Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

dm1
9. nov 2009

sisa praveze nemam ziadne stresy.... mne sa proste nechce spat. ja by som spala cez den aj postojacky ale to sa samozrejme neda ale pride osem hodin vecer a ja ozivam... manzel hovori ze som netopier 😀
ale zacala som dnes silno rozmyslat ci to nie je tym ze ja som pred tehu pila vela kavy silny turek a ked som zistila ze som tehu som prestala a teraz vlastne po roku si tu jednu kavu denne dam... tak ci si telo neodvyklo a teraz som preto dllho hore 😕

sisa.b
9. nov 2009

dm, ja si myslim, ze su to jednoducho biologicke hodiny. ja ked mam vstavat skoro rano, tak ani po mesiaci som s tym neni zmierena a vstava sa mi tazko. ale akonahle mam moznost potiahnut dlhsie, tak pride 20 hodin a ja podavam najlepsie vykony 😝 radsej pracujem dlho do noci, ako by som mala rano skoro vstavat. a moja najmladsia asi tiez 🙄

dm1
9. nov 2009

sisa mozno na tom nieco bude. je mi jedno teraz preco to je ale nech to prestaneeee. idem skusit spat. tak dobru noc!

sisa.b
9. nov 2009

dobru noc 🙂 mne tu este dieta pobehuje plne energie 😝

zuzula25
10. nov 2009

dobre ranko.
baby vy fakt nemozete spat???ja zas o 20 som mrtva,este ledva kukam telku a uz zaspavam,nastastie maly tiez.dnes sme vynimocne potiahli do 7 spat,aj ked to vyzeralo ze o 5 je hore a vyspaty,ale nastastie dala druhy prsnik a zaspal.
dnes ideme na poradnu,mame mat aj ockovanie,no chcem ho prelozit o 2 tyzdne,som aj ja chora,tak pre istotu.

vcera som stretla dm v meste asi aj s TM,no nekukala si sa,tak som nechcela drgat,keby si bola sama.bolo to okolo 16.

prajeme pykny dnik 🙂

centik
10. nov 2009

ahojte,
tak s tym spanim to ja mam tiez tak ze vecer ozivam, a vacsinou som cely den ospala 😀 DM1 tak si mozeme niekedy vyrazit, deti nechame manzelom 😀
Sisa tebe tiez chodi tak neskoro spavat mala? 😅 mne uz nastastie posledne dni zaspi pred polnocou, 😅

ivetka5
10. nov 2009

Ahojte, tak vy tu napíšete fakt najviac v noci 😀 To ja sa otáčam zrovna na druhý bok 😅 S tým spánkom si musím aj ja zaťukať, aj keď min. týždeň sme tiež mali dni, že spal navečer a do 23-j bol hore. Včera tiež neskôr zahajal, ešte o 22-j hral s tatom futbal 😀 Asi ho to unavilo. Ale zas sme boli vonku a spal od 15:30 do 19-j, tak asi preto.

Zuzka, nech Vám poradňa dobre dopadne, myslíš, že váha ešte bude ukazovať? Do kolko je, do 10kg? Kedy hodíme to kočíkové, kto sa pridá?? Zajtra ale nie, lebo idem aj s nohou na kontrolu a asi aj s malým stými prštekami, moc sa mi tam veru nechce, má to lepšie, ale sa to vracia 😠 😠 Tak len repíkujem.

Lenka, a vy ste sa kde stratili?

prajeme aj my pekný dník, drobec ešte spí, ale pôjdeme von, vyzerá celkom ok, a to hlásili dnes zajtra dážď 😠

inneska
10. nov 2009

ránko 🙂

tak erik buntošil do pol 1....a to zaspal, ked sme zhasli a mal cicik v puse 😀

dm...aj erik do 3 mesiacov zaspával okolo pol 8, 8...potom sa to razom zmenilo a je to tak dodnes...a ráno spinkáva do 9 🙂

ivet...a dnes sa aj ja chystám ku kadlubiakovi...s tými prstíkmi tiež...aj sa mu to zlepšilo, teda zmizlo, ale zase sa mu to spravilo na palčekoch, na pravej ruke a lavej nôžke 😀 a začal aj soplíkovať trochu..tak že čo na to...zatial len libenar dávam a odsávam...

