Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
23. júl 2009

tak k tej teme - ked sme boli na navsteve, tak som jej tiez dala zeleninku z polievky, ktora bola osolena, ale iba minimalne. no vzhladom na to mnozstvo, co zje a kedze chcela aj ona a nemali pre nu zvlast uvarene, tak tie tri kusky sme jej dali. a tiez jej svokra dala oliznut tvarohu z palaciniek, ale to som este nevedela, ze to zatazuje natolko oblicky. no chudak samko, toho som napchavala tvarohacikmi asi od 8. mesiacov ☹

a doma je veselo, ale vacsinou mi len nervy robia, lebo sa skoro stale hadaju a biju 😝 a nepovedia len to, co nevedia 😀

lenka0402
24. júl 2009

Ahojte
baby neviete nahodou ci je otvorena detska pohotovost v dca?nieco som nasla,ze od 15.30 do 22.00
ale neviem ci je to realne.Alebo len v TN?

sisa.b
24. júl 2009

lenka, moj drahy hovoril, ze detska tu na poliklinike je, akurat pre dospelych je v ilave alebo trencine.
co vam je? ☹

lenka0402
24. júl 2009

malemu som nasla na chrbatiku velky cerveny flak s takymi krpicovymi bodkami.Najprv som si myslela ze ci ho
nieco nestiplo,lebo to tak vypada,a este k tomu sa mu to zvetsuje. ☹ mozno niaky ekzem,alebo alergia.Fakt netusim. 😕 Len som sa bala hlavne ci ho volaco nepostipalo.A je pred nami vykend,a kadlubiak ma este dovolenku. ☹Rozhodla som sa este pockat,ci sa to bude rozsirovat. ☹

yvka1
24. júl 2009

Leni a nedávala si mu niečo nové papať?

sisa.b
24. júl 2009

lenka, drzim palce, nech vam to rychlo prejde ☹

lenka0402
25. júl 2009

Ahojcek
yvka praveze davala,ked sme isli s toho brodu tak som uz nemala v zasobe nic na pitie pre maleho,netusila som ze mi tak bude moc pit vodicku,tak som skocila to tesca a kupila mu ten napoj od 4 mesiacov merunkovy..
Takze mozno to bude aj s toho ☹ ale zas si myslim ze keby to bola reakcia na jedlo,tak sa vysipe cely.A nie len
1 velky flak na chrbatiku. ☹

lenka0402
25. júl 2009

Ale zas vsetko je mozne ☹

mkatka
autor
25. júl 2009

Tak my jsme dnes ráno tu pohotovost vyzkoušeli. Vojta začal k večeru pšíkat, v noci se přidala rýma a ukazoval auvá na krk. Takže antibiotika ☹

sisa.b
25. júl 2009

☹ nech su drobci rychlo zdravi

mkatka
autor
25. júl 2009

Ženský poraďte, máme v koupelně takový to topení, co vypadá jako žebřiny (od země nahoru) a chtěla bych sehnat nějaké drátěné nebo plastové koše/nádoby nebo poličky, které by tam šly zavěsit. Napadá vás něco?

sisa.b
25. júl 2009

katka, vobec neviem v tomto poradit ☹ ale plastove by sa nezdeformovali na radiatore?

mkatka
autor
25. júl 2009

No nesmělo by to být z materiálu jako ty lžičky z NDR 😀
jsem objevila vaničku se stojanem a s hadičkou tady na bazaru, tak už špekuluju, jak to v koupelně přeorganizovat, protože obsazenou poličku budu potřebovat na ty serepetičky na mimčo
no a teď jdu vybalit všechny plenky, co mám, abych věděla, kolik místa mi to zabere. příjemná robota 😵

zuzula25
25. júl 2009

ahojte.tak uz som doma.maly si to tam paradne uzil,vcera vyvadzal v bazene az nakoniec od unavy zaspal.potom som ho hupala v takej latkovej hojdacke,kde bol vpololeze tak to sa mu naramne pacilo.skoda,ze dnes uz nevyslo pocasie ☹ snad nabudce

leni ta pohotovost je len kazdy den do 22 tu v Dubnici,potom treba do Trencina,v Ilave detska nie je

sisa.b
25. júl 2009

zuzi a kde ste boli? 🙂

katka, rozkladat a ukladat plienocky je aj moja zabavka 😀 nemas nahodou hacku? uvazujem, ze by som si ju usila pre malu, ale tie pruziny a rozpera do dveri nie je zrovna lacna, tak by som ju chcela najskor vyskusat 😝

