Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
23. sep 2009

innes, ja som kedysi menila farbu vlasov kazdy mesiac 😀 a na tej fotke to mam blondavo-cierne, ale tam to vidiet nie je 😝

inneska
23. sep 2009

sledujem, že aj tu letí farmvill 😀

sis..aj ja som kedysi menila, teraz som seriozna mamina s hnedými vlasami 😀

sisa.b
23. sep 2009

este som sa chcela spytat, ze za co su tie papierove peniaze? 😕 a ci ma vyznam kupovat tie masiny.

inneska
23. sep 2009

mne sa často stáva, že stále dávam refresh a žiaden nový príspevok..až potom si všimnem, že aj pravá šípka je modrá a kecá sa na druhej strane 😀

yvka1
23. sep 2009

inneska tak presne to sa stáva aj mne 😀 volala som švagrinej-ona je lekárka v nemecku.povedala len že mu ich už nemám dávať a ráno u dr. sa uvidí a vraj nemám stresovať 😅 😀

ja už som farmville zanechala-už ma to akosi vôbec nebavilo zbierať a sadiť a hlavne som mala nervy keď som na to zabudla a ešte mi to aj uschlo 😀 😠 😠

sisa.b
23. sep 2009

innes, ano, leti 😀 ale ja len tak z nudy, pred tym som hrala pet society, ale uz ma to nebavi a toto ma tiez prestava bavit. od aprila vsak patrim k mamickam relaxujucim pri hre ikariam 😀 a ta ma teda drzi dodnes 😝

ja som musela seriozne vypadat v praci, tak som sa drzala len jednej farby - intenzivnej cervenej 😀 potom mi MD povedal, ze by bolo super nechat si svoju farbu, tak sa toho drzim 😀 uz mam len par cm na koncoch pozostatok z farbenia. no dovod som zistila - lebo vraj jeho ex si vlasy nefarbila a tak sa mu to pacilo 🙄 🙄 🙄 tak mam sto chuti zas si vyliat nieco na hlavu 😠

inneska
23. sep 2009

yvka...vdaka 😉

sisa.b
23. sep 2009

yvka 😀 preto si davam 24hodinovky, tie vydrzia, aj ked na ne zabudnem 😝

ta vyrazka by sa mala stratit, ked prestanete davat tie lieky.

inneska
24. sep 2009

olá olá, sono volá 😀 a inak dobré ránko 🙂

my nachystaný, už len vyraziť 🙂 tak papa a prajem všetkým krásny dník 😉

yvka1
24. sep 2009

ahojte inneska držímee palce na sone, my už sme nachystaní k dr. leN Vanesku nemôžem odlepiť od tv-pozerá Bambuľku 😝
bojím sa ale že keď s tými ATB prestaneme tak sa mu choroba vráti ☹ no veď uviidíme. celkom sa teším ale že sa idem vyvetrať 😉

pekný deň prajeme 😉

zuzula25
24. sep 2009

ahojte.

tak sme po ranajkach,akosi Matko zacal odmietat pecivo,vzdy len sfutri celu Activiu,to mu teda mooc chutna.

yvka ja som nepisala,ze by som mu to chcela teraz pustit a aby mi pozeral telku,to nie.ja som sa tu len pytala a Lenka sa ponukla,ze mi to nahra.u nas telka nezaujima,len reklamy.a ako pise sisa pozeraniu telky nezabranis.on sa vzdy hra v obyvacke a obcas kukne na telku a vcera som mu pustila dvd znakovania a zatial nezaujem,aj som ho ucila znakovat mliecko,ale len sa rehnil na tom

sisa a o com je ta hra ikariam??

sisa neviem za co su tie papierovky,ale nabiehaju strasne pomaly a masinu som zatial ziadnu nekupila

takze frcime von

ivetka5
24. sep 2009

Dobré ránko, tak mi sme dnes asi od 6:30 hore, ale mladý teraz dospáva 🙂 Tak mám chvíľku. Dnes zas vyzerá byť krásny deň. No včera som malému skúsila trošku jabĺčka dať, a lúbilo sa mu.
Čo dnes varíte? Ja chcem karfiol so zemiačkami v rúre, s pochúťkovou a sladkou smotanou 😝
Innes, nech to dobre dopadne, držíme palčeky 😉

Yvka, aj Vám, nech ste ok.

