Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
14. dec 2009

Ahojte, tak teda, sú veselé tie vaše deťúrence, ale zatiaľ ma 5 ročný odstup neodradil, ja by som to chcela tak, že keď bude malý 1-k, možno je to neskoro, možno nie, uvidíme, každý hovorí inak, ja som s bráchom o 9 a s ďalším o 3, som najmladšia a lepšie som si asi rozumela s tým starším, s tým mladším sme sa mlátili ako žito.

No na fotení bolo super, malý spolupracoval, bol ok, ale ako sme vyšli von, tak zaspinkal🙂 No nakoniec zo 6 fotiek, čo som plánovala ich máme 13. Ale ja neodolám, keď sú pekné, by ma to mrzelo vymazať. Ak kočky tam boli super, ho rozosmievali. Budeme ich mať asi v pondelok, utorok, majú toho veľa, ja som rada, že vôbec nás ešte nafotili.

Zuzka, ok, len ja zajtra namôžem ☹ Som objednaná ku kaderníčke a príde mamina k malému, streda by bola super, ak by ti to nevadilo, a to je jasné, že by som išla s Vami, hádam mi to nebudeš vliecť 😉
Prišla ti IP?

Lenka, tak to am mrzí, ste amli čierny deň dnes☹ A ešte pred sviatkami 😒

Lenockach, my chodíme ku Kadlubiakovi, som max. spokojná.

sisa.b
14. dec 2009

ozaj, zabudla som napisat lenke, ze ma tiez mrzi, ako im dnesny den nestastne zacal ☹ ale treba to brat z tej lepsej stranky - dobre, ze sa nikomu nic zle nestalo.

ivetka, ja to mam tak medzi samkom a rebekou a tiez to nie je bohvieco. gulat sa tehotna a potom starat sa o male mimi a popri tom zvladat prvy skolsky rok je tiez riadny zaberak 😝 najlepsi rozdiel vidim tych 10 rokov medzi sarkou a rebekou.

ivetka5
14. dec 2009

Sisa, uvidíme, ja nič neplánujem, či sa aj zadarí a tak, možno to bude o 7 rokov 😀 Ale každopádne pri jenom ostať nechceme🙂

yvka1
14. dec 2009

ivetka presne tak som to myslela-buď mať rozdiel minimálne 5-6 rokov alebo potom tak max. 1,5 roka- ale to je asi jedno-každé obdobie je asi niečím ťažké 😉

leni no teda ja som si prečítala a aj zabudla napísať. už ste avetko odtiahli? kopec problémov teraz čo?a vyhodených peňazí pred sviatkami 😝

ivetka ja som s tými fotkami dopadla tak isto-najprv som si hovorila že tak 5 a nakoniec ich bolo 10 😀

yvka1
14. dec 2009

ja som sa inak chcela začať snažiť o bábo keď mala Vaneska 10 mesiacov ale keď som to povedala mangelovi -som mu skoro záchranku musela volať 😉 a potom keď sme sa zobrali tak 2 dni na to bol ešte stále romanticky naladený tak som to zneužila a bol Peťko 😉

sisa.b
14. dec 2009

yvka 😀 😀 😵

ivetka5
14. dec 2009

Uvidíme, čo bude, ešte je skoro na to, aby som myslela na druhé, aj keď mi je smutno za takým drobčekom, ale zas na druhej strane je krásne, keď vidíme každý deň, ako robí nové pokroky 😵 Zas my sme boli aj na malom dohodnutí a myslím, že aj na druhé hodíme spoločné rozhodnutie 😉

