Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

stankadca
16. feb 2014

@kristiii 😀 😀 no to teda hej 😀 ale aj tak vdaka...v podstate si mi potvrdila, ze obe su super. podla mna v kazdej skolke sa najde nejaka lepsia aj horsia ucitelka. no a teraz bud si dam ano sprint na urad a opat k doktorovi potvrdit novu prihlasku alebo odovzdam tu na rozptyl, co uz mam potvrdenu.
asi sa na to vyspim a uvidime 🙂 dakujem

kristiii
16. feb 2014

@stankadca pozerám že čakáš babatko, tak by som dala asi tam kde by som to mala bližšie, aby si mala čím jednoduchšie a rýchlejšie trmácanie sa s kočíkom za každého počasia..neviem teda kde bývate ale ak máš náhodou rozptyl pod nosom tak by som asi nešpekulovala, odtial budú aj tak podla mňa niektoré deti chodiť na demitru

stankadca
16. feb 2014

@kristiii byvam v bezbarierovom dome, cize to je prseny stred aj na rozptyl aj na demitru, cize ani to mi nepomoze 😀 ale manzelovi sa zrazu viac pozdava demitrova, tak tam rano skocim a omrknem ju. mam uz prihlasku na obe skolky, zajtra sa "len" definitivne rozhodnut, ktoru a kam odovzdam ...

josie3331
17. feb 2014

@stankadca ako si sa rozhodla? 🙂
ja som bola skoro rano na rozptyle (ale davam ju na centrum I., ale ma to take iste riaditelstvo)...a teda cakala som ktovieake kvanta mamiciek a neviem co, podla zazitkov, co som pocula...a nic veru..super 😀

stankadca
17. feb 2014

@josie3331 ahoj 🙂 ja som pocula tiez hororove scenare, ale nakoniec to bolo celkom ok. dali sme ho na demitrovu, nakolko tam bude pokracovat aj na zakladke...vyzera to, ze aj piate pokolenie v rodine bude futbalista, lebo ho nebavi nic ine ako kopat do lopty, tak pokial sa tak rozhodne, nech ma dvere otvorene 🙂

lien_ka
10. mar 2014

Ahojte babulky... chcem sa spytat...na Rozptyle je nejaka kaviaren s detskym kutikom... Da sa tam aj najest? Myslim, ze tam kedysi bola aj pizzerka,,, Ako to tam je teraz? Dakujem!

josie3331
12. mar 2014

@lien_ka kaviaren je namiesto tej pizzerie...samizda sa tam daju objednat len nejake toasty, ziadne plnohodnotne jedlo...

srdiecko1987
19. mar 2014

ahojte kocky aj ja som z okolia Dubnice presnejsie z Novej Dubnice.Tiez by ma velmi po.tesila spolocnost pri. kocikovani

consuelle
20. mar 2014

žienky ešte dva dni,ak by ste ešte nevideli letačik v uliciach,tak ešte ťtakto pridavam ak by smte mali zaujem kontaktujte nas🙂budeme sa tešit ,či už si popredavate alebo pridete pokupit a popozerat🙂Evka

lenulik209
31. mar 2014

Mamicky neviete o niekom kto ma kiahne?

zuzana113
8. apr 2014

Ahojte 🙂 aj ja som z Dubnice a velmi rada spoznam dalsie maminky 🙂

aknedz
9. apr 2014

Ahojte kočky!!!

Ak ste tu niektoré čakajúce maminky - v akomkoľvek týždni tehotenstva do 35tt a chceli by ste absolvovať

prípravný kurz na pôrod - 5x 1,5 hodiny v stredy od pol 5 v Saluse s vychýrenou dulkou v okolí 😉 máte možnosť

prihlásiť sa s nami, sme zatiaľ 3-4 ,bolo by potrebné aby nás bolo minimálne 5.

Mala som ju pri prvom pôrode a možem len odporúčať, prípravný kurz som vtedy absolvovala s inou lektorkou ale teraz sa teším na ten s dulou. Budem rada , ak sa pridáte a spoznáme sa! Napíšte do IP alebo sa nahláste telefonicky v Saluse, ďakujem 😉

sandrika1986
17. apr 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať mamičiek, ktoré bývajú v DCA a Ilave, či nevedia mi povedať názov firmy, ktorá má personálne v DCA, niekde pri Tescu a výrobu v Ilave ? Ten závod majú Kórejci. Ďakujem.

kristiii
17. apr 2014

@sandrika1986 asi myslíš Daejung Europe s.r.o., ak sa nemýlim to sú kórejci pri tescu, a firmu majú tuším v dubnici aj v ilave

zuzanat
26. apr 2014

Ahojte, prosim vas, chodite niektora na jumping na spartak, chcela by som nejake info. Dakujem 😉

aknedz
4. júl 2014

Ahojte tehuľky, budeme rady, keď sa k nám pridáte! 😉

sandrika1986
23. júl 2014

Ahojte, neviete o voľakom podnájme v DCA ? Najlepšie 2.izb.byt, prípadne 3.izb. Zariadený alebo čiastočne zariadený, za prijateľnú cenu s energiami, voľný od polovice augusta. Ďakujem 🙂

zuzik1983
26. júl 2014

ahojte, mate niekto dieta v skolke na kopci?5zs. aku mate skusenost so skolkou.dakujem

jojo161
3. nov 2014

Ahojte baby, aj sa stretavate? Poznáte sa osobne?

bejka213
19. nov 2014

Ahojte Baby z Dubnice. Neviete mi prosim poradit, kde presne sa nachadza kozna klinika DERMATOp s.r.o. v Dubnici? Dakujem

kaya7
24. jan 2015

@jojo161 vyzera to tak, ze tato diskusia uz moc nefunguje. skoda...

vikijana
31. jan 2015

ahojte neviete poradit kam sa da ist s detmi sankovat nejak okolie teplej,dubnice?dakujem

simonbeba
9. mar 2015

Kocky, neviete kedy bude burza detskeho oblecenia teraz na jar 2015 v Nemsovej, popride telefon na organizatorku?Dakujem.Z

jajala
23. máj 2015

Dobry den, vedel by mi niekto povedat nejaku skusenost s opatrovatelskym centrom JULINKA v Dubnici? Chcem dat dieta, mm to najlizsie len neviem ...dakujem

josie3331
20. júl 2015

@jajala stale potrebujes pomoct? ak ano, tak sa pytaj, co presne chces vediet

maria112
24. aug 2015

Ahojte. Prosím kontak na pilates Dubnica.. nie tehu..moc dakujem

jojo161
24. nov 2015

baby poraďte mi dobrého pediatra/čku tu v Dca. Ďakujem 😉

illinka
5. jan 2016

Ahojte. neviete mi poradit kde sa da v dubnici cvicit joga ( okrem fitfabrik a xfit) dakujem

chymenitta33
22. jan 2016

Ahojte🙂 sú tu nejaké tehulky z DCA alebo okolia?

adazary
7. mar 2016

@illinka ahoj už si niečo našla? Funguje v Dca? Ďakujem