Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

tanidlo
8. dec 2008

Jani, no pekne, takze ste sa napredavali az-az 😀 😀 😀

Zuzi, ja uz nekojim, musela som prestat ked mal maly 3 mesiace, lebo som zacala brat silne lieky a beriem ich doteraz, bolo mi doporucene prestat..no stvalo ma to, ale nedalo sa nic ine robit, v prvom rade som sa musela dat dokopy ja, este dobre, ze Macko to zvladol v pohode a za flaskou by teraz skocil aj z balkona 😀 A podla mna papat budes moct v pohode skoro vsetko, zas by som to nebrala nejako tragicky, par veciam sa treba vyhybat, ale nie je to nejake strasne..dufam, ze Ti to s kojenim vyjde 😉

zuzula25
8. dec 2008

tani dakujeme.idem teraz este do mesta na nakupy, mozno sa nam nieco rozhybe 😀 tak zatial papa

centik
8. dec 2008

Zuzi ja tiez nekojim
ak robievate kapustnicu tak tu by som si na tvojom mieste asi odpustila 🙂 aby maleho potom nebolelo bruska a rybu tusim mozes a salat hadam tiez ak to neprezenies 😉

centik
8. dec 2008

TAni no MM s brachom tam boil od nejakej 16tej takze oni cosi predali 🙂

tanidlo
8. dec 2008

Zuzula, tak ako, rozhybalo ? 🙂

Centik, no aspon cosi..snad teraz v nedelu to uz bude s pocasim lepsie..my tu asi zas nebudeme, mna uz porazi..ale dovtedy daleko, snad plany este pozmenime 😀 Ako travite vecer ? Ja som pred hodinou ulozila krpceka a zachvilu asi padnem tiez, nejako ma dnes to pocasie dorazilo..v TV aj tak nic nie je, skoda pred nou spat 😀

centik
8. dec 2008

no my akurat davame malej papat a potom asi telka 🙂

3558
8. dec 2008

ja kukam dvd, a mam pred sebou akesi syrove tycinky. 😢

centik
8. dec 2008

Zuzi a co ti nechutia? 🙂

3558
8. dec 2008

prave ze chutia. u som ich zjedla vsetky a teraz nastupili vycitky svedomia. ako kady vecer. a potom sa cudujem ze po porode nemozem schudnut. a mam nervy sama na seba 😢 😢

centik
8. dec 2008

Zuz29 neboj Samko zacne behat a potom nebudes vediet pribrat ked ho budes stale nahanat 🙂 ty si rodila v zahranici? ako to tam prebiehalo? skoda ze nevies porovnat s Ilavou 😅

zuzula25
9. dec 2008

dobre ranko, tak my stale nic, nic sa nepohlo.ja asi nikdy v zivote neporodim.dnes sa manzelovi akosi kycha, tak si robime srandu, ze hadam bude pit🙂 aj ked viem, ze to tak nie je.dnes mame oficialny termi od lekara.vcera maly tak cely den kopkal a dnes bude oddychovat, tak zas nic necakame.
kraaasny dnik prajeme 😎

tanidlo
9. dec 2008

Pekne ranko..tak ja som vcera zalomila dost skoro, aspon raz za cas sa poriadne clovek vyspi 😀 Maly dokonca vydrzal do pol osmej vkuse, takze ani rano moc skoro nevyskakoval..

Zuzi. tak dnes je ten den..uvidis, ze maly cakal prave na to 😀 😀 😀 A este aj to kychanie, no neviem neviem, ak sa tu uz do vecera neukazes, tak je to jasne..hehe.. 😉

centik
9. dec 2008

dobre ranko babulky 🙂

tanidlo
9. dec 2008

Ejha, tu je dnes akosi mrtvo, zeby tym pocasim ? 🙂

Co porabate zienky ? My sme boli trochu po meste behat, zhanat kosielku a sviecku na sobotu, ideme konecne krstit toho nasho "drobca", kym sme sa rozhybali..ach jaj 😀

Zuza, nerodis uz nahodou ? Ak hej, tak radsej nepis 😀 😀 😀

tanidlo
9. dec 2008

ZUZKA tam malo byt, som nechcela tak skaredo, ze Zuza..len mi niekam uslo K 😀

zuzula25
9. dec 2008

ahojky.tak ja napisem, lebo este stale nic 😠 tiez sme cely den behalo, ze hadam....a NIC!!! uz som zufala....
tani a kde ste zohnali kosielku a sviecku??lebo aj nas to caka, ak porodim.ako dlho ste museli nahlasovat na krst, ze chcete ist??aj si si davala vysit kosielku???

tanidlo
9. dec 2008

Zuzi, tak stale nic ? No, ved este Ti par hodin do konca dna zostava 🙂 Kosielku sme zohnali vo FIX-e v tom detskom obchodiku na druhom poschodi, mali ich tam na vyber habadej, aj vysite, aj nevysite, my sme zobrali rovno vysitu a sviecku zasa v drogerii na 105-tke, ak Ti to nieco hovori, tam kde je aj Foto kusok..v DM-ke v MAJ-i sviecky nemali..

