Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
23. sep 2009

nie, vraj najhorsia z tej hexa vakciny je proti hepatitide B. vedlajsie ucinky radsej nebudem menovat 😔

zuzula25
23. sep 2009

fakt??to by som nepovedala,som ockovana proti nej 3 krat v takejto scheme a potom,ked som sa pichla raz pouzitou ihlou ma preockovali.ale zas je rozdiel ockovat staru kravu ako ja a male babatka.a preco je taka nebezpecna??

sisa.b
23. sep 2009

idem posadit rajciny 😅 to mi viac prospeje 😀

stretko bolo super, aj ked pre nas kratke 😀 no patrime k spachtosom, tak nam treba 😝 ale tiez sa prihovaram za poobednajsie stretko nabuduce

zuzula25
23. sep 2009

sisa kao to robis,ked si uz v 20 leveli,ja sadim o dusu,mangel uz nadava,ze co stale sadim,zbieram a dookola 😝 😀 a stle som len v 17 leveli,tebe pridava aj body za to,ze posielas darceky??inac prosim popis mi to presne ako ich posielas,lebo mne stale nejdu 😠

sisa.b
23. sep 2009

Po zaočkovaní proti hepatitíde „B“ je hlásených najviac komplikácií:

Cukrovka, roztrúsená skleróza (MS), ťažké depresie, podobné ochorenie ako žltačka, bolesti hlavy, ľahké aj vysoké horúčky, bolesti, začervenanie kože, opuchy, zatvrdnutia a bolesti brucha, únava, nechutenstvo, chrípke podobné symptómy, nevoľnosť, zvracanie, hnačky, zvýšená hladina pečeňových enzýmov, ochrnutia až po ochrnutie dýchania, myelitída, zápaly nervov, lymfadenopatia, atď.
Fakty zo sveta:
Fínsko: Má celosvetovo najväčšiu preočkovanosť a napriek tomu sa nikde inde nevyskytuje toľko chorých detí ako práve v tomto štáte!
Francúzsko: Od 1.10.1998 nariadilo školské deti očkovať proti hepatitíde „B“ a následok? V období 2 rokov sa vyskytlo viac než 600 prípadov roztrúsenej sklerózy (MS)!Nositeľ Nobelovej ceny, prof. Rolf Zinkemagel so svojou výskumnou skupinou zistil u myší, že geneticky vyrobené očkovacie látky oproti očkovacím vakcínam vyrobeným obvyklým spôsobom ovplyvňujú rovnováhu medzi vírusom a imunitnou ochranou tak nepriaznivo, že sa choroba po očkovaní ešte zosilní - namiesto toho, aby bola oslabená!

holky v prislusnej teme po tretej hexa vakcine hlasia, ze deti dostavali febrilne krce, zastavy dychania, boli cele modre, opuchnute, ... ☹ viac asi netreba citat.

sisa.b
23. sep 2009

a uz sa ma na nic nepytaj, staci, ze som vystrasena ja ☹ ake bolo jednoduche nechat ockovat starsich dvoch, ked som nic nevedela. ale oni nemali hexu, vtedy davali nejake triplex vakciny, ci co to bolo. boli tam len tri choroby do jednej nozicky a stvrta do druhej nozicky. a vraj viac ako tri by nemali byt, lebo sa take male telicko nevie poriadne vysporiadat s tolkymi skodlivymi mikroorganizmami.

sisa.b
23. sep 2009

dva dni sa snazim na facebook nahrat minivideo a nechce mi to zobrat 😠 😠 😠

ivetka5
23. sep 2009

Ahojte, tak na stretku sa aj nám strašne páčilo, budeme radi, keď zopakujeme 😉 Nám je jedno, či ráno alebo poobede, ale je to zákon schválnosti, keď máme niekde ísť, tak malý by aj do 9-j spal 😀
Inesska, ako ste dopadli u doki? Dúfam, že ok 🙂
Tie vakcíny sa mi ani trochu nepáčia, keď pôjdem na poradňu, sa ho povypytujem, čo a ako, ak bude mať ovšem čas. 😒

Čo to hráte na facebooku? Ako ste sa dostali ku hre?

