Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
28. júl 2009

dobre ranko.

yvka tak ste sa prestahovali??no to bola rychlovka,ani si nic nespominala,ale aspon budete rodinka viacej pokope a tatinko si deti viac uzije

o tej pani predavacke-no coment.dojalo ma vsetko co ona vypusti z ust.ze to ako,ze nepouzivame dudlik,hovorim ze maly nechce.a ona na to to musi,hovorim,ze to vypluva a uz to bolo,ona ma 3 deti,to musim podrzat malemu on si zvykne a ze tak naucila aj synovca,len proste aj polhodinku drzat az sa nauci dudkat a isla som odtial dudkajuca sama.

ivet budeme mat rovnake choditko

idem pozriet katkin album

ivetka5
28. júl 2009

Sisa, už si ho prestriekala? 😀 Neboj, isto bude mať niekto aj dievčatko🙂

Zuzka, mne prišlo toto najkrajšie, s tými kocečkami na sedkanie. Snáď ho budú mať. Ja som s tým volantom nechcela, len by to olizoval 😀

Yvka, tak to aj ja kukám, nevedela som, že ideš fuč. A školu budeš ako riešiť, či to budete potom tu? Tak si to tam užite 🙂

Mkatka, to nám by bolo ešte isto veľké, keď sa tak pozerám, ale vyzerá super, tak asi púšťam Zuzke, keď mala záujem🙂))))

ivetka5
28. júl 2009

Idem na celý deň k našim, niečo pomôcť a tak, odreagovať sa na chalupu. A potom grilovačka 😀 Prajem pekný deň. 😉

yvka1
28. júl 2009

Dobré ránko, tu už to je tuším v plnom prúde. no ja som to asi zle napísala. my sme sa nepresťahovali úplne, v martine máme vždy prenajatý byt, takže každú mužovu hokej.sezónu sme približne od augusta tu až do marca a chodíme hore dole MT-DCA.Tým zmenili sme bývanie som myslela, že bývame inde ako minulú sezónu 🙂 a že čo po auguste tak to zase že ako budem chodiť-vaneska škôlka ja škola ... 🙄

Pekný deň vám prajeme, my valíme von 😉

zuzula25
28. júl 2009

ivet a kde ti byvaju vasi??uz nebyvaju v Dubnici??

katka a Vojtisek je kedy narodeny??vyzera pekne ten overal zimny,ale bojim sa ze mu to bude na zimu uz male.rozmyslam teraz nosi 74,na jesen by mohol mat 80 a v zime aj tu 80-86,ale nekupuje sa ten zimny overal vacsi??ked sa da pod neho svetrik,aby mu to bolo,alebo on je skor baculko

ivet ake kocecky na sedenie??ja tam mam gulicky 😅
uzi si grilovacku 😎

mne maly este si dava slofika a chystame sa von

mkatka
autor
28. júl 2009

Holky, aby nedošlo k mýlce...to není overal, to jsou kalhoty a bunda. Vojta je nar. konec augusta a toto nosil až druhou zimu, tj. v roce a pul. On je drobounkej. Takže jemu to asi víc vyhovovalo, když už chodil....no neva. Nechci vám nic nutit na sílu 😉 radši bych, kdyby s tím byl někdo spokojený jako já 😵
tu beranici, jak jsem slibovala mám na starších fotkách na CD...tu háčkovanou čepičku (fotku) jsem našla náááhodou s tou zimní soupravou, ale taky už nám není 🙂

lenka0402
28. júl 2009

Ahocek 😉 mi ideme dnes pre manducu,jupiiiii 😉 sisa mala pravdu ta pani je strasne zlata a velmi mila 🙂
Zakonity mi povedal ze si ju mam najprv odrobit sexom 😉 provokater 😀 😀
Zuzula mi nosime tiez 70 ale nieco mame aj 68.A to hlavne bodinka ale tie nas uz pomali tlacia medzi nozkami 😉
Ked mi mame take chutnucke tucnucke stehienka 😀
Ivet pekne choditko,,my sme kupili take lacnejsie,nechcela som niake moc drahe.Vola sa to slimak Alexis s hojdackou.Da sa dat ta hojdacka aj dole a pouzit aj ako choditko.
http://www.babyborn.sk/staraj-sa-o-mna/chodaky/...