mkatka
autor
10. nov 2009

Ahojte

potřebuju poradit - kde je tu v Dubnici cvičení pro děti tak od 3 let. V CVC nic nemají, až pro starší. Cvičení mají v rámci MC v Trenčíně, ale dojíždět se mi tam nechce. Hledám něco tady, kam dojedu i s kočárem. Aha a takový to cvičení s rodiči jako přelést lavičku, kotoul na žíněnce atd.....nevíte o něčem? Máte se koho poptat? Díky 🙂

lenka0402
10. nov 2009

Ahojte babizne 😉 😉 Ivetka nestratila,len nestiham a stale niekde lietame.A ked ten den tak strasne leti a ja sa ani nenazdam a je vecer 😝
A na stretko sa rada pridam,a najlepsie by to bolo poobede pretoze sme to slubili Sise aby aj ona mohla ist s nami 😉 Sisa nech navrhne 🙂

Vcera sme akurat boli v TN tescu a bracho kupil malemu taky hrajuci bubon, no poviem vam maly sa nevie vynadivat a stale po nom trieska. 😉 fakt super hracka aj mne sa velmi pacila..ma to bombove svetelne efekty a asi 8 melodii ale takych disko. 😉 Maloktora hracka ho takto uputala.A uzastne svieti v tme 😉

Sisa gratulujem k skuske 😉 a ako ste na tom s domcekom?

Yvka to mate ako my.my len krtkujeme,ale uz sa lepsime ked mu hodim na zem ovladac od telky tak aj prestvornoskuje 😉 Ale v poslednej dobe sa len stavia v postielke a jednou rukov sa drzi postielky a druhou chyti kolotoc a trieska s nim 😀

lenka0402
10. nov 2009

A konecne s nam kakanicka trochen upravila 🙂 zmenila som mu cely jedalnicek a niekedy mu primiesam trosku lanovych semiacok do jogurtu. Reguluju stolicu a je to zdrave 😉

ivetka5
10. nov 2009

Leni, som rada, že si sa našla 😀 Ale nie, to len tak. My sme boli aj oblečení pred hodkou, že ideme von, no začalo husto pršať a teraz ani nehovorím, tak sme sa zas povyzliekali, no nanacvičím si to? 😀 Takže dnes to vidím na papučkovú kultúru 🙄 Malý zas to zalomil, ale je to asi aj tým počasím, ja ešte varím, malý už obedík má, tak budem vegetiť, mala by som sa učiť 😖

Inesska, no my soplíky máme ok, mali sme pamycon, no ale aj ten libenar som kúpila, ale zatiaľ som nepoužila,aj odsávačku, asi sa soplíky zlakli. ale vyzerá byť super, nie je škodlivý, a je každá ampulka pekne uzatvorená. Som zvedavá, čo ti dá na tie pršteky. Držíme palce.

sisa.b
10. nov 2009

ahojte,

lenka tak super, ze ste to tak upravili. my sme dnes zas odplakali ☹ ked ja vzdy na to C-cko zabudnem. inak lanove semienka mame aj my doma, davam ich do chlebika. davac cele alebo drvene? kupila som bio instantnu psenovu kasu, tak som zvedava, ci jej bude chutit viac ako tie sladke 😝 tie som vacsinou ja zjedla 😀

ivetka, aj ja by som sa mala ist ucit, nech na tu matiku nepridem uplne blba 😝 no stve ma ten program, musim sem niekoho dotiahnut, lebo moj pocitac sa tvari, ze nic z toho nepotrebuje a ani nechce mat nainstalovane 😠

zuzula25
10. nov 2009

ahojte.
sme z poradne doma,nevazili ho,vaha je len do 10kilov,ale ked som sa s nim vazila mal okolo 11.ani nas neockovali,len som spomenula,ze teraz nie a ani nechcela vediet dovod preco a hned povedala,dobre ze ved to je na vas kedy si date maleho zaockovat.takze planujeme tak o 2tyzdne,ked budeme doma zdravi.
pytala som sa aj na tie vyrazky okolo pusinky,niekedy ich este mava-dala nam masticku fucidin,no uvidim ci ju este dam a poslala nas na odber na krvny obraz,ze to mavaju chodokrvne deticky.takze ho pichali do prsteka,maly ani nemukol,dokonca ked bolo po vsetkom,nechcel odtial odist.

navrhujem vo stvrtok poobede stretko,okolo 14-15???moze byt??

leni tiez som rozmyslala nad nejakym bubnom,no uvidime.super,ze Alexika zabavil.kolko vas vysiel??

katka vobec neporadim,ale pochybujem ze by tu take nieco bolo 😒

sisa.b
10. nov 2009

tak ja uz otravujem profesora 😅 ved ten ma za to ani prejst nenecha 😝

zuzi, matko to teda super zvladol 😎 a mate super doktorku, aj ja chceeem ☹ ☹ 😔

dream.d
10. nov 2009

Lenka a ako vyzerá váš jedálniček? Nech sa trochu inšpirujem.
Inesska som z Košece.
Sisa to máš nejaký program, ktorý ti pri inštalovaní vyhadzuje nejaké chyby? Mám kamoša ktorý sa programovaním živý. A všeobecne čo sa týka pc tak je fakt macher.

