Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
23. okt 2009

Čaute, vás dočítať🙂 Ešte varím, tak som na skok, malý mi drieme.

Kvetinka, nevidela som, či si sa hnevala alebo nie, len si maličkú zakrývala, si ju mala myslím v škrupinke na kostre.
Ja si myslím, že tá fontanela bude ok, ale pre tvoj kľud sa spýtaj mudr. Ja už ju niekedy malímu ani nevidím, lebo tam má vlásky, to sa fakt musím zamerať, aby som videla ten pohyb.

Yvka,a nemáš niaky bloček z tých obrúčok, tam väčšinou k objednávke dávali aj lístok s veľkosťou. Jedine niakeho iného chlapa, keď by ste u niekoho boli, a dať mu vyskúšať, inak neviem, zmenšia ti ju potom, keby bola veľká, len zas ďalšie koruny za úpravu a škoda zlata naviac.

Ja že tiež malého nachystám von, ale zas tam začína pršať 😠

zuzula25
23. okt 2009

sisa 105??fuha a kde si to na seba ulozila 😕

baby ja mam dens akysi blby den,ni ma nebavi,vsetko ma boli-to je asi tym pocasim ☹

ivetka5
23. okt 2009

Zuzka, to je isto to počasie. už ste testovali novú čiapku? Už nám prišla čiapočka, je krásna, len mu musím ešte prešiť suchý zips, je trošku väčšia, ale veď zima bude do marca a to zas hlavička narastie.

Sisa, že 105 😕 😕 Ale teraz si akurát, ako Zuzka písala, ty máš ale aj výšku. Inak ty piekaš chlebík, že? A robíš zmesku doma, alebo kupuješ? Ja robím doma, ale teraz sú v Lidli v akcii a sú výborné tie chlebíky, práve teraz slnečnicový pečiem 😉 Sú po 0,89 eura.

zuzula25
23. okt 2009

testovali sme len tu z C&A,druhu este nie,ta je teplejsia a v tom by mu bolo este teplo

ivetka5
23. okt 2009

Ja som ho včera nacibulovala a bolo vcelku krásne. 😉

yvka1
23. okt 2009

Zuzka odkedy si začala dávať malému tie activie?

yvka1
23. okt 2009

na dnes som sa tak tešila lebo som mala byť v škole ale akosi sa nenašiel nik odvážny kto by mi postrážil deti 😠
sisa nerieš váhu, na to že máš 3 deti vyzeráš až moooooooc dobre 😉 keď som pozerala fotky na FB tak ty nevyzeráš ako mamina ale ako staršia sestra 😅 😉

zuzula25
23. okt 2009

activiu som davala od 9.mesiaca,ale ty by si asi mohla od 8,ked si nekojila,tam sa vsetko posuva o mesiac skor,alebo sprav kompromis 8,5 mesiaca

yvka1
23. okt 2009

počkáme teda aj my do 9.-však nič nám neujde 😉

zuzula25
23. okt 2009

ved to,este sa toho naje.a co uz paka??rozok??sunku?,syr?

yvka1
23. okt 2009

šunku ešte určite nie a syr som tiež nedávala. Zatiaľ stále dokola ovocie, zelenina, mäsko rožek chlebík-dnes som mu 1.krát natrela s masielkom.

dm1
23. okt 2009

dnes bolo hnusne pocasie take uprsane ale aspon nebola moc zima. som sa prinutila ist s malym von nech sa vyluftuje ale viac ako hodinu a pol som vonku nevydrzala. ma to nebavi sa prechadzat v takomto pocasi 😠

lenka0402
23. okt 2009

Ahojte kocky som tu dlhsie nebola ale maly je stale mrzuty a taky mamickovsky ☹ aj dnes u nas bola kamoska a zobrala si maleho na ruky a reval ako keby ho rezali 😝 😒 Ale mame novinku uz nam to celkom ide na serbliku,aj sa mi tam pekne vykakal 🙂 asi sa mu tam paci 😀

lenka0402
23. okt 2009

Zuzka a Matko a Alexik budu mat podobne hracky 😉 😉 kupila som mu na vianoce ten hrajuci hrniec a tiez odrazadlo ale MC queena.A vydela som tam aj odrazadlo macka pu ako si kupila matkovi a fakt je podarene.A kolko ta vyslo?tam bolo za 60. Este som hladala dreveny vlacik ale zatial som nenasla ☹ 😝

zdenka112
23. okt 2009

no mama je len mama.tak to je dobre ze sa mu tam pasi,len tak dalej. 🙂

zdenka112
23. okt 2009

my sme tiez uz nasej herecke nieco kupili,rychlo sme to skovavali. 😀

ivetka5
23. okt 2009

Lenka, a kde si kupovala hrniec a za koľko, Dík. 😉

lenka0402
23. okt 2009

A baby boli ste uz niektora pozriet v hrackarstve v laugu sami zda sa to volalo al toys.Tak tam je fakt veeelky vyber 😉

lenka0402
23. okt 2009

Ivetka v dracikovy za 24.90. 🙂 ale ten al toys sa mi zda o moc vetsi a lepsi 😉

lenka0402
23. okt 2009

Cica a co si kupila vikuse? 🙂 a uz mate doma konecne rozky 😀 😀

zdenka112
23. okt 2009

kupii sme jej babiku ale to este minuly tyzden a dvoje obliecky pekne som kupila.by si neverila uz mame zase len 2 rozky 😀

zdenka112
23. okt 2009

mam doma dve kyseliny 😀

zdenka112
23. okt 2009

ved viki ma tolko hraciek ze tusim ze nevie co snimi a vsade len bordel s nimi robi.a zajtra pojdeme babke ze mi ukaze co jej kupili.tak dufam ze nie dalsu babilu

ivetka5
23. okt 2009

lenka hej, ten Toys je veľký, až neviem, kde čo hľadať🙂)

lenka0402
23. okt 2009

zdeni 😀 😀
Ivet zajtra idem z MM do lauga na zimne topanky pre mna,tak sa ty pozriem kolko stoji v laugu ten hrniec 😉

Zuzka nas nakazila hrncami 😀 😀 ale mne sa aj tak lubil 🙂

Baby idem to zalomit,maly mi zaspal o pol 9 a uz bol hore asi 4 krat,tak idem vystihnut chvilku pokial spi.
On sa da na 4 a reve zo zavretymi ocami. 😝 ☹

Bruuuuu noc

zdenka112
23. okt 2009

no ja by som malu odtial neodtrhla,mame dost ked ideme do teska a ona vie kde su hracky

lenka0402
23. okt 2009

zdeni IP 😉

ivetka5
23. okt 2009

Dobrú nôcku, ja frčím ešte do vane. PAaaa

lenka ďakujem, ale o nič lacnejšie to tam nebude, skôr drahšie

sisa.b
23. okt 2009

ahojte holky,

o akom hrnci to tu vlastne tocite?

zdenka112
23. okt 2009

ten hrniec s tymi vkladackami co vydava aj zvuky