Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
11. dec 2008

Ale nerobiiiiiiime, to by sme si nedovolili 🙂 Drzime palce a myslime na Zuzku 😀 A tesime sa na drobca 😎

centik
11. dec 2008

joj ona mozno fakt rodi Taani joj drzime palceky zuziiii a nebooooj he 😀

3558
11. dec 2008

kvetinka
ahoj ja som v dca 3 krat za rok po tri tyzdne. a bol jarmok, a stretla som tam ludi, co som nevidela 5 rokov co som tu. tak som mala super den. len som stala v dave a vykecavala. uplny balzam na dusu. konecne vidiet par znamych.... 😵 😵 bola som cela happy.
my sme v UK v Coventry a je tu fain, ale uz buduci rok by sme chceli ist domov na stalo. neviem ci na 100% ale to je len taky moj sen.uvidime.
mangel sa ma ako?pozdravuj ho od nas a od palina.lenka je vydata? som odpadla! viem ze uz teraz niekedy mala koncit vysku. ale co je snou neviem.
aja ma nezaujima ved vidis ako dopadla. a hrozne ma sklamala. takze podrobne info na ip.ak chces. ale myslim ze je to skoda rozoberat.
su aj dolezitejsie temy, nie?
napriklad ::: papas kyselinu listovu? mas ranne nevolnosti? atd 😀 😀 😀

kvetinkaaa
12. dec 2008

zuzka
včera som petovi ukazovala tvoje fotky, aj on vas pozdravuje. a vravim mu, ze som to tak pochopila ze vy ste niekde v zahranici (tak som to pochopila a ako čitam tak aj spravne) a on mi vravi ze nie, ved vas tu stale vidi v dubnici 😀
v coventry? tam je par ludi čo poznam, myslim ze aj paťa s ...s...boze ako sa vola ten jej 🙂 ...s tomasom?
myslim ze tak. ale tí sa mali tiez uz asi vratit.
mangel sa ma super, ved ma super manzelku. haha. ale nie ide to v pohodke.
lenka nie je vydata ale ma priatela z čiech. idem kuknut či som to zle napisala ale myslm ze ee.
aja veru, ale isto to nema lahke. ak chces napis do IP.
kyselinu listovu papam ale nie kazdy den lebo mi nejako nerobila dobre, ani tehu vitaminky co som mala calibrum baby plan. som z nich bola uplne otapená ospala. tak som ich dala kamoske vsetky a presla som na maternu aj tu si nedavam kazdy den. neviem či je to dobre ale podla mna ked mi to dobre nerobi tak asi je lepsie nebrat to stale ale skor sa zameriavam na kvalitnejsie potraviny, aj ked chute uz zacali poriadne pracovat!
nevolnosti uz ustupili nastastie, ale dobre dva mesiace som si to odtrpela kazde rano a aj počas dna.

a ty ako s maličkym. stihas vsetko? ja som na to taka zvedavaaaa

centik
12. dec 2008

Tani uz sa chystate na krst? 🙂
joj ta nasa Zuzka asi fakt porodila 🙂

tanidlo
12. dec 2008

Jani, no este ani nie, nemame kedy..zacneme sa hadam zajtra rano, na poslednu chvilu 😀 ja som akurat prisla z Trencina od doktorky, teraz sa vari, upratuje, maly huci z posielky, co chce aj nechce spat..no veselo tu mame 🙂

No, vyzera to uz veru tak, Zuzka uz asi nie je kinderko 😀 😀 😀

3558
12. dec 2008

ano ja zijem v anglicku 5 rokov. ale domov chodim. preto tvoj muz nas stale videl doma, lebo nam robil okna. 😀 😀
nezabudni sa aj natierat poriadne. ja nemam ani jednu striu. v lekarni som si kupila krem proti striam okolo 220 sk stoji.je fak super aj tu ho maju.
ja som nemala ani nevolnosti ani nic. keby mi brucho nerastlo ani neviem ze som v tom. ale ja uz predsa len mam iny vek ako ty.ty si mladucka co uz ja. 31.ale ja uz som bola na 100 percent pripravena a strasne sme chceli babo. a podarilo sa nam hned po tyzdni. takze ja som sa citila fain a este 5 dni pred terminom som bola v robote na nadcase. 😀 😀
teraz som doma s malym palino chodi do roboty, teraz ma poobednu, a maly spi. nerobim nic. ani neupratujem ani nevarim. proste len sa hram s malym a staram sa o neho. nemam tu nikoho z rodiny nema mi kto pomoct, ale stiham vsetko po veceroch ked maly o 8.00 zaspi. aj varim na dalsie dva dni, aj malemu chystam zeleninku, aj upracem po troske a aj pozehlim.takze v pohode. 😉 😉
lebo maly spi od 8.00 do 11.00 obeda na druhy den. tak to mam super. ale za to cez den spi 15 minut, a to mam tak cas na konika. 😉

