Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
27. okt 2009

A mame novinku. Mame doma takeho spievajuceho drozda co tuka do stromu.A ked zatlieskas tak ty zacne cvirikat. A dnes konecne maly po prvy krat to po mne zopakoval pekne zatlieskal a strasne sa s toho tesil ze drozdik zacvirikal 😉 😉 Sikula moj maly 🙂

lenka0402
27. okt 2009

Zuzi dakujem,potom sa vyrovname 😉
A v ten stvrtok mozem,nemam noc na plane.Len napis o kolkej a kde 🙂

Baby inac o tych piskotach,,nooo asi som hriesnica ako hrom ale mi ich papame ako uplne v pohode,Alexovi velmi chutia 😒 Ale to je zas asi jediny hriech ktory mame. 😉

sisa.b
27. okt 2009

lenka, akeho sikovnicka mas doma 😵 a s piskotami sa netrap, moji svokrovci malu napchavaju s nimi stale. preto som kupila tie nestle keksiky, ale aj ked som ich priniesla tam, aj tak vyfasovala obycajnu dlhu piskotu. no kiez by sa nestalo horsie 😝 😉

zdenka112
27. okt 2009

ahojte tak ja som dnes cely den kdesi behala.u zubarky potom u nasich u sestry.este som potom varila a zajtra mam veget.viki este nechce spat,dufam ze o 8 zaspi a mam volny vecer.konecne sa budem venovat tatkovi 😀

zdenka112
27. okt 2009

zmena planu je ordinacia a panelak.to sleduje aj moj chlap 🙂

sisa.b
27. okt 2009

pozerate spravy na markize? 😠

yvka1
27. okt 2009

sisa chodím na ľudské zdroje teda ekonomiku a tak trošku ma to urazilo, matiku uz sme mali aj my a zvládla som aj keď mám zdravotnú a amtiku som poriadne nikdy nevidela. a teda mne sa až tak ľahké nezdalo naučiť sa 250 str. skriptá podnikového hospodárstva, kt pán profesor skúšal tak že kde knihu otvoril to si musela povedať....mikroekonómia takisto ústna skúška-sedela som tam od rána do večera do 7mej aletel každý druhý. ono ani tak nejde o to či je škola ťažká, pri 3 deťoch by to jednoducho bolo ťažké na každej...

zdenka112
27. okt 2009

sisa nepozeram co tam bolo?

zuzula25
27. okt 2009

leni vo stvrtok o 9.10 pred fixom.moze byt.aspon pokecame a decka si budu robit tap tap tapusky

piskoty uz davam aj ja.mal sice len asi 3,ale budeme pokracovat.alergicky na vajicko nie je,takze ich davam.davam aj detske keksiky od nestle a tie su bezvajecne a o moc menej sladke

zdeni tak telka vam skrizila plany na romanticky vecer??

zdenka112
27. okt 2009

zuzi a este aj viktorka rusi plany 😀 😝 je od 7 hore a nechce sa jej spat.a stale sa hra a santi.ale ked zaspi tak jak drevo 🙂

yvka1
27. okt 2009

zuzka lenka môžem sa k vám vo štvrtok pridať?

sisa.b
27. okt 2009

yvka, prepac. ja len tolko, co mi vsetci hovoria. ze specialna technika a mechatronika je tam najtazsia ☹ nechcela som ta urazit 😔
len mi je smutno z toho, ze som maturovala na same jednotky, aj som tahala stale same jednotky a holky, ktore ledva prechadzali strednou skolou si tu vysku urobia.
a asi nie je pravda, ze len prvy rocnik, lebo mi dnes hovorila, ze jej sused ide uz treti krat skusit ukoncit tu skolu. teda treti rok skusa posledny rocnik a vraj to nie je ziadny hlupak a uz je z toho zufaly. no mozno chcela, aby som chodila s nou, ale kazdy jeden mi hovori, ake su tie dva odbory velmi tazke. a je mi jasne, ze to nikde nie je flakaren a diplom ti nedaju nikde zadarmo, ale ked som sa po prvej sobote zacala ucit, tak moja kolegyna hned na mna, ze to preco? ze ved to staci tyzden-dva pred skuskami. no mozno som ja taka blba, ale potrebujem najskor preratat tisic prikladov, aby som sa tych tisich vzorcov naucila pouzivat 😅 a draheho sesternica sa mi tiez divila, ze sa uz ucim, ta teraz skoncila ucitelstvo (neviem ake zameranie) a povedala mi to iste, ze mam casu na ucenie dost. no ja mam stale pocit, ze uz som toho vela zameskala a hlavne velmi vela zabudla ☹

sisa.b
27. okt 2009

yvka a na matiku mi povedala, ze mali to iste, co na prijimackach 😕

sisa.b
27. okt 2009

co ty na to? lebo na ekonomiku som robila pred 7mimi rokmi prijimacky s nohami na stole, matiku na 100% - ta bola teda pekne primitivna oproti zilinskej univerzite 😕 no ta ekonomika by ma urcite nebavila, preto som tam nechcela ist

yvka1
27. okt 2009

my sme mali z matiky derivácie, integrály, matice,.... pre mňa ktorá matiku v živote nemala šapnielska dedina 😅

yvka1
27. okt 2009

a na prijímačkach sme mali len rovnice-to nebol problém-mala som 198 b z 200

yvka1
27. okt 2009

mňa ekonomika baví veľmi a hlavne to čo práve mám-personálny manažment-bakalárku robím z tej istej oblasti a čo sa týka praktickej častio tak to max.žeriem.

zuzula25
27. okt 2009

yvi jasan pridaj sa.tak pred fixom.

baby ja vas tak obdivujem s tou matikou,ja som z nej totalny jelen 😅

yvka1
27. okt 2009

zuzi a hlavne na tej zdravotnej sme mali tej matiky až až že? 😉

lenka0402
27. okt 2009

Yvka kludne sa pridaj 😉 tak vo stvrtok o 9.10 pred fixom.

Tak ja mozem na ordinaciu zabudnut,maly je rozblazneny,,zase z bennim bojuju kto prejde rychlensie z obyvacky do kuchyne.

zuzula25
27. okt 2009

leni 😀 to musi byt krasne ako sutazia v lozeni.

no veru yvka na zdravke bola matika len daleko oblukom od matiky,to sa ani nazvat matikou nedalo.ale zas mne to vyhovovalo.ja na take predmety teda nie som

sisa.b
27. okt 2009

yvka, tak to ju asi este len caka, lebo matice, derivacie a integraly sme na prijimackach nemali 😅 no my mame tej matiky polovicu zo vsetkeho 😝 aj mechatronika sa mi zda lahsia 😅 akurat tie matice ma bavia, to je ako sudoku pocitat 😀
akoze mna matikarka este na strednej odhovarala od tej ekonomiky, lebo ze je ekonomov vela a vystavaju urad prace 😕 preto som vtedy sla do ziliny. no ved uvidim, ako to bude, pre mna by nebolo ucit sa nieco, co ma nebavi 😒

yvka1
27. okt 2009

kokšo že predbieha sa s havom-tak náš sa ešte nepohybuje stále vôbec 😠 😉

na ten štvrtok sa tešíme-už sme dávno neboli so žiadnymi sparing partnermi na kočíkovanie 😉

sisa.b
27. okt 2009

zuzka, uz ani ja 😀 😝 strasne sa bojim, hlavne nemam na to cas ☹ vcera som sla s malou spat o tretej a zas som si nic pri nej nepozrela 😢

zuzula25
27. okt 2009

sisa to ti verim,ze sa bojis,ale my ti tu verime a drzime paste.ty to zvladnes.
uz vies aku tortu budes piect malej k prvemu rociku??kedy to ma??14 ci 16.novembra

yvka1
27. okt 2009

inak bola som už konečne omrknúť tie sekáče detské v dca-no a asi zostanem pri mojom starom dobrom trenčianskom.tam v tej mame sme boli dnes-to mali mať po tovare a teda mne sa to bohviečo nezdalo.hore v máji-vecičky pekné ale dosť málo ämalý priestorň a hlavne na môj vkus je sekáč.mikina pre drobca za 5€ dosť.ale kúpili sme pršipláštik. a hore vo fixe som ešte nebola.

sisa.b
27. okt 2009

zuzi, 14.11. a neviem este. mozno mysky, alebo vcelicky s ulom, ta sa mi paci asi najviac. fakt neviem, co k prvemu roku vymysliet. este nema ziadne extra zaluby 😝

no ja uz som teraz ko. po dnesnom behani po tn a 4-hodinovom spanku sa asi ulozim skor

yvka1
27. okt 2009

sisa veď už by bolo aj načase uložiť sa skôr 😉

sisa.b
27. okt 2009

yvka, ked ja som v takom prisernom strese, ked sa nestiham tej skole venovat 😢 tak len cakam, kym sa mi najladsia ulozi a vacsinou nic z toho, dokonca slecna este dalsiu stvrt hodinu skace po posteli - potme.
ako si vies urobit cas na ucenie?
MD pride domov, okupeme ju a on zalahne pred gauc a je absolutne nepouzitelny. hlavne, ze tolko slubov bolo, ako sa on bude malej venovat, aby som sa ja mohla ucit. vsetko ma tu vyrusuje, lebo telka bezi, mala mi papiere kazdu druhu minutu natahuje, este ju musim aj strazit, ked spi a ked sa s nim pohadam (skoro kazdy vecer) a zavrem sa do izby, tak za 5 minut mi trieska na dvere (mame presklene, tak vie, ze som tam) a zas mam po uceni. uz sa vyhrazam, ze si vezmem stolicku do pivnice a nech si tu robia, co chcu 😔

sisa.b
27. okt 2009

ja osobne som teda bola vzdy nervozna, ked som mala robit nejaku skusku a vedela som, ze nie som dobre pripravena. vtedy som zabudla aj to, co som vedela ☹ opisovat neviem, lebo mam strach - to by som si rovno mohla na celo napisat a odovzdat pisomku 😅