Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
25. okt 2009

ivetka aj my mame volno,maly je s dedom vonku,ten je vytrvalec 😝
urcite mu mozes dat nieco od kaslu,nam ked kaslal od zubkov doporucilli stoptusin

ivetka5
25. okt 2009

Ja mám Ambrobene, len neviem, či mu neuškodím, keď máme ešte do zajtra ATB. Ale nepíšu tam nič, že by sa nemohlo, som chcela skúsiť na poho. zavolať, len aby ma tam nesfúkli 😖 Si myslím, že keby sme nemali ATB, máme aj teplotku, neviem, možno nie, ale zvýšenú možno 🙄 Tak dedko to robí rád, inak by nevozil.-)))

zuzula25
25. okt 2009

urcite tym nic neuskodis,ved kolkokrat sa podavaju atb spolu s liekmi na kasel

ivetka5
25. okt 2009

dík 😉 A čo dnes plánujte robiť? Aj by si chcela niečo z hračiek? Či už máte toho asi dosť 😅

zuzula25
25. okt 2009

asi sa len tak motat,mozno pojdeme blahozelat,mali sme ist vcera,ale manzel bol pomahat na stavbe a prisiel neskoro.uz asi nic z hraciek,mame dost toho.

ivetka5
25. okt 2009

My máme naverené, tak nič nerobím, no nič, snažím sa tu prácu rozhýbať. Potom by som pizzu chcela robiť. hodím do pekárne vymiesiť cesto a je super.

zuzula25
25. okt 2009

u nas vari manzel,ale malemu varim ja.varim hovadzie masko-naporcujem do mraznicky.hmm pizza tu by som si dala 🙂

ivetka5
25. okt 2009

Odkedy dávaš hovädzie?

zdenka112
25. okt 2009

ahojte 🙂 tak ja som varila kuraciu polievku.a majonezovy salat so sniclami tie sa uz len smazia a mame veget.my ideme dnes k nasim tak aspon sa oreagujeme. 🙂

ivetka5
25. okt 2009

Zdenka, ja už šalát do vianoc nebudem robiť, aby mi potom, chutil. Akurát tak vlašák. Už sa veru teším aj na kapríka🙂)) Dobrú chuť k výbornému obedíku. Ja som robila karfiolovú polievočku, hovädzie na brokolici s cestovinami 😝

zahara
25. okt 2009

ahojte dievcata 🙂 ku vam do diskusie nechodim, ale narodilo sa nam dalsie dubnicke babo a zhanam kojenecku vahu, tak som sa chcela spytat, ci nahodou niekto nemate na predaj, alebo aspon na zapozicanie na nejaky cas za poplatok, ak nahodou hej, napiste mi, prosim, ip, dakujem 😉

zuzula25
25. okt 2009

zahara gratulujeme k Maximovi a kludne sa pridaj.s vahou ti nepomozem

ivetka hovadzie ani neviem odkedy davam,ale asi tak mesiac po zavedeni maska.dost ma nastrasilo(davala som skoro denne marcacie a kuracie) a ze su tam hormony a deti maju z toho prsia velke.neviem ci to tu sisa nespominala 😕 tak som zhanala bio hovadzie,ale nikde som nemohla zohnat.az v kauflande som sa pytala svagrinnej,ze vo stvrtok dostavaju,tak som isla kupit.este by som chcela telacie,ale nikde nemaju

zdeni mi sme mali salat asi pred dvoma tyzdnami,to je mnamka.aj davas Viktorke majonezu??neviem odkedy sa moze v salate 😅

dm1
25. okt 2009

zahara tiez ti zial neporadim s vahou ale pre druhe babo si urcite kupim aj ja lebo to bolo na nervy ked maly nepriberal dobre a chodili sme sa vazit kazdy tyzden niekedy aj castejsie....

zdenka112
25. okt 2009

ahoj zahara gratulujem.ja ti tie neporadim. ☹

ivetka5
25. okt 2009

Zuzka, no telacie mu dávam, ale je to origoš v príkrme. No o tých prsiach som aj v telke myslím počula, je to sila, no...