centik
12. dec 2008

TAni vela stastiaaa na krste 😉

tanidlo
13. dec 2008

Ahojte babenky, hlasim uspesne zvladnutie krstu a konecne vyprevadenie posledneho hosta..drobec zaspal ako poleno unaveny z celeho dna, ale inak sa drzal dobre, aj v kostole sa mu pacilo, na farara sa stale vyskieral a jedine co ho trochu rozhodilo bolo to, ze sa mu nepodarilo vyzut topanky (samemu sebe, nie fararovi), tak sa chvilu jedoval..inak ani nevie, ze bol pokrsteny 😀 😀 😀

Ako sa tu mavate ? Pozeram, ze dnes ani noha, zeby ste uz vypekali na Vianoce ? Alebo nebodaj umyvali okna ? Zuzka je uz urcite v porodnici, ked sa druhy den nehlasi..Jani, dakujeme, snad toho stastia trochu bolo 😉

inneska
13. dec 2008

ahoj holky...tak ako sa vám darí? som tu dlhšie nebola...ale som tu opäť 😉

zuzula...ani mne nechcel pokrstiť mladý Pagáč malého, aby sme sa najskôr zobrali v kostole...nevedela som, že ked som sa už raz vydávala v kostole(ale evanjelickom) , tak môžem mať ešte jednu...
ale nakoniec sme to s tým krstom nestihli, aspoň že nám boli ochotný malého pochovať, ked nebol krstený... 😔

centik...tatino je už v pohode? šípková ruženka 😀

zuzanat
13. dec 2008

ahojte, ak by vam to nevadilo, rada by som sa k vam pridala. sice uz nebyvam v dca, ale pochadzam odtial, byvala som na pod haji, za byvalou 2.ZS. vydala som sa za TRencin na dedinu, ale keby mozem, hned som spat v meste 😔

centik
13. dec 2008

caute babule,
Tani tak to super dopadlo, s tymi topankami si ma pobavila 😀 😀

Inka Ruženka je horee 😀 😀 😀

Dnes sa malej vobec neda spat, stale si chyta dasienko, ma to dost opuchnute, casto place, ani tie gely nepomahaju,

Vitaj Zuzanat 🙂 a kde teraz byvas?

Tani ja nepeciem, mne slubila Inneska ze mi da od svokry 😀 😀 a okrem toho si vravela ze aj tvoja mamina bude piect, tak pridem aj k vam 😀

inneska
13. dec 2008

ahoj zuzi...vitaj medzi nami 😵 a kam si sa to vydala?

centik
13. dec 2008

pozerali ste vcera na Jojke taky bol rok 2008 ci ako sa to volalo?

3558
13. dec 2008

tanidlo ako prebiehal krst?

inneska
13. dec 2008

centi..pozerala som, ale iba ten prvý príbeh o tom 4 mesačnom chlapčekovi a strašne som plakala, lebo som vedela čo cítia a čo prežívajú...bolo to ako o nás, prvý synček, prvé vnúča z oboch strán...len príčina smrti bola ina...potom som radšej už nepozerala, lebo by som len plakala...radšej som dopozerala spidermana 2..

tanidlo
13. dec 2008

Ahojky Zuzanat, vitaj a zarad sa, ako je u nas zvykom 🙂

Centik, ja som nepozerala, my sme chaosili s varenim a upratovanim, tak nebolo kedy..ale tiez taketo pribehy velmi nemusim, lebo potom mam taku "blue" naladu..