My sme kupili v modrom.

lenka0402
28. júl 2009

A ten pultik hra strasne vela melodii az sa bojim ze mi to casom,ked potom bude alex stale buchat liezt na nervy 😀

lenka0402
28. júl 2009

preklep nie 70 ale 74,pre istotu som sa bola pozriet aj na bodynko

sisa.b
28. júl 2009

lenka, ved mu povedz, ze ta manduca je pre maleho, nie pre teba. od neho hadam sex nebude chciet 🙄
toto je tiez vec, ktoru u chlapov neznasam, moj by mal za take reci polrocny celibat 😠 😀

zuzula25
28. júl 2009

ahojte.akurat sme sa vratili z pje suuuuuper,tak akurat ani horucava.poobede mame plavanie,tak sa tesim

katka ja este nechcem nohavice a bundu zvlast,tento rok budeme kupovat este overal,lebo bude este dost v kociku,kedze az v decembri bude mat rok a ak nebude sikovny ako rebeka tak chodit este nebude

lenka pekni choditko a ked ti to bude liezt na nervy tak to vypnes ako ja a mas pokoj

pozerala som ten Kamistad gel,zlozenie v tej lekarni mali na mysli ten lidocain,to je nieco ako mesocain a ten sa pouziva pri poruchach srdcovych arytmii,ked moc ide rychlo srdiecko na spomalenie.tak asi v tom zmysle to mali na mysli.ale je tam spominane ze od 5 mesiacoch sa ma pouzivat len 3 krat denne po 0,5 cm pasiku,tolko som este nikdy nepouzila,ja som ho pouzila asi 4krat zatial a pred 5 mesiacom asi ani nie.ale citam tie pribalove letaky,ani som si to nevsimla tam.tak leni je to na tebe ci to budes pouzivat.ved uz mate 5 mesiacov,tak uz mozes len neprekroc tu dennu davku.ja by som to pouzila.

tak som malemu dnes rano navarila polievocku zeleninovu s maskom,potom sme isli von a teraz pozeram na to,ze uz tam plava vcela-svina a mozem to vyliat a matko bude mat kupovany obed.co uz.som sa poucila,ze to mam prikryvat.tak zajtra uz tam hadam nebudem mat plavcov 😀

zuzula25
28. júl 2009

presne sisa,moje slova s tym sexom,moj to ani neskusa,ked sa jedna o maleho,to by bol potom ohen na streche.ale asi polrocny celibat by za to nebol,to by som ani ja nevydrzala 😅

leni tak uzite si manducu,je to super vec,hadam ju vyuzijete ako sisa,u nas teda ziadny uspech.hadam vyuzijem pri druhom,ked ho tam budem ucit od zaciatku a mozno sa aj matko raz umudri

zuzula25
28. júl 2009

inac vratli sme sa z prechadzky=nie z pje.to viete maly mi tu asistuje

sisa.b
28. júl 2009

my za chvilku frcime do trencina, babka potrebuje povozit po uradoch 😝

zuzi, inak moj neskusa ani ohladom veci, co sa mna tykaju 😀 aj za to by bol celibat. mala som vysoky tlak, ked mi moja naj kamaratka povedala, ze za nocnu koselu chcel jej manzel sexualne protisluzby 😠 ja neznasam akukolvek formu natlaku ci vydierania. mal by po sexe a ja by som spala vedla neho hola 😀 😀 😀

yvka1
28. júl 2009

Aaale veď pokiaľ sú tie reči myslené len v rámci srandy tak to vôbec nevadí, nech si hovorí čo chce 🙂 a veď to nie je protislužba-to je služba obojstranná 😀

mkatka
autor
28. júl 2009

Holky, kdo to máte v živé paměti - kolik je teď porodné?

zuzula25
28. júl 2009

mkatka presne ti neviem povedat,ale asi okolo 25000,ono je tych prispevkov viac a dokopy je to tak nejako.

