Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

janada
21. nov 2008

ahojte,aj ja som z blízkeho okolia,do svojich 10 rokov som bývala v dca oproti 105 bytovke.A po parku som sa čosi nalietala.S malou som tam bola zatial len raz a na tom detskom ihrisku sa jej velmi páčilo.

janada
21. nov 2008

ahoj ivka 🙂

janada
21. nov 2008

ja si ešte pamätám "starú"dubnicu,mne to tam teraz pripadá ako jedno velké sídlisko,ale po nákupoch tam rada chodím a už sa teším na nový hypermarket

ivka07
21. nov 2008

Ahoj janada 🙂 ,

centik
21. nov 2008

caute, tak ja sa pridavam, tiez som z dubnice 😀

centik
21. nov 2008

Ivka rozmyslas s cim tu zacnes podnikat? 😉

ivka07
21. nov 2008

centík, tak nejak 😉

stanka_11
21. nov 2008

Ahoj, aj ja sa vam sem trocha votriem. Sice byvame v Prievidzi, ale manzel pracuje v DCA a mame tam aj minibytik v prenajme. Sem-tam s nim do Dubnice cestujeme. Pre zmenu 😀 . A tiez je to pri parku a blizko stanice 😉 .A ihrisko sa nam osvedcilo.

tanidlo
21. nov 2008

No super, sa nam to tu pekne rozbehlo 🙂 Tak vitajte vsetky nove "clenky" 🙂 Keby sa zorganizovalo nejake stretko, tak by nas uz bolo ako hadov 😀

tanidlo
21. nov 2008

Ihrisko v parku je fajn (teda kym je este v stave v akom je 🙂 My sme ho este nevyuzili, boli sme na to malicki v lete a teraz je uz zima, ale buduci rok sa tesime..urcite sa tam aj postretavame viacere 🙂

centik
21. nov 2008

mozno sa aj pozname len otom nevieme 🙂 myslim z videnia

centik
22. nov 2008

halooo Dubnicanky kde ste? 😉

tanidlo
22. nov 2008

Tu sme tu, Centik, len trosku vikendujeme mimo netu 🙂 A ostatne ako ?

tanidlo
22. nov 2008

A ozaj, veru sa mi aj zdate nejaki povedomi podla foteciek, aj Ty aj manzel, z videnia sa asi aj pozname 😀

nawal
23. nov 2008

caute, je v DCA mater. centrum? Svokor tam chce zobrat malu. 😀

zuzula25
23. nov 2008

ahojte dubnicanky, uz som davno nemrkla do tejto temy a som milo prejvapena, ze sa tu takto rozbehla diskusia.my sme akurat v ocakavani, aj ked podla terminu mame este cas, ale clovek nikdy nevie kedy sa ten nas mrnous vypyta na svet.potom budeme veeelmi radi, ak budeme moct sa stretnut, pokocikovat, pokecat.

Jana24 chystas sa rodit do Ilavy??alebo niekde inde, ja som zatial rozhodnuta do ilavy.tak mozno sa tam stretneme a hadam to nepotiahneme az na Vianoce, lebo to by som uz rada bola doma 😉

krasne tehulkovanie a nasledne kocikovanie 😀

janada
23. nov 2008

ahojte,nawal v DCA je mater.centrum,ale ja som tam nikdy nebola,a už ani asi nepôjdem,lebo už chodím aj do roboty.mimochodom ja mám 17 mesačnú Dominiku a ešte dve deti,ale tie sú už moooc velké. 😵

janada
23. nov 2008

zuzula25,veru chod rodiť do Ilavy,je tam vcelku dobre,akurát tri mamičky s bábatkami na izbe sú trochu moc,bola som total nevyspatá,ale vtedy bolo preplnené oddelenie,lepšie je si priplatiť nadštandart.

