Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
27. nov 2009

Caute baby
tak oslava dopadla super,maly bol ukazkovy,ze nikde inde ako od mamy sa nepohnem ☹ ako si ho dal niekto iny na ruky,spustil taaaky krik 😝
Nejak sa to tu rozbehlo v zubkovany,tak mi uz mame 4 😉

Inac vecer som sa hrala tak kuk album 😉

lenka0402
27. nov 2009

Zuzka skopirovala som si dve tvoje fotky,dufam ze sa nenahnevas,chcela som len vyskusat ako tam bude pasovat Matko,ked bol tak pekne z profilu odfoteny 😉

sisa.b
27. nov 2009

ahojte,

tak my sme zas ponocovali. slecna sa o 4tej rozhodla, ze je vyspata a dalsie dve a pol hodiny vystrajala 😝 ked som konecne zaspala, tak prisla svokra - trubila so zvoncekom ako pri poziarnom poplachu 😅 nakoniec aj malu zobudila, tak sme sa prestahovali do obyvacky a tam som pri nej po troche driemala 😝 som ako zbity pes

zuzi, pisala som, ze mame taku tmavo-modru krabicku toho C-cka, ci nie? 😕 je to dm vyrobok s nazvom das gesunde plus. este som vtedy pisala, ze maju posledne, ale vcera mali dalsie dolozene 😉
a super, ze sa matkovi polepsilo 😵 snad to aj my dobre zvladneme 😔

sisa.b
27. nov 2009

lenka, neboj, dozivotne ho nebudes na rukach nosit 😉 tak si uzivaj, kym ta to zlaticko tak lubi 😵 za par rokov ti buchne dvere pred nosom a oznami ti, ze ti pusu neda na dobru noc, tak ti to aj luto pride. my uz take doma mame 😝 😖
a fotecky pekne 🙂 aj ja som sa s takym kedysi hrala, teraz radsej v gimpe si svoje vytvorim

ivetka5
27. nov 2009

Ahojte, no my sme išli na chvíľu naobed von, no a aj sem pekne zmokli ☹ No malý nie, skôr ja 😅

Lenka, krásnučké 😉 To keď náš malý nechce odo mňa ísť, tak už je zle naučený, a bla bla bla, mal by byť viac asi bezo mňa, to je u nás v rodine, také hlášky, tak ja sa vždy spýtam, kam oni dávali deti, že či ho mám dať do ústavu 😠 😠 Ale jedným uchom dnu, druhým von. 😀 Ale ma to vie riadne vytočiť 😖

dream.d
27. nov 2009

Sisa mne v tom Gimpe nešli robiť fotky, ja mám adobe photoshop, ale keby mám na to čas, tak sa viac s tým pohrám, tak teraz iba zbieram fotky a keď drobec vyrastie budem upravovať. A to ponocovanie ti teda nezávidím.
😒
my už máme 5 zúbkov, a začas nimi strašne škrípať, nezlomia sa mu?

sisa.b
27. nov 2009

ivetka, ako pises - jednym uchom dnu, druhym von. a na koho ma byt nauceny, ked nie na matku, s ktorou je stale? na suseda? 🙄 😒

dream, ja zas naopak, photoshop som vyhodila a namontovala gimp 😀 a casu je tiez malo, kalendar je v ohrozeni. teraz musim programovat 😝

lenka0402
27. nov 2009

Sisa ved ja si to aj uzivam a hlavne ked ma tak pekne obime okolo krku a drzi sa ma ako kliest 🙂 len aby som mu nikde neutiekla. Aj s MM sme sa akurat bavili ze teraz je to najkrajsie obdobie ked stvornoskuje,vsetko chce vydiet,vsetko preskumat,,taha ma za teplaky a ked pozries dolu vydis tam takeho spunta ako sa na teba usmieva 🙂

A ten program na tie fotky to som len skusala ako to bude vyzerat,,prave mam stiahnutich kopec aplikacii tak len skusam,len keby bolo casu. ☹

