Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

yvka1
29. okt 2009

si zober že ja som tam plakala čo mi to tak ľúto bolo a oni ešte takto. aj keď si Vaneska rozbila bradu tak som si hneď zlízla že či neviem že na malé deti treba dávať pozor-ako keby som ju samú von púšťala alebo čo 😠 😝 🙄

sisa.b
29. okt 2009

yvka, ano, len pri megaskorbickej liecbe ho potrebujes do seba nasukat denne 3 gramy preventivne, ked si chora aj viac a to uz hroznym sposobom zatazuje zaludok. ja mavam teda riadnu tazobu z tej kyseliny. a rozpusta to zubnu sklovinu, co vobec nepotrebujem. ale tak raz za den do caju na vymenu za ten askorbat vapenaty by to bola celkom dobra lacna nahrada.

ivetka, ja tiez vacsinu veci nechavam na poslednu chvilu. len keby mi mal kto aspon raz za den vziat malu von ☹

za chvilu ideme za svokrom do nemocnice. je na tom dost zle, nepracuje mu srdce tak, ako ma. vraj ma jednu chlopnu uplne zlu 😔 moja babka bola na to pred 10timi rokmi operovana. neznasam taketo smutne udalosti v rodine ☹

sisa.b
29. okt 2009

yvka, to je teda fakt sila. asi by som tam spravila iny bordel, to kde? v ilave? aby som vedela, kam nemame ist 🙄

ivetka5
29. okt 2009

Yvka, jedným uchom dobu a druhým von, ty si matka, vieš najlepšie, čo sa dieťaťu stalo, a kašlať na nich, len je smutné, že to väčšinou dávajú rodičom za vinu, aj keď nemôžeš mať oči 24 hod. denne len na baby.

Sisa, prajeme dedkovi skoré uzdravenie 😔 Aby Vianoce už trávil doma 😉

pozrite si link, pekná pieseň🙂

https://www.youtube.com/watch?v=V5IFY8RIMME
zuzula25
29. okt 2009

ta pesnicka je super 😉

sisa.b
29. okt 2009

tak u nas leti toto

https://www.youtube.com/watch?v=wRArDLaZvKk

😀
je to jedina pesnicka, ktora prinuti moje aktivne dieta prestat vymyslat pri prebalovani a obliekani a sustredi pozornost na mna, ked jej to spievam 😅 som zvedava, dokedy jej to vydrzi 😀 raz za mesiac jej ju vzdy pripomeniem aj na pc, aby este vedela, ktoru jej to spievam 😀 😀 😀

sisa.b
29. okt 2009

a este sa jej paci tato

https://www.youtube.com/watch?v=FCn-A9zYjyc

ale tu viem len ujukat 😀

zdenka112
29. okt 2009

sisa nasa mala bola z gumi macka vedla.stale ju chcela pocuvat a na hrochovi sa strasne smiala. 🙂

zuzula25
29. okt 2009

sisa a ty jej ju spievas tu gumi macko??ja viem len kolo kolo mlynske a kukulienku-ta zas u nas zabera

sisa.b
29. okt 2009

zuzi, ano, snazim sa jej ju spievat a ksichtim sa pri tom na nu 😀 a skacem prstami po nej ako ten macko, tak ma zabavu a zatial to zaberie vzdy a hned 🙂

zdenka, tak si mozete pustat 🙂

ivetka5
29. okt 2009

Mala som celú správu napísanú a mi to vymazalo, len sa ukázalo error a bolo to, asi padol koník na chvíľu 😠 😠
Tak skúsim ešte raz.

Sisa, super, my budeme púšťať, až keď budeme asi väčší🙂 Inak neviem, či môže byť niečo na tom pravdy, ale niekde som myslím čítala, že je to tak. Keď som bola asi posledný mesiac tehu, tak som si často púšťala Beyonce-Hallo pieseň, a malý sa vždy v brušku ukludnil. Keď sa narodil a plakal, že som nevedela čo, tak som mu to pustila a zaspal, tak sme zaspávali asi 2 mesiace. No teraz mu to sem tam pustím, aby nezabudol, a vždy je dobručký. Neviem, či niečo na tom pravdy je, ale kto vie.

