Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

sisa.b
28. okt 2009

hlasim, ze nam rastu dva horne zuby, uz ich pekne vidiet, no este sa neprerezali.
a slecna uz nejaky cas vie pekne schadzat z postele a gaucu - otoci sa na brusko, spusti nohy a posuva sa na ne dolu 😵

yvka1
28. okt 2009

no ja som chémiu zbožňovala ale na nič v mojom odbore by ma externe nezobrali-jedine s 2 ročnou praxou a tú ja nemám. no my vstávame okolo pol 6ej -6tej či chcem či nie lebo musím Vanesku zaniesť do škôlky.

ivetka čo tie vyrážky? ☹

zuzula25
28. okt 2009

ahojte
ja by som chcela ist na to osetrovatelstvo buduci rok.

bola som zaplatit mikulasa v mc

zuzula25
28. okt 2009

a gratulujeme k schadzaniu z gauca a postele,aspon nebudu pady.nas este na to neprisiel,schadza hlavou 😝

sisa.b
28. okt 2009

ja som chemiu na zakladke akoby vobec nemala, cize na gympli som mala obrovsky problem a nikdy som to uz uplne nedobehla. to iste aj biologia. no svagrina pred rokom promovala na stu na chemickej 😅 obdivujem vsetkych, co sa na to daju.

zuzi 😵 asi som mala aj ja este rok pockat, mlada tu strasila, o tretej som to vzdala a zalahla k nej.
no neva, akosi bude, ved kto chce, hlada sposoby... 😀 tak uz ziadne vyhovorky

zuzula25
28. okt 2009

ja som preto este chcela pockat,kvoli kojeniu,ale presne ako pises-kto chce najde sposoby

yvka1
28. okt 2009

sisa vidíš a ja si zas naopak hovorím že som mala začať ešte o rok skôr lebo sa mi zdá že som toho akosi viac vtedy stíhala ☹

čo máte dnes na pláne? ja idem za konzultantom do tn a samozrejme keďže žiadny pán manžel čo sa ponáhľa domov nablízku nebude, určite vydá aj C&A 😵 bola som dnes aj v kauflande konečne na ten bio špenátik a nejakú zeleninku. idem ešte rýchlo navariť lebo manžo na poobedie bude doma ale asi len šampiň.polievku a kari kura, nech to je rýchlo. v meste som kúpila Vaneske také hrube punčošky-boli ešte lacnejšie ako tie klasické.poobede majú dostať aj menšie tak ešte zajtra skočím aj drobcovi kúpiť.

a inak už zase má malý angínu ☹ ☹

ivetka5
28. okt 2009

Ahojte, tak sme sa s Yvkou stretli u dokiho. My sme sa večer vyhádzali, tak sme na kompletku vyrážkový☹ Yvka, to má ešte viac ako mal ráno, ale dal nám na to Fenistil len, že by to malo blednúť do 3 dní, žiadne ovocie mu nemám dávať, a keby sa to zlievalo do jedne guče, alebo ešte viac vyhádzalo, tak mám prísť 😕 Tak budeme asi alergický na ATB 😔

Zuzka, aj ti niečo Tama... hovorila, či nie? Ohľadom toho? Stačí, keď ti dám korunky, keď sa stretneme?

sisa.b
28. okt 2009

yvka, ja som prestala chodit do ziliny, lebo som mala dve male deti - samko mal 15 mesiacov 😅 no tak teraz som nastupila, ked mam tri deti 😀 a rebeka este menej ako samko vtedy 😅 a to mi samko spaval vzorne na rozdiel od nej, uz okolo 8mej vecer a prespal kludne 8-9 hodin vkuse. tak som si moc nepomohla. a navyse ten vek 😅 ved ja uz som si vcera nasla prvy sedivy vlas 😕

yvka1
28. okt 2009

z toho si nič nerob -ja už som si ho našla pred rokom a keby len jeden 😅 😕

sisa.b
28. okt 2009

ivetka ☹ aj ste atb vymenili? moze byt alergicky len na niektore zlozky

no ja idem von, len neviem, co tam 😅

ivetka5
28. okt 2009

Yvka, a čo Vám dal, len ten Paralen? A kde si pančušky kupovala, v tom ponožkove, alebo ďalej, ako je ten sekáč?

