Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

centik
24. jan 2010

a kto to precvicoval? bude to asi podobne ako aerobic, nie?

INka no pridaj sa nabuduce, mozes ma zobrat po ceste 😀

sisa.b
24. jan 2010

centik, nepoznam ju. ale teda cakala som nejaku vychudnutu holku a z nej normalna baba 🙂

lenka0402
24. jan 2010

Cauko

No ja osobne urcite budem chodit pravidelne ak mi maly dovoli 😉 je to nieco ako erobic ale s latinoamerickymi pesnickami 😉 mne sa velmi pacilo,a zatial co ma jedine boli je gebula 😝 asi som si nemala davat tu kavu 😝
Je to dobre na kondicku,a kazdy tyzden sa takto odventilovat a schudnut zopar kil,a este sa aj zabavit 😉

Iness u mna pocity velmi dobreee 😵 😵

lenka0402
24. jan 2010

Sisa podla mna ty to islo veelmi dobre,,na to ze to bola 1va hodina 😉 ja som to tuto prvu hodinu brala skor zabavou 😉

lenka0402
24. jan 2010

na tuto pesnicku sme tancovali a aj podobna choeografia

https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4
zuzula25
24. jan 2010

ahojte.mne sa tiez veeeelmi pacilo,uzasne to bolo.a tiez sa mi pacilo,ze to fakt precvicovala normalna baba a nie nejaka vychudnuta kostra.urco chcem chodit.
a uz pomaly citim chrbat a brucho 😀

zdenka112
24. jan 2010

leni mna tiez boli hlava.inak nohy uz v pohode som zvedava zajtra rano.nabuduce sa tam dufam stretneme 😉

zuzula25
24. jan 2010

no to dufam,ze sa tam stretneme a uz viacere

ineska zajtra to plati do MC??

inneska
24. jan 2010

no tak ste ma navnadili 😀 tak skúsim bud. týždeň, ak to vydá 🙂

zuzik..jasne, platí..aj tamara mi písala na FB či prídem 🙂 tak o 10 pred MC?

inneska
24. jan 2010

tak ked vás čo to bolí, tak snád to nejaký účinok bude mať a najaké to kilečko pôjde dole..ja tam budem musieť asi aj rok chodiť, aby som zhodila tolko čo potrebujem dať dole 😝

inneska
24. jan 2010

centi...ak nám to vydá, tak môžeme ísť spolu..a cestou hore u vás vysadím tibora a erika, nech si chlapi s deťmi užívajú 😀 😀 😀

inneska
24. jan 2010

a kto všetko ide zajtra do MC na tú prednášku o masáži???? 😕 len ja a sjuzi??

inneska
24. jan 2010

he, krásnu tapetku tu robím 😀 😀 😝

zuzula25
24. jan 2010

aj ivetka spominala ze by isla...

zuzula25
24. jan 2010

a stretneme sa tak o 5 minut 10,ked o 10 zacina prednaska.aj lenka ides???

lenka0402
24. jan 2010

zuzka nemozem zajtra ideme ockovat 😝 ale este mame soplik tak dufam ze to zas odlozi 😉

dm1
24. jan 2010

baby a pojdete do MC aj v utorok na tie lopty?

ivetka5
24. jan 2010

Ahojte, no zumba zumbová. Ako mne sa páčilo, až na prvé pocity, som to chcela vzdať, koki, ako na mňa moc rýchle na prvý krát, keď dala nohy, ok, pridala ruky ešte to šlo, no ale spolu nohy, ruky brucho, prsia, tak som mala španielsku dedinu, ale myslím, že keď tam budeme dlhšie chodiť, tak nám to pôjde super. Bol hojný počet na to, že to bolo poprvé, čo bolo super. Baby pridajte sa, bude šula🙂))

No zajtra by sme aj my išli, Zuzka, o 9:45 sa stretneme? Dúfam, že nebudem meškať zas 😅 A chúďa Maťko, som to až teraz čítala.

Lenka, veď skús dokimu ráno zavolať, možno ti aj po telefóne povie, aby si nechodila a poď s nami na masáž 😉

Dm ja by som išla aj v utorok na tie fitlopty, myslím, že aj Zuzka pôjde.

dm1
24. jan 2010

ja teda pojdem az ten utorok s vami

sisa.b
24. jan 2010

jejda, ja mam nenormalnu svalovicu 😅 vy nic?

ivetka5
24. jan 2010

Dm, a zajtra teda napôjdeš?