Uz tyzden sa pokusam konecne naucit drobca zaspavat sameho a ucim ho papat kusky ale zatial ziadna slava.
Ale sranda je ze ked mu dam kusok meska alebo rozek tak to pekne spapa,,al musi on sam si to dat do pusinky,,ked mu to dam ja na lyzicke tak vypluje 😒

dm1
27. nov 2009

dnes sme mali hroznu noc uz o 5 bol vyspaty a ja som zaspala asi o 1 a medzitym bol este raz hore...ale na Sisu to aj tak nema 😉. potom zaspal o pol 8 na hodku a potom chvilu vonku a doma 2x tak ze musel mat prso v ustach a ked som mu ho zobrala v spanku ho hladal a budil sa. tak som lezala vedla neho a on spal a pritom ma pekne uhryzkavala pirana moja mala

dnes tu bola moja mama a dala pred obedom malemu do ruky zemlicku ze co s nou bude robit a on nam ju nechcel vratit!!! normalne to zacal hryzkat a papat srandovny bol. potom strasne plakal ked sme mu zemlicku zobrali chcel papat to sak som mamu zvozila ze mu to mala dat po obede. ale pekne spapal zemiak s cuketou 180g tak som rada. ja buduci tyzden zacnem pomaly ovocie sak uz budeme mat 7m!

lenka ja malemu tiez zo srandy hovorim ze uz by mohol aj kusky zacat papat ked ma 6 zubkov 😉

dm1
27. nov 2009

ivetka aj my sme zmokli ked sme boli vonku

sisa.b
27. nov 2009

tak v tomto sme mali my vyhodu, ze slecna nechcela nic mixovane 🙂 takze ziadny problem oducat od kase a ucit na cele kusky. vcera si ukradla balik s chrumkami (obycajnymi) a tlacila v kute v kuchyni do hlavy 😅

nam slecna zaspala pred polnocou, do stvrtej bola 3x hore a o stvrtej vyspata. este ked MD zvonil budik 6,30, tak bola hore 😝 stale sa po nas hadzala, kopala, po hlavach skakala, najlepsie je, ked som v polospanku a ona mi hlavu prisadne, alebo sa hodi a dostanem poriadnu hlavicku 😝 potom zaspala a svokra nas o pol deviatej zobudila ☹ mna po dvoch hodinach spanku pekne tocilo a slecna zas vyspata. uz nech mame toto obdobie za sebou.

a pekne sa hadze o zem. dnes samka pokusala, ked jej vzal peracnik a smarila sa o zem 😅

zuzula25
27. nov 2009

ahojte.matko mi nieco pomackal na notebooku,som nemohla pisat.tak som volala brachovi a uz je to OK.no a este som musela pozerat spravy,bracho bol v telke.

leni ako robis tie fotky??skusala si to s matkom??by si mi mohla poslat na mail.diky.

a Matko uz viac chodi,prejde polovicku izby,ale len ked sa mu chce.

sisa pisala si,ze je to modre balenie,ale malu si akurat uspavala a nenapisala si nazov.pojdem to v pondelok kupit.kolko to vyslo??

ivetka5
27. nov 2009

Zuzka, pozerala som, ale celé som to nevidela, a ani brácha, tak bol v zábere?

zuzula25
27. nov 2009

a kde si to pozarala??bolo to na stv a zevraj aj na markize,ale musim pozriet v archive

sisa.b
27. nov 2009

zuzi, matko je sikovnicek 😵 a co robil bracho v telke?
to C-cko stalo 1,85€

sisa.b
27. nov 2009

zuzi, najdes vela tych aplikacii na vyrobu fakych fotiek - na novinach, na budovach ako bilbordy, ... je toho mraky na nete. mne sa to ale zda trochu gycove, preto som to povymazavala. robila som si s tym len srandu z MD 😀

ivetka5
27. nov 2009

Zuzka na Markíze, pozriem aj ja archív.

Sisa, mne sa to páči, len akosi neviem v tom pracovať, tie foto☹

sisa.b
27. nov 2009

ivetka, ved su tam aj krasne pozadia, len som sa zle vyjadrila 😝 mne sa zdaju gycove tie na budovach, plagatoch, novinach,... daju sa vybrat hocijake, aj s prirodou, s kvetinkami a tie su pekne 🙂 no mne urobi vacsiu radost, ked si to dam dokopy v gimpe. ja tam toho mam radsej menej. a ked si musis kazdu kvetinku, hviezdicku, ramik,... cokolvek natiahnut zvlast, pootacat, upravit farbu, velkost, tvar a ulozit, tak ma to potom viac tesi.
tieto sa daju lahko spravit, staci vlozit fotku a mas to 😉

sisa.b
27. nov 2009

no a z MD som si chcela spravit srandu, tak som jeho fotku natiahla na nejaku titulku ruskeho casopisu, ktory citala nejaka modelka a on do toho cumel, ale nic sa mu tam nezdalo divne 😀 😝

sisa.b
27. nov 2009

zemlovka bude za chvilu hotova 😵 rozhodla som sa, ze sa radsej budem ucit v noci, aby som rano nemusela vstavat a varit. cez den sa toho vela nenaucim, ked je vsade hluk - deti, telka, pocitace,... 😝

dream.d
27. nov 2009

No Sisa držím prsty k učeniu.

