Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
15. okt 2009

noelkovi gratulujeme k polrociku,ten cas leti
ivetka rychle uzdravenie a hlavne nech to neboli

leni teraz pojdeme,ked sa maly zobudi

zdenka112
15. okt 2009

ahoj dievcata mozem sa vam vtret do temy 😀 ?ja som tiez dubnicanka.lenku poznam osobne,zuzka teba s videnia aj ivetku a aj ivku.dubnica je male mesto. ja mam uz vacsiu slecnu a je to des byt len doma zavreta uz neviem ako sa mame hrat 🙂 pridavam sa ku gratulaciam,vela zdravicka prajeme a aj ivetke.nech sa noha rychlo zahoji 🙂

zuzula25
15. okt 2009

ahoj zdenka,vitak medzi nami a prid castejsie,budeme rady.a kde byvas??ja ta nepoznam z fotky,ale na farme si mi susedka 😀

zdenka112
15. okt 2009

zuzka obcas sme sa stretavali na hupkach.byvala som na podhaji potom na novej dubnci v prenajme a teraz v dubnici na centrume2 na tych vyskovych.ale ja ta poznam aj cez sestru 🙂

zuzula25
15. okt 2009

jasne....tvoja sestra katka ma troch chalanov,myslim spravne??

zuzula25
15. okt 2009

tak dnes matko spi dlho ako schvalne,ked mame kdesi ist a ani mu nevadi,ze pri nom nelezim 😅

zdenka112
15. okt 2009

presne tak.troch chlapcov.ja to poznam mne viki tiez vzdy spala kedy nemala a potom som mala len fofry.

zdenka112
15. okt 2009

ale vam zavidim to kocikovanie mmne mala nechcela byt v kociku od 10 mesiacov.odvtedy sme ho ani nepouzivali 🙂

sisa.b
15. okt 2009

ahojte.

mne za chvilu pride mama a pojdeme von. potrebujem ist na postu poslat plienocky jednej holke a uz mi prisiel ten vitamin C 🙂

uz mi prisli deti, tak ideme na ulohy 😝

sisa.b
15. okt 2009

ivetke prajem skore uzdravenie 🙂

inneska
15. okt 2009

ahoj zdenka 😉 a vitaj 🙂

zdenka112
15. okt 2009

dakujem inneska.prisiel priatel MD tak sa venuje malej ale pride nam pracka tak sa tesime 😀

ivetka5
15. okt 2009

jej baby ste zlaté všetky, ďakujem za povzbudenie. Teraz sme si aj s drobcom zdriemli, asi som zaspala aj od bolesti, dala som si panadol extra rapid, to sa nedalo yvdržať a pritom doobeda pohoda, kým tu mamina bola, no a potom, to sa nedá sedieť stále, aj malému papať, prebaliť, chúďatko moje, kým k nemu sa ja dovalím. Ale asi to vníma, lebo je tichučko, drobec môj. Ale už dojde MM, taks a teším.

Noelko všetkým posiela veľkú pusinku, aj keď vás nemôže na oslavu pozvať, snáď k rôčku 😀 A ďakujeme Vám.

Zuzka, už prišli tie bundišky, sú krásne, sú také šuštiakové, paráda, aj keď pršať bude. Dobre nakúpte🙂 Ja som skonštatovala, že ten overal nebudem kupovať, ešte jeden mám po synovcovi, jak by tak tie teplé nohavky a oteplovačky, len na nete čo mám vyhliadnuté, sú zelené a my zelenú bundu nemáme 😒

Zdenka vitaj medzi nami, ale sa nám to tu rozrastá, čo je super 😉 Neviem, na tej fotečke si maličká, tak ťa neviem zaradiť, ale isto z videnia ťa poznám.-)

zdenka112
15. okt 2009

dakujem ivetka.raz som isla na postu a ty si bola s malinkym pred nami a akurat mi mala trucovala.aj moj priatel ta pozna z detskych cias 🙂

ivetka5
15. okt 2009

Aha, musím si viac všímať. Fúha a ako sa volá priateľ, ak môžem? Možno potom už budem vedieť. 😅

zdenka112
15. okt 2009

napisem ti IP.

ivetka5
15. okt 2009

ok

zdenka112
15. okt 2009

no ma sestru ta ma syna a dceru.a brat este stale slobodny.vies kde byval majo?tak byvame o 3 poschodia vyssie hore.dobre vsak? 😀

ivetka5
15. okt 2009

aha, no tak to je fakt zhoda náhod, ale aspoň keď niečo od "svokruši" potrebuješ, nemáš to ďaleko, ak tam ovšem ešte bývajú.

zdenka112
15. okt 2009

ivetka stale tam byvaju.prejdem na kavu aj v papucach.akurat sme sa mierne vytocili 😠

zdenka112
15. okt 2009

prisla nam pracka a na dvierkach rozbite sklo tak ju aj brali naspet,este ze v pondelok nam ju dovezu ale ja sikovna hned som im svoje povedala.tak dufam ze zajtra uz bude doma

ivetka5
15. okt 2009

Tak to máte ok, my tiež máme blízko svokrovcov. Tak to by aj mňa nahnevalo, s tou práčkou, veď si to majú kontrolovať predsa. 😒

ivetka5
15. okt 2009

Idem sa učiť, zatiaľ pa🙂

zuzula25
15. okt 2009

ahojte,tak sme sa vratili,maly bol super,sice uz mrncal ked sme isli domov,ale obchody zvladol
kupila som mu ciapku Macka Pooh v C&A a este rukavice, v Draciku som mu nasla odrazadla Macka Pooh bolo zlacnene tak som mu ho vzala,bude mat na narodky.pozerala som aj ten vlacik,co som davala sem link,ale teda v skutocnosti to nema hodnotu tej ceny.je este jeden od FP a ten je o moc lepsi,idem ho skuknut na nete a hodim vam link,je aj lacnejsi a aj krajsie hra 🙂

zuzula25
15. okt 2009

tak ho nemozem najst 😅
no nist idem hodit sprchu

zdenka112
15. okt 2009

my ked vzdy ideme do TN nemozeme vynechat hrackaren.to musi byt.uz neviem kde budeme davat tie hracky. 😒 dnes mi mala urobila taky binec co spravia tri deti. 🙂

lenka0402
15. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Zdeniiiii no konecne si sa sem dovalila 😀 😀

zuzula25
15. okt 2009

zdeni tak to ti verim ten binec,Matko je este maly ale dokaze uz spravit velky binec a to si neviem predstavit v 2 rokov
a mmch kedy chcete druhe??

zdenka112
15. okt 2009

momentalne neplanujeme druhe ja si mozem kedykolvek poziciat jedneho od katky a budem mat aj parik 🙂 ahoj leni ako sa mate?a maly alex?

sisa.b
15. okt 2009

zdenka ahoj 🙂

zuzi a to ja mam troch bordelarov + MD 😝 no absolutne ma nebavi upratovat stale po nich