A urcite prid, ked bude napecene, dam echo a zastav sa..alebo Ti rovno donesieme..hehe..teraz mame akurat tortu (hodim par fotiek aj do albumu) a kremese domace, ale dlho asi nebudu 😀 😀 😀

Zuzi..no, krst, ani poriadne neviem, tak nejako rychlo to uslo..najskor bola ta nauka, taka rychlovkova, lebo sme tam skoro vsetci cakali vonku, ze nas pride niekto vyzdvihnut a nakoniec po pol hodinke vysiel fafarko asi s dvoma parmi, ze uz je po nauke..no sranda. tak potom nas len narychlo zobral zvysne pary dovnutra a za 15 minut nam vysvetlil co a ako (z coho som si nezapamatala dokopy nic), aby sme stihli este pre deti domov zabehnut a o pol dvanastej uz krstit 🙂 Ale taka pohodicka, on este v priebehu krstu vysvetloval co kto kde a tak..deticky drzali rodicia cely cas (aj ked to zvycajne byvaju krstni), vsetky posluchali, lebo vacsinou boli malinke a spinkali, to len ta nasa stonoha sledovala vsetko naokolo a som rada, ze nevykrikoval, ako ma vo zvyku..cele to trvalo asi pol hodinku..potom sme sa pofotili, aj s fararom, rozlucili sa a isli domov oslavovat..podrobnosti si ani velmi nepamatam, ono to cele bolo tak za behu, vsetci sme tusim krstili prvykrat 😀

centik
13. dec 2008

Inuš 😔 ja som ten zaciatok nevidela iba tie pribehy potom ale to sa neda pritom neplakat,

centik
13. dec 2008

Tani ja ked som bola pred 8mimi rokmi kamoskinej malej za krstnu tiez som ju nedrzala, a na to echo sa tesim, aspon sa konecne zoznamime 😀 😀

centik
13. dec 2008

toto je teraz nas najlepsi hit 😀
http://www.ceknito.sk/video/145031

3558
13. dec 2008

tanidlo presne takto si to predstavujem aby to prebiehalo aj u nas. a memala si aj sviecku? niekto hovoril ze aj ta musi byt. a este nieco, ale to som zabudla. 😠
tak vam gratulujem ze uz mate malu pokrstenu. 🙂 🙂

centik
13. dec 2008

Zuzi asi kosielka a sviecka

tanidlo
13. dec 2008

Zuzka, no..malu zatial nemame ani pokrstenu, ani ziadnu, snad ked bude druhe..hehe 🙂 Jedine, ze by sme si z Marcelka spravili Marcelku..fararko nam ho skoro pokrstil ako Mateja (toho uz jedneho v rodine mame, staci), ale rychlo sme ho stopli..to som aj zabudla napisat 😀 Sviecku jasne, tu sme mali, aj kosielku, co sa priklada na deti, ked sa krsti..

a dakujeme 😉

centik
13. dec 2008

😀 😀

inneska
13. dec 2008

bol to príbeh rodinky, ktorá sa vybrala na prechádzku a zrazil ich opitý vodič...rodičia a krstný prežili, ale malý Jakubko vyletel z kočíka a dopadol na beton, po pár hodinách zomrel 😔 tak mi to bolo lúto, lebo Jakubko mohol žiť..

zuzi...mala by byť aj sviečka, my sme boli na krste pred mesiacom, tak mali aj sviečku a košielku a to im farár tiež posvetil...a celú dobu držali na rukách krstní rodičia(ale my sme neboli v dca)

centik
13. dec 2008

tak otom som tusim pocula, ak je to teda to, ze ten vodic bol este aj arogantny

no uz by sme sa aj my mohli odhodlat na ten krst, alebo Innes pockam kym porodis a pojdeme spolu na nauky 😀 😀

inneska
13. dec 2008

hm, to je pekné centik, ale to budeš musieť najskôr Tibora presvedčiť na tú svadbu v kostole 😀 lebo on nechce... 😠

centik
13. dec 2008

to by nebola svadba taka klasicka, len by vam pri krste dali manzelske pozehnanie

inneska
13. dec 2008

hej, bolo to aj v spravach (ale to som nevidela) a bol ten šofer dosť sprostý, šak mal viac ako 2 promile sa mi zdá...

tanidlo
13. dec 2008

Centik..hehe, videla som to prvykrat, toho Macka, nema chybu, pustim zajtra malemu 😀