ho vzali do jednej triedy čo otvárali naviac. tiež neviem čo budem robiť ked mi malého nevezmú, aj takto už budem musieť preklenúť min.5 mesiacov odkedy mi skončí rodičák. Ale ty máš ešte malého drobčeka doma, tak to nebude až také hrozné nie?

kvetinkaaa
23. jan 2013

ahojte nevedeli by ste mi poradit nejaku dobru očnu lekarku? na polikliniku v dca nechcem íst.
malo by to byt prvé vysetrenie. dakujem. (pre mna, dospelácky lekár)

carrie4
25. jan 2013

@kristiii podľa vsetkeho by som mala od noveho roka nastúpiť do práce, takže by to bol riadny problém... no uvidíme, musíme dúfať, že sa na nás šťastie usmeje

kristiii
25. jan 2013

@carrie4 jaj tak to hej, ale tak aspoň máš kam nastúpiť..no asi nám nič iné ako dúfať ani nezostane

carrie4
25. jan 2013

@kristiii no to áno, len mám obavu ako to všetko bude, ako by zvladla malá škôlku, ako drobec bude, a či ja som už absolútne nestratila pracovné navyky