sisa ty si aka drsna.mne napriklad niekedy vyhovuje,ked po sexe,ked je mangel taky makky,neviem ako to napisat,ale ved viete ako to myslim tak vtedy poslubuje hory,doly.a to viem niekedy vyuzit a potom sa to uz neda vziat spat. 😀

sisa.b
28. júl 2009

zuzi, ked ja som zas dospela do takeho stadia, ze to uz ani nepotrebujem 😝

lenka0402
28. júl 2009

Ahojte
Zuzula aj ja to viem niekedy vyuzit,ale potom to vyuzije aj on 😠 ked nieco chcem,vzdy sa opyta,ze co za to 😝
a ja hned viem na co mieri 😠 😠a to ma vie vzdy poriadne nahnevat.Sex by mal byt prirodzeny,a nie ze nieco za nieco 😉
Tak dnes sme boli pre mdc,ta pani velmi zlata.Vsetko mi poukazovala,predviedla,aj satky mi ukazala,aj ring sling.
Uz sme ju aj dneska odskusali,boli sme na nakup v kauflande,maly v nej ani nemukol. 😉 Tak zatial spokojnost
na oboch stranach. 😅 Vyskusali sme aj vsetky 3 kombinacie,a najviac sa mi pozdava ta na chrbte. 🙂

lenka0402
28. júl 2009

a to sme boli priamo u nej doma,a vypadat ako ona po 3 detoch 🙂 taka chudulilinka,ale sa necudujem,ma doma 3 chlapov.A takych poriadnich certikov.

mkatka
autor
28. júl 2009

To porodné je ale jednorázová dávka. Ta s ostatníma dávkama nemá nic společného...no já to někde vyhledám

lenka0402
28. júl 2009

akurat pozeram spravy,ze zjedla mozog svojho 3 tyzdnoveho dietata.Tak toto je uz silna kava 😝

zuzula25
28. júl 2009

lenu fuuuj

ano katka je to jesnorazovy prispevok,ale oni su dva jednorazove prispevky a dokopy je to tych 25tis.neratam do toho nic ine.a potom aj mesto nieco dava

leni tak spokojnost s mdc,to je super,zavidim v dobrom.ja by som ju rada vyuzila,ale maly tam nechce byt.keby este skusim na tom chrbate,ale bojim sa ho sama prekladat na chrbat

zuzula25
28. júl 2009

sisa tak uz si v takom stadiu,uz si stara 😀 ale aj ja mavam take obdobia

leni a akufarbu si vybrala??

mkatka
autor
28. júl 2009

otázka je, jestli je to stejné u 1. i u 2. dítěte

ivetka5
28. júl 2009

Ahojte, tak už sme doma, bolo super. Práve nahrievam vodu na kúpanie 😅 , ešte nám nepustili 🙄 Malý kope do klávesnice, tak mi ani nedovolí písať.

Zuzka, myslím, že sú tam na tej candy malé farebné kocečky, uvidíme, pani písala, že je to na predajni už, tak kámoš mi to bude brať, pracuje v Prahe, tak super. Naši už cca 7 rokov bývajú v Klobušiciach. A majú to super, klud oproti paneláku 😉

zuzula25
28. júl 2009

ivet tak tomu verim,ze klud,to by som aj ja brala

katka je to rovnake do 3 deti

zuzula25
28. júl 2009

ivet nam uz pustili vodu teplu,vyskusaj

zuzula25
28. júl 2009

ivet tak my mame choditko seventy,vy budete mat candy,tak rovnake to nie je

lenka0402
28. júl 2009

zuzka ukazala mi ich viacere,ta biela z ciernym motivom sa mi tiez pacila ako yvke ale ked som ju videla nazivo..je fakt biela ako sneh,to by sa strasne spinilo.
My sme sa rozhodovali medzi prirodnou a tou bielou.A vybrali sme prirodnu.
http://www.noseniedeti.sk/images/manduca/manduc...
A mala by si vyskusat tu polohu na chrbate,nech ti manzel pomoze..nasmu malemu sa v nej velmi paci,aspon na vsetko vidi. 🙂