Dnes ste baby ani moc nepísali, ja som ordinovala, tak som tu nebola 😉

ivetka5
29. okt 2009

Inak pora´dte, čo mám robiť. ešte čo som Vám spomínala o tej aukcii, čo odo mňa chcela tá ženská 2,50 poštovné, tak som jej mail napísala, že jej toľko nedám, ale samo v slušnej forme, že to nepotrebujem 1. triedou a tak. Absolútne sa mi neozýva, aj keď na MMB býva každý deň prihlásená. Už som jej asi 5 mailov poslala a nič, včera taký, že budem nútená jej dať zlé hodnotenie, a nič. Ale dám jej ten čierny bod a za tri má pozastavený účet. Čo vy na to? Díky🙂

sisa.b
29. okt 2009

mlada nespi, stary tu chrape, tak uz som zas "naucena" ☹ 😠 😔 vytiahol ma po stvrt hodine z pivnice, ze mala za mnou pri dverach plakala ☹

ivetka, ja neviem, co by som robila. co si to vlastne drazila? a chces to tak moc? ja teda nerada niekomu krivdim, tiez mam neprijemnu skusenost s tou ceskou, co mi plienky predavala. strasne dlho to vzdy trvalo, ale mala aj dost dobre vyhovorky. tak ja by som si asi este chvilu pockala na odpoved

zuzula25
30. okt 2009

dobre ranko.
ivetka tiez by som asi reagovala ako sisa,ja som moc makka

sisa ty tu tusim byvas vzdy minimalne do polnoci a my vas za chvilku vystriedame v bdeni,lebo nas si posuva cas vstavania

prajeme pekny dnik.ja pojdem dnes k doktorke pre vigantol,pravdepodobne odlozime aj ockovanie-maly ma suchy kaslik,chcem ist aj kupit nocnik

ivetka5
30. okt 2009

Dobré ránko,
Sisa, hej boli to 4 veci, a krásne. ja si tiež ymslím, že sa jej to nevydražilo ako dúfala, tak buď to predala(to sa mi už x-krát stalo, že mi predali vec, o čo som mala záujem), alebo neviem čo. Bola tam košela, svetrík do V, rifle - to bolo všetko HaM, čiapka Next. Ako veľmi pekné. Čo už, ja som sa s tým už rozlúčila 😔

No dnes príde mamina, bude kočíkovať, a potom u nás s drobcom,ja idem do školy. Dnes by som mala byť od 14-20, ale budem asi len do 17. Uvidíme, a zajtra prednáška z dneška pokračuje od 8-11. Už teraz sa mi nechce, no a dnes ešte aj tie seminárky odovzdávame.

Zuzka, na šerblík sa aj ja už chystám dlho, len neviem sa vytrepať 😀 Chceš ten hrací? ja nie, lebo vraj sa vie zaseknúť a stále hrať 😀

yvka1
30. okt 2009

dobré ránko, ivetka tiež by som ešte chvíľku počkala tak 2-3 dni a potom by som jej to neg.hodnotenie napísala.veď ak sa jej cena nepáči nech too nepredáva na aukciach ale na mimibazare.
dnes som si nechala vanesku doma tak od rána je čo robiť, práve mi varí v kuchynke kávičku tak som jej nachvíľku ušla na koníka 😉
zuzi najlacnejší šerblík je v tescu-okolo 100,--taký istý stojí hore vo fixe skoro 300,- 😅

ivetka ja sa idem dnes tiež ,,zabávať" do 8ej do školy a ráno zas od 8ej do 17tej 😠

ivetka5
30. okt 2009

No tak my napísala, že preto nepísala, lebo ona píše cez MMB, a nie na mail, no ale ja som jej aj na MMB písala, a týždeň sa neozvala. Že sa jej vyhrážam a také kraviny, no veď som jej pekne napäť napísala. Ona že, či mám problém za poštovné dať 75sk, keď mám komplet skoro zadarmo, že taký stojí 1200 sk, no tak to tam hviezda nemala dávať. Veď som jej na to nap. že ja jej za to nemôžem, že sa to za viac nevydražilo. Ja ju se..r..em, poslala som jej tie 2,50, nech mám s ňou pokoj, no ale končím s týmito nákupmi, aby som len nervy mala 😠 😠

Yvka, pevné nervy v škole🙂

ivetka5
30. okt 2009

A kávička chutila?