zuzula25
25. júl 2009

co je to hacka?? 😕

sisa boli sme na dva dni u tety,je to uzasny zivot na dome,vypadnut z panelaku 😎

sisa.b
25. júl 2009

zuzi http://www.babyvak.cz/index.php?ln=cz&nc=124854...
tak to ti verim, ze bolo dobre 🙂 na dedine je to uplne o niecom inom. ja som s deckami zila na dedine 8 rokov a cele dni neboli doma. teraz by len pri telke a pocitaci sedeli 😠

mkatka
autor
25. júl 2009

Sisa nemám....

Jinak jsem dala na stranu plenky, které budu dávat od miminka a ono jich zas tolik není. kalhotovky mám až od L, takže zatím budou schovaný a na to, co mám mi bohatě stačí 1 max. 2 poličky či větší šuplík. takže uf 😝

sisa.b
25. júl 2009

katka, aspon mas dovod zaobstarat nove 😀 kedy ti dam tie bambusky? 🙂

tak ja asi do tej hacky idem, lebo vecer uz neviem, co s nou 😝 a holky si to velmi chvalia

zuzula25
25. júl 2009

sisa presne v takom som Matka hupala,ale oni to kupovali v kauflande a vyslo to okolo 15 eur.je to uzasne,pohodlne

sisa.b
25. júl 2009

zuzi, to fakt? 😨 ja som si ju chcela prave kvoli tej vysokej cene usit zo starych navliecok alebo z plachty. a kedze ju nemam ako ukotvit do stropu, tak som chcela tu rozperu do dveri

zuzula25
25. júl 2009

to fakt,zajtra ak budem mat casu hodim foto,ale vyzera to skoro presne rovnako,,isto to nie je 100%bavlna,ale ucel splnila.a myslis,ze tvoje aktivne mlada sa tam da hupat??

sisa.b
25. júl 2009

ale holky to maju normalne namiesto postielky, tam babo pekne lezi 😕 http://www.nosenideti.cz/china.php
a ty si pisala, ze tam lezal-sedel

sisa.b
25. júl 2009

zuzi, ja by som to chcela prave na to uspavanie 😉

zuzula25
25. júl 2009

ano bol tak v polosede,vpololeze.asi to nie je take kvalitne a dobre ake chces ty,ved to je aj vodno na cene.
no neviem ci ju tam uspis 😅

idem haja

sisa.b
25. júl 2009

no ja to chcem presne take, ako to baby siju 🙂 a pevne verim, ze sa jej tam bude dobre spat 😀 no najidealnejsie je to vraj od novorodenca, niektore to pouzivaju az do nejakych 2ch rokov 🙂 ale ci si ta moja opica este bude pamatat pohupovanie z maternice, takzko povedat 😀 ved uvidim, ked tak ju predam 🙂

zuzula25
26. júl 2009

ahojte.chcela by som sa opytat nemate niektora tie elektronocke pestunky-vysielace??ze ci by ste mi ich v auguste nepozical niekto ak ich ma.ja som ich nekupovala,lebo v byte ich nevyuzijem,ale na dovolenke by sa sikli.
🙂

sisa.b
26. júl 2009

zuzi, nemam, tiez ich na byte nepotrebujeme, ale na chate by sa nam boli sikli, ked tam baba buvala sama hore

lenka0402
26. júl 2009

Ahojte maminy 😉
zuzka mi mame vysielacky ak chces tak ti ich kludne poziciam,mi to aj tak nepotrebujeme. 😉

zuzula25
26. júl 2009

jeeej leni to by bolo super.potrebujem ich az na 21 augusta.potom sa niekedy stretneme.potesila si ma 🙂 dakujem.

ako ste stravili nedelu??my sami,mangel v robote.doobeda prechadzka,potom som trocha upratovala,prala.poobede som si pospala s malym a hrala sa snim.a teraz je s dedom a babkou vonku,ale cochvila pridu,akurat som stihla dovarit a poumyvat kueplku,WC.to strasne nerada robim.
nas maly uz ma natrenovane dat sa do sedu,tak stale vymysla.

dnes mame povinnu ocistu doma,od zajtra nam nejde tepla voda 😠 to zas bude a hlavne ze hlasia teplo,ale svokre ide nastastie