Zahara, ani ja nepomôžem, váhu sme ani nemali, aj som ju chcela, ale časom som na to došla, že by som ho asi moc sledovala, takže som ju ani neriešila. Aspoň doki mi tak povedal 😉

zdenka112
25. okt 2009

zuzka teraz som jej prvy kratdala vyskusat a ona mi na to ble.super.ale zato rezen zjedla cely. 😀

zdenka112
25. okt 2009

neviem cim to je ale za posledne dva tyzdne jej nejako nechuti nic.kazy mi hovori ze je to dievca a ze tie menej papaju ako chlapci.ale ked sa jej nespytam ci chce papat tak ani nepovie.

zuzula25
25. okt 2009

ivetka aj ja uz davam davno v kupovanych telacie,hovadzie,kralicie,jahnacie ale chcela som normalne a spracovat si doma.

zdeni asi chce byt modelka

yvka1
25. okt 2009

a ja tiež jem len kuracie a morčacie tak prečo mne prsia nerastú ?? 😀 😀

tak my máme super víkend za sebou, včera sa konečne moja maminka umúdrila a zobrala si deti k mojej babke do BA.tak som rovno zo školy išla za mužíkom do MT.poobede sme si pospali večer išli do Žiliny do kina potom na večeru a teraz som prišla domkov.už sme spolu takto sami neboli ani nepamätám a bolo to strašne fajn. ale už mi je za deťúrencami smutno 😉

a inak ku komu sa môžem prísť naobedovať? 😀 😉

ivetka sirupm od kašľu tiež myyslím nič nepokazíš. vaneska mala naposledy ATB (penicilínové) a k tomu Ambrobene sirup + kalciový sirup.

dm idem kuki tie vecičky 😉

zahara
25. okt 2009

neva, zatial dakujem za odpovede 😉 ja ju zhanam, lebo s malym nechodim na prevazovanie a najblizsiu poradnu mame az 10.11. 😅 a nedokrmujem ani nedavam cajiky, tak by som bola rada v obraze, kedze sa mi zda, ze aj mlieka mam tak akurat - ziadne odstrekovanie prebytocneho.. troska som v tom teraz stratena, nechcem cakat, kym ma prepadne panika 🙂

sisa.b
25. okt 2009

zahara, ja si myslim, ze sa nemas coho bat, ak mas pre maleho dostatok mliecka. ono sa to vacsinou vzdy upravi na mnozstvo, ktore potrebujes pre babo. keby si odsavala pravidelne, tak sa ti pravdepodobne produkcia zvysi.

my mame tiez kuracie na obed. o tych hormonoch som tiez pocula, ale nepraktizujem. ja bravcove nemusim a hovado nejem vobec. teraz budeme mat karton ryb, tak sa budeme rybacim napchavat 😀
a da sa aj na slovensku kupit bio kuracie maso bez tych hormonov, len neviem presne, kde. ak chcete, spytam sa altermamicie 🙂 my bereme od mojho ex po kartonoch klasicke

zuzula25
25. okt 2009

sisa zisti to bio,ja tiez kupujem po kartonoch klasicke,potom sa delime s maminou a brachom.a rybacie uz davas malej??asi este nie,ci??

sisa.b
25. okt 2009

zuzi, rybu jej nedavam. na bio kura sa spytam 😉

zuzula25
25. okt 2009

od kedy sa moze ryba??az od 3 rokov??ci skor??

dm1
25. okt 2009

tak dnes sme mali akysi upistany den . ani ma nenechal si odsat mliecko na kasu stale plakal esteze som mala od vcera aspon 60ml tak som mu dala kasu z toho. ale ked to dojedal zase spustil strasny plac tak som ho utisila nakojila a dala spinkat. no neviem ci to su tie zuby alebo ta zmena casu

zuzi na kojeni.net je ze ryby od roka

sisa.b
25. okt 2009

aj ja som to tam citala, ze od roka, no uvidime, tak casto ich nerobime

zuzula25
25. okt 2009

ved ani my nerobime tak casto(a pri tom je to zdrave) takze na vianoce uz mu muzeme dat trosku z kapra so zemiakovou kasou

sisa.b
25. okt 2009

jj, na vianoce dame aj my 🙂

ryby su zdrave, teraz budeme mat karton, tak sa tesim. ja osobne ich mam velmi rada. a na ten nas cholesterol su uplne najlepsie. no zatial sa k nejakej radikalnej zmene v stravovani neviem prinutit 😝 asi preto, ze este nemam poriadne prestudovane tie knihy. sa poznam, ked to precitam, tak uz maso nezjem ziadne 😅

zuzula25
25. okt 2009

ale asi tiez budes davat zemiakovu kasu,majonezovy salat asi nie,ze??

sisa.b
25. okt 2009

zuzi, majonezovy salat urcite nie. a so sarou si dame tiez len trosku. akurat hlasili, ze kazde tretie dieta - uz v skolke - ma vraj vysoky cholesterol 😒

a pred chvilou som sa dozvedela, ze porodila kamaratka 😵 😵 😵 strasne sa bala porodu, preto aj dlho nemali deti, lebo som jej pred 11timi rokmi dost farbisto popisala moj prvy porod 😅 a nakoniec vraj uplne super rychlovka, akurat sa potrhala, tak ju dost sili