A co sa krstu tyka, tak to bola sranda, len sme sa isli teraz v piatok spytat, ze ci by sa dalo a kedy a zrazu sme mali termin aj nauky aj krstu v jeden den hned tyzden na to, takze sme sami zostali pomaly v soku, ze aka rychlost 😀

centik
9. dec 2008

Tani ja som sa bola pytat na krst a ze musim s MM chodit na nejake 4 nauky 😒 lebo niesme zobrati v kostole

tanidlo
9. dec 2008

Janka, ani vy este nemate krst ? Fuuha, tak to som rada, lebo do nas kazdy rype, ze maly je uz velky a stale nic, ale podla mna na tom nezalezi, ci sa krsti babo dvojtyzdnove alebo 8-mesacne, ci starsie, no nie ? Podrobnosti Ti napisem do IP, jo ? 🙂

centik
9. dec 2008

jo jo jo jo 🙂 🙂

3558
9. dec 2008

centik myslis ze potom schudnem? dobra sprava, pockaj idem si natriet chlieb, lebo padam od hladu...
...tak uz to mam pred sebou.. 😝

centik kukam ze si bola za fafarom? v dca? ze mame nejakeho mladeho a ze je ok.
kamosov spoluziak. chcela by som, ked pridem buduci rok do dca na dovolenku ist dat maleho pokrstit. lenze mam problem. nie sme zobrati, a nemam dvoch krstnych pre samka ale len krstnu. nevies ci to staci??? a co vsetko musim spravit, a kam mam prist? pridem za fararom, ze ho chcem dat pokrstit a co? musim mat aj kostym v kostole? nestacia nohavice cierne? a partner musi mat sako? a ake hodiny 4 si myslela? ucit sa nieco ? prosim napis vsetko co vies, strasne ma to zaujima. a aj potom co sa robi, ta oslava ci hostina. ked nas tam bude dokopy 7, tak staci to mat ako obed v restike? objednam stol, s polievkou, hl.chod, dezert, kava zakusok a domov, nie? staci to? napiste mi a poradte prosim. vdaka.
tanidlo mojho budem krstit ked bude mat rok. tak si z toho nic nerob. babka povedala, ze hlavne ze bude pokrsteny. uz jej ani nevadi ze bude ,,stary " na to. 😀

centik
9. dec 2008

joj Zuz29 tak to na vsetko ti neviem odpovedat, ale my niesme zosobaseni v kostole, tak nam povedali ze popri krstu nam daju manzelske pozehnanie, takze nieco take kvazi akokeby sme sa brali v kostole, preto musime ist na tie 4 predmanzelske nauky, tie byvaju stale v sobotu, tusim kazdu druhu o 9 hod, v kostole mozes mat oblecene podla mna co chces, ale asi nieco slusnejsie ako rifle, ale neviem otom zeby bolo nieco "prikazane".
krstny neviem ale hadam staci jeden, ja mam tiez "pripraveneho" len jedneho, a co sa tyka oslavy, ked vas bude 7 tak hadam postaci aj vas byt 😀 😀 to uz je fakt navas co spravite. a co sa tyka fararov tych tam je viac, tam prides na faru ked su tie uradne hodiny, a zalezi od toho ktory tam ma si sluzbu, ja ked som bola bol tam ten stary, ale ved uvidim nabuduce na koho natrafim 🙂

3558
9. dec 2008

tie nauky su povinne? budem na slovensku 2 tyzdne, tak ich asi nestihnem absolvovat. 😢

tanidlo
10. dec 2008

Dobre ranko, ako sa dnes mame ? Ja si idem spravit kafe, prida sa niekto ? 😀

centik
10. dec 2008

dobre rano,
akurat som dopila kafe 😀
tak o hodinku pojdem hadam von, kto sa prida? 😀 😀

tanidlo
10. dec 2008

Centik, my sme akurat zaspali, takze sa nepridame, skoda..hadam zas nabuduce, mozno aj zajtra 😀 Idem upratovat, asi sa neprida nikto, ze ? Myslela som si 😀 😀 😀

centik
10. dec 2008

cakam ta pred domom, prsi mi za golier... 😀 😀

tanidlo
10. dec 2008

odkial sa pozname, nikomu nepoviem 😀

kvetinkaaa
10. dec 2008

ahojte dubnicanky, my sme pred tyzdnom aj kusok absolvovali svadbičku takze fararov mam v dca očumnutých 😉

kvetinkaaa
10. dec 2008

ten mlady je myslim pagač ten je v pohode a myslim si ze aj ochotný, s tym sa da dohodnut, ale je tam este jeden ktoreho nebudem venovat a ten je starsi a zda sa mi ze mladym vobec nepraje, taka stara škola by som povedala....