sisa.b
27. nov 2009

este stale je tu velky hluk na ucenie pre mna 😖

dm1
27. nov 2009

sisa ja si ani neviem predstavit ze by maly chodil spavat tak neskoro sak to by som umrela asi. ja sa niekedy ked som unavena z celeho dna uz tesim kedy bude 8 hodin vecer lebo to maly uz spinka

sisa.b
27. nov 2009

dm, aj ja by som sa rada vytesovala. a nejde len o ucene, ale clovek chce mat aj minutku pre seba ☹ no takto...

pred chvilou mala zdrhla do kuchyne, ja pri pc, MD pred telkou a ked nesla naspat, tak som sla za nou a ona dojedala ovsene vlocky, co odmietla vecerat 😀
a teraz sa mi tu jedovala, lebo som jej odmietla vydat moju penazenku, tak sa svihla o zem a kopala nohami, na druhy pokus ma pohryzla do prsta a na treti raz pohryzla seba do ruky 😀 potom to vzdala
no zda sa mi, ze nejak skoro zacala s tym vzdorom. starsi dvaja trucovali az okolo druheho roka 😔

dm1
27. nov 2009

sisa aspon budete mat ten vzdor rychlejsie za sebou - teda aspon dufam pre tvoje dobro aby ta fakt uz neporazilo z toho 😉

sak prave ja mam ten vecer taky relax pre seba. esteze aj ty si taky buntosnik nocny lebo neviem ako inak by si to pri malej hore v noci vydrzala. mne MM hovori ze som netopier lebo vecer ozivam 😀

sisa.b
27. nov 2009

hadam ma neporazi, no cim dalej mam vacsi pocit, ze som mala zacat s tou skolou fakt az o rok. to uz ju snad bude aj tatinko moct uspavat, ked mi nebude na ciciku visiet a budu sa jej dat lepsie vysvetlit niektore veci. teda aspon dufam.

netopier sice som, ale teraz aj z donutenia. cez den sa mi fakt neda ucit sa. aj ked vzorce z matiky som si pozerala pocas toho, ako tu boli svokrovci 😀

zuzula25
28. nov 2009

dobre ranko,caute netopiere.
a kde to najdem??-myslim na tie fotky

bracho bol v telke,lebo odchadza v utorok na misiu do Afganistanu,tak davali z toho zabery.ivetka MM to pozeral v archive a ze ho tam bolo vidiet a aj moju maminu s Tishkou-pes

dnes mam na plane piect medovniky a povesat zaclony.poobede chceme ist k svokrovcom-zabijali prasa

lenka0402
28. nov 2009

ahojte
Zuzka poslala som ty na email 2 fotky z matkom 😉 a taketo jednoduche sa robia na www.photofunia.com
Teraz skusam nieco nove,ked sa vydari a bude cas tak hodim foto.Ale to uz je na moju gebulu zlozite,musim najprv prist ako na to 😕 skusam vianocne.

Uff dnes som ako po flame 😝 maly nemohol vobec zaspat,ale to asi preto ze vecer spapal ovseno mliecnu kasu,ktoru sme este nemali a ta mu asi neurobila dobre,pretoze ma 3 krat v priebehu hodiny stihol grcnut.Tak som seba a jeho 3 krat prezliekala 😝

Ivet som vas vydela z okna,,ste boli v meste aj z MM?

ivetka5
28. nov 2009

Ahojte, no som Vás dočítala, ešte niečo tlačím, tak som sem kukla. No ako poviem Vám, asi ani na tú skúšku nemusím ísť, nespravím, budeme delení na 3 skup. a to ešte také voloviny, videla som min. roč. test 😖 😖

Zuzka, nepozerala som archív, nemala som akosi čas večer, pozriem dnes večer, keď prídeme z oslavy, poobede ideme k svokrovcom, mal meniny dedko. To aj havina mali, teda🙂

Lenka, hej išla som na adventné sviečky, včera som zabudla, no a zajtra sa prvá páli.

Prajeme pekný dník, dám vedieť, ako som dopadla, mám to o 15-j. PAAA

dream.d
28. nov 2009

Ivetka drž sa na skúške, určite zvládneš, potom daj vedieť ako si dopadla.
Lenka to si mu robila takú z krabice kašičku?
Zuzka na koľko ide ten tvoj brat do Afganistanu?