Prajeme pekný deň 😎

inneska
24. sep 2009

olá olá....sme s5 🙂

koarktácia a iné srdcové vady sa nenašli 😵 😵 😵 jupíííííííííííííííííííííííííííííííííí....som šťastná ako blcha 😎 😎 doktorka aj sestričky boli velmi milé 🙂 a vyšetrovala nás dr. barinková, nie dr. samasová(či ako ste mi spomínali) 🙂

zuzula25
24. sep 2009

jee supeer ineska,sme stastne s tebou

ivetka ja mam este fasirky so zemiakovou kasou,takze dnes nist,malemu som uz uvarila-vyskusala som ten ruzickovy kel,ako radila sisa,tak uvidime ci bude chutit.
dnes fakt vyzera byt pekne,poobede mame plavanie.
teraz este cakame na tatina a pojde s nami von 😎

inneska
24. sep 2009

a dakujeme za držanie palčekov 😵 😵

ivka...jé bambulka, to som dlho nevidela 😀 bola moja oblúbená 😵 uvidíš čo ti doki povie, a vonku je super, určite to prospeje sa vyvetrať 😉

zuzi...maťko drží štíhlu líniu 😀

ivetka...ja asi nič variť nebudem, podojedáme čo je v chladničke, bo už zajtra ráno ideme k svokre na víkend, prídeme až v nedelu..tak 3 dni nemusím nič variť, preto tam aj rada chodím 😀 všetko sa mi hotové dá pod nos 😝a super, že noelkovi chutí jablčko, postupne si zvykne a bude papať všetko 🙂

ivetka5
24. sep 2009

Inesska, tak super, že ste dopadli na 1 😉 Veru teraz ma anpadlo, že sme boli u tej Barinkovej aj my. Veľmi sympatická dokina. Tak si užiješ víkend nič nerobenia 🙂

Zuzka, snáď sa Maťkovi bude páčiť kel, potom napíš, ako sa tváril. Aj Noelko sa tvári pri novej veci neisto, ale čo už. Dnes mu skúsim dať trochen banána, keď si spomínala, že už v pohode. To len ja som z tých príkrmov akási zlepená, že aby som mu neublížila 😅 Stále ho beriem za drobca, ale už budeme mať 6 mesiacov, tak už dosť. Príjemnú prechádzku, my pôjdeme až okolo 11, keď sa napapá.

Kvetinka, inak so zúbkom ste nás pekne predbehli, a keď som čítala, že ti malá spapala presnidávku 190g, tak som teda zírala 😕 Ja by som sa bála, že ho bude bruško bolieť.

zuzula25
24. sep 2009

tak sme z prechadzky doma,vonku je uzasne teplucko.

byba hlavne,ze som vam vcera spominala,ze kde sme mali svadobnu noc(v ktorom hoteli) a my sme mali vcera vyrocie 😅 takze som nic nekupila mangelovi 😅 on ma doma cakal s kvietkami.snad buduci rok 😵

kvetinka tak mas doma velku papkacku,nas maly doteraz tolko nesfutril 😅 zeleninky ano,ale ovocie mu viac smachuje cerstve a presnidavkam moc neda-max tam 120

ivetka neboj sa prikrmov,tam nemas co pokazit,ked budes davat len povolene potraviny,pozri na stranku www.kojeni.net-to je ta co som ti vcera spominala

yvka1
24. sep 2009

mňa na tú stránku ,,kojeni" nechce pustiť antivirový program 😠

zuzi ale ja som to nemyslela s to tv zle,prepáč ☹ 😉

sisa.b
24. sep 2009

inneska, som rada, ze vam vysetrenie dopadlo vyborne 😵

my ideme dnes do tn, lebo babka chce gratulovat bratovi k narodeninam, tak ju povozim 🙂 a zaroven ideme mame gratulovat k vcerajsim meninam.

