Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
15. okt 2009

v DM

ivetka5
15. okt 2009

Dobrúúúúúúúúúúúúúú 😵

zdenka112
15. okt 2009

ivetka dobru a najlepsie je spanok aby si zabudla na bolet.viem o com horim

ivetka5
15. okt 2009

Rada by som Zdeni, len neviem, či sa mi to podarí 😒

yvka1
15. okt 2009

to aj v dmke majú lubrikanty?

ivetka no za sestričku som ešte nebola 😀 a chodila som na laboranta

zdenka112
15. okt 2009

drzim palce.dobru noc

sisa.b
15. okt 2009

nielen v DM, durex vyraba lubrikant pre zeny Play 0 😀 tak musim otestovat.
no drahy sa este napchava a ja bojujem na ikariame, tak pojdem az za chvilu 😀

sisa.b
15. okt 2009

yvka, jasne, to nevies? 😨 😀 ale na tom neviemakom namesti vedla kvetinarstva guru nemaju ziadny. minule som si tam bola hanbu spravit 😀

zdenka112
15. okt 2009

zirali na teba co od nich chces co 🙄

yvka1
15. okt 2009

neviem ešte som nepotrebovala 😎 ale myslela som že len v lekárni 😉 sisa to priateľ dáva prednosť jedlu???? 😀

zdenka112
15. okt 2009

no moj si niekedy vecer da aj cesnak.tak mu celu noc nadavam 😀

yvka1
15. okt 2009

idem aj ja spať a psychicky sa pripraviť na ďalší škaredý deň 😠 😠 a ráno musíme ísť na kontrolu 😠 😠 😠 😠 😠

dobrú baby 😵

sisa.b
15. okt 2009

zdenka, no to je ich problem, vlastne ja som sa ani nehanbila, len som prevratila oci v style - boooze, aka zaostala drogeria, ked tam nic take nevedu 😀 😀 😀
a gulicky si nekupujte, nic nerobia, teda pokial nie su vibracne 😀 v eve som precitala, ze su gulicky najlepsi sposob, ako "ju" dostat do kondicky, tak vsetky novembrovky objednavali a vraj ucinky ziadne 😀 😝

zdenka112
15. okt 2009

dobru noc kocky 😉

sisa.b
15. okt 2009

yvka, tak u nas je to vzacnost, ze sa mi chce, ale teraz este o tom nevie, tak sa sprava ako vzdy 😀

yvka1
15. okt 2009

😀

zdenka112
15. okt 2009

sisa tak tie mam mozem potvrdit nedala by som ani korunu za to .a md mi kupil aj vibrator a zapada prachom. 😀

sisa.b
15. okt 2009

zdenka, aj tie moje 😀 😝 akosi sa mi nechce, kym dojcim. ale zahrievala som ich pred porodom, ked mi MD nestacil 😀 😝

zdenka112
15. okt 2009

tak dufam ze uz je to ok.ja by som mala ist aj spat ale sa mi nechce a rano budem skapacina ☹

sisa.b
15. okt 2009

tak bez, ja este dobojujem, skocim na draheho a potom pojdem aj ja 😀

zdenka112
15. okt 2009

tak idem to zalomit.pekny vecer prajem 🙂

sisa.b
15. okt 2009

tak si musim nechat zajst chut, lebo dieta mi tu poslednych 40 minut strajkuje 😠 😠 😒

zuzula25
16. okt 2009

dobre ranko 🙂

tak tu bola vcera akasi horuca tema 🙂 u nas to tiez vsetko zapada prachom,ale hadam ked dokojim chut sa vrati a vsetko oprasime 😀

uz konecne neprsi,tak sa chystame do toho MC

lenka0402
16. okt 2009

Dobre raaanko 🙂 😉 Vas precitat,to je fuska 😝 ale zakoncili ste to dobrou temou 😀

Zdeni mame sa fajn,len tiez mi leze uz to pocasie na nervy 😠 😠 ale dnes som sa rozhodla,ze nech aj traktory padaju,ale von pojdem 😉 Aj ja teraz rozmyslam nad darcekom,lebo aj MM bude mat v novembri 33,tak idem tu vasu stranku omrknut. 😉

zdenka112
16. okt 2009

ahojte kocky 🙂 vecer uz kavu nepijem nejako som nemohla zaspat a zaspala som pomaly o jednej 😝 som velmi prekvapena ze som aj vyspata..ja rozmyslam ze by som sla k sestre ale ten kopec na podhaji ma zabija 😠

ivetka5
16. okt 2009

Dobré ránko, tak my sme dnes boli do 8:30 v posteli, v noci som sa stále budila. No MM bol dnes u svojho lekára, tak som ho vyslala na tú chir. sa spýtať, lebo mi povedal, že za 3 týždne, no a na lístku že kontr. v pondelok, tak som nevedela, no a to v pondelok že ešte mi budú dosádrovavať 😠 , tak som nadšená 🙄 A že si nemám ani moc tlmené lieky dávať, vraj nevedel už čo mu na to povedala sestr. asi by som si mohla uškodiť, tak musím pretrpieť, len neviem ako sa doteperím zajtra od auta do školy, MM vraví, že ma nepustí, no ale 2 skúšky mať a nemať je rozdiel. 😖

Zuzka, dúfam, že sa vareška vydarí.

Lenka, aj ja by som už dnes išla, ale ja tak za 3 týždne. Ako to ja vydržím 😖 MM príde z práce a bude chodiť na prechádzky.

Yvka, ja som to myslela normál, nie na tie šaty, lebo raz ste sa so Zuzkou bavili, no tak som myslela, že aj ty si to, čo ona. 😉 Ja som túžila ísť za sestričku, neviem prečo som neišla, som sa bála, že sa nedostanem.

Čo dnes plánujete okrem iného? Ja mať vyloženú nohu 😀

ivetka5
16. okt 2009

A môj drobček to zas zalomil🙂

zdenka112
16. okt 2009

ahoj ivetka.tak moja viki sa hupena hojdacke a diva rozpravku a aja sa normal nudim.stve ma toto pocasia.ale divala som ocasie ze sa ma oteplit a aj dazd hadam pomine. 🙂

zdenka112
16. okt 2009

sama chyba ale chapeme sa 😉 viki uz stona skoncila jej rozpravka