yvka1
30. okt 2009

ivetka a nie je ten komplet náhodou ťažší ako 0,5 kg lebo to potom naozaj nejde poslať lacnejšie-len balíkom a tie sú tuším teraz minimálne 2, 20 😝 😕
ale aj tak je to koza, veď vždy sa dá nejako dohodnúť a ak sa jej nepáči tak si ten komplet mala dať zarámovať a vyvesiť na stenu a nie dávať do aukcie 😠
kávička výborná ale už som ich mala asi 10 😀

yvka1
30. okt 2009

a nemáš ešte link na ten komplet?by som mrkla 😉

lenka0402
30. okt 2009

Ahojte 😉
Zuzka mne drobec zalomil este v autosedacke,tak som ho preniesla domov a tam dospaval necele hodku 😉
Museli byt drobci riadne unaveny..
Ale este mam v pekne v pameti ako bol alex v choditku a Matko ho tlacil po celej obyvacke 😀
No zlaty boli,som sa nasmiala 🙂 😀 Matko vymyselnik a sikula velky 🙂 🙂

Zacal ma boliet zub a este k tomu mrcha dorazila tak to vydim na pekny zaciatok dna 😠 😠 😠

My tiez mame len klasika serblik,pretoze by sa sustredil len na to ako to hra a nie na to co tam ma robit 😒
Ale my uz pekna kakame do serblika 😉 😉

lenka0402
30. okt 2009

Ivet ako nozka?uz lepsie? aj chodis von 😕

sisa.b
30. okt 2009

ahojte,

zuzi, to sa fakt obchadzame, ja som dnes zaspala az o 5tej 😝 akoze v posteli som bola 3,30, ale stary ma furt budil a potom aj slecna, nejak sa jej tazsie dychalo. vcera sme ju nekupali, tak nemala preplachnute trubky 😀 a vycistit to tycinkou nestaci.

yvka, ja posielam listy aj nad kilo a pol 😉 dokonca maju teraz novinku, ze sa daju aj poistit, co sa predtym nedali. tu je cennik http://cennik.posta.sk/# ale ked si vytukam list nad kilo 1.tr. s poistenim, tak mi to dava 3€. ja teda bez poistenia neposielam ziadne veci 😕

zuzula25
30. okt 2009

ahojte.
tak sme povybavovali co sme mali.nocnik kupeny-na 105 tiez bol lacny 3,50 a je pre chlapcov s tym vyvysenym predkom.doma som ho nanho usadila arychlostou blesku bol zneho prec.hraci som nechcela,len klasiku.

zuzula25
30. okt 2009

fuuuha sisa,ze o 5,to uz my pomaly vstavame. 😝

yvka1
30. okt 2009

sisa no neviem ako to je-mne to v podstate vždy vybaví mama ke´dže na pošte pracuje 😉 ale práve to že nedávno zdraželo poštovné a už to s tými listami vraj nie je tak ako predtým tak neviem 😕

sisa.b
30. okt 2009

yvka, ved to by mal byt aktualny cennik, nie? 😕 viem, ze pred zdrazenim sa tie listy nedali posielat poistene, preto som plienky posielala len doporucene prvou triedou, tak preto som si myslela, ze toto je novinka 😕 kazdopadne mi to za tie veci nepripada az tak vela, ak chce holka mat istotu, ze to pride. lebo ja kebyze nieco kupujem a zaplatim vopred, tak chcem mat istotu, aby to prislo, takisto aj ked predavam. aby som nemusela vratit peniaze, ak sa to niekde na poste strati.

nocnik mame klasiku z tesca, ale najradsej pouzivam ten cinak, co sme mali na bkm. ten si pekne zarazim medzi stehna, malu drzim v klbku a to jej pomaha pri kakani 🙂 ten klasicky si medzi stehna tak nedam.

yvka1
30. okt 2009

to som ani nevedela že je iný pre dievčatá a in pre chlapcov 😅 😉

sisa.b
30. okt 2009

hraci som nechcela ani ja, vraj ma vela deti z toho traumu, alebo nocnik potom pokladaju za hracku 😝
slecna by teda uz rada aj na zachod 😀 ona sa celkovo asi citi velka 😀 lebo kase a mixovane jedlo u nas 0 bodov, potrebovala mat kusky, este ked ani zuby nemala. vsetky flase u nas totalny prepadak, najlepsie mi vypije vodu alebo caj z normalnej salky ci pohara 🙂 trochu do toho este kuse, ale pije pekne, tak uz ani neskusam nic ine kupovat

yvka1
30. okt 2009

môžeš byť rada že je taká 😵 naša Vaneska bola vždy presný opak a pohodlná je doteraz 😝 😉 😅