Yvka, ale i tak še dá 😀

yvka1
14. dec 2009

noo v podstate on dohodnutý bol len ho bolo treba dokopať aj ku konečnému rozhodnutiu 😀 a asi to tak bolo súdené lebo sa podaaril na 1.šup 😉 😵

bože zas sa celý večer zašívam na nete-hlavneže skriptá mám na kolenách 😉 🙄

yvka1
14. dec 2009

keď on hlavne nechcel preto, že vedel že budem na nich sama-aspoň tak to odôvodnil 😅

sisa.b
14. dec 2009

som zvedava potom na tie rozhodnutia 😀 lebo ja som tiez planovala maly vekovy rozdiel medzi detmi, ale ked mala sarka 2-3 roky, tak uz som neplanovala ziadne dalsie dieta 😝 ona uz bola samostatna jednotka, ziadne plienky som nemusela riesit, nechcelo sa mi zas vracat do toho kolotoca. navyse som zacala studovat,... teda nenahovoril by ma na dalsie nik, keby si moj ex nespravi po svojom

yvka1
14. dec 2009

sisa a nakoniec sú z toho 3 😉

sisa.b
14. dec 2009

yvka, ale rebeku som chcela, samko bol neplanovany "podraz" zo strany mojho ex. ale o to viac som ho zboznovala, ked som sa zmierila s tym, ze bude dalsie 😵

sisa.b
14. dec 2009

yvka, ucenie mi nespominaj, uz teraz mi je zle, ked si pomyslim, ako budu vyzerat moje sviatky 😝 musim napisat referat, tretie zadanie z informatiky a matematiku a potom sa mozem zacat ucit 😅 😝

ivetka5
14. dec 2009

Ale jasné, je to jedno, či sú deti naplánované a či nie, hlavne, že sú tu a sú krásne zdravučké, to je najpodstatnejšie🙂))) No ja hovorím, že za 5 rokov, no ale nikdy nehovor nikdy, môže sa aj skôr trafiť 😉

Baby, to učenie Vám nezávidím, som rada, že to mám za sebou. Ale myslím na Vás.

yvka1
14. dec 2009

tak to bolo od tvojho ex fakt hnusné a prečo to vlastne tak urobil?? u nás sa to až tak podrazom nedá nazvať lebo on o tom vedel a v podstate chcel aj on len nebol rozhodnutý definitívne-ke´d zvažoval pre a proti tak akosi nachádzal stále viac proti. a to boli len okolnosti ako financie, že je preč, moja škola a tak ale bábo chcel. a keď bolo po ,,tom" tak sa len zasmial a povedal že som trdlo 😅 ale ja aj tak vravím-všetko čo sa má stať sa stane, pretože všetko nejak na seba nadväzuje 😉

kašlem na tie hlúpe skriptá, idem ešte prádlo zvesiť a do hajan. Dobrú nocku vám prajem 😵

ivetka5
14. dec 2009

Dobrú aj Vám🙂))

sisa.b
14. dec 2009

yvka, ja som presvedcena, ze kvoli skole. casto sme sa kvoli tomu hadali, on nechcel, aby som studovala - zrejme komplexy alebo co to bolo z jeho strany. no vedel, ze si aj tak urobim po svojom. akoze z antiky som mala zle testy, tak som za 10 rokov vztahu nebrala ziadnu a vzdy bolo vsetko ok. a vtedy som hned presne vedela, co spravil, aj ked ma presviedcal, ze si to len nahovaram, ze on si dal pozor 😠 😠 😠
takze v podstate samko bol tiez na prvy sup. rebeka tak isto, aj ked si MD myslel, ze je neplodny. ju sme urobili na prvy cyklus.

zuzula25
15. dec 2009

dobre ranko
tu sa vzdy rozprudi dobra debata az vecer,co ja uz spim.asi budem musiet posunut cas spanku,aby som sa niekedy aj zapojila do debaty.

ivetka tak zajtra by sme isli do Dmky,okolo 10 moze byt??

katka my si dame spicha bud vo stvrtok alebo v piatok...kedy ti to vyhovuje.drzime paste,aby vas este neockovali

my za chvilku úpofrcime von do toho mrazu a poobede ideme pozriet kolegynu z roboty.sa tesim

sisa.b
15. dec 2009

zuzika, nic si neposuvaj, dobre to mate 😉 my sme mali zas desnu noc, mlada do 5tej buntosila 😝 to som ju x-krat uspavala, aj som s nou lezala v posteli a nic. musela som s nou ist naspat do obyvacky bavit sa 😒 a od pol piatej nam este skakala po hlavach v posteli a koncertovala.
teraz nas vytiahol o deviatej dedko z postele, tak som unavena ako male stena 😝

dream.d
15. dec 2009

Sisa a o čom musíš napísať referát? S tým tvojím živým striebrom to máš veselé, ktovie dokedy bude takto buntošiť. Potom keď bude chodiť do školy ju nebudeš môcť zobudiť, čo bude dospávať. 😀
Zuzka ideš kuknúť Natáliu? Pozdravuj. Kde býva teraz? Niekedy by som ju išla aj ja pozrieť.