holky, ja som taka stastna, lebo som sa prave dozvedela, ze inteligentna studovana cast nasej rodiny maleho nedava ockovat 😵 😵 😵 a to zavazi viac, nez akekolvek moje namietky a nastudovane informacie. takze sa mozeme pustit do boja 🙂

yvka, este si mi neprezradila, odkial poznas mojtovocov

lenka0402
24. sep 2009

Ahojte
Tak akurat sme prisli z poradne,a mame 8600 a 72cm.Nic moc sme nepribrali,ale mne to uplne stacii 🙂 🙂
Na to mliecko nam povedal ze mame davat activiu bielu,a odtucneny tvaroch jemny.Tak teraz som uplne
v pomykove ☹ ☹ ked on mi vzdy kaze take veci,co sa mne moc nepozdavaju 😝 ☹

lenka0402
24. sep 2009

Inezka tesim sa s tebou 🙂 🙂

sisa.b
24. sep 2009

lenka tvaroh sa neodporuca tusim az do jedneho roka, lebo je privelkou zatazou na oblicky. ja ho nedavam a tak skoro ani nemienim zacat

yvka1
24. sep 2009

sisa ja nepoznám priamo tých Mojtovcov,ale z ich rodiny. máme veľmi dobrých bývalých susedov, s ktorými sa dosť kamarátime,aj sme boli na dovolenkách. sused sa volá Peťo Mojto a ten čo ho poznáš ty je vlastne jeho otca brat.

lenka0402
24. sep 2009

Sisa a tu activku,uz mozem?alebo mame este cas.

yvka1
24. sep 2009

o tom tvarohu som počula presne to isté.ale aj tak celkom nechápem prečo sú výživy napr.broskyňová s tvarohom od 4.mes.síce som čítala že je tam tvaroh nejako extra upravený ale aj tak..skôr som za až po roku.

zuzula25
24. sep 2009

yvka ved ja viem,ze si to nemyslela zle,ved ja som to ani tak nebrala.

leni urcite nie tvaroh do 1.roka,lebo obsahuje velke mnozstvo bielkovin a to je strasna zataz na oblicky.ked tak radsej daj tu activiu klasicku bielu,ale aj s tou by som aspon do 8.mesiaca pockala.ja som ju dala az teraz v 9.mes.ale to zalezi od teba

my ideme tiez dnes gratulovat svagrinke k vcerajsim meninam

yvi tie vyzivy a kadejake kase s jahodami,medom ja tiez nechapem

sisa.b
24. sep 2009

lenka, ako pise zuzka 🙂 je to len na tebe, ako sa rozhodnes.

a to, ze ho obsahuju niektore vyzivy 🙄 v mnohych najdes sol aj cierne korenie, co k tomu dodat.

lenka0402
24. sep 2009

Dik baby no skusim to este prestudovat,,len fakt nechapem preco mi to doktor riadi 😕 ☹
Ja ho uz niekedy fakt nechapem 😒 A tak toho Kadlubiaka vychvaluju 😒
A tie kase a vseliake vyzivy tiez nekomentujem radsej,,MM mi kupil pre maleho kasu od 4 mesiaca ze pomaranc,cokolada. Tak mu vravim,ze ju moze zjest tak on 😉

Zuzi aj mi sme vcera skusili tu kasu od babylove vanilka,,a tu vanilku tam fakt necitit,a malemu chutila 🙂

sisa.b
24. sep 2009

lenka, ako odbornik moze byt dobry, len nejde s dobou. mne sa zda velmi nezodpovedne a do neba volajuce, ked pediatri nestuduju nove vyskumy a odporucania, ale krcovito sa drzia "starej skoly". je to na kazdom rodicovi, ako sa k tomu postavi, ci si v zaujme zdravia svojho dietata nieco nastuduje, alebo bude slepo doverovat svojmu doktorovi. u rodicov je to ospravedlnujuce, kedze nasi doktori su velmi presvedcivi (myslim, ze su sami o tom presvedceni). ale je to od nich podla mna maximalne nezodpovedne, ak nie trestuhodne, kedze maju v rukach zdravie a zivoty nasich deti. mala by to byt ich svata povinnost stale v tomto smere studovat!

yvka1
24. sep 2009

inak veď aj v príkrme od Hipp je soľ nie? minule som skúsila kúpiť jednoťácky príkrm-že čo je to zač.V obsahu bolo len čisto popísaná zelenina a keď som ju otvorila-voňala a chutila presne ako keby som mu uvarila ja.on inak moc kupované príkrmy nemusí, ale túto zbaštil celú tak asi sem tam kúpime 😵 😉