Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

aela
3. jan 2012

@zuzubabo dobry sekáč je v budove, ako je pizza mama z boku, cena sa tam v priebehu tyzdna meni a v pondelok maju vypredaj za 0,60 eur, ja inde nechodim 😉

katusska1
3. jan 2012

@zuzubabo kristova noha, ja som na teba zabudla 😀 ale aj tak som išla druhou stranou, ale pýtala som sa známych teraz a vraj je v hoteli Kristína zo zadnej strany, ale že nie je moc dobrý...

inneska
3. jan 2012

@katusska1 no teda, vidíš 😀 tak nabudúce sa prihovoríme..a kludne mi tykaj, viem ako sa cítiš, bo ja som tiež tak kolkokrát niekoho nevedela ako pozdraviť...dúfam, že teraz ako na potvoru sa do leta nestretneme 😀

kvetinkaaa
4. jan 2012

@zuzubabo hahaha, nemšovanka sa ide vyvenčiť do "velkomesta" 😀 ... Ja tiez tak chodím! tu tie nemšovske uličky stale do okola, by človeku hrablo 😉 len teraz rozmyšlam ze ktora maminka mozes asi tak byť 😎

zuzubabo
4. jan 2012

@katusska1
@inneska
@aela ďakujem za odpovede 🙂 , v pondelok sa chystám do toho za 0,60€, dúfam,že čosi povyberám...

@kvetinkaaa joj, to by si dlho rozmýšľala, ja som Srňanka 😉 , len to nebolo v možnostiach pri registrácii
inak sekáč bol tuším aj nedávno v Nemšovej, v tej novej budove pri kvetinárstve a zmrzline, ale kým som sa vychystala bol zavretý 😝

kvetinkaaa
4. jan 2012

@zuzubabo jááááj 😀
hej bol tu nejaky, ale moc sa neohrial, mozno nasli lepsie priestory. alebo tam boli zlé podmienky na nájom? lebo aj kvetinarstvo sa stahuje, je tam napisane ze ako bola byv.predajna striebra.

ale ja som tam veru nebola ani raz, vyklad ma nezaujal ze by tam niečo pre nas bolo. a s tymi mojimi dvoma čertíkmi som rada ze zeleninu kupim na trznici 😎
ale pre decká by som tieto sezonne veci rada pozrela, ale asi je lepsí vyber na tych burzach čo su v materských centrách nie? nenadhadzuju si tam naklady za najom, mzdy...atd. a tovar davaju mamičky z okolia, čo mi vyhovuje.

zuzubabo
4. jan 2012

@kvetinkaaa ten nájom tam je hrozný, to už som počula 😝
a kde bolo predtým striebro?
ja som bola na burze čo organizuje materské centrum srdiečko v TN - ale síce výber aj ceny super, ale toľko ľudí a čakania aj pred vchodom aj pred platením, že neviem či pôjdem nabudúce 😖 ty si bola na niečom takom kde?

kvetinkaaa
5. jan 2012

@zuzubabo striebro tusim hned oproti na tej ulici, vedla FOX-u (kaviaren) ..vies?

ja som bola asi dva krat na burze,v dca v bambuľke, ale najlepsie je to pre mamičky čo tam chodia lebo maju pristup k veciam skor, este pred burzou a vyberu si a potom ked prides po par dnoch burzy, tak uz su tam len zvysky. ale to je tak asi vsade. ja tam vzdy idem na niečo konkretne a nikdy to tam aj tak nenajdem 🙄

zuzubabo
5. jan 2012

Fox viem kde, ale to stiebro nie, neva 🙂

dm1
5. jan 2012

ja som tiez na burze kupila vzdy lne 1-2 kusky neviem to hladat

dm1
5. jan 2012

@zuzubabo striebro je kusok od foxu tiez na tej strane smerom na dubnicu. teda ak myslime to iste 😝

zuba
5. jan 2012

No tak burzu si chvália v MC na novej, že tam to je pekne prehľadné, lebo v Bambuľke je to na kopách a nič sa tam poriadne nedá nájsť a je to v malých priestoroch