lenka0402
10. nov 2009

Sisa ja davam rozdrvene do jogurtiku alebo obedu..dam tam jednu lyzicku a trosku sa to upravilo 😉
Ale citala som si ze lanove semiacka maju 2 efekty,,rozdrvene zjemnuju stolicu a cele zas zapekaju 😝

Zuzka len odporucam,strasne krasne sviety a blika a hra. A vysiel 11.50. Podla mna super cena 😉

Dream mi sme predtym jedly tak vseliak a teraz dodrzujem presny rezim a po par dnoch sa mi osvecil a zatial problem tvrdej stolice nemame.

7.00 mliecko 260ml.
10.00 presnidavka alebo 2 kusy ovocia okrem banana.
12,30 obed..nejake mesko zo zeleninkou alebo nieco ine.
15.00 jogurt.activia ale teraz letime na zvolenskom smotanovom. a plus k tomu nejakych 120ml mliecka
19.00 psenicka kasa

Medzi tym nejaky ten roztek alebo piskotka a cajik.

sisa.b
10. nov 2009

dream, aj MD ma kamarata, co sa tym zivi a robi mu pocitac. ja si svoj pocitac spravujem sama, sama som si instalovala system aj vsetky programy, ale toto ma pekne vytaca 😠 stale mi vypisuje, ze potrebuje nejake subory z SP1, pritom uz davno mam nainstalovany SP3 😒 a samozrejme ma s tym problem. no necham najskor odbornika pozriet na to

inneska
10. nov 2009

tak sme doma...fuj, tam je hnusne vonku 🙄 vyfasovali sme na tie pršteky rovno ATB(augmentin) 😒 ivetka, tebe na to dával najskôr nejakú mastičku, nie?? a čo za ATB ste mali vy?
nie som z toho nadšená, ale čo už...

inneska
10. nov 2009

a na stretko by som sa aj ja pridala, ak bude vhodné počasie 😅 a prispôsobím sa 🙂 štvrtok poobede by aj mohol byť 😉

lenka0402
10. nov 2009

ineska aj mi sme maly augmentin a fuuuuuuj..aj nas s neho prehanalo 😝 ☹

yvka1
10. nov 2009

ahojte, hlásime sa z MT 😉 na nič nemám čas, len behám a upratujem po deckách aby to nášmu spolubývajúcemu nevadilo 🙄
Lenka ten bubon máme aj my-fakt super hračka.my sme ho kupovali v dca Tesc.u Nestihla som vás dočítať úplne tak ani neviem o čom je poriadne reč ale každopádne pekný zvyšok dňa prajem 😅
no a už aj musím ísť-ideme sa chvíľu s vanes pohrať do obch.domu do detského kútika nech neni celý deň doma zavretá. to počasie fakt humus 😠 😠 😝

zuzula25
10. nov 2009

http://www.plysove-hracky-online.sk/hracky.php
kuknite na tieto hracky

leni neodfotis ten bubon a neposles mi to??

ivetka5
10. nov 2009

Inesska, my sme mali najskôr Fucidin masť, potom tiež Augmentin, to dáva asi všetkým detičkám 😀 Nám práveže chutili, malý vždy veľké vrátka na ne otvoril 😅

Nám tiež štvrtok vyhovuje, dajte čas kedy, Sisa 😉

sisa.b
10. nov 2009

mne by cas vyhovoval 🙂

zuzula25
10. nov 2009

o 14.30??

inneska
10. nov 2009

leni..no tak som zvedavá, čo u nás...aj ked erik kaká často a redšie, teda asi ani nepostrehnem, ž eho prehnalo 😝

ivka..snád ste mali pekný deň 😉

zuzi..krásny plyšáci..ani mi tá cena nepríde tak strašne vysoká 🙂

inneska
10. nov 2009

ivet...nám mastičku ani nespomenul 😅 aj lekárnička mi vravela, že sú dobré tie atb 😀

a čas môže byť 🙂

lenka0402
10. nov 2009

takze stvrtok o 14.30.a kde ?
Zuzka akurat to davam na youtube,,aby si mala predstavu aky je to bubon..potom hodim link 😉

lenka0402
10. nov 2009

a tie hracky su super,ze aromaticke 😕 ale pisu ze nevhodne do 3 rokov ☹