zuzula25
15. dec 2009

sisa tak to mate perne doma,to my uz skoro vstavame a vy este len zaspavate.

dream nie Nataliu, Gabinu idem kuki.idem prebalit maleho a frcime.
inac Natka byva na Mojtine

mkatka
autor
15. dec 2009

Ahojte

Váha 4650g (minule 3450), výška 55cm (minule 51cm). Očkování nebylo, řekla jsem, že to ramínko + rýma, ale dali nás na druhý týden v januári, takže jestli nebude nemocná, tak nás to asi už nemine. I jsem prohodila pár slov s doktorkou, no neže by byla jooo proti mému názoru, no jak jsem jí poslouchala, tak jsem zjistila, že o tom nejsem 100% přesvědčená...nechám to prostě na náhodu. Možná nebude 100% v pořádku a zase se to odsune.
Ale zítra jsme objednané na píchání naušnic. Bééé, už se bojim teď. Rovnou mi řekla, že budu čekat venku. Na jednu stranu asi dobře, bych jim tam omdlela, na druhou stranu to poslouchat z venku a nemít možnost ji vzít do náručí (ikdyž co bych jí tím pomohlo). No zkrátka už aby to bylo za námi.

Yvka, Vojta je dnes doma. Ráno jsme to nestihli a navíc má trošku rýmu, nevím, jestli ho vůbec dám zítra znova. Ikdyž já mám taky trochu vlkho v nose a necítím se nijak nemocná....uvidím, jak se bude tvářit.

mkatka
autor
15. dec 2009

Sisa, a nefungoval by na Rebeku jako uspávadlo mráz? Editka mi vždycky spí jak zabitá, když přijdeme z venku. Pěkně ji zababušit do kočára a objet blok 😉

sisa.b
15. dec 2009

katka, ona uz teraz dospava, bola s dedkom vonku, tak hned zalomila. tie 4 hodiny spanku boli pre nu malo, ved aj pre mna 😅 ale v noci sa mi teda po vonku prechadzat nechce 😅
a super, ze vam odsunula to ockovanie 🙂

dream, to na filozofiu mame spravit referat z nejakej knihy, co profesor napisal. lenze vydal ju len dva mesiace dozadu, tak na nete este nie je nic, co by mi pomohlo. za chvilu tu budem mat spoluziakov, ktori ju boli kupit, tak mam o zabavu postarane. este 3 programy z informatiky a zadanie z matiky k tomu 😝

mkatka
autor
15. dec 2009

Já jsem to myslela tak, že lepší se na chvíli oblíknout do zimy a pak mít celou noc klid, než takhle ponocovat. otázka je, jestli by se nevzbudila po příchodu domů...

co jste kupovali za hračky děťúrencům na 3 měsíce. si furt nemůžu nic vybrat.

sisa.b
15. dec 2009

katka, ked ja vzdy dufam, ze za pol hodinku uz pojde spat 😀 inak je zaujimave, ze v lete mi vobec v kocari nechcela spavat a teraz spi ledva vyjdeme do toho chladu

ivetka5
15. dec 2009

Ahojte, tak mys me vymrznutí riadne, boli sme s maminou po obchodocha tak. Na pošte.

Zuzka, hej, kludne môže byť o tej 10-j, ja sa Vám prispôsobím. 😉 Len napíš, či to platí🙂

sisa.b
15. dec 2009

akurat som dostala od profaka z mechatroniky pozdrav, ze moje referaty vyhoveli, tak mozem ist na skusku 🙂

ivetka5
15. dec 2009

Sisa, vidíš, a bála si sa. 😉

sisa.b
15. dec 2009

no este sa to musim naucit, aby som aj skusku urobila 😝