kvetinkaaa
5. jan 2012

@dm1 ani ja tam neviem hladat, ale mozno to je preto čo napisala @zuba ....
danka a myslim ze to iste striebro myslime 😉

josie3331
5. jan 2012

a na tych burzach mozem predavat aj ja? potrebujem sa zbavit nejakych veci a nechce sa mi to nahadzovat do bazaru a "starat" sa o to

juliagregor
5. jan 2012

burza na novej je super, len je dobre sa dopredu ohlasit, lebo maju toho velmi vela a niekedy teda dosť casto, uz neberu na druhz den...
ja odporucam, vzdy som nakupila ale aj vsetko predala, ťažko sa predavaju znackove a drahe veci, to aj neradi beru...
kludne sa pytajte...

josie3331
5. jan 2012

ja som v tomto sprosta.... to sa predava akym stylom? ze mi urcite veci odkupi organizatorka tej burzy, alebo mam vlastny stolik a pod. a tam predavam svoje veci...

juliagregor
5. jan 2012

@josie3331 ty si to tam donesies oprate a ožehlené, a kazdy kus oynacite tvojim poradovym cislom a poradovzm cislom oblecka..ciže bude napr. 5/1 a do zoznamu napisete co to je...takto prejdete vsetky kusy a oznacite, dostanes papierik, kde mas napisane, kedy si mas prist pre peniaze a nepredanz tovar, dva dni sa predava a ty prides a daju ti obalku a spolocne odkontrolujete, co ti vracaju a co ti predali, ty im za robotu nechas 15 % a ides domov...to je cele, topanky odporucam zviazat

juliagregor
5. jan 2012

ja si vsetky veci oznacim aj doma, davam si tam lepky s inicialami a cenou...tiez si prisivam dohromady supravky, aby sa nestratili...a zosivala som si aj bodycka spolu a predaval viac kusov dohromady......
neberu kociky...ale beru aj pomocky a hracky pre deti, autosedacky, klokanky...

dalej je tam krabica kde sa davaju veci darujem...mozes si vybrat alebo dat, potom to daruju dalej...

josie3331
5. jan 2012

@juliagregor dakujem moc, nevies kedy sa bude konat najblizsia?

juliagregor
5. jan 2012

byva na jar a v jesen...beru sa LEN sezonne veci, este nezverejnili kedy
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/groups/...
ale oplati sa tam ist pozriet, je tam fajn a ja si chvalim aktivity pre deti a aj pre maminky a hlavne aj cvicenie na fitloptach, ak mas auto, tak vyskušaj...

josie3331
5. jan 2012

@juliagregor mozno vyskusam, ale az ked budem mat skolu za sebou 🙂 teraz neviem cia som
dakujem za info

juliagregor
5. jan 2012

@josie3331 drz sa v skole 😉

katka_grac
7. jan 2012

maminky, kde sa v dca daju kupit pancusky asi tak 68-74? lebo take mlinke nikde nemaju a vo vevericke aj ked maju tak stoja 5€ jedny a su na .... strasne nizky a siroky sed, takze nam vobec nedrzia...

zuba
7. jan 2012

@katka_grac v máji si bola pozerať, čo tam má pri cardinali ujo obchod s ponožkami, prípadne oproti pizerke mama je taký stánok a tam majú pančuchy a ponožky tiež, ale neviem či aj také malé

josie3331
7. jan 2012

@katka_grac my mame z lidla, ale neviem kedy najblizsie ich budu predavat

marry26
7. jan 2012

@katka_grac JA som kupiladnes v KIKu v akcii za 1,19e a su super

katka_grac
7. jan 2012

@marry26 veru bola som aj ja v tom kiku, kupila som troje...

carrie4
7. jan 2012

babulky neviete mi poradiť, kde sa v dubnici alebo okolí dá požičať oblečko na karneval pre detičky?

aela
7. jan 2012

@carrie4 v dubnici netusim, neskusala si mmb? 😉

carrie4
8. jan 2012

@aela nakukla som, ale nič poriadne som nenašla. a celkom ma odrádza poštovné sem, poštovné tam, baliť a taaak .... radšej by som prídeme, odskúšame, požičiame a vrátime 🙂 aaa samozrejme zaplatíme 😀