ivka07
23. nov 2008

Ahojte 😉

zuzula25
23. nov 2008

ahoj nawal, v dca su dve materske centra, z toho jedno sa pred nedavnom otvorilo, tiez tam planujem nikedy mrknut ak sa podari.su aj na nete ak si das do vyhladavaca materske centrum v dubnici

janada, je to trosku dost 3 mamicky na izbe, ale ja moc nechcem nadstandard, lebo som typ cloveka, ktory nechce byt sam a radsej "pretrpim" dalsie dve mamicky s ktorymi sa budem moct porozpravat a mozno ziskat aj nejake drahocenne skusenosti, kedze som prvorodicka.no ved uvidime.

centik
23. nov 2008

no ja ked som rodila tak december bol taky nabity ze sme tam boli zozaciatku asi 7 mamiciek ale po novom roku uz len 3 🙂

centik
23. nov 2008

tanidlo no je to mozne lebo byvame blizko seba 🙂 ja pod Kastielom tak mozno obcas narazime na seba kocikmi 😀

centik
23. nov 2008

keby si ma videla tak sa ozvi, ja ta asi podla tejto jednej toky co mas nespoznam 😒

stanka_11
23. nov 2008

Ahojte babule. Kde je to nove MC? Do starsieho pri ABC som chodila, ked som cakala malu na stretnutia a prednasky. Bolo to celkom fajn. Stretli sme sa maminy cakatelky a hovorili sme o vselicom... 😀. S malou som tam zatial nebola, ale chystam sa 😉 .

tanidlo
23. nov 2008

Centik, mam takeho tusaka, kto asi si, teda skor poznam Tvojho svagra asi, chodili sme spolu do triedy na zakladke, ved Ti napisem do posty a upresnime 🙂 Hodim si sem potom aj nejake foto, ked budem mat chvilku cas, aby si ma vonku spoznala 😎 Ved ja som tiez Pod Kastielom, takze nebudeme daleko od seba 😀

3558
23. nov 2008

ahojte maminy z dubnice.konecne pisete. ja kukam stranku, lebo som dubncanka ale akosi bolo ticho. tak teraz sa hadam rozpiseme. ja som sa prave tento tyzden vratila z dovolenky v dca, a bola som velmii milo prekvapena kolko je v dca mamickiek s kociarikmi. tu v UK to tak nieje. ani maminy nechodia von na prechadzku.len po obchodoch. a ja sa prechadzam. suseda na mna kuka ako puk, ze preco chodim stale von na prechadzky.
a ozaj v dca maju maminy ,,hniezdo,, pred abc-ckom. fakt su ich tam kopy.
tak zatial sa majte krasne, ked maly vecer zaspi,tak kuknem sem este raz.

tanidlo
23. nov 2008

Inak, materske centra co ja viem, tak su: v Centre Volneho Casu za hlavnou cestou tusim, potom pri obchodnom dome ABC, vola sa Slniecko, ale malo by sa vraj stahovat niekam na II. ZS a jedno teraz nedavno otvarali tu u nas Pod Kastielom, kde bola kedysi skolka a jasle (vedla lekarne), teraz su tam take stretavacky pre deti so sestrickami, tusim Oratko a Laura sa tie "kluby" volaju a v ramci toho je tam aj Materske Centrum..ale este som tam nebola, len chodim okolo a obcas tam vidam zo 2-3 mamicky s detmi.. 😎

centik
23. nov 2008

Tani ale ta Laura to je tusim len s mniskami, nie? ci otvorili tam nieco nove?

ivka07
23. nov 2008

Ahojte žienky 😉
my sme tento víkend v Blave, ale na další ideme do Dubky 😉
Aj ja občas chodievam s malou pred ABC tak ak tam niektorá bola sme sa aj stretli 😕
Dnes sme len tak doma vybehlui sme aj von ale mala bola vymrznuta lebo jej vadil vietor tak sme išli domov.
Idem kukať skvelý den 😀
Ešte prídem kuknuť 😉

tanidlo
23. nov 2008

Centik..no presne neviem, ale asi ano..vzdy som tam videla len mnisky, ked som isla okolo..mozno tam uz niekto bol odtialto, tak snad bude vediet viac, mna to zatial este do centra netahalo, ale moze sa to zmenit 😉