Sisa, na mňa to príde asi až ráno 😀 Dala som si horúci kúpel, možno ten mi pomohol🙂

josie3331
24. jan 2010

ahojte, minule som tu len tak vtrhla, tak sa vam tu aspon predstavim...uz odmalicka byvam v dubnici a za par mesiacov sa stahujem s priatelom do nasho bytiku tiez v dca, tak zostanem tomuto mestu asi verna, je tu fajn, ani male ani velke meste, blizko do TN, do PU....na dialnicu, na Moravu...no co viac si priat 😀 😀
zatial som len snazilka, uvidime ako to bude pokracovat, dufam, ze sa nam coskoro zadari 😎
zaujali ste ma tou zumbou, viete co je sranda? ze som si na nu vcera spomenula a hladala som, ci to niekto v okoli precvicuje a nahodou som navstivila tuto temu a vidim, ze tu riesite prave zumbu, no super, nie? 😀 takze pisete, ze to je super? ja by som sa rada aj pridala, snad by to nebolo nebezpecne, keby som na zaciatku tehotenstva, ci?

sisa.b
24. jan 2010

teda, citam, ze vy v pohode 😨 tak bude ste take v kondicke, alebo ste to flakali 😀 😝 😉

josie, myslim, ze na zaciatku, pokial mamicka nema ziadne zdravotne problemy, ci nejake rizikove tehu, tak je to uplne v pohode. vela mamiciek sportuje az do konca druheho trimestra, ci do konca tehu 😉

sisa.b
25. jan 2010

slahne ma tu - decko este stale nespi, ja som sa nic nenaucila 😢 to je ta hodina, co cez den spala. zajtra bude bez denneho spanku a vecer ju zas ulozim o polnoci. iba tak vydrzi spat s prestavkami na kojenie aspon 7 hodin 😔

zuzula25
25. jan 2010

ahojte.
ja nemam ani svalovicu,skor som dolamana z nocneho kojenia. 😒 ☹ uz ma to nebavi,dnes v noci som v duchu nadavala ako pohan.este som si myslele,ze Matkovi nebude chutit mliecko po cviceni ale prd a k tomu mi dosla mrcha a tiez prd.cicikuje v noci o dusu,ja uz nevladzem ☹ ☹ ☹ 😢

ivetka super,ze idete takze sa stretneme

zajtra to tiez plati

sisa akurat som citala,ze mate tiez male zarubne respektive uzke a nabytok vam tiez vsade zavadzia.uz som sa normalne bala,ci je Matko v pohode ked kazdu chvilku nabura do zarubne,ale to len ked vymysla a bezi po byte sa schovavat alebo sa obzera.ale asi mate to iste 😀

inneska
25. jan 2010

ránko 🙂

práve sme sa zobudili...teda erik, ja už fungujem od 7 😀 ešte varím obed pre erika, nech má čo jesť(zobrala by som aj hotový príkrm vo flaške, ale ked on to musí mať teplé) 😒 studené nezje...

aj sa pomaly začneme chystať, aby sme to stíhali 😅

a zajtra chcem ísť na tie fitky, ale musím to nejako vymyslieť, bo chcem ísť s malým na poradňu...možno by sme stíhali, keby ideme z MC rovno na poradňu, okolo tej 12 🙂

zdenka112
25. jan 2010

ahojte tak ja som sa prekvapujuco zobudila bez svalovky,ja uz som aj odbicyklovala 500kcal.a ted sa hrame s viki. 🙂

zdenka112
25. jan 2010

my sme mali tiez nejaku divnu noc viki ma stale volala do postele k nej.tak ma ukecala 😝 hruza cely chrbat ma bolel rano.

zuzula25
25. jan 2010

no dnes asi bola zacarovana noc 😒 dufam,ze sa uz nebude opakovat u nikoho.

zdenka asi sme to flakali na zumbe 😀 😀 😀

zdenka112
25. jan 2010

zuzka asi jo 😀 neva nabuduce to bude lepsie