Sisa, ja že ideš niekde do kvetináča na balkón sadiť rajčiny, ale neišlo mi to do hlavy, že v tomto období 😀 😀

ivetka5
23. sep 2009

To si ma inak Sisa dostala s tými občanmi, to aby človek iba doma sedel, alebo nechodil sám po uličkách 😠 Svi...e 😠 😠 By som to strielala rad radom.

sisa.b
23. sep 2009

ivetka, na facebooku sa hram 😀 balkon nemame 😝

a obcanov by som sa nebala pocas dna. ja by som im ten kocik urcite nedala 😠

inneska
23. sep 2009

ahojte 🙂

sme doma z kardio všetko v poriadku 😵 , zajtra o 7,30 ešte sono ... potom napíšem viac, teraz ideme papať a trochu pospať, idem si lahnúť k nemu, tak zaspím asi aj ja 😀 pa potom

ivetka5
23. sep 2009

Sisa, ja by som im ho tiež isto nedala,a si by som začla utekať, ja neviem, najlepšie sa s takými ani do reči dávať, ale to keby ich potom môj chlap chytil, tak neviem, neviem 🙄

Inesska, tak super, že je to ok, dobrú chuť k papaniu prajeme 😉

sisa.b
23. sep 2009

tak my mame za sebou rodicovske a spotena som ako kon 😅 mala tam krasne vyvadzala, tak sme aj skor odisli 😝

zuzula25
23. sep 2009

sisa to uz mate rodicovske??akosi skoro po prazdninach 😕 to bolo samkove??

iunnes super,ze vsetko dobre dopadlo,zajtra budeme na vas mysliet 😉

kvetinkaaa
23. sep 2009

ahojte, tak sa pridavam k verejnym ospravedlnenniam.
chcela som ist ale vobec nam to nevyslo. mala papala o siedmej vecer, potom az o siestej rano. tak nam dalsie krmenie vychadzalo na deviatu a mala nie a nie jest prikrm. žltok jej nešmakuje....o tristvrte na desat ma to uz nebavilo tak som otvorila presnidavku a tu sprášila 190g bez problemov. ale to uz bolo cez desat hodin a kym by som sa spakovala by som prisla nakoniec.
a okrem toho prisiel sused s jablčkami 🙂 tak sa u nas robila presnidavočka. mame asi dvadsat pohárikov. snad sa este podarí nejake jabka domáce zohnat.

tak snád nabuduce.

ineess super, som rad.a

páááá

lenka0402
23. sep 2009

Caute baby
Inezz super ze kardio dopadlo dobre,,budeme na vas zo zajtrajskom mysliet 🙂 🙂
Dream,kveetinka, dufam ze nabuduce to uz vyde 😉

Baby pridala som nove foto do albumu 😉
Zuzka a tebe som ich uz preposlala na email,,a uz mam stiahnute ale 4 casti.a robi to cca 160min.
Tak ked sa k tomu dostanem napalim ty to,a niekedy dame stretko na hupkach 😉 😉

lenka0402
23. sep 2009

zas som sa nevyjadrila zretelne fotky zo stretka,,a myslim teletubis

sisa.b
23. sep 2009

inneska, tesime sa s vami 🙂

lenka0402
23. sep 2009

Zuzi a ak ho to bude bavit tak mas o skoro o 3 hodiny postarane 😀 😀 Ale pochybujem ze Matko bude tolko sediet pri telke 😝 😀

lenka0402
23. sep 2009

Sisa a ty tu uz radsej nic nepis o tych ockovaniach lebo mi lezu po tele zimomriavky,ked to citam 😝
Verim ty ze mas strach,,ale tazko si clovek vyberie,ma len 2 moznosti bud ano alebo nie. ☹
Ked chces tak to radsej odloz,to bude najlepsie.A co nato hovoriMD? rozpravali ste sa o tom?

sisa.b
23. sep 2009

MD zatial stale trva na tom, ze neockujeme 😅 a uz nebudem pisat, slubujem 😔 no su tu zdravotacky, tak som chcela nejake pozitivne povzbudenie, ale na toto asi nie je co povedat 😝

yvka1
23. sep 2009

ahojte, no škoda že sme sa na stretko nemohli pridať. som dnes total vyšťavená-už som nevedela ako tú našu malú zabaviť. dnes sme robili asi všetko -kreslili,hrali pexeso, varili, stavali lego, kocky, maĺovali prstami, čítali rozprávky,...a ona chúďa aj tak cez balkón nakúkala von. to sú asi posledné pekné dni tak mi jej je ľúto že musí byť doma zatvorená.

zuzi ale deti aspoň do roka by vraj nemali telku pozerať vôbec 😉

malý sa mi akosi po telíčku vyhádzal-myslíte že to môže byť aj z antibiotík? ja trúba som zahodila krabičku aj s inštrukciami tak teraz neviem ani vedľajšie účinky. skúsim pozreť ešte na nete 😖

našla som zas nejaké receptíky. sú napísané vo Worde s rozdelením na mesiace a pekne zatriedené-kaše, polievky,... ak chcete hoďte maily pošlem.ešte som to nejako moc neštudovala ale len tak jedným okom ma to zaujalo.

sisa už ticho lebo nielen Lenke naskakujú zimomriavky 😝 😉

inneska
23. sep 2009

tak my už spíme a môžem sa venovať sebe a koníku 🙂

sme si fajn zdriemli poobede s erikom 🙂 a som moc rada, že som vás spoznala, aj vašich drobčekov 😵 dúfam, že čoskoro spichneme dalšie stretko 🙂

sisa.b
23. sep 2009

yvka, ved uz som ticho 😅

no u nas sa telke uplne neda vyhnut, lebo bud pozera MD alebo krpci ☹ ja ju cez den vobec nemam pustenu, akurat to dvdcko videla parkrat, ale tam hovorili, ze su to specialne neblikave a malo sa pohybujuce obrazy, tak by to malo byt ok 😕

inneska
23. sep 2009

a super fotečky máme 😵

lenka...som čítala, že nepíš o tých očkovaniach, lebo mi lezú na nervy 😀 až potom že lezú mi zimomriavky 😀

yvka..snád to nabudúce vyjde a budete zdravučkí 😉 a pozri na nobel.sk, tam sú príbalové letáky 🙂

kvetinka...dúfam, že aj vám to nabudúce vyjde 😉

sisa.b
23. sep 2009

inneska 😀 no mne uz to lezie pekne na nervy 😝 rada by som, aby sme to uz mali v zdravi a stasti za sebou 😔

yvka1
23. sep 2009

no na letáku som našla že treba sledovať či sa nerobia vyrážky na koži.čo teraz? mám mu to ešte v noci dať? ráno pôjdem k dr.

inneska
23. sep 2009

sisa...najskôr som ťa na stretku nemohla zaradiť k nejakej fotke z MK...doma som pozerala...a ty na foto blondýnka 😀 tam bol pes zakopaný 😀

yvka...ja by som mu to už nedávala a ráno šupom k dr 🙂

sisa.b
23. sep 2009

yvka, moze to byt kludne reakcia na atb ☹ skusila by som aspon zatelefonovat na pohotovost, co dalej. drzim palce, nech ste zdravucki. asi vam tie atb vymenia

sisa.b
23. sep 2009

kurnik, sledujem prednasky, citam texty a zaroven vas tu a teraz zistujem, ze som niektore prispevky prehliadla 😅

zuzi, ja uz sadim len rano a vecer, alebo davam 24hodinovky. dlho som setrila, aby som rozsirila farmu 20x20 a potom som zistila, ze musim kupovat postupne 🙄 tak kupujem postupne, aj to mi vela bodov pridalo. a vzdy sadim tie prudke novinky, teraz este pojdem pozbierat rajciny 😅 😀 😝
najnovsie sa zacala hrat aj sarka, ale kedze cez tyzden nemozu sadnut k pocitacu, tak musim povinne sadit aj na jej zahrade 🙄