Čo sa týka školy, som rada, že som začala ako asom bola tehu, keby som mala ísť tento rok, neviem,a si by som tiež váhala. 😨

zuzula25
28. okt 2009

ivetka nic nehovorila,potom sa este plati klasicky vstup 1 euro.

sisa.b
28. okt 2009

tak to potom nie som na tom tak zle 😝 no aj tak, do mladej hlavicky ide vsetko lahsie. no ja som musela vtedy aj do prace chodit a moj ex mi tiez zrovna moc nepomahal 😖

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, nevymenili, lebo sme mali poslednú várku včera ráno a večer sa nám to stalo. Hej, len spomenul, do budúcna aby som mu to pripomenula, keď by sme náhodou ďalšie mali brať.

zuzula25
28. okt 2009

prajeme rychle uzdravenie marodikom.
ivetka ale to sa akosi neskoro vysypal od zacatia uzivania 😕

yvka1
28. okt 2009

ivetka no mne sa vtedy tiež vyhodil ale hneď ako sme dobrali ATB tak to začalo miznúť ale to je zvláštne inak že ste dobrali už včera a takáto reakcia až teraz ☹

ivetka5
28. okt 2009

veď to je aj mne záhadné Zuzka, ale povedal, že je to normál, aj na konci liečby 😒

ivetka5
28. okt 2009

Yvka, už včera večer

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, jasné, že to zvládneš ,neboj a samozrejme záleží veľa aj od partnera, keď pomôže a podporí v tom, ako píšeš s ex 😖

zuzka, ok 😉

yvka1
28. okt 2009

sisa moja mama si začala robiť školu keď mala 35 a tiež sme 3 a môj otec tak ten bol skôr na príťaž nie na pomoc 😅 už prestaň stále nad tým rozmýšľať-veď ty ošedivieš ozaj celá ešte skôr ako budeš mať 1.skúšku 😀

sisa.b
28. okt 2009

yvka 😀 😀 😀

no ja som teda riadny stresak v takychto veciach 😅 a potom sa neviem sustredit na ucenie. len sedim a stale myslim na to, ze to nestiham, preto som musela po polhodine z tej pivnice odist. nastastie pri matike taky problem nemam, tam len pocitam a pocitam 😀

ivetka, prajem rychle uzdravenie

sisa.b
28. okt 2009

yvka a s tym otcom ma to mrzi ☹

ivetka5
28. okt 2009

Sisa, ďakujeme, a to k tomu teraz každú chvíľu odsávam, čo ma soplíky, asi tie zuby, hm?

yvka1
28. okt 2009

ivetka pančušky sme kúpili v tom vedľa mixmaxu taký mini obchodík.neviem asi to ponoškovo? no dal nám Paralen čípky -3 balenia 😅 a tiež ATB ale bola som vo všetkých lekárňach a nikde ich nemali tak v Kauflande bola strašne ochotná lekárnička a hneď volala Kadlubiakovi aby nám zmenil lieky lebo ich nemáme kde zohnať.tak sme to hneď aj vybavili a už má 1.dávku v sebe. No ale mám nervy z toho-ešte nemá ani 8 mesiacov a už má chúďa 2. ATB ☹ 😔 no ale neviem veru ako inak sa dá dostať z angíny. Dúfam že to je na dobre dlho jeho posledná -ťuk ťuk ťuk 😅
tie soplíky nezávidím-nášho držali skoro 3 týždne- vysávač som už ani neschovávala 🙄

zuzula25
28. okt 2009

yvka tak zajtra asi nepojdete,ze??a rychlo sa vyzdravte

yvka1
28. okt 2009

nepôjdeme 😖 ☹

ivetka5
28. okt 2009

Yvka, no teda hej, ale ja tiež nemôžem vedieť, čo nás môže drapnúť kedykoľvek, my sme tie ATB brali kvôli tým prštekom a hovoril, že je to super. A kto ti bude pri deťoch nakoniec, TM?

sisa.b
28. okt 2009

yvka ☹ tak aj vy ste na atb? rychlo sa vyliecte.

my sme boli v tescu a teraz bude hadam buvat

zdenka112
28. okt 2009

ahojte tak mi sa cely den hrame normalne som unavena.ale moje sidlo ani nezaspi a